C/emeente'/nformatie (J ’’ROEF Audaci nieuws Afscheidswedstrijd voor Anco Gerritsen LOVO vraagt uw speciale aandacht! Spreekuren B en W Telefoon- Oisterwijk nummers Sportvereniging P.V. ’Over Berg en Dal’ Verenigingsuitslag van de wedvlucht gehouden op zaterdag 13 mei 2000 vanuit Chantilly over een afstand 325 km. Aan deze wedvlucht namen 113 oude duiven deel. Ze werden gelost om 11.30 uur bij een temperatuur van 21 graden Cel sius met oosten wind 2, half bewolkt. L.R. EEV.LO.R. L.R. F.EV.I.O.R. Oisterwijk Wereldwijd! Schaatsclub ’De Vennen’ Voetbal: Zomeravondcompetitie HSV ’De Rietvoorn’ B.C. De Aanstede Fiets-3-daagse Muziek maken, iets voor jou? 5e prijs ,5e prijs ..9.30 10.00 .2e prijs .2e prijs .8e prijs Ie prijs .3e prijs .2e prijs .5e prijs .2e prijs ,3e prijs .7e prijs .8e prijs .9e prijs .2e prijs .7e prijs In Oisterwijk Dinsdag 30 mei in het Gemeentekantoor van 11.00-12.00 uur: burgemeester Kort- mann, wethouders van den Bosch, Rakhorst en Depmann. Programma 24 mei: De Veerkes - De Klaore; ’t Draaiboompje - VCH Programma 31 mei: Terrasvogels - De Veerkes; VCH - De Klaore 5-7 (8-7) .5-6(17-10) ...4-0 (3-24) Op zaterdag 27 mei a.s. zendt LOVO van 11.00 tot ca. 24.00 uur het toneelstuk ’De nul, de niks en de niemand’ uit. Op zaterdag 3 en zondag 4 juni a.s. houdt LOVO Open-Deur-Dagen. Was u altijd al benieuwd hoe het er in de studio uit ziet? En wilt u ook wel eens meemaken hoe het is om bijvoorbeeld cameraman of -vrouw te zijn? Kom dan naar de Poirterstraat no. 3; op zaterdag van 11 tot 17 uur en op zondag van 10 tot 17 uur. Bouwvergunningen/meldingen In Moergestel Maandag 29 mei van 16.30-17.00 uur: wet houder L. van den Bosch. 3. ’t Draaiboompje. 4. VCH 5. De Veerkes KORFBAL Uitslagen: Recr.: Roef-Bladella 1-8; Pup. F: EDN-Roef 1-1; Pup. D werd afgelast. Programma 24 mei: Recr.: Klimroos - Roef. Programma 27 mei: Pup. D: Roef - EDN10.00; aanw. 9.30 Asp. B: Roef - Flash14.00; aanw. 13.30 Jun. A: Roef - EDN15.30; aanw. 15.00 HONK-, SOFT-, PEANUTBAL Wedstrijden 27 mei: 11.00 Hb-pup.: Roef - Bullfighters 11.00 Hb asp.: Roef - Braves 13.00 Sb asp.: Roef - All In 17.00 Sb 1: Roef - Braves 17.00 Hb 2: Roef - Samacols Wedstrijden 28 mei: 11.00 Sb 2: Mustangs - Roef 14.00 Hb 1: Roef- Jeka 2 Uitslagen: A. Westgeest 1-5-10-19-21-25 (19 mee) L. van Boxtel 2-18-22-24 (15 mee) A. van Hulten 3-9-26 (11 mee) L. Kennes 4-6-12-13-27-29 (26 mee) Th. Colsen 7-8-16-17-28 (12 mee) L. van den Branden 11-14-20-23 (12 mee) J. van Drunen 15(15 mee) Eerst getekende kampioenschap 2000 nieuw: L. van Boxtel 7, L. van den Branden 32, Th. Colsen 47, J. van Drunen 20, A. van Hulten 17, L. Kennes 15, A. Westgeest 20, M. van de Wiel 7. «tor Woensdag 31 mei 19.30 uur Het zou kunnen dat... is in april definitief geworden. De op 12 april 2000 achtendertig jaar geworden Anco Gerritsen heeft zijn actieve spelersloopbaan beëindigd. Behoudens nog zijn afscheidswedstrijd op woensdag 31 mei heeft hij met Audacia tegen Den Dungen op 16 april zijn laatste officiële wedstrijd gespeeld. 7 Mei Nuenen: Dressuur Esther Broers, Pionier, B Springen Paul Donkers, Ortega, B Frans Burgers, Nester, B Paul Donkers, Nadine, L Paul Donkers, Mamma-Lou, M.. 14-Mei Best: Dressuur Ellen Spijkers, Lipica, B Dorien Ketelaars, Karlan, L Anke Samoy, Linardo, L Helma Bierens, Lavinia, Ml Liesbeth Broers, Kyra, Ml Springen Wendy Busselaar, Patatino, B Dennis vanMensvoort, Tricky, B Frans Burgers, Nester, B Dennis van Mensvoort, Lady, M Paul Donkers, Lilia D, Z Prijswinnaars van harte proficiat met het behaalde succes. 7 Mei Nuenen: Dressuur Esther Broers, Pionier, B Springen Paul Donkers, Ortega, B Frans Burgers, Nester, B Paul Donkers, Nadine, L Paul Donkers, Mamma-Lou, M.. 14 Mei Best: Dressuur Ellen Spijkers, Lipica, B3e prijs Dorien Ketelaars, Karlan, L2e prijs Anke Samoy, Linardo, L....,5e prijs Helma Bierens, Lavinia, Ml2e prijs Liesbeth Broers, Kyra, Ml3e prijs Springen Wendy Busselaar, Patatino, B Dennis vanMensvoort, Tricky, B Frans Burgers, Nester, B Dennis van Mensvoort, Lady, M AUDACIA JEUGD Programma zaterdag 27 mei: Seizoenafsluiting De F-pupillen worden om 9.00 uur in de kan tine verwacht. De D- en E-pupillen worden om 10.00 uur verwacht. De A- en B-junioren worden om 13.30 uur verwacht. Ouders die zich hebben aangemeld om te helpen graag een half uur eerder in de kantine a.u.b. voor wat uitleg. Voor eten en drinken wordt gezorgd. De Cl-junioren gaan op toernooi in Oirschot. Vertrek 9.00 uur. Programma zondag 28 meiVertrek: Audacia BI op toernooi bij Zouavia. Audacia E2 op toernooi in Oirschot. Opgeven nieuwe jeugdleden Nog steeds zijn nieuwe jeugdleden van harte welkom. Er is talent, dat hebben wij op het Schoolvoetbaltoernooi gezien, maar misschien wij niet alle talent gezien. Vanwege het slechte weer namelