6J0 3.00 3.00 2.00 13.90 Hamlappen Slagerij L van Zon-Reyrink inderopvdrig weet graag tot uw dienst! VOOR IEDEREEN EEN FIJNE VAKANTIE!!! Familie/V rienden- toernooi S.V. Roef! ÉÉN WEEK GESLOTEN!!! I.v.m. vakantie zijn we gesloten van 17 t/m 23 juli a.s. Rauwe ham Gek. ham 6 Worstenbroodjes 3.00 Kant en klaar stoofvlees Babi Pangang y 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst Nieuws van de Infowinkel ROEF! Handbal 25 jaar P.V. ’Over Berg en Dal’ Enthousiasme over succes bij Moergestels ROPARUN-loopteam getemperd 18e Wandel- avondvierdaagse weer voorbij Concours hippique in Moergestel Bouillon- salade 0-24 uur p/wk G C N S T H s A H U M A samen IEDERE WOENSDAG Hét adres voor gourmet-, fondue- en huzaren schotels! Gelieve de desbetreffende code van de vacature in uw brief te vermelden. Gesprekken zullen plaatsvinden in week 29 en 30. 32 uur p/wk 24 uur p/wk 24 uur p/wk A B D E Van uw speciaalslagerij uit eigen keuken: Brieven of reacties kunt u richten aan: Ine van Bebber Teamleidster KC Mokido Pr. Margrietstraat 1 5066 BA Moergestel Tel. (013)513 3906 Stichting Kinderopvang Humanitas zoekt op korte termijn krachtige, enthousiaste personen voor de functie van GROEPSLEIDSTER voor kindercentra in Oisterwijk, Moergestel, Boxtel. bij de gemeente. Wij wensen ieder een prettige vakantie en een fijne zomer. In 2001 hoort u weer van ons. Overgang van onderneming Bij een overgang van een onderneming geniet de werknemer wettelijke bescherming. De plichten van de oude werkgever gaan namelijk van rechtswege over op de nieuwe werkgever. Zo is de nieuwe werkgever verplicht om de werknemers in dienst te houden. De werkne mer behoudt zijn rechten en plichten. Hij hoeft geen nieuwe arbeidsovereenkomst te tekenen en evenmin geldt een nieuwe proeftijd. De oude werkgever blijft nog gedurende een jaar ha de overgang van de onderneming, naast de In september bestaat Roef. Afd. Handbal 25 jaar. Dit zal in de eerste 2 weekenden van septem ber gevierd worden. Het programma ziet er als volgt uit: 1-2 september: Jeugdweekend voor de C- en D- jeugd 7 september: Training door international Robert Nijdam (onder voorbehoud) 8 september: REUNIE voor alle oud-leden, voor genodigden en alle senior-leden 9 september: Activiteit voor de A- en B jeugd 10 september: Afsluiting met een familie-vrien- dentournooi In verband met het 25-jarig bestaan van onze handbaltak binnen S.V. ROEF!, organiseren wij op ZONDAG 10 september a.s. een fami- lie/vriendentoumooi. Iedere familie en/of vrien dengroep kan hieraan meedoen en ervaring in de handbalsport is niet nodig. Immers staat bij dit tournooi vooral de gezelligheid voorop en is het deelnemen belangrijker dan het winnen. Wilt u meer informatie en/of inschrijffor mulieren kun je contact opnemen met Franky van Boxtel, tel. 513 3103. Verenigingsuitslag van de wedvlucht gehouden op zaterdag 1 juli vanuit Limoges over een afs tand van 698 km. Aan deze wedvlucht namen 27 oude duiven deel. Ze werden gelost om 7.10 uur bij een temperatuur van 17 graden celsius met zuidwesten wind 2, zwaar bewolkt. Uitslagen: M. van de Wiel 1-4 (5 mee) A. van Hulten 2 (3 mee) A. Westgeest 3-7 (8 mee) L. Kennes 5-6 (10 mee) Verenigingsuitslag van de wedvlucht gehouden op zaterdag 1 juli vanuit Nijvel over een afstand van 122 km. Aan deze wedvlucht namen 255 jonge duiven deel. Ze werden gelost om 11.30 uur bij een temperatuur van 17 graden celsius met oostenwind 3, bewolkt en regen. Uitslagen: M. van de Wiel 1-2-9-13-17-25-26-39-43-56-63 (21 mee) L. van Boxtel 3-27-33-34-40-52-53 (36 mee) J. van Drunen 4-14-20-41-42-48-59-60-61-62 (32 mee) A. Westgeest 5-6-47-49-50-51 (29 mee) L. Kennes 7-18-22-23-29-32-36-37-57-58 (44 mee) L. van den Branden 8-16-30-31-35-64 (22 mee} Th.Colsen 10-1 1-12-15-19-24-28-38-44-45-46- 54-55 (45 mee) Eerst getekende kampioenschap 2000 nieuw: L. van Boxtel -41, L. van den Branden -41, Th. Colsen -100, J. van Drunen -28, A. van Hulten -73 L. Kennes -50, A. Westgeest -37, M. van de Wiel -47. nieuwe werkgever hoofdelijk aansprakelijk voor de verplichtingen die zijn ontstaan voor het tijdstip van de overgang van de onderneming. Is de oude werkgever nog loon of vakantiegeld verschuldigd dan kan hij hierop worden aange sproken. Maar men kan hiervoor dus ook de nieuwe werkgever aanspreken. In de praktijk gebeurt het vaak dat nieuwe werkgevers het personeel vragen om een nieuwe arbeids overeenkomst te tekenen. Dat kunt u vaak beter niet doen. Meestal staan er namelijk bepalin gen in die uw positie als Werknemer ver slechteren. Het opnemen van een concurren tiebeding in de arbeidsovereenkomst is daar van een voorbeeld. Mocht u meer informatie hierover willen hebben dan kunt u contact opnemen met het advocatencollectief in Tilburg telefoonnum mer 463 63 95. Dit jaar namen 3 Moergestelnaren voor de derde maal deel aan de bekende ROPA-RUN, een Non-Stop estafette van 514 kilometer van Rotterdam naar Parijs. Zij maakten deel uit van het team Penitentiaire Inrichtingen Breda. De opbrengst van alle sponsor- en inschrijfgelden komt ten goede aan de Kan- kerstichting. Ad Dijkmans was dit jaar de enige Moerges- telse loper, Els Dijkmans-van Esch was net als vorige edities begeleidend fietser. Graad Steenbakker was deze maal gedwongen door een blessure het lopen in te ruilen voor het fietsen. De start was op woensdag 31 mei, het weer was uitstekend. Na de voor iedere loper verplichte 10 kilometer door het centrum van Rotterdam waren de vooruitzichten bijzonder goed. Na de eerste tien kilometer wist elke loper dat bij in estafettevorm nog 64 kilometer te gaan had. Van slapen zou niet veel komen. 4 lopers en twee fietsers nemen steeds een afstand van 60 kilo meter voor hun rekening voordat ze afgelost worden door het volgende team van 4 lopers en twee fietsers. Na de aflossing wordt met een camper naar het volgende wisselpunt gereden. Ondertussen is in deze rijdende kleedkamer de mogelijkheid om wat te eten en gemasseerd te worden. Graad Steenbakkers heeft de Roparun nu in twee hoedanigheden kunnen meemaken. Was hij de vorige maal loper, gedwongen door de omstandigheden heeft hij nu als fietser zijn diensten aan het team bewezen. Ook door de fietsers moet een prestaties van formaat geleverd worden, is zijn ervaring. Zij fietsen namelijk de tien kilometer door Rotterdam en de helft van de afstand van Rotterdam naar Parijs. Dat gebeurt steeds in looptempo, 60 kilometer achter elkaar, de weg zoekend door het nachtelijk duister, gezeten op een smal zadel, met een steeds groter wordend slaaptekort. Deze Roparun werd overschaduwd door een verkeersongeval met dodelijke afloop en 3 zwaargewonden. Onmiddellijk werd het wed strijdelement uit de loop gehaald. Het finishen gebeurde wandelend en het traditionele feeste lijk onthaal in Parijs werd teruggebracht tot een sobere ontvangst zonder muziek en luide toe juichingen. De feestavond werd vervangen door een bijeenkomst met een minuut stilte. Het team van de Moergestelnaren liep dit jaar met een gemiddelde snelheid van 14,9 kilo meter per uur en bereikte de Lichtstad 34.11 uur na het vertrek in Rotterdam. In het klasse ment zouden ze hoge ogen gegooid hebben. Zij droegen met hun sportieve activiteiten bij aan het totaalbedrag van 2,8 miljoen dat opge haald werd voor de Kankerstichting (Nog een verlaat verslag...) Terugkijkend op de wandelavondvierdaagse van 2000 mogen we weer zeggen dat ook deze weer als geslaagd mag worden genoemd. Het weer was de eerste avond nog twijfelachtig en gedeeltelijk gewoon nat maar de 3 volgende avonden goed en op de vrijdagavond fantastisch. Dit jaar hebben 468 betalende wandelaars aan de wandelingen meegedaan, dit waren er 86 minder dan in 1999, het slechte weer op de dinsdagavond is waarschijnlijk hier debet aan geweest. Deze aantallen zijn over de afstanden verdeeld: 381 voor de 5 km.; 70 voor de 10 km. en 17 voor de 15 km. Dit is voor Moergestel een mooi aantal, nl. bijna 10% van de bevolking. De organisatie vindt het wel jammer dat de 5- en 10 km.-wandelaars wat aantal betreft zo ver uit elkaar liggen, zij is van mening dat een aantal 5 km-wandelaars ook goed de 10 km-route zouden kunnen lopen. Tegen deze wandelaars wil de organisatie zeggen denk er eens over na, het is nl. veel Rustiger lopen en-de routes-zijn Organisatie L.R. RC. F.E.V.I.O.R. In de twee weekenden 29/30 juli en 5/6 augus tus zullen op het terrein rondom de oefenhal van F.E.V.I.O.R. aan de Heiligenboom wed strijden worden georganiseerd voor paarden en pony’s. Voor de organisatie tekent Rijvereniging EE.- V.I.O.R. Deze vereniging bestaat uit de Lande lijke Rijvereniging, die dit jaar het 70 jarig bestaan viert, en de Ponyclub. Beide verenigin gen zijn sinds het samengaan in 1992 sterk gegroeid in ledental die de paardensport op een actieve en moderne manier beoefenen. In het weekend van 29/30 juli komen de paar den aan de start. In het weekend van 5/6 augus tus de pony’s. Gestart wordt op beide dagen in de individuele dressuur in de klassen B, L, M, en Z. Bij de pony’s zal ook gestart worden in de afdelingsdressuur. Bij de paarden wordt op 30 juli een kür op muziek verreden die start om 13.30 uur. De wedstrijden starten ’s-morgens om 9.30 uur en ’s-midddags om 13.00 uur. Zoals gezegd is voor iedere paardensportlief- hebber een bezoek op deze dagen aan dit even ement de moeite waard. Maar ook de belang stellende leek kan op deze dagen kennis maken met deze tak van sport. Om aan het 70-jarig bestaan van EE.V.I.O.R. een extra tintje te geven heeft het bestuur op zondag 6 augustus een feestmiddag geor ganiseerd die zal worden opgeluisterd door countryband 'West Virginian Railroad’. De aanvang is om 14.00 uur. F.E.V.I.O.R. hoopt u op een van deze dagen te kunnen begroeten aan de Heiligenboom. veel mooier. Om elk jaar deze wandelavonden tot een suc ces te brengen is er veel hulp nodig, en die hebben we weer gekregen van ruim 20 vrij willigers zoals posten, brigadiers en inschrij vers. Zonder uw hulp is dit grote sportevene ment met Moergestelse mensen niet te organi seren. De organisatie is hen daarom weer zeer erkentelijk en hoopt ook in 2001 weer op hun hulp te kunnen rekenen. Ook zijn wij onze sponsors of andere hulpver leners erg dankbaar, dus hartelijk dank aan Huize Stanislaus voor het gebruik van de tuin en de opslag van de materialen en de koffie; ook zijn wij zeer veel dank verschuldigd aan huize Zonnewende voor het gebruik van de tuin, uit de vele reacties van de wandelaars hebben zij dit zeer gewaardeerd om op deze onbekende plaats van Moergestel te mogen wandelen. Verder willen wij nog bedanken groentehal Crisje, slager van Zon en bakkerij Kouwenberg. Verder nog dank aan bloemisterij Style, Cafe taria Epi, Den Boogaard voor de gastvrijheid, de mensen van de E.H.B.O., de Rabobank, Copycat, de mensen van MTV en Moergestel- Nieuws en de harmonie, die de wandelaars weer heeft ingehaald, het orkestje d’n Ambiejans dat weer een gezellige sfeer op het plein gebracht heeft, de gemeente voor het gebruik van de vlaggen en de Politie voor de veiligheidsvesten. Verder nog bedankt Super De Boer en Broers Kadoshop. Ook de mensen die we vergeten zijn, maar ook voor hun hulp in welke vorm dan ook is de Stichting zeer dankbaar. Als er nog wandelaars zijn die een vergissing gemaakt hebben bij het opgeven en eigenlijk een andere medaille zouden moeten hebben, is het mogelijk om deze om te ruilen, ook voor diegene die een medaille kwijt is bestaat de mogelijkheid om er een te kopen. U moet daar toe contact opnemen met het secretariaat van de Stichting nl. A. van der Dussen, Krijtenbogt- straat 2, tel. 513 21QH. Indien er nog mensen zijn die aan de organisatie van de wandelavond vierdaagse willen deelnemen zijn zij van harte welkom, neem contact op met het secretariaat. De wandelavondvierdaagse voor 2001 is voor lopig gepland van dinsdag 5 juni t/m vrijdag 8 juni 2001, wij moeten nog toestemming vragen 500 gram- Voor KC Okido en De Leye in Oisterwijk, KC Mokido in Moergestel, KC Domino in Boxtel: F 4 Invalkrachten Het betreft de volgende vacatures: Voor KC Okido in Oisterwijk: Groepsleidster Oproepkracht Tijdelijke kracht Voor KC De Leye in Oisterwijk: Tijdelijke kracht 24 uitlopend tot 32 uur p/wk Oproepkracht gem. 20 uur p/wk ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON 013 513 1769 T I N I T PAGINA 7 LET OP: volgende week zijn wij één week gesloten i.v.m. de vakanties... C 100 gram 100 gram MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 12 JULI 2000 IQOgram s V t

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 7