DAC Professionele Computertrainingen GROENTEHAL CRISJE' Qemeente^nformatie Audacia zoekt £5 TERREINMEESTER Audacia/* nieuws Motor-puzzeltocht Uitgerust van de vakantie? Reserveer tijdig een computertraining! Spreekuren B en W Geïnteresseerd? Badminton bij B.C. De Aanstede H.S.V. de Rietvoorn AOW-uitkering Tennis in Moergestel De Esbeekse sensatiemarkt: Een sensatie voor jong en oud Inlichtingen: 513 3527 Bouwvergunningen/meldingen AANGEVRAAGDE VERGUNNINGEN/MELDINGEN Er staat een goede beloning tegenover. Beschikking Wet Milieubeheer Jeugdtenues Audacia AANBIEDING!!! Introductie PC-gebruik: 12 uur voor maar 180,- AUDACIA JEUGD MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 9 AUGUSTUS 2000 PAGINA 7 Moergestel, 5 juli 2000 Beste klant... De volgende sloopaanvraag is binnengekomen: - het gedeeltelijk slopen van de woning Rootven 14. Bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een vleesvarkensstal aan de Oirschotse- weg 65; - het uitbreiden van een kantoor aan De Sonman 7; - het uitbreiden van de woning Burg. Poortstraat 10. Het college houdt wekelijks op dinsdag van 11.00-12.00 uur spreekuur in het ge- meentekantoor. Ik heb er behoefte aan u veel dank te betuigen voor uw jarenlange trouwe klandizie. Dat doe ik mede namens mijn vrouw Annemarie, die mij de laatste jaren in Groentehal 'Crisje' met raad en daad heeft bijgestaan. Natuurlijk hoop ik u nog vaak te mogen ontmoeten, zij het niet meer vanachter de bekende toonbank. Het viel mij niet gemakkelijk deze beslissing te nemen maar gezien de hiervoor genoemde omstandigheden ben ik ervan overtuigd dat het een verstandige stap is. Ik kan nu nog een nieuwe weg inslaan die mij in wat rustiger vaarwater brengt. VANAF ZATERDAG 22 JULI JL. IS DE DEUR VAN ONZE ZAAK VOORGOED GESLOTEN. CHRIST ANTONIS ANNEMARIE ANTONIS-VUGTS In week 30 en 31 zijn de volgende meldingen binnen gekomen: - het vergroten van de woning Korenstraat 17; - het vergroten van de woning Korenstraat 19; - het uitbreiden van de woning D’n Duyp 9. Meer dan een kwart eeuw (ruim 25 jaar) heb ik mijn eenmanszaak Groentehal 'Crisje' gerund. Al die jaren heb ik dat gedaan met voldoening, inzet en veel wardering voor mijn trouwe klanten. Lange werkdagen met veel gesjouw waren nodig om mijn speciaalzaak prima op orde te houden. Op den duur bleef dat niet zonder gevolgen voor mijn lichamelijke conditie. Al geruime tijd is er de waarschuwing dat ik wat meer op mijn gezondheid moet gaan letten. Dit, en het feit dat een goede personele bezetting van mijn zaak steeds problematischer wordt, heeft mij na lang wikken en wegen tot het besluit gebracht met Groentehal 'Crisje' te stoppen. Bel: 013-513 6460 of 06 - 20906922 Mail: info@d-a-c.nl Bezoek: Bosstraat 18, 5066 EB Moergestel Bent u op zoek naar ontspanning door inspan ning? Dan is badminton echt iets voor u!Wij van de Moergestelse Badmintonvereniging willen u graag eens ontmoeten op onze speelavond. Kom gerust even langs om de sfeer te proeven. Wij straten weer op 28 augustus op maandagavond van 21.00 tot 23.00 uur. Voor informatie: Riet Schellekens, tel. 513 1326. Zaterdag 12 augustus Zaterdagavond moet een feestavond worden voor jong en oud. Het begint om circa 19.00 uur met een KINDERDISCO. Tot ongeveer 21.00 uur kunnen kinderen zich uitleven op muziek verzorgt door DJ Jasper. Als de kinderen op één oor gaan, kan het feest losbarsten voor de oud eren. Dit jaar is er op de traditioneel oergezel lige Esbeekse avond live muziek van Sam- sonNight. Dit is een band met bandleden uit Hilvarenbeek en omstreken. Ze zullen proberen het dak van de tent af te spelen met bekende top 100 nummers. Verder wordt er voor deze avond nog een spetterend spel georganiseerd. Het is een spel met veel water, actie en het heet Water-Kakken”. Het spel wordt in groepjes gespeeld. Heb je zin om met een groepje deel te nemen, schroom dan niet en kom naar de feesttent en schrijf je in voor dit spetterende spel. U hoort het al, er is weer volop sensatie op deze oergezellige Esbeekse avond en is voor iedereen die van feesten houdt. De entree voor deze avond in de feesttent op het speelterrein “De Loop’ in het centrum van Esbeek, is geheel GRATIS. Motorclub EZ Rider organiseert op 20 augus tus een motor-puzzeltocht. Inschrijven tussen 10.00 en 12.00 uur bij Café ’t Gommelen, Biezenmortelsestraat 1, Biezenmortel (jnfo 455 6729). Inschrijfgeld fl. 10,-; duopassagier fl. 5,- bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 BESCHIKKING B en W hebben besloten de volgende vergunning in te trekken: P. en J. Swinkels, Zelt 5. Betreft de inrichting van een varkens- en pluimveebedrijf aan de Zelt 5. Het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning i.v.m. het verplaatsen van de ammoniakrechten naar een be drijf in Bergeijk. Op zondag 13 augustus a.s. wordt er voor de jeugdleden van de visclub een wedstrijd geor ganiseerd. Hopelijk hebben jullie in de vakantie goed geoefend. Dat zal nodig zijn. We gaan vis sen op de Zandput, er zit vis genoeg in dit water maar tot op heden niet erg bijtlustig. Opgave vóór zaterdag 12 augustus bij Bart en Tamara tel. 513 1902. Er wordt gevist van 9.00-11.00 uur. Vertrek geza menlijk bij de Klaore,waar om 7.30 de plaats- loting is. Kosten f 2,50 per kind. Heeft U een AOW-uitkering, met of zonder klein pensioentje? Misschien komt U dan wel in aanmerking voor kwijtscheldingen (verontreinigingsheffing, afvalstoffenheffing, onroerende zaakbelasting e.d.) of subjectsubsidie (voor deelname aan maatschappelijke activiteiten). Het bedrag dat u wellicht kunt ontvangen kan over een heel jaar flink oplopen. Als u 65 jaar of ouder bent en u recht heeft op subjectsubsidie, dan kunt u (mits u aan de voor waarden voldoet) een bedrag krijgen van de gemeente Oisterwijk van f. 450,- p.p. Voor kwijt scheldingen, waarvoor u voor betaling vrij- zzzstelling krijgt, kan dit ook een flink bedrag op jaarbasis betekenen. Wilt u hierover meer informatie? Kom dan naar Stichting miMax. Wij zijn iedere don derdagmiddag geopend van 13.00 - 17.00 uur. U kunt ons ook telefonisch bereiken, via onze voicemail 52 20 320. Toewijzing jeugdtenues gesponsorde teams Audacia seizoen 2000/2001 Er zijn bij de Jeugdcommissie vragen gekomen over welk team welk tenue draagt. Bij deze een overzicht. Over precies één jaar stapt Audacia over naar de gele shirts voor alle teams, komend seizoen zijn voor de E3, E$, E5, Fl, F2, F4 en F5 de blauwe shirts met gele strepen van toepassing. AlDe Brouwer Jr.; BISmits; Cl Op ’t Hoog; C2 Kerkhof; Dl Frank Vogels; D2 Total; D3 Rien van den Meijdenberg; El Verschoorpak; E2 Leon Kuijpers; F3 Louis vanden Meijden berg. De overige teams hebben een door henzelf aangeschaft tenue. Namens de Jeugdcommissie allemaal een sportief voetbalseizoen! Het Open-Tennistoemooi in de periode 24 /28 juli voor de categorie herendubbel 45 en 55 bij Tennisvereniging MTV Moergestel werd ondanks de onweersbuien door de organisatoren als niet schrikbarend ervaren. Mede gerugge- steund door de aangeboden mogelijkheid om bij slechte weersomstandigheden gebruik te kunnen maken van de tennishal werd dit toer nooi volgens programma met succes afgesloten. Dit sportevenement in deze leefijdscategorie heeft zich gekenmerkt door enthousiasme, sportiviteit en goed tennis waarbij zelfs oogstre lend tennis ten toon w erd gesteld. Dat de tand des tijds weinig invloed heeft kunnen aan richten in balinzicht, techniek en taktiek van de “veteranen” hebben alle deelnemers in deze sportweek overduidelijk geëtaleerd. Wel is waar dat turbo-snelheid en loopvermogen hier en daar enigszins zijn aangepast aan leeftijd en overgewicht. Wij hebben met z’n allen genoten van een evenement dat volgend jaar zal worden voortgezet waarbij het open-toernooi-karakter uitgebreid zal worden door deelname van damesdubbels en/of gemengd dubbels. De gezel ligheid en bezettingsgraad zal hierdoor vergroot worden! In het knusse paviljoen werden alle deelne mers en publiek gastvrij onthaald waarbij de kampioenen werden gehuldigd voor hun presta ties. De finalisten: Dl-55 kampioen: Vic Bode en Piet van Gorp; 2e: Jan van de Linden en René Verhoeven C2-55 kampioen: Louis Konings en Loek de Kok; 2e: Bob Potter en Adri de Jong Dl-45+ kampioen: Ad van Hoek en Harrie van Lier C2-45+ kampioen Dries Clement en Lambert Duys. Hulde aan alle deelnemers en een spontaan applaus voor de kampioenen! Beste Martien, Vz IJJ Al 25 jaar lang krijgen wij jou (iedere dag) te zien. In het begin in ’t lichtbruin, nu in het grijs, maar je blijft toch altijd even wijs. Eerst met knippen en plakken, daama nog in het lood, verdien jij al 25 jaren lang je visje en je brood. Tijdens de evolutie heb je nooit stilgestaan, zeïfs Moergestel Nieuws kan je nu al digitaal aan. En al ben je af en toe. met al je drukke bezigheden, zo moe. en vallen soms, zelfs overdag, je oogjes toe. Toch wensen wij je nog 25 prettige werkjaren toe. De collega’s Er is nog maar een beperkt aantal plaatsen vrij; reageer dus snel! Bedrijven kunnen aparte cursusdata bij ons boeken. Informeer gerust eens! Wij verzorgen trainingen over o.a. Word, Excel, Exact, Powerpoint, E-commerce, Websiteontwerp etc. Wij werken met kleine groepen Zondag 13 augustus Zondag 13 augustus is er weer de gezellige jaar markt. Met dit jaar naast een 100 marktkramen een groot aantal nevenactiviteiten. Dit jaar is er voor de waaghalzen een kabelbaan van maar liefst 120 meter lengte. Je gaat dan van ongeveer 17,5 meter hoogte, gezekerd met een vei- ligheidskoord naar beneden. Menig hart zal worden gestolen bij de kleine dierenshow. Di verse soorten konijnen, kippen en eenden wor den op een diervriendelijke manier tentoon gesteld. Met de marmottenrace kan men nog leuke kleine prijsjes winnen. Natuurlijk is er ook aandacht voor de kinderen. Zo is er een kin- dermarkt waarop de Esbeekse kinderen aller lei spulletjes kunnen verkopen of hun kunst jes kunnen doen. Verder kunnen de gekste sprongen gemaakt worden op het springkussen, en in de zweefmolen begeven de kinderen zich in hogere sferen. In een oude originele Engelse Dubbeldekker zal enkele malen een pop pentheatervoorstelling worden gegeven. Door Esbeek rijdt op deze dag een heuse kinder- stoomtrein op echte rails. De kinderen kunnen dan meerijden in de wagonnetjes. Ook zijn op de markt nog diverse demonstaties met getrainde politiehonden. Van pakwerkers die een fiets proberen te stelen tot het schieten met een pistool aan toe. De getrainde hond pakt hem bij zijn kladden zodat vluchten echt niet meer kan. Bij de feesttent op het speelterrein ’De Loop” is een groot terras met live muziek dat verzorgd wordt door D’af en Toeters uit Hilva renbeek. U ziet wel, genoeg te doen dus op de 17e Es beekse Sensatiemarkt, een markt met een groot aantal attracties voor jong en oud. De aanvang is om 11.00 uur en de entree voor kinderen tot 6 jaar is gratis en voor de ou deren f13,00. Kijk ook op internet: www.sensatiemarkt.nl Het weekend van 12 en 13 augustus moet voor het dorpje Esbeek vooral een feestelijk weekend worden. In dit weekend wordt voor de 17e keer de Esbeekse Sensatiemarkt geor ganiseerd. Het dorpje Esbeek staat dan weer bol van de activiteiten. «fc- «br Een nieuw voetbalseizoen komt er weer aan! Nu de vakanties zo goed als voorbij zijn kunnen de trainingen en oefenwedstrijden weer begin nen. De trainingen beginnen voor de pupillen in de week van 14 augustus; de junioren krij gen van de trainer te horen wanneer voor hen de training weer begint. Op zondag 20 augustus is er de seizoensope- ning. Jullie krijgen via een extra clubblad te zien wat er op zondag 20 augustus zoal te zien en te doen is. Programma woensdag 16 augustus: Schijndel 1 - Audacia Al vertrek 18.00 Schijndel - Audacia BIvertrek 18.00 Audacia Cl - Schijndelaanwezig 18.15 Audacia Dl - Schijndelaanwezig 18.30 Audacia F5 - Tuldaniaaanwezig 18.00

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 7