ox Wi Elke donderdag: MTV-avond! Geslaagd J eugdvakantie week Geslaagden proficiat! Ouderenreis 2000 Geslaagd Krediet op Betaalrekening. Altijd geld achter de hand. rabobank.nl Kees op ‘t Hoog succesvol op Almelose Ruiter- dagen Huurdersraad Oisterwijk sinds 14 juni Huurders Vereniging Oisterwijk van zaken met betrekking tot Oisterwijk kunt vinden. Op 19 juni jl. studeerde Sjors Smits af als com mercieel technisch ingenieur werktuigbouw kunde aan de H.T.S. te Eindhoven. Van harte proficiat! Natuurlijk blijven wij ook ons vertrouwd spreekuur houden op donderdagmiddag van 13.00 - 17.00 uur aan de Poirtersstraat 5 in Oisterwijk. En ook kunt u ons altijd bellen via onze tele foon - voice-mail: 52 20 320. Spreek uw naam en telefoonnummer duidelijk in, dan bellen wij u zo spoedig mogelijk terug. RADIO: van 10.00-12.00 u. op de 87.5 Mhz via de kabel en op het TV-kanaal Op woensdag 14 juni, was de volledige Huur dersraad ten kantore van notaris van Heese- wijk, waar de akte passeerde de Huurdersraad Oisterwijk is omgevormd tot de rechtspersoon Huurders Vereniging Oisterwijk. Wat betekent deze verandering voor de huur ders van woningstichting St. Joseph? Deze verandering houdt in, dat wij vanaf heden vol gens de nieuwe overlegwet als rechtspersoon met woningstichting St. Joseph alsmede met de Gemeente Oisterwijk kunnen overleggen en onderhandelen omtrent huurverhoginig, klachtenafhandeling, planmatig onderhoud, nieuwbouw projecten, wijkvoorzieningen en nog veel meer dingen die voor de huurder van groot belang zijn. Huurders de grootste minderheid van Neder land, moesten altijd op hun eentje voor -hun eigen beland, opkomen en dat viel niet mee Een lange inleiding, maar daarmee werd de sfeer getekend gedurende de geslaagde reis van de ouderen, die - 54 in getal- - op vrijdag 16 juni de trip naar Haarzuilen maakten om er onder een stralende zon te genieten van koffie en vla. De chauffeur voelde het gezelschap bij zonder goed aan en lardeerde zijn uitleg on derweg met diverse “moppen’. Van Haarzui len ging de bustocht naar Diemen, waar het gezelschap aan boord ging van een rondvaart boot om via de Weespertrekvaart, het Amster- dam-Rijnkanaal naar de Amstel en de IJhaven te varen. Aan boord werd de lunch gebruikt en er ontstonden geanimeerde gesprekken over het aan het gezelschap voorbij trekkende landschap. Via een toeristische route bracht de chauffeur de senioren naar Rossum, waar in een ordentelijke gelegenheid het voortref felijk diner gebruikt werd. De reis kende voor de ouderen weinig zaken die hen fysiek tot gro te inspanningen bracht en de ouderen waren uiterst content over de uitgezette reis door de reiscommissie, die bestond uit Corrie Spa ninks, Annie Swinkels, Kees Jansen en Dré Ligtvoet. Alle waardering voor hun voorbe reiding. De chauffeur werd vanwege zijn goe de diensten verrast met een mandje met in houd, dat hij “onder de armen zou verdelen en de rest zou storten in het missiebusje”. Wij stellen het zeer op prijs dat Digitaal Oister wijk hun medewerking hieraan heeft gegeven. U kunt vanuit onze website rechtstreeks naar Digitaal Oisterwijk - www.do.nl - waarin u tal Stichting miMax gaat digitaal In deze moderne tijd kun je er eigenlijk niet meer -omheen. INTERNET Je kunt bijna geen reclame-spotje