3.00 3.00 moorman 2.00I Poirters Rhumbey 13.90 n I 12!" i Babi Pangang Hamburgers E AA Original 38% M ïi Slagerij 1 van Zon-Reyrink IS Slijterij ’In den Korenmaaier' inderopvdng Volop gezellige keuze in overvloed bij de vaksUjter. Johnnie Walker GASTOUDER zonder huisdieren, die vanaf januari 2001 tegen vergoeding in eigen huis een baby van 4 maanden wil opvangen. Hooghoud! Stroh Sorter^ Jachtbitter UIT EIGEN KEUKEN GEZELLIGHEID ONDER DE KURK 6 Worstenbroodjes 3.00 Kant en klaar stoofvlees Babi Pangang 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst I Bouillon- I salade L 100 gram 'De Korenmaaier' heeft voor elke gelegenheid wel iets extra's in de kelder... Peanut-, opgooi en scholentoernooi 4 Varkens- Moergestel weer vertegenwoordigd in Hart van Brabantloop 4 Room- gehnHzels 1kilo Speklappen 8,95 Gek. ham 100 gram 4 stuks samen De Gastoudercentrale van C zoekt een niet-rokende AUTOMOBIELBEDRIJF Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto's. Van uw speciaalslagerij uit eigen keuken: Ruime keus in gillettes, blouses, pantalons, sweathers, rokken. Rauwe ham 70 cl. Bel voor meer informatie met (013) 513 15 76 o. Zaterdag 30 september wordt erop de Roef!- velden aan het Stokeind een toernooi gehou den. 15 Teams in totaal doen mee. Er spelen peanutteams, opgooiteams en teams van de basisscholen van Moergestel. Het toernooi start om 10.30 uur en wordt om 15.00 uur afgesloten door een ballonnenwed strijd. Tussen de wedstrijden door kunnen de kinderen zich vermaken op een luchtkussen. kern. Niet alleen op de lopers wordt een enorm beroep gedaan, ook aan de begeleiders wor den hoge eisen gesteld. Zo worden de lopers steeds begeleid door een of twee fietsers, moeten de atleten en begelei ders steeds naar de plaatsen gebracht worden waar het estafettestokje overgegeven wordt; de gefinishten moeten opgevangen en ongeacht de prestatie, waarderend toegesproken worden. Ook dit jaar is dit belangrijke organisatorische aspect in de vertrouwde handen van Leo Boogaers en Piet van de Schoot. Vorig jaar eindigde ons team op de 39ste plaats in een veld van meer dan 90 deelnemende ploe gen. Niet de beste prestatie ooit door de loop groep uit Moergestel geleverd, maar alleszins verdienstelijk. Er zal ook dit jaar getracht worden zo hoog mogelijk te eindigen, maar zeker in deze peri ode zal de enige ware Olympische gedachte de loopgroep troosten als ze niet bij de eerste drie eindigt: WIJ deden in ieder geval mee! Dit jaar wordt de loopgroep weer zoals in vroeger jaren gesponsord door Sportcentrum Physique. De Moergestelse deelnemers zijn in volgorde van optreden: Mientje Bayens, Leo Boogaers, Jaap de Groot, Henriette van Gils, Hans van Gils, Piet van de Schoot, Ad Kooien, Annie van Roessel, Jan de Jong, Bert Kaptijn, Corrie Timmer, Ad Oerlemans (start rond 15.15 op het Moergestels wisselpunt aan de Waterhoefstraat), Suzanne van den Berg en Ger Maassen. Beide laatste lopers zullen vanaf de herstart aan het Longaterrein de Moergestelse eer verdedigen in de finale naar het Heuvelplein in een met vele toeschouwers volgepakt centrum van Tilburg. Supporters van het Moergestelse team worden van harte uitgenodigd ergens op het parcours van hun enthousiasme blijk te geven in de wetenschap dat hun luide bijval de sporters bijzonder deugd zal doen. W i Peanutbal is een slagspel. Het spelidee is erg sim pel. Je hebt twee partijen, de slagpartij: sla de bal zo ver mogelijk en loop hierna een afge