II “Even bellen en ik weet hoe ik ervoor sta.” V Roerbakdemonstratie ZOEKERTJES KLEIN KARWEI Vrijmarkt Moergestel Nieuwe cursus stijldansen voor paren Partij van de Arbeid Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, (013) 513 63 73 L Op zoek naar nog meer vrijwilligers KARWEI te bellen. De telefoniste zal hem of haar graag noteren op de lijst. KLEIN KAR WEI is te bereiken elke maandag- en don derdagochtend tussen half 10 en half 12, op telefoonnummer 521 24 23. Zondag 10 september houdt Muziekvereniging Prinses Juliana haar jaarlijkse vrijmarkt. Tradi tioneel op de 2e zondag van september en dit jaar al voor de 27e maal. Geen experiment meer dus. Reden genoeg om deze zondagmiddag een bezoek te brengen aan het gezellige centrum van Moergestel, waar vele marktkooplieden en par- tikulieren een overdaad aan spullen van aller lei aard te koop aanbieden. Het belooft weer een drukte van belang te worden in Moergestel. Hebt u interesse in de huur van een kraam op deze dag? Neem dan contact op met R. van de Wouw, Raamackerstraat 1 in Moergestel, tele foon: 5132308. De markt is geopend vanaf 10.00 uur in de mor gen tot 16.00 uur ‘s middags. prijzen ten behoeve van het verkopen van in het bestemmingsplan ’Woongebied West’ gele gen bouwgrond. Natuurlijk zijn er nog meer agendapunten te bespreken. Mocht u belangstelling hebben komt u dan gerust eens een kijkje nemen en praat mee over de belangen die ook u aangaan. Voor reacties kunt u contact opnemen met: Wil Oerlemans, De Looijakker 34, Moergestel, Tel. 513 2132; E-mail: oerlemansw@hetnet.ni KLEIN KARWEI is niet alleen actief VOOR senioren, maar ook DOOR senioren. Senioren die actief sociaal bezig willen blijven. Na de Ouderenconferentie in 1998, toen het idee van KLEIN KARWEI gelanceerd is, heeft een twintigtal handige, hulpvaardige vrijwilligers zich beschikbaar gesteld om op een bepaalde ochtend of middag hun leeftijdsgenoten die niet (meer) zo handig zijn, en ook mensen met een handicap, behulpzaam te zijn. Senioren die gestopt zijn met werken en de nodige erva ring en vaardigheid bezitten om ’doe-het-zelf- karweitjes’ op te knappen. Uit de opgedane ervaringen blijkt dat er vooral vraag is naar hulp bij technische karweitjes. De vrijwilligers met ’technische’ vaardigheden hebben tot nu toe ook de meeste uren gemaakt. Om hun ’werkdruk’ te verlichten, zijn er meer ’handige jongens’ (en ook meisjes!) nodig. Wie dit leest en denkt: ’Dat is ook wel iets voor mij!’, wordt van harte uitgenodigd KLEIN Onderzoek bij Robben toont aan Uit een onderzoek dat Robben Danscentrum elk jaar onder zijn cursisten houdt blijkt dat de meesten naar het Danscentrum komen om goed te leren dansen. Daarnaast beginnen vol wassenen om verschillende redenen aan een danscursus. Voor de een is het een noodzaak, daar een bruiloft of andere feestelijke gebeurte nis voor de deur staat. Een ander wil sportief bezig zijn in een gezellin ge en ontspannen sfeer. Ook zijn er veel paren die samen iets willen ondernemen en dansles als een avond je uit beschouwen. En alleenstaanden zien dansen als een middel om in contact te komen met andere alleenstaanden. Men kiest voor Robben Danscentrum vanwege de eigen danss chool en enthousiaste verhalen afkomstig van vrienden die reeds bij het Danscentrum dansen. Vanaf half septem er starten er weer nieuwe danscursussen in Stijldansen bij Robben aan