meer zien zonder dat er naast de boodschap ook een e-mailadres of een www punt nl staat. Ook de vrijwilligers van miMax zijn zich ter dege bewust van deze nieuwe ontwikkeling en hebben dan ook de stoute schoenen aangetrok ken om ook op internet te gaan. Met medewerking van Digitaal Oisterwijk kan iedereen die een computer, een modern en een provider heeft miMax nu ook vinden op inter net en wel op het volgende adres: www.do.nl/ mimax Op deze schitterende pagina kunt u lezen wat Stichting miMax is en wat zij doet. Daarnaast heeft miMax ook een e-mailadres waarnaar iedereen zijn elektronische post kan sturen: mimax2000(h hotmail.com BV. ‘Over Berg en Dal’ Verenigingsuitslag van de wedvlucht gehou den op zaterdag 11 juni 2000 vanuit Bordeaux over een afstand van 855 km. Aan deze wed vlucht namen 28 oude duiven deel. Ze werden gelost om 13.30 uur bij een temperatuur van 21 graden Celsius met westzuidwesten wind 3, zwaar bewolkt. Uitslagen: A. Westgeest 1-5-6-7 (12 mee) L. Kennes 2-3 (11 mee) Th. Colsen 4 (2 mee) Verenigingsuitslag van de wedvlucht gehou den op zaterdag 11 juni 2000 vanuit Creil over een afstand van 320 km. Aan deze wedvlucht namen 77 oude duiven. Ze werden gelost om 7,00 uur bij een temperatuur van 21 graden Celsius met westzuidwesten wind 3, onbewolkt. Uitslagen L. van de Branden 1 15-18-20 (9 mee) A. van Hulten 2 7 mee) L. van Boxtel 3-5-6-10-11-12-14-19 (14 mee) L. Kennes 4 (14 mee) Th. Colsen 7-17 (8 mee) A. Westgeest 8-9-13-16 (18 mee) Eerst getekende kampioenschap 2000 nieuw: L. van Boxtel 23 L. van den Branden 41, Th. Colsen 91, J. van Drunen 28, A. van Hulten 55, L. Kennes 41, A. Westgeest 37, M. van de Wiel 17. “Een herder wilde weten of hij schapen uit zijn kudde miste en begon ijverig te tellen. Aange zien hij gaandeweg de tel kwijt raakte, begon hij opnieuw en weer opnieuw. Een Belg kwam voorbij rijden en vroeg wat er aan de hand was. “Nou,” zei de herder, “ik kan mijn schapen maar niet geteld krijgen.” De Belg stelde voor het klusje voor hem te klaren, maar vroeg als tegenprestatie een schaap uit de kudde. “Ak koord,” zei de herder. De Belg ging op de grond liggen en na een kwartiertje kwam hij met het door hem bepaalde aantal schapen: 384! “Nou, dat is geweldig, dan heb ik ze nog allemaal. Maar, hoe doe jij dat?” vroeg de her der. “Wel, ik kijk onder de schapen door en tel de poten en dat getal deel ik door vier!” was de simpele redenering. “Mag ik nou mijn schaap uitkiezen?” vroeg de Belg. “Een man een man, een woord een woord!” zei de herder. De Belg ging de kudde in en kwam uiteindelijk terug met het door hem gekozen dier. “Als ik nou jouw nationaliteit raad”, zei de herder, “krijg ik dan mijn hond terug?” tegen professionele verhuurders en machtige overheden. De afgelopen jaren is gebleken dat veel vragen en problemen van huurders heel vaak dezelfde zijn, als zo’n probleem dan na mens alle huurders op tafel wordt gelegd, is de tegenpartij veel sneller geneigd om aan een oplossing te werken. Wilt U mee praten over het beleid van woning stichting St. Joseph of van het volkshuisves tingsbeleid van de Gemeente Oisterwijk. Wilt U lid worden van de Huurders Vereni ging Oisterwijk stuur dan uw adresgegevens naar Huurders Vereniging Oisterwijk, Poir tersstraat 5,5061 BG Oisterwijk, Telefoon 521 7425. Van 16 tot en met 18 juni vonden de Almelose ruiterdagen plaats. Kees op ‘t Hoog met zijn pony Jumper, lid van de ponyclub ‘t Wit Paardje, namen deel aan dit concours, wat binnen de ruitersport alom be kend is vanwege de deelname van de neder- landse toppers in de ponysport Onder de deel nemers bijvoorbeeld deelnemers uit de E.K.- selectie. Reeds eerder liet Kees zien zijn laatste jaar suc cesvol te willen af sluiten door het behalen van klinkende resultaten. Ook op dit concours liet hij zich niet onbetuigd. In de rubriek D/E klasse Z2 eindigde hij, na 4 proeven, op een uitstekende tweede plaats. Dit hield tevens in dat hij een 2e plaats bezette in de strijd om het Twents kampioenschap. Kees, proficiat en wij rekenen op je in de strijd voor het NCB en NKB kampioenschap. Manou Antonis, Hilly van Gansen, Kim de Kort, Lizeth Koster, Simone van der Sande, Jennifer van der Schoot, Denise Helmer, Jos Ligtvoet, Rob Smolders, Gemma de Vries, Cheryl Werdmüller, Fenike van Gooi, Mariël- le Jonkers, Bona Krijnen, Mariëlle Matheeuw- sen, Linda Mols, Marjolein Smolders, Rick Donders, Maerle van Berkel, Antoon Kaste- lijn, Rob van Os, Kiske van Breda, Frank van Elderen, Tijmen Smits, Roel Priems, Matthew van de Ven, Koen Burgers, Corry Timmer mans, Paul Timmermans, Judith- Willems, Wendy Bertens, Marieke Burgers, Lilian Cools, Twan Dirkx, Claire Faasen, Suzanne Roosen, Annelies Simons, Margriet Simons, Mathijs Terwindt, Paul Tikken, Bart van Trier, Ron van de Wouw, Janneke van de Wouw, Nina Baijens, Luuk van den Meijdenberg, Suzanne Weiberts, Jouke Hooghiemstra en ongetwijfeld nog vele anderen gefeliciteerd met het behalen van je diploma! Veel plezier met je diploma, geniet van je vrije tijd en/ofje (vakantie)werk, maar denk ook eens aan de jeugdvakantieweek. Meedoen als leiding aan de jeugdvakantieweek is een prima manier om die lange tijd tot je volgende klus (werk of studie) door te bren gen. Wij zijn nog steeds op zoek naar leid(st)ers. Iedereen die belangstelling heeft om mee te doen aan de jeugdvakantieweek is van harte welkom. Een diploma (in wat voor vorm ook) is geen vereiste om bij ons mee te kunnen wer ken. Heb je zin om mee te doen (ook al heb je je nog niet aangemeld), kom dan vrijdag 23 juni om 19.30 uur naar Den Donk om een groepje uit te kiezen. Organisatie Jeugdvakantieweek PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 21 JUNI 2000 Rabobank Er zijn van die momenten dat u snel extra geld nodig hebt. Als u bij een antiekwinkel ineens tegen prachtig kristal aanloopt bijvoorbeeld. Daarom is er Krediet op Betaal rekening van de Rabobank. Wilt u beschikken over extra financiële ruimte? Loop dan eens bij ons binnen. WWW. Rabobank Moergestel Raadhuisstraat 9,Tel. (013) 513 63 73 Elke zondag om 10.00 uur kunt u luisteren naar MTV-radio! Iedere donderdag kunt u 's avonds om 19.00 en 21.00 uur naar de televisie-uitzending van MTV kijken. Elke laatste donderdag van de maand is er een nieuwe uitzending! Informatief programma met ’n muzikale gast, sport en informatie over activiteiten met daarnaast natuurlijk veel muziek. Zondag 25 juni: Geen radiouitzending i.v.m. H. Mis afscheid pastor H. van den Broek Geld Is geen probleem

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 5