sproken afstand, hiervoor krijg je een punt. De veldpartij: probeer te verhinderen dat de slag man zijn of haar doel bereikt door hem of haar uit te maken. Over het uitmaken worden afspra ken gemaakt. Het doel van het spel is voor beide partijen herkenbaar. En of de slagman of de veldpartij zijn doel gaat bereiken is tijdens de spelakties goed zichtbaar en roept de span ning op. “Haalt ie het wel of haalt ie het niet.” Het is een sterk individueel spel. Jij slaat, jij loopt de homerun, jij gooit de bal. Echter alle spelers dragen bij aan het totale resultaat. Je kunt niet om iemand heen peanutten zoals bijvoor beeld bij hockey of basketbal mogelijk is door twee goede spelers die elkaar steeds opzoeken. Het gebruik van spectaculaire hulpmiddelen als knuppel, handschoen en zachte bal die erg op een honkbal lijkt laten de peanuts “honkbal” spelen. Peanut wordt gespeeld door kinderen van 5 tot 8 jaar. De kinderen die aan slag zijn slaan de bal vanaf een paaltje het veld in. Kinderen van 8 totll jaar spelen opgooi, zij moeten een bal die aangegooid wordt door de coach het veld in slaan. Iedereen is welkom op 30 september om te komen kijken. Het is prachtig om te zien hoe deze kinderen in een echt honkbalpak spelen. Het luchtkussen wordt gesponsord door Bouw bedrijf Jonkers Weken; de ballonnenwed strijd is mogelijk door Schoenwinkel Ligtvoet Nimco en de ballonnen zijn geschonken door de Rabobank. Allemaal hartelijk bedankt voor jullie bijdrage. Een grote keus uit vleeswaren, salades en kant-en-klaar maaltijden! H 500 gram Bami 500 gram 4 stuks Wf W Hét adres voor gourmet-, fondue- en huzaren schotels! Ook dit jaar zet een aantal lopers van ons dorp het beste beentje voor om een zo goed mogelijke prestatie te leveren in de bekende estafetteloop georganiseerd door het sport centrum van de Katholieke Universiteit Brabant. Al om half acht ’s morgens wordt het start sein voor dit spektakel gegeven in Tilburg. Daarna wordt door de 15 deelnemers per ploeg een afstand afgelegd van 105 kilometer. Zoals de naam van het evenement aangeeft worden deze ruim honderd kilometers uitgezet in het centrum van Brabant. Na de start in Tilburg wordt ook o.a. Moergestel aangedaan. Uitein delijk rond 18.00 eindigt het loopfestijn op de finishlijn die geschilderd zal worden op het Heuvelplein in Tilburg. De ploegen bestaan 5 vrouwen en 10 mannen. Meer dan 1000 atleten uit meerdere landen doen aan dit grootse even ement mee, waaronder dus 15 uit onze eigen Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel, Tel. (013)513 1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 27 SEPTEMBER 2000 PAGINA 6 Geldig van donderdag 28 september t/m woensdag 4 oktober 2000 tiago fi fj G H N S A A M ZIE ONZE ETALAGES!!! 5 Whisky. Liter Fles 70 cl. i 31 IEDERE WOENSDAG Industrieweg9a-Tel. 013-513 1611 Vieux Liter nu Merken: Setter Lady Lapagayo Biche Marriëtte Gessler Rio Erfo Enz. enz. Red Label Fles 70 cl. Gilet Pullu Fles 70 cl. 100 gram Fles MODEHUIS De onweerstaanbare rumlikeur. Dubbele graanjenever Liter (Jut Grunningen. Je drinkt 1 om de smaak en nergens anders om. Keep Walking met Johnnie Walker Ga op jacht met Gorter. sSB Maandag en dinsdag: P1EKEHDAG’. De originele 38% rum uit Oostenrijk. Das '“J C ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON 013 - 513 1769 S T H U T I N I T Black Label. Uitzon derlijke S kwaliteit. Original. Fles 70 cl. i-tbVïk-.:: I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 6