Aphrodite De worst voor de Clarissen was net iets te lang Televisie programma P. Terwindt P. Blessing-van Luijt HUISARTSEN AFWEZIG van 1 t/m 23 juli Waarneming: Schepens Tweewielers Warme voor/tussengerechten Soepen AGRO CLEANING Hoofdgerechten van vis Hoofdgerechten van vlees Menu's Koude voorgerechten fl. TIP: uit alle delen van Brabant, van Nederland en uit België, Eucharistieviering rond het afscheid van pastor H. van den Broek rechtstreeks vanuit onze parochiekerk. vanaf vanaf vanaf vanaf 81+^ Folklore Festival Moergestel met veel bezoekers een groot succes Extra uitzending zondag 25 juni 10.00 uur E. VAN DELFT Oisterwijkseweg 67, Moergestel Telefoon 513 1424 'A PR FIL- Het onmiskenbaar hoogtepunt van het festi val was de optocht. Niet alleen de presentaties van de groepen en de reuzen was indrukwek kend, dat kon zeer zeker ook worden gezegd van het feit van de inspanning die onder an dere de harmonie en de gilden leverden in hun dikke, zware kostuums in de brandende zon. Gelukkig kon de grote dorst worden gelaafd bij de gastvrije Moergestelse horeca, die dit festival door een ruimhartige opstelling mede mogelijk heeft gemaakt. Het festival zelf werd (vervolg op pagina 9) Voor een vakkundig en vriendelijk advies... Altijd leuke aanbiedingen Maar met dit tropische weer was de publieke belangstelling van het door burgemeester Y. Kortmann, wethouder mevrouw I. Depmann en pastor H. van den Broek geopende festival nog respectabeler. De organisatie, de deelna me van folkloristen uit alle delen van het lan den en uit Vlaanderen was perfect. Een paar dagen tevoren was al duidelijk dat het weer goed zou zijn. Over slechts één zaak werd daarom het hoofd gebroken: ‘Hoe druk zal het worden?’, vroeg iedereen zich af, wilde ieder een weten. Meer dan tienduizend bezoekers en het waren er zeker nog meer geweest wanneer het niet zo heet was geweest. De worst voor de Clarissen was gewoon iets te lang, was een door velen gemaakte opmerking. De organisatie van het afgelopen zondag gehouden Neder lands Folklore Festival in Moergestel bood de Clarissen een (Brabants boeren metjworst van een meter aan opdat zij zouden bidden voor goed weer. En dat was de aanleiding tot de grap van een te lange worst. De Clarissen hadden ‘te hard’ gebeden zodat het eigenlijk te heet was. En ‘te’ is nooit goed, wil een Brabantse volkswijsheid, behalve dan ‘te’-vreden ‘te’ bed... Kleurig en vrolijk Daar kon vooraf geen zinnig woord over wor den gezegd omdat het de eerste keer was dat een dergelijke festival was georganiseerd. Moergestel heeft zich met dit kleurige en vro lijke evenement zeer in de belangstelling ge werkt. In tal van landelijke en regionale me dia is er aandacht aan besteed. Op de dag zelf filmden cameraploegen (ook uit Hilversum) en liepen radioverslaggevers rond. Van de meer dan tienduizend bezoekers was het me rendeel afkomstig uit Moergestel en directe omgeving. Opvallend was de animo vanuit Oisterwijk. Daarnaast waren er dagjesmensen Snel en vakkundig uw terras of gevel reinigen? Bel: Agrocleaning Swinkels Moergestel b.v. en uw terras of gevel wordt weer z.g.a.n. Tel. 513 3284 of 06-53354149 fl. truffel fl. WOENSDAG 21 JUNI 2000 - 25e Jaargang - Nr. 1102 Laat op tijd uw medicijnen aanvullen! fl. 60,00 steeds wisselende, dagverse vissoorten fl. 22,50 fl. 37,50 fl. 22,50 piegel Combinatie fl. 42,50 ravioli fl. 32,50 12,50 14,50 knoflook 19,50 Maïssoep Met eendenleverkrullen Buiten dineren mogelijk La Commandite zoekt pi part-time medewerk» Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268. Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! garnalenmayonaise spinaziesaus fl. 55,00 fl. 65,00 fl. 77,50 fl. 95,00 fl. 42,50 fl. 47,50 fl. 49,50 fl. 42,50 Schoolstraat 5 MOERGESTEL 'G Tel. 013-513 1474 J MM TtsT La Commandite zoekt zelfstandig werkende gastheer/vrouw fl. 42,50 basilicum DE FIETSSPECIALIST RESTAURANT Tilburgseweg 2, 5066 BV Moergestel Tel. (013) 513 6570 en spekjes La Commandite opent medio augustus een sfeervolle zaal alwaar feesten, diners, koffietafels, seminars, modeshows, etc. kunnen worden gehouden tot 120 personen. kreeften jus Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel ZONDAG 25 JUNI De Geminte’ in t Natuurtheater^ een SVH erkend zoekt in dit kader en keuken. >er 1 september :ers bediening voor partijen in onze zaal Mabré van Gerookt en Halve kreeft Gegratineerd met zachte knolselderijmousse en Gestoofde kalfszwezerik Op een pasta met rozemarijn en graffiti van 0 7U Schoolstraat 4 iel. uio-aio ihzh «/- w d fl fl Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.ZJJj Kerkstraat 21, Oisterwijk. Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg 's-Maandags gesloten La Commandite zoekt een medewerker huishoudelijke dienst per 1 september gf7»> en coquilles Zierikzees palingbrood fl. 22,50 Met zeewier en gefrituurde groene kruiden Huisgemaakte kreeftencappucino Met halve kreeft en gestoomde melk Dubbel getrokken ossenstaartbouillon Met daarin rolletjes strüdeldeeg gevuld met merg en Italiaanse tomatensoep Met kalfshaas, kruiden uit eigen tuin en La Commandite is leerbedrijf en leerlingen voor de bediening Gegrilde zalmfilet omringd door een fijne Gestoofde kabeljauwfilet Op een I fl. 32,50 fijne veldsla fl. 29,50 Ouderwets gegratineerde hele kreeft Met knoflookolie en daarna gebakken eendenborst Met een saus van sinaasappel Runderhaas met een saus van rozemarijn en knoflook van gegrilde kalfsentrecote en zwezerik In een spiegel van een dragon mosterdsaus Gebakken lamsracks op een 3 gangen verrassingsmenu 4 gangen verrassingsmenu 5 gangen verrassingsmenu 5 gangen exclusief menu Scampi's in kreeftenolie gebakken Op een spaghetti van groentes omringd door een en gele paprika A la minute gerookte tongfilets omringd door een kreeftenjus La Commandites visschotel Combinatie van Terrine van kreeft en konijn fl. 27,50 Met couscous, krokante parmaham en een basilicumdressing eendenborst en eendenlever fl. 25,00 Met een compote van sjalotjes Carpaccio van runderhaas Met verse parmezaanse kaas, bosuitjes Fris gemarineerd komkommertaartje Met pommodori tomaat, op een spiegel van papayacoullis met truffel en geitenkaas uit Moergestel (vegetarisch) fl. 36,50 fl. 36,50 taartje van gecaramelliseerde appeltjes afgeblust met balsamico-azijn en sherry

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 1