20$te Toer-Mee De Jeugdvakantieweek zit er weer op! 4 A. OP T HOOG Tinauma. BUITEN WARM, BINNEN van Th&o -I •13 0800-0502 Zondag 27 augustus: IF P Discotheek ’Den Boogaard’ terug van vakantie Rabobank U had eigenlijk geen pak en schoenen nodig en nog twaalf witte overhemden in de kast hangen. Maar het is maar één keer uitverkoop. Eén telefoontje naar uw RaboTeleSpaarrekening en u kunt opnemen wat u wilt. En storten gaat al even gemakkelijk. Hebt u interesse? Loop even binnen bij uw eigen Rabobank of bel direct: 0800 - 0502, dagelijks van 7 tot 22 uur. Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9,Tel. (013) 513 63 73 ■i 1.7 O Bel direct: Zo simpel is 't. Rabo TeleSparen. dagelijks van 7 tot 22 uur. s l 3É l Él DOE-HET-ZELF CENTRUM Industrieweg 15, Moergestel Tel. (013) 513 6149 Maandag gesloten! PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 16 AUGUSTUS 2000 Rabo TeleSparen is een spaarrekening voor particulieren. -X Theo Raaijmakers Uitverkoop Na een prima, week, met schitterend weer, is er weer een einde gekomen aan de Jeugdvakantieweek. Allerlei mensen en bedrijven hebben zich ingezet om alles goed te laten verlopen en hen willen we dan ook hartelijk bedanken. straat 6. Doe dit wel voor 1 september, want dan wordt alles opgeruimd. We hebben een zeer geslaagde week gehad en hopen volgend jaar weer op iedereen te kun nen rekenen. Twijfelde u dit jaar of u mee zou doen, praat dan eens met de leiding van dit jaar over hun ervaring en hoogstwaarschijn lijk doet u volgend jaar wel mee. De Jeugd vakantieweek is dan van 6 t/m 10 augustus. Bedankt voor alles en tot volgend jaar! Kees van de Loo, Geesje van den Boer, Maureen Hekker, Margriet Ratelband, Marcha Kennis, Marcel Kennis, Yvonne Poppelaars, Jurgen Kaal, Hein van lersel, Dré Mallens, Frank van Gisbergen, Jessica van Boxtel en Martine Pape. Cochabamba, 10 augustus 2000 Beste mensen van Moergestel, Heel even kom ik een berichtje sturen vanuit Bolivia om jullie allemaal veel sukses te wensen bij de komende TOERMEE!Ik hoorde dat de voorbereidingen volop aan de gang waren, en het zal ongetwijfeld weer een mooie tocht gaan worden. Nu alleen nog maar hopen dat het mooi weer zal worden en dat er veel deelnemers zullen zijn. Ik wil jullie graag allemaal aan moedigen om mee te doen, of, als dat niet mogelijk is, een van de deelnemers te spon soren, om zo onze kinderen en jeugd hier in Cochabamba te helpen. Ik kan het niet vaak genoeg zeggen: zonder jullie hulp kunnen wij hier niet veel doen!Dank alvast aan jullie alle maal en in het byzonder ook aan de mensen van de MOV-groep die steeds maar weer zoveel inzet hebben en zoveel tijd beschikbaar stellen De 20e Toermee alweer! Hier gaat alles verder naar wens. We hebben hier nu de winter net zo’n beetje achter de rug, en klagen nu soms weer dat het te heet is!! Volgende week (14,15en 16 augustus) zijn hier in de buurt grote Mariafeesten en dan ligt werkelijk het hele openbare leven stil. Er komen honderdduizenden mensen op af, en het is elk jaar weer een belevenis. De scholen zijn dicht, mensen gaan niet werken, en daarna duurt het dan ook nog een paar dagen voordat alles weer op gang komt!! Dat is trouwens ook zo als het Boliviaanse elftal moet voetballen. Die zijn nu ook bezig te proberen zich te plaatsen voor het volgende WK, maar dat zal niet meevallen, met landen als Brasil, Argentina, Ecuador, Chili, Colombia enz., die allemaal hetzelfde proberen. Maar goed, als er een wedstrijd is, dan wordt er niet gewerkt. Wanneer ze hier in Bolivia spelen, dan doen ze dat het liefst ‘s mid dags, wanneer het heel heet is, en dat gebeurt dan in La Paz, waar ze op een hoogte zitten van 4000 meter!Ze hebben daar zelfs al van Brasil gewonnen!! Maar het zal deze keer toch heel moeilijk worden. Beste mensen, ik wens jullie nogmaals alle maal heel veel sukses met het fietsen op 27 augustus!! Veel dank ook, beste wensen en tot een volgende keer! Bedankt: LR Fevior, Agro Cleaning Swinkels, Jumbo Denissen, VDK (van