En natuurlijk heel veel soorten snoep (of snoepzakken) voor de jongste gasten op het feest! i A- VERKOOIJEN Wij doen onze Eerste Communie Nedl Festi erlands De schouders onder een muzikaal monument Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9,Tel. (013) 513 63 73 Tot ziens bij uw Rabobank. (013) 513 2985 Kloosterdreef 2a, Moergestel Rootven 10, MOERGESTEL Tel. 513 18 89, Fax 513 21 06 r iva! TEGELZETTERSBEDRIJF Voor al uw tegelwerkzaamheden... Nevenstaande kinderen doen Rick Brans op Hemel vaartsdag (donderdag 1 juni) en zondag 4 juni hun Eerste Communie. Wij wensen alle kinderen en familie leden een heel ^^akker fijne dag en... van harte proficiat! STOMERIJ. Op Hemelvaartsdag 1 juni is ons kantoor gesloten. Rabobank ik: I PAGINA 5 Héél véél MOERGESTEL cadeau-ideetjes voor de Joost S winkels Tom Bierkens Robbert Verwijmeren Ingrid op ’t Hoog Ruud van Esch Aimee Jansen Tom van Houtum Hanneke van Esch Chris van Esch Lucinda van Son Kelley Pijnenburg Sietse Priems Tess Wolfs Luc Kolen Maurice de Cock Maik Daemen Christy van de Wouw Sanne Tops Jan Ketelaars Pleuni van Trier Graeme Appeldoorn Quint van Oudheusden Sander van Oudheusden 18 JUNI 2000 Lars Hoffmans Erik van der Heijden Dennis van Dijk Rik Mallens Moniek Jans Gijs van Gils Kelly Matthews Emilie van der Sande Mieke Verhagen Renske Rombouts Dylan van Lith Inge Jonkers Jasper Denissen Dennis Denissen Meeke Rijnen Simone Kolen Evy van Dijk Danique van Drunen Yvonne Vriens Jet Kouwenberg Bart Mols Goris Janssen Romy van Elderen Dirk Wolfs Stef Smulders communicant. Paulien Boogaers Anne van Casteren Estelle Peeters Charly Broeken Patrick Witlox Quintin Hoeks Joost Donders Angeliek van Elderen Rob van Herck Willem op ’t Hoog Thomas Jeurgens Ivo Verheyen Iris Jaszewski Britt Raaymakers Sanne Huysmans Luc Kruijssen Joep Hoffmans Babette van den Bosch Giselle Kruijssen Jeroen Smits Kimberley van Berkel Ilona op ’t Hoog Mariska Machielsen Kelly van Haaren Bob Mutsaards MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 31 MEI 2000 Zag u de laatste uitzending van MTV?, die van donderdag 25 mei? Viel het u op dat ons dorp een monumentale toren heeft die het zeker waard is gerestaureerd te worden. En viel het u verder op dat Moergestel nog een monument heeft, een muzikaal monument, in ons aller Muziekvereniging Prinses Juliana? Viel het u ook op dat onze harmonie steeds present is (bij de festiviteiten t.g.v. Koninginnedag, bij de bliksemaktie voor onze toren). Als de aard van festiviteit of herdenking daar aanleiding voor is, is onze harmonie zich bewust van haar sociale taak en is daarom dan aanwezig! Zo’n muzikaal monument is het dus ook alleszins waard in ere gehouden te worden. Om die reden is Muziekvereniging Prinses Juliana dan ook een aktie begonnen om struk- tureel een financiering te vinden om haar aktiviteiten te kunnen blijven volhouden. Deze aktie werd aan de Moergestelse bevolk ing in deze uitzending van MTV gepresen teerd. Voorzitter R. van den Oetelaar en pr-bestuurs- lid A. van Gooi schetsten dat het laten voort bestaan van de harmonie veel geld kost (oplei ding, huur repetitieruimten, honoraria diri genten, instrumenten, uniformen enz.). Welis waar staan daar ook inkomsten tegenover (sub sidie, donaties, contributies, speciale akties door de leden) doch na het wegvallen van de inkomsten uit het oud-papier, moest steeds een indringender beroep gedaan worden op de inzet van de eigen leden. En dit blijkt geen haalbare kaart, zeker op langere termijn gezien niet. Daarom is mede met inzet van ook mensen van buiten de vereniging een sponsorplan opgezet. Hierbij biedt het aan Donateurs, aan Vrienden van MV Prinses Juliana, aan Sponsors en aan Hoofdsponsors de mogelijkheid finan cieel hulp te bieden. De harmonie op haar beurt is van mening dat daar ook iets tegenover moet staan. Afhankelijk tot welke groep men behoort is de harmonie bereid bepaalde tegenprestaties te leveren, gelet op de mogelijkheden die de vereniging kan bieden. Hierbij wordt o.a. gedacht aan het le veren van muzikale bijdragen en ook zijn er mogelijkheden op het gebied van promoting; verbetering van naams- of produktbekendheid e.d. Bij sponsoring zal, van geval tot geval en in goed overleg, een gedegen plan worden afge sproken wat schriftelijk wordt vastgelegd voor een bepaalde periode. Het hele plan is vastgelegd in een keurige prospectus, die op verzoek, graag wordt ver strekt. Binnenkort zullen ondernemers in Moergestel (en Oisterwijk) een mailing ont vangen waarin bovenstaande duidelijk uiteen wordt gezet en waarin wordt aangegeven welke mogelijkheden Muziekvereniging Prinses Juliana kan bieden. Ook zal een huis-aan-huis- brief binnenkort alle inwoners van Moergestel helder informeren hoe zij hun steentje kunnen bijdragen. Ook zal via dit weekblad geregeld nadere informatie volgen. Hebt u vragen?, wilt u meer weten?, wenst u de prospektus?, wenst u een nader gesprek? Wendt u dan tot A. van Gooi (513 6170) of W. Ligtvoet (513 2555). Let de komende weken ook op uw brievenbus. jr 1*

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 5