de Lind 59a. Op zondag 11:00 uur voor de jeugd, en op zondagavond 21:30 uur voor paren. Voor meer info en inschrijvingen voor de nieuwe cursussen kan men bellen naar Robben Dans centrum, tel. 528 24 57 bgg 521 7007. Nieuw raadslid voor de Partij van de Arbeid. In de oktobervergadering van de gemeenteraad zal, indien er in de raad geen bezwaren zijn, een nieuw raadslid voor de Partij van de Arbeid aan schuiven. Nico gaat Oisterwijk verlaten en dichter bij zijn werk wonen in Waalre. Hierdoor kan hij niet langer deel uitmaken van de Oisterwijkse gemeenteraad. Dit betekent dat er een opvolger moet zijn. De PvdA heeft in de persoon van Harry van Duijnhoven een goede opvolger weten te vinden. Eerstvolgende op de lijst was weliswaar Wil Oerlemans. Deze heeft echter te kennen gegeven dat hij door een nieuwe functie en een jong gezin nu niet in de gelegenheid is voldoende tijd vrij te maken voor deze zware klus. Harry heeft zich vervol gens bereid verklaard zitting te nemen in de gemeenteraad. Harry is geen onbekende in de politiek. Hij zit nu al in een raadscommissie voor de PvdA en heeft in het verleden ook enige jaren ervaring opgedaan in de Provinciale Staten. Je kunt dus gerust stellen dat Harry het klappen van de zweep kent. Wij wensen hem veel succes toe. En natuurlijk steunen wij hem zoveel mogelijk. Wilt u persoonlijk kennis maken met Harry dan moet u zeker naar onze bijeenkomst komen van 4 september a.s. om 19.30 uur. Wij bespreken dan de onderwerpen die in diezelfde week op de agenda staan voor de com missies. Er komen onderwerpen aan de orden zoals: Beschikbaar stellen van aanvullende gelden ten behoeve van voorzieningen onderwijs asielzoekers OC Oisterwijk. Voorstellen tot het vaststellen van het lokaal prostitutiebeleid. - Voorstel tot het vaststellen van minimum- PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 30 AUGUSTUS 2000 Met Rabofoon weet u altijd precies hoeveel er op uw betaal rekening staat. Zo kunt u met één telefoontje checken of bijvoor beeld uw salaris al is gestort. Behalve dat u uw saldo kunt opvragen, kunt u met de Rabo foon ook geld overmaken tussen uw rekeningen bij de Rabobank. Als u geen toegang tot de Rabofoon hebt, is dat zo geregeld. Wilt u meer weten, loop dan even binnen bij uw Rabobank. Rabobank >T‘li Thuiszorg Midden-Brabant, afdeling Moergestel organiseert Roerbakken is een manier om groenten, fruit, vis en vlees op een smakelijke manier te bereiden. De diëtiste laat tijdens de demonstratie de voordelen van roerbakken zien en proeven! De diëtiste geeft praktische informatie over lekker en gezond eten en gaat in op uw vragen over voeding. Op woensdag 13 septerriber 2000, 20.00 uur organiseert de afdeling Moergestel van Thuiszorg Midden-Brabant een roerbakdemonstratie in het wijkgebouw van Thuiszorg Midden-Brabant aan de Prinses Beatrix- straat 27 te Moergestel. Als voorproefje op deze roerbakdemonstratie kunt u ook onze marktkraam bezoeken op de markt van vrijdag 1 september a.s. in Moergestel. kosten, bij 'normale' grootte f 5,-; anders f 7,50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Za. 2 sept. Nederland-lerland op 't grote scherm. Natuurlijk bij Café de Brouwer. Za. 2 sept. na Nederland-lerland: terug in de tijd; Back to the 70’s 80’s met wederom het zelfde interieur als in die tijd. Waar? Bij Café de Brouwer! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: ’De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Elke zondag Schoteldag van 17 00 tot 20 30 uur bij Café De Brouwer. Elke week ’n andere schotel voor maar fl. 12,50. Zondag 3 sept. Openbare Repetitie Christine Borgers Band: Ton Fransen (met misschien Kaz Lux) bij Café de Brouwer. Aanv. 20.00 u. Alle kinderen die in het nieuwe schooljaar naar groep 7 of 8 gaan kunnen zich weer opge ven voor de cursus typen blind. Woensdag avond 18.30-20.00 uur of op donderdagmiddag 15.30-17.00 uur. Natuurlijk ook voor jongeren en volwassenen! I.v.m. indeling van de groe pen graag tijdig opgeven. Een typediploma heb je nodig! Typebureau van der Pluijm, 513 3793. Nieuw in onze collectie: de geboortekaar tjes van topfotografe Anne Geddes! Wilt u vooral tijdig reserveren? Buro '76, Oisterwijkse- weg 43, Tel. 513 2268. Nieuw: Nagelstudio Astrid, Pr. Irenestraat 10, Moergestel. Bel voor informatie of een af spraak 513 0969. De school is weer begonnen - de herfst nog niet, maar er is al volop najaarskleding binnen in Twinkeltje. Zondag 3 sept. Openbare Repetitie Christine Borgers Band: Ton Fransen (met misschien Kaz Lux) bij Café de Brouwer. Aanv. 20.00 u. Do. 28 sept.: daar zijn we weer! De 1e Mee- zingavond van 't nieuwe seizoen o.l.v. 't Wim Jansen-ensemble, bij Café de Brouwer. Bezoek ook eens onze web-site: www.bata- vus.com/schepens. Schepens Tweewielers, Kerkstraat 21Oisterwijk, Tel. 5217326. Noveen St. Clara belangrijk. Vraag alleen po sitieve dingen. Bid 9 dagen het Weesgegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in heeft. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u heel erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel op branden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Noveen St. Clara volbracht. B.D. Scholl gezondheidsschoenen geven je voe ten comfort! Verkrijgbaar bij DA Drogisterij Kemps. Hebt u nog brei-, haak- of borduurgaren? Ca- deaupapier, sieraden, kralen, zeep, serviesgoed, losse bordjes, toiletspullen, dekens, donzen, naaimachines, lappen, garen, scharen, kleding... Alles blijft hard nodig! Eind september gaat er weer een vrachtwagen naar Roemenië. Leen van Herck, Postelstraat 8, Tel. 513 2567. Gevraagd huishoudelijke hulp 8 uur per week. J. Op 't Hoog, tel. 513 1523. Te koop: kinderfietsje 12”, i.z.g.s. fl. 150,- in- cl. zijwieltjes. Tel. 513 4027. Zenmeditatie Haghorst. Woensdag. Inf. (013) 504 4303. Zondag 3 sept. Openbare Repetitie Christine Borgers Band: Ton Fransen (met misschien Kaz Lux) bij Café de Brouwer. Aanv. 20.00 u. Za. 2 sept. Nederland-lerland op 't grote scherm. Natuurlijk bij Café de Brouwer. Za. 2 sept. na Nederland-lerland: terug in de tijd; Back to the 70’s 80's met wederom het zelfde interieur als in die tijd. Waar? Bij Café de Brouwer! Do. 28 sept.: daar zijn we weer! Dele Mee- zingavond van 't nieuwe seizoen o.l.v. 't Wim Jansen-ensemble, bij Café de Brouwer. Tijdens het nieuwe voetbalseizoen weer div. wedstrijden live van de KPN Telecompetitie bii Café de Brouwer. Gratis toegang Deelname aan de roerbakdemonstratie is gratis! U bent van harte welkom! Bel voor meer informatie en aanmelding: 0900-8806. Het maximum aantal deelnemers aan de demonstratie is 20 personen, dus wees op tijd met aanmelden!! Thuiszorg Midden-Brabant* verpleging, verzorging en preventie

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 5