50 25 B&E Witlox Computers Oisterwijk opende haar deuren NIEUWE WINTERCOLLECTIE Boetiek Bonita w Witte eierkoeken BROOD-EN BANKETBAKKERIJ Q=L KOUWENBERG Apel-cake-taart M Heerlijke eigengebakken Ontbijtkoek 3 Op donderdag 14 september gaan wij van start met een nieuwe gemoderniseerde groente en fruitspeciaalzaak. English Courses for Ladies Protestantse Gemeente Oisterwijk Wijkouderling Moergestel: F. Hoogeland, (6 personen) NU U bent van harte welkom! U bent van harte welkom! Rootven 9 - Moergestel - Tel. (013) 513 3664 WAT KOUWENBERG MAAKT, DAT SMAAKT!!! Na een ingrijpende verbouwing gaan A.S. ZATERDAG om 10.00 uur de deuren van onze winkel weer open en presenteren wij de Charlijne en John van Esch-van Beurden Vanwege de verbouwing zijn we nog t/m a.s. vrijdag gesloten. Wij hebben voor u een ruime keuze in groente, fruit, rauwkost, salades en delicatessen. Ons nieuwe imago is dat wij aandacht gaan besteden aan een goed voorgerecht, hoofdgerecht en dessert, oftewel de ’One-Stop- Shopping’. Wij willen jullie graag uitnodigen om op donderdag, vrijdag en zaterdag een kijkje te komen nemen in onze GROENTE- EN FRUITSPECIAALZAAK Rootven 5, Moergestel Tel. (013) 513 1806 Fax (013) 513 2819 Lekker smullen bij de thee: ALGEMEEN BELANG fascinerende damesmode voor jong en oud Elk weekend iets lekkers in huis met onze EXTRA WEEKENDRECLAME. Deze week kunt u genieten van o.a.: Lekker snoepen bij de koffie: 5 stuks NU Lekker eten bij het ontbijt: p NU Kom vrijblijvend een kijkje nemen in een nieuwe omgeving... PAGINA 6 Theo Witlox met enkele van zijn medewerkers: Theo, Dennis, Rob en Wendy. 22 Sinds afgelopen weekend is in Oisterwijk een winkel gevestigd waarin letterlijk alles op het gebied van computers te koop is. Bestond het bedrijf Witlox Informatiserings-diensten al enkele jaren, sinds afge lopen weekend zwaaien Theo en Ans Witlox er ook de scepter over een gloed nieuwe ’computer’winkel. De fractie van Algemeen Belang wil van het gemeentebestuur van Oisterwijk weten wat zij denkt te doen aan de overdadige berm-”aan- plant” in de verlengde Krijtestraat tot aan de Eysenbrand. Het was voor de buurtbewoners lang wachten destijds op de realisering van dit Voor kinderen verkeersveilige wegtracé. Men zou er nu gedichten aan kunnen wijden, zoals Hier tiert met grote overdaad het onkruid, niet gestoord door maaier noch spuit... maar de situatie is ergerlijk. Het hoge onkruid wordt - naast een hondenuitlaatplaats - ook een stortplaats voor allerlei ongerechtigheden, want - zo schijnt men te redeneren - ’de gemeente doet er toch niets aan’. Het aan de oostzijde gelegen speelterreintje voor de jeugd is niet afgemaakt, zodat spelende kinderen vanuit de struiken de bal achterna hollen en pardoes voor het passerende verkeer terecht komen. Het kan toch niet zó zijn, dat de gemeente zo’n aanblik laat vallen onder wat als ’ecologisch bermbeheer’ wordt verstaan!?! %°4 HEUKELOM - MOERGESTEL - OISTERWIJK Hoevenseweg 55 Telefoon 013-5424177 Telefax 013-5437500 MOERGESTEL-NIEUWS’- WOENSDAG 6 SEPTEMBER 2000 Alles op het gebied van computers... Open Dag: woensdag 13 september van 15.00- 19.30 uur. Deze intensieve cursussen van 10 weken zijn speciaal voor hen die hun kennis van het Engels in een seizoen willen opfrissen. Tijdens de lessen wordt bijna uitsluitend Engels gespro ken. Privélessen op maat: alle Cambridge exa mens. Ook bijlessen en tips voor de boeken lijsten van scholieren. Docente: Eileen Hourihan, Tilburgseweg 54, Moergestel, tel. 513 2265. Logisch vervolg Het kon bijna niet uitblijven dat het succesvolle bedrijf, gevestigd aan de Beneluxstraat, haar ’diensten’ ging uitbreiden. Vanuit de bedrijven waarvoor Witlox Informatiseringsdiensten haar werk verrichtte kwam de vraag steeds meer naar alle mogelijke hard- en software en com putersupplies. Die tak is dus sinds afgelopen week aan het bedrijf toegevoegd. Aanbiedingen ’n Winkel in hard- en software komt, zoals dat hoort, ook geregeld met aanbiedingen. Elke maand presenteert Witlox Computers, zoals de winkel officieel heet, een aanbieding welke in de regionale weekbladen wordt bekendgemaakt. Uiteraard is dat een product waar Witlox Computers volledig achter staat. En dat houdt niet op bij de verkoop van dat product alleen. Tegelijk met de aanschaf van artikelen bij Witlox Computers krijgt men de uitstekende service er zomaar bij. Kennis vanuit ’eigen’ huis Zoals vorige week in de advertenties gemeld houdt het bij Witlox Computers niet op met een compleet assortiment. De uitgang van de winkel blijft ook altijd de ingang. Of liever gezegd: men wil graag antwoord geven op uw compu- tervragen, oplossingen bedenken voor com puterproblemen en uiteraard ook reparaties verrichten. Alles in eigen hand dankzij de unieke samenwerking tussen de gemotiveerde Agenda: Vrijdag 8 september: Liedmapcommissie om 13.00 uur in de kerk; Dienstvoorbereiding van 19.00-20.00 uur in de Voorhof. Donderdag 14 september: Taakgroep Liturgie om 13.30 uur bij Ina de Klerk. Vrijdag 15 september: Startavond Rock Solid Club voor jongeren van 11 t/m 14 jaar om 19.30 uur op de Rotonde. collega’s van Witlox Computers en Witlox Informatiseringsdiensten Elke dag geopend Aan de Beneluxstraat 7a in Oisterwijk kunt u dagelijks, van maandag tot en met zaterdag, terecht voor een totaalassortiment. Van A-merk computers en printers tot eigen label-PC’s, van computerspelletjes tot alle mogelijke software. Een uitdagend assortiment, lekker dichtbij. Theo en Ans Witlox en hun medewerkers heten u van harte welkom! Witlox Computers, Beneluxstraat 7a, 5061 KD Oisterwijk, tel. (013) 523 0516, fax (013) 523 0519 Afscheid ds. Roodsant Nadat we op vrijdagavond (van 17.00-21.00 uur) informeel en in de kring van gemeen teleden afscheid nemen van ds. Roodsant en zijn gezin, is er zondag om 15.00 uur in de Petrus-kerk in Oisterwijk een viering waarin ds. Roodsant zal voorgaan samen met gemeenteleden en cantorij. Na de dienst is er in de Voorhof gelegen heid om afscheid te nemen van de fam. Roodsant-Jansen. Deze afscheidsdag zal getekend worden door terugkijken op wat goed was in de afgelopen jaren van samen werken en samen vieren. Daarnaast ook vooruitkijken op wat komen gaat, waarbij we elkaar zegen en goeds toewen-sen op de weg, die een ieder verder gaat. Wees allen van harte uitgenodigd voor deze viering! Herengoedstraat 2a, 513 2745. Zondag 10 september: I.v.m. de afscheidsdienst van ds. R. Roodsant vervallen de ochtenddiensten aan de Kivitslaan en de Kerkstraat, evenals de Kindernevendienst en Jeugdkerk. De viering waarin ds. Roodsant afscheid neemt begint om 15.00 uur en wordt (vanwege het ruimtegebrek in de eigen kerk) gehouden in de Petruskerk in Oisterwijk. Voor de allerkleinsten is er tijdens de dienst crèche, maar dan wel in de Voorhof. Openingstijden: I maandag g^ten I *-ƒ<*• ■W’-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 6