Kennismaking met Toer-Mee Aphrodite 20s,e Zondag 27 augustus: Tijdens de bouwvakvakantie zijn wij van 18 juli t/m 6 augustus na 13.00 uur gesloten! Het mosselseizoen is weer geopend!!! Restaurant-Auberge 'De Man' Tandarts J.M.A.Stieger is gesloten van 24 juli tot 14 augustus Tentoonstelling Rabobank Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, Tel. (013) 513 63 73 Het Rabo Totaalpakket. Alles in één keer goed geregeld. WWW. rabobank.nl Auberge De Man Sint Jansplein 7 5066 AR Moergestel 12 Juli is het mosselseizoen weer begonnen. Auberge 'De Man' serveert u deze Zeeuwse lekkernij bereid naar uw eigen voorkeur, b.v. naturel, in look, pikant of gekookt in witbier. Restaurant Tel. 013 - 5134100 Fax 013 - 513 3340 Tevens serveren we een mosselmenu van 3 gangen incl. 'n flesje Pinot Blanc wijn (voor 2 personen) voor fl. 52,- p.p. Schoolstraat 5 5066 EC Moergestel Tandarts B. de Haan Kloosterlaan 2a, Moergestel tel.(013)5131919 De praktijk van Lambert van den Bosch (54) Geboren in Nuland maar vanaf 1973 wonend in Oisterwijk en dat is zelfs aan zijn tongval al te horen. Na de lagere school is hij het gym nasium gaan volgen bij de Witte Paters in Boxtel en Sterksel. Hierna volgde de studie voor Mid delbaar- en Hoger-Bestuursambtenaar. Achter eenvolgens werkte hij als gemeenteambtenaar in Tilburg, Boxtel en Vught. Hij deed in die tijd Onderwijs en Voorlichting, Verkeerszaken, Welzijn als waarnemend chef en Juridische Zaken. Om docent aan een bestuursacademie te worden heeft hij ook wel eens overwogen. Vanaf 1978 zit hij al in de politiek. Het wethouderschap is een drukke maar toch vooral verrassende baan en met veertig uren per week komt men er beslist niet. Moergestel is voor hem bekend terrein. Hij fietst er ook veel en het is er gezellig vertoeven. Samen met Oisterwijkse bossen, het Kempische gedeelte boven de A58 wat deels gesloten en deels open is spreekt hem wel aan. Hij wil er ook nog eens duidelijk op wijzen dat het Gemeentebestuur geen enkel onderscheid maakt tussen de verschillende kernen. Hij wijst dan ook op de inspanning om te komen tot een mestverwerkingsinstallatie ergens op de Reedijk. De provincie werkt nog niet naar tevre denheid mee maar men hoopt toch binnen kort resultaat te boeken. Ook de ontwikkeling van het Industrieterrein Sonman II heeft de volle aandacht en zo kort langs de A58 dient het een mooi park te worden. Deze raadsperiode kan men wat werk betreft nog goed vooruit want er is nog veel te doen en hij zal hier met plezier aan meewerken. Hb Ineke Depmann (45) Geboren in Breda, acht levensjaren in Den Haag en daarna Oisterwijk wat zij eigenlijk al kende van vakanties met haar ouders. Zij door liep de HBS, Sociale Academie Maatschappelijk Werk en daarna het voortgezet Maatschappelijk Werk. Later volgde zij nog een Post HBO oplei ding leiding geven. Zij kwam terecht in het Buurthuiswerk te Tilburg. Eerst Broekhoven, daarna Groenewoud, ’t Zand en de Hasselt. Tenslotte werd zij teamleider en later sector manager van de Twern. Van vrijdag 21 juli tot en met zondag Tl augus tus a.s. zal er in het heemcentrum “in de Drye Swaentjes” te Oisterwijk, De Lind 42, een ten toonstelling worden gehouden van fotografieën van Ine Wegman en 2- en 3-dimensionale kunst van Twan Hendriks De expositieruimte is open op vrijdag, zaterdag en zondag, telkens van 13.00 uur tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Kinderen tot 12 jaar hebben alleen toegang onder begeleiding. Hij is als fractie-secretaris begonnen, in 1986 in de Raad gekomen, in 1990 vice-fractie- voorzitter, in 1994 lijsttrekker, na de fusie van het CDA van Oisterwijk en Moergestel frac- tie-voorzitter en nu dan wethouder. In zijn portefeuille zitten Sociale Zaken, Arbeids voorziening, Ruimtelijke Ordening, Milieu, Natuur en Groenontwikkeling. Hij geniet er van om als politicus iets mede tot stand te kunnen laten komen en vooral om voor menig inwoner iets te kunnen betekenen in het oplossen van hun grote of kleine prob lemen. Wat natuurlijk niet altijd lukt maar men kan minstens sommige zorgen wat verlichten. ’n tweetal leden van het College van B& W. Zij zitten nu ruim een jaar op de wethou- derszetel. Ineke Depmann (PvdA) en Lambert van den Bosch (CDA) hadden al een behoorlijke staat van dienst in de politiek maar lid van het college was voor hen nieuw. Wij waren benieuwd hoe hen dat bevallen is en maakten een afspraak voor een gesprek. Haar portefeuille is Welzijn, Onderwijs, Gezondheid en Internationale Samenwer king. Vanwege haar interesse in de maat schappij is zij in de politiek gegaan. Zij is zelf veranderingsgezind en lokale-, inter lokale- en regionale elementen spraken haar wel aan vandaar haar keuze voor de PvdA. Politiek is een vak. Zelf had zij geen enkele ervaring en dan is het zeker moeilijk. Hanen gedrag van mannen in de politiek ervaart men als positief maar doet een vrouw dit ook zo dan bestempelt men haar al gauw als een Kenau. Vanaf 1994 zit zij al in de Raad en zij moest voor het wethouderschap heel snel besluiten. Gelukkig heeft zij het recht van terugkeer bij haar vorige werkgever. Het is echter wel een heel andere baan en een geheel andere rol die gespeeld moet worden. Zij heeft er geen spijt van maar met veertig uren per week komt zij er niet. Men zit altijd in de rol van wethouder, zelfs in de weekenden kan men er niet los van komen. Onbekend in Moergestel was zij niet maar zij heeft het dorp het laatste jaar toch nog beter leren kennen. Vanuit het bestuur zijn er ook al direct zichtbare resultaten zoals rioleringaan- leg en vernieuwing van wegen. Zorg voor de cul tuur heeft haar volle aandacht en zij zal zich sterk maken voor het behoud van Den Boogaard maar het moet allemaal wel betaalbaar blijven. Alle voorzieningen moeten op pijl blijven en daar zal zeker een prijskaartje aan hangen. Maar zij heeft beloofd haar best hiervoor te zullen doen. De boog kan echter niet altijd gespannen blij ven en daarom heeft zij nogal wat hobby’s. Zij speelt tenor-sax en is lid van een Oisterwijkse Harmonie. Regelmatig speelt zij in een gezel schap wat Nederlandse -, Vlaamse - en Kempi sche Volksmuziek ten gehore brengt. Ook ten nist zij en lezen doet zij ook veel. Kamperen is ook een hobby van haar en daarvan geniet zij momenteel tijdens haar vakantie. PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 12 JULI 2000 Met het Rabo Totaalpakket is alles in één keer goed geregeld. Een gouden Rabocard, 25% korting op de door lopende reisverzekering... Terug van vakantie? Ook thuis maakt het Rabo Totaalpakket het u gemakkelijk, zo regelt u bijvoorbeeld bankzaken 24 uur per dag met Rabofoon en Telebankieren. Meer weten over deze en alle andere gemakken? Stap even binnen of maak per telefoon een afspraak. Bij goed weer is het ook mogelijk te serveren op ons nieuwe tuinterras! Franchise van Spaendonck Henri de Vos Voor spoedgevallen wordt waargenomen door: 24 JULI TOT 30 JULI: 31 JULI TOT 13 AUGUSTUS: Tandarts M. van Dooren van Kemenadelaan 7, Oisterwijk tel. (013) 521 6655 Op vakantie met één zorg minder? VA

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 5