Dal), Johan van de Sande, Marian Denissen, Dors(t)vlegels, Partyboerderij’t Draaiboompje, Café/Cafetaria Epi, Ton Aarts, Sjef Schilders, bewoners Brieltje, Bosstraat en Kloosterlaan, Willy Timmermans, Daan van Ee, Jan van lersel, Arie Vorstenbosch, Toos Swinkels, Piet en Martha Kogels, Annet en Henk Donders, Fam. Kennis, Marjo Mallens, Sauwelaars en Sauwelcommissie, Scouting St. Jan, Van Dijk Partyverhuur, Bart van de Loo, Lian Vriens, Miriam Aarts, Maike Spierenburg, Ineke Kordalski, Miriam op’t Hoog, Frankie van Boxtel, Mieke Hooghiemstra en alle mede werkers aan het openingsspel op maandag. Ook de mensen die de Jeugdvakantieweek voor volgend jaar alvast gesponsord hebben door een bijdrage te geven tijdens het jon gleren op de markt en/of tijdens de optocht, hartelijk dank hiervoor. Een speciaal woordje van dank is op z’n plaats voor de STT-ers en de hulpen van de hele week. Zij nemen gemerkt en ongemerkt de organisatie veel werk uit handen. Bedankt Jan Brekelmans, Toon op ’t Hoog, Rieky Bergman, Wilma van de Wouw, Ad en Cia Nouwens, Corrie Mallens, Daniëlle Kordalski, Ruth de Vries, Sanne Laurenssen en Kris van Alphen. En zeker niet in de laatste plaats willen wij natuurlijk de leiding bedanken. Zonder hun zorg en enthousiasme hadden de kinderen niet zo’n grandioze week gehad. Roel en Josette, Peter en Marieke, Wilma en Ama, Ilse en Corina, Anouk en Lindsay, Anne en Nikkie, Mark en Martijn, Jo en Margret, Wilma en Anita, Carola en Jenny, Corrie en Marja, Bram en Koen, Erna en Myra, Goris en Carin, Miriam en Estelle, Anneke en Mariëlle, Marian en Lia, Corien, Kim en Vicky, Roel, Linda en Pauline, Suzan en Petra, Annie en Irene, Leonie en Linda, Geke en Wendy, Sanne en Carlijn, Geert en Dennis, Nikie en Janet, Evelien en Maljolein, Jolanda, Maartje en Marieke, Marlon en Moniek, Linda en Loes, Meike en Suzan, Roelie en Marleen, Kees en Perry, Remco en Dave, Jeske en Gea, Sjoerd en Niels, Riek en Hylke, Paul en Mark, Bas en Jaimy, Rik en Sjak, Sanne en Anouk, Linda en Manou, Carolijn en Marieke, Sophie en Lieke, Joris en Hans, Marion en Corrie, Bas en Roel, Jeroen en Ron, Michelle en Anouk, Judith en Peter, Paul en Koen, Simone en Michaella, bedankt en we hopen volgend jaar weer op jul lie te kunnen rekenen. Zoals elk jaar zijn er weer diverse gevonden voorwerpen. Het varieert van kleding, luchtbed en slaapzak tot regenpak, fietssleuteltjes en sieraden. Als uw kind iets verloren is, dan kunt u op werkdagen tussen 16.30 en 18.30 uur komen kijken bij Dré en Corrie Mallens, Koren- s Wie onder zijn schuine dak licht, lucht en ruimte brengt met een VELUX dakvenster, wil in die ruimte ook zijn eigen sfeer brengen. VELUX ontwikkelde daarvoor een breed gamma producten zoals jaloe zieën, horren, verduisteringsgordijnen, zonwering, rolgordijnen en rolluiken, een programma in vele dessins en kleuren waarmee u alle persoonlijke accenten aan uw ruimte kunt geven. Na een rustperiode van twee nodige maanden en een nodige opknapbeurt heropent ’Den Boogaard’ opnieuw haar deuren. Voor onze discogasten doet ’Den Boogaard’ dit met een grandioze zomerdisco. Op vrijdag 18 augustus heten wij de discofanaten van harte welkom tij dens onze ’Tropical Breezer Night’, waarbij een nieuw drankje aan de bar zal verschijnen: 3 varianten Bacardi Breezer zullen vanaf die datum te koop zijn. Verder natuurlijk swin gende Top 40, club- en trancemuziek, die haar steentje bijdraagt aan een geweldig avondje uit. ’Den Boogaard’ zal een breder publiek aan gaan trekken. Daarbij komt ook dat we de ope ningstijd veranderd hebben, namelijk van 20.00 tot 01.00 uur. In de toekomst gaan we meer grote evenementen organiseren. We beginnen hiermee op 1 september met een mega-schuim- party. Diegenen die er op 30 juni waren hoeven we niets meer te vertellen, voor alle anderen: Je komt op de dansvloer tot over je nek in het schuim! Seeja in ’den Boogaard’. Dat uitgebreide programma vindt u natuurlijk bij:

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 5