Oranje hittegolfje??? DeJRunne Kverkooyen FO&M Donkers Autoschade B.V. IJ Elke donderdag: MTV-avond! isolerende beglazing schilder- en behangwerk SOS -Hulpcentrale Tilburg voor iedereen bereikbaar, ook in de vakantieperiode Zeskamp in het St. Antoniushuis Wij zijn op zoek naar: O Voor al uw: Sonman 9 - 5066 GJ Moergestel - Tel. (013) 513 3537 Nu Nederland recht op de finale lijkt af te stevenen, kon het dit weekend wel eens heel erg heet worden in ons Oranjelandje... Terwijl uw collega-voetbalfans oververhit met open ramen rondrijden te schreeuwen, zoeft u rustig, cool met de ramen dicht, uw blijde rondjes. Want u hebt airco toch? Oh, hij doet het niet zo goed meer... Eerst wel? Tja, het is net als bij voetballers: die moeten zo nu en dan ook eens vertroeteld worden. Gaan ze beter van presteren. Uw airco ook. Kom maar eens zZ langs! Daarnaast zijn we voor de dagbehandeling somatiek in verpleeghuis Sint Elisabeth op korte termijn op zoek naar een Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon (013) 513 3357 Elke zondag om 10.00 uur kunt u luisteren naar MTV-radio! DONKERS De SOS-Hulpcentrale van Contour is er voor iedereen die behoefte heeft a een luisterend oorof u zich nou eenzaam voelt, relatieprob lemen hebt, verslaafd bent, uw partner overle den is, u zich onzeker voelt in een bepaalde si tuatie of u het even niet meer ziet zittenvrij willigers staan u graag te woord en bieden een luisterend oor... 24 uur per dag... ook in de vakantie. De zomervakantie staat weer voor de deur. Veel mensen trekken er op uit. Winkels, bedrijven en allerlei organisaties zijn voor een bepaalde periode gesloten. Dit geldt niet voor de SOS-Hulpcentrale van Contour. Deze blijft zeven dagen per week, 24 uur per dag bereik baar voor mensen die om wat voor reden dan ook behoefte hebben aan een gesprek. Aarzel niet om te bellen 544 15 44. Langs komen is ook mogelijk: St. Annaplein 21, Tilburg. Eenmaal per twee jaar wordt er voor de medewerkers van de twee kloosterordes een zeskamp georganiseerd. Twee jaar geleden deden wij voor de eerste keer mee. Dat beviel ons zo uitstekend dat wij aanboden om dit in het jaar 2000 te organiseren. En na een serieuze voor bereiding en uitzoeken om wat voor spe len er gestreden moest worden, zou woensdag 7 juni voor ons het klapstuk worden. In totaal 8 ploegen van 6 verschillende kloos ters deden mee. Twee kloosters hadden zelfs 2 teams meegebracht. Van 13.30 uur tot 17.00 werd gestreden op de zeephelling, de gotenrace, het ringsteken, stel tenlopen, een heus romeins wagentranport en als klap op de vuurpijl moest er er een kano- estafette gevaren worden. Het leedvermaak is groot als er dingen gebeuren die boven de pech uitstijgen, zo ook tijdens het kanovaren. Ons eigen team van het St. Antoniushuis kapseis de en ging geheel kopje onder evenals het team 1 van klooster Nazareth uit Oirschot. De weergoden waren ons goed gezind deze middag, tussendoor moest de inwendige mens daarom ook regelmatig nat gehouden worden. De inspanningen die geleverd moesten worden waren ook van de gezichten af te lezen. Het wedstrijdgehalte was groot evenals de sportiviteit, maar vooral het plezier telde. En wat is een zeskamp zonder water? Nou daar hadden we voor gezorgd, bij 3 van de 6 onderde len kwam er water aan te pas. De zeephelling waar water gehaald moest worden. Waarna de beker met water en met behulp van een hobbelfiets en een slalomtraject in een meetvat gedeponeerd werd. Hierbij werd de sport- kleding zowel met groene zeep als met modder besmeurd. Het onderdeel wat hierna volgde, de gotenrace was wat wat betreft nog natter. Met behulp van een gootje moesten 4 deelnemers water aan elkaar doorgeven en in een emmer gooien, bij twee mensen die op een draaiende wip zaten. Bij het stelten lopen en het ring steken konden de sporters een beetje op adem komen. Om daarna bij het romeins wagen tranport er weerflink tegenaan te kunnen, er moest namelijk een passagier die in het wagen tje stond via een slalomtraject naar de andere kant getrokken worden. Een potje goede balsem voor de spieren, zal een dag later bij veel mensen zeer welkom zijn geweest, als ik de reacties goed beluisterd heb. In de wetenschap dat dit een gezonde inspanning is geweest maakt dus veel goed. Op het einde was er na de prijsuit reiking nog tijd om de inwendige mens te ver sterken, zodat er niemand met een lege rnaag naar huis hoefde. Het was een geslaagde, dag voor allen en daar hebben niet alleen de sporters en de supporters voor gezorgd, maar ook de mede werking van de sponsors en die willen we graag vernoemen omdat deze mensen het zeskampfeest compleet hebben gemaakt, en daar willen we ze graag voor bedanken. De medewerkers danken ook de zusters van het St. Antoniushuis voor de gastvrijheid en de mogelijkheid voor de zeskamp. De volgende bedrijven en instellingen hebben financieel en/of materieel bijgedragen: Brameco, D.A Drogisterij Kemps, Diamantgroep (voorheen D.S.W.), Bakkerij van Hulten, Jumbo supermarkt Denissen, Van Dijk tentenver huur, Familie Hendriks imker, Woning-inricht ing Michiels, Kanoboerderij Mulders, Garage Persoons, Kledingzaak Poirters-van de Wouw, Marktkoopman Smulders, van Velthoven Kruyssen loodgietersbedrijfen sanitair, F. van Velthoven, elektra en huishoudelijke appa ratuur, R Smit vishandel Oisterwijk. Namens alle medewerkers van het St. Antoniushuis Activiteitenbegeleider (miv) Activiteitenbegeleider (miv) Activiteitentherapeut (m/v) Schildersbedrijf MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 28 JUNI 2000 I De huizen beschikken over ruim 600 plaatsen voor verzorging, verpleging, en reactivering van somatische en psycho geriatrische bewoners en 104 aanleunwoningen. BIJ de stichting zijn bijna 800 medewerkers werk zaam en Is een groot aantal vrijwilligers actief. De stichting beschikt over een mogelijkheid voor kinderopvang. Arbeids voorwaarden Het salaris is conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen, FWG 40. Inlichtingen Voor meer informatie over bovengenoemde functies kunt u contact opnemen met mevrouw M.P.C. Baart of de heer J. van Weegberg, personeelsfunctionarissen (telefoonnr. 013-5315200). U kunt uw schriftelijke sollicitatie vóór 8 juli aanstaande richten aan Stichting De Runne, Postbus 38. 5050 AA te Goirle, t.a.v. mevrouw M.PC. Baart, onder vermelding van het vacaturenummer van de functie waarvoor u solliciteert. Arbeidsvoorwaarden Het salaris is conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen, FWG 35. Functie-inhoud De activiteitentherapeut draagt zorg voor het dagelijkse aanbod van therapeutische activiteiten aan individuele deelnemers en groepen. Daarnaast verleent hij/zij enige basiszorg aan de deelnemers. Functie-eisen Voor deze functie zoeken wij een kandidaat die beschikt over specifieke vakkennis op MBO-niveau met daarnaast voldoende kennis van bij de doelgroep voorkomende klachten, stoornissen en ziekten. Onderdeel van Stichting De Runne zijn de zorgcentra: - De Clossenborch, Hilvarenbeek - Sint Elisabeth, Goirle - De Reuselhof, Moergestel - De Schakel, Goirle - Vennerode, Goirle - De Vloet, Oisterwijk Iedere donderdag kunt u 's avonds om 19.00 en 21.00 uur naar de televisie-uitzending van MTV kijken. I AUTOSCHADE. •^Brabant werkt am zorg STICHTING M instellingen voor verpleging en verzorging voor gemiddeld 15 uur per week (27,78%) voor de psychogeriatrische afdeling Rietven in zorgcentrum De Vloet te Oisterwijk (vac.nr 00-48) Functie-eisen Voor deze functies zijn wij op zoek naar kandidaten die beschikken over het diploma MBO- activiteitenbegeleiding of gelijkwaardig en bij voorkeur ervaring in het werken en affiniteit met psychogeriatrische bewoners in een verzorgings- of verpleeghuis. voor gemiddeld 24 uur per week (66,67%) voor het project psychogeriatrische meerzorg in verzorgingshuis De Clossenborch te Hilvarenbeek (vac. nr. 00-50) voor gemiddeld 26 uur per week (72,02%) (vac. nr.00-38) PAGINA 10 5 aWMAfriEBEOffUfJF

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 10