GrAAf vam Vrsd 25 325 Heerlijke verrassingscake Heerlijke aardbeienvlaai Q95 5 Gesorteerde broodjes BROOD-EN BANKETBAKKERIJ Q=L KOUWENBERG Zondag 18 juni: Nederlandse Folklore Dag De schouders onder een muzikaal monument Protestantse Gemeente Oisterwijk Wijkouderling Moergestel: F. Hoogeland, MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 14 JUNI 2000 PAGINA 5 Rabobank U had eigenlijk geen pak en schoenen nodig en nog twaalf witte overhemden in de kast hangen. Maar het is maar één keer uitverkoop. Eén telefoontje naar uw Rabo TeleSpaarrekening en u kunt opnemen wat u wilt. En storten gaat al even gemakkelijk. Hebt u interesse? Loop even binnen bij Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9,Tel. (013) 513 63 73 NU NU voor Zo simpel is 't. Rabo TeleSparen. WAT KOUWENBERG MAAKT, DAT SMAAKT!!! Bel direct: 0800-0502 dagelijks van 7 tot 22 uur. Hoevenseweg 55 Telefoon 013-5424177 Telefax 013-5437500 uw eigen Rabobank of bel direct: 0800 - 0502, dagelijks van 7 tot 22 uur. Muziekvereniging ’Prinses Juliana’ doet beroep op Moergestel Het programma Laat uw kinderen hun vader eens verrassen met een (in leuk geschenkdoosje) of’n (6 personen) NU Voor het ontbijt heeft de bakker ook lekkere broodjes gebakken. Vader kan kiezen uit 5 soorten: Rabo TeleSparen is een spaarrekening voor particulieren. 22 Uitverkoop vervolg van voorpagina willigers de spelletjes. Coördinatie en EHBO: Bij de kerk, nabij de ingang tot de dagkapel, staan de Moergestelse EHBO en de coördinatie van de Folklore Dag. Bezoekers kunnen hier ook met vragen terecht. Informatiekraampies: Op verschillende plaat sen staan kraampjes met informatie. GRASVELD ACHTER DE KERK Tweede podium: Dezelfde optredens als op het hoofdpodium op het St. Jansplein. Op deze locatie staat een toiletwagen. KLOOSTERLAAN/RAADHUISSTRAAT - Kloosterlaan tot aan Boonhofstraat, Raadhuis straat tot aan de Reusel. Grote variëteit aan volkssporten. Een paar voorbeelden: Pierbollen, gepresenteerd door een groep uit Boxtel. Beugelen, georganiseerd door Vlaamse Volks- sportcentrale. Het mastklimmen, geheel ver- zorgd door de KPJ Moergestel. Iedereen kan het proberen: klimmen in een gladde paal. Wie het lukt vindt boven aan de paal een beloning in de vorm van een ’ringske dróge worst5. Vertel ster: Doorlopend optreden van verhalenver- telster Mia Savenije. Haar programma met pop pen is bij uitstek geschikt voor kinderen. Na een aantal artikelen in dit blad, via een interview op MTV en recentelijk mid dels een huis-aan-huis mailing zal het u niet ontgaan zijn dat Muziekvereniging “Prinses Juliana” een nieuwe activiteit is gestart voor het structureel verbeteren van haar financiële positie. Met name u, de Moergestel gemeenschap, waarin deze vereniging sinds 1911 is geworteld, bent in de positie om de toekomst van dit bijna een eeuw oude muzikale monument mee veilig te stellen en wel op de volgende twee manieren: Als onderdeel van een uniek sponsorplan kunt U toetreden tot de “VRIENDEN van de Muziekvereniging” door gedurende een jaar minimaal tien gulden per maand te schenken. U kunt ook “DONATEUR” worden door mid del van een eenmalige bijdrage van een zelf te bepalen bedrag. gevoerd door het werk en de inzet van velen. Speciaal gaat onze dank uit naar onderstaande instellingen en bedrijven die een wezenlijke financiële bijdrage hebben geleverd om zo’n feestweek mogelijk te maken. De Graaf van Ursel dankt onderstaande instellingen, zaken en bedrijven die hun steun hebben gegeven om het 50-jarig bestaan van de Graaf van Ursel voor de kinderen tot een groot feest te maken. Rabobank Moergestel, Dovako, aannemers bedrijf op ’t Hoog, van Velthoven Kruijssen, Ligtvoet Nimco, De Korenmaaier, Taxi van de Loo, Asmi, Bakkerij van Hulten, Tegelzet- tersbedrijf Verkooijen, Mols Dried Flowers, Frans van Velthoven, PLM Photofinishing, café ’t Stokske, Isolatiebedrijf Verheijen, Modehuis Poirters, Schildersbedrijf Kerkhof, Slagerij Ketelaars, Slagerij van Zon, PVS meubelen, De Schouw, Kapsalon Aksent, ’t Kapperke, garagebedrijf Bijvelt-van de Ven, Op ’t Hoog Doe het Zelf, Vriens Consulting, Architectenbureau Wolfs, Tiebosch mecha nisatie, Frans Becx Tuinmachines, CVT keukens, Mooiman keukens, Alkulux, Avang Schoenfabriek, Schoenfabriek Wed. P van Bommel, Koifarm Goshiki, Copy Cat, Van Doormaal Bouwservice, Typebureau van der Pluijm, CSO, Boetiek Bonita, Rijnen Afbouw, frezerij Wolfs, Wolfs Electro, en de gevers die hun naam liever niet vermeld zien. Dank aan u allen. Tot slot willen we ’De Vurhaai’ bedanken voor de geste om hun barbecueavond te ver schuiven voor de feestelijke slotavond van onze school! Zoals vermeld in de brief, die u de afgelopen week van ons ontving, stelt Muziekvereniging “Prinses Juliana” daar graag iets tegenover. Een VRIEND krijgt o.a. twee gratis toegangskaarten voor een unieke gala-avond, dit jaar op 28 okto ber. Een vriend en een donateur krijgen daar naast elk kwartaal een activiteitenoverzicht toegezonden. De belangrijkste blijk van dank van de Muziekvereniging is echter het blijvend schenken van muzikaal plezier aan de Moerges telse gemeenschap. De machtigingskaarten welke u aan trof bij onze huis-aan-huis mailing kunt u inleveren bij Ton van Gooi, De Hoefkens 45,5066 BX Moergestel of bij Willem Ligtvoet, Industrieweg 21A, 5066 XJ Moergestel. Uw donatie kunt u te allen tijde overmaken op bankrekeningnummer 13.45.99.489 o.v.v. “Donateur 2000”. Wenst U meer informatie over deze en andere sponsormogelijkheden van Muziekvereniging “Prinses Juliana” neem dan contact op met Willem Ligtvoet (513 2555) of Ton van Gooi (513 6170) voor toezending van onze brochure of een afspraak voor een vrijblijvend gesprek. Uw schouders passen ook onder ons muzikaal monument! Hier wilt u toch ook aan mee doen en erbij horen? Herengoedstraat 2a, 513 2745. Zondag 18 juni: Kivitslaan 3: de viering begint om 9.30 uur. Voorganger is mevr. M. van Baest uit Tilburg. Kerkstraat 64: de viering begint om 10.15 uur en staat in het teken van het Festival Mundial. Voorganger is ds. R. Roodsant, m.m.v. ZWO- groep en Afrikaans koor. Voor de kinderen van 4 t/m 11 jaar is er Kindernevendienst. Voor de allerkleinsten is er crèche. Er is Jeugdkerk voor de jongeren van 11 t/m 14 jaar. Agenda: Dinsdag 20 juni: Kerkenraad om 19.45 uur in de Voorhof. Donderdag 22 juni: Dienstvoorbereiding van 19.00-20.00 uur in de huiskamer van de Voorhof; Raad van Kerken om 20.00 uur in de Voorhof. Zoals twee weken geleden aangekondigd, vandaag een en ander over het programma van de feestweek. Zondag 18 juni: de gezinsviering van 11.30 uur in de parochiekerk, waarbij pastor H. van den Broek voorgaat, wordt verzorgd door de Graaf van Ursel bij gelegenheid van het 50 jarig bestaan. Daarna is het open huis van 13.00- 17.00 uur. Uitnodiging: tijdens het open huis zijn speci aal welkom de mensen die een bijzondere band hebben of hadden met Maria Goretti en/of Graaf van Ursel door een functie als be stuurslid, lid van de medezeggenschapsraad of oudercontactgroep of als leraar in vaste dienst of in een kortdurende vervanging. Voorts, zoals eerder gemeld: ouders en oud-leerlingen. Wellicht ontmoet u mensen die u al lang niet meer hebt gezien. Zoveel mogelijk zijn leraren die ooit aan de school verbonden zijn geweest, uitgenodigd. Ook door mensen uit de begin jaren is hierop positief gereageerd. Geef het bericht over het open huis ook door aan vrien den of bekenden die wellicht graag willen komen. Van onze Belgische collega’s is een ruime afvaardiging aanwezig. Op de open middag wordt in woord en beeld een overzicht getoond van 50 jaren schoolleven. Maandag 19 juni: de hele schoolbevolking gaat met de bus op schoolreis naar De Efteling. Dinsdag 20 juni: is de stichtingsdag van de school. Op deze dag wordt speciaal stil gestaan bij de vier jubilea die teamleden van de school in dit schooljaar gevierd hebben. Dit wordt mede gevierd door een theatervoorstelling. De dag wordt afgesloten met een ballonnenwed strijd. Woensdag 21 juni: een sportieve ochtend voor alle kinderen, deels op school, deels op het ter rein van Taxandria, zodat door gebruik van andere materialen een afwisselende invulling mogelijk is. Donderdag 22 juni: de hele school gaat naar de duinen. In de voormiddag wordt daar een licht educatief programma afgewerkt, na de middag wordt gespeeld passend bij de omge ving. Vrijdag 23 juni: om 13.00 uur start de spon- sortocht voor de Leonard Connerschool op St. Maarten. Deze school is verwoest door de orkaan George en wordt nu opgebouwd. Er is groot gebrek aan leermiddelen. Door de gulle bijdragen van veel mensen in Moergestel hebben we enkele duizenden guldens voor dit doel bij elkaar gekregen. De feestweek wordt ’s avonds afgesloten met een feestelijke avond voor ouders en kinderen. Bedankt! Uit bovenstaande blijkt, dat het een prachtig feestprogramma is. Dit kan slechts worden uit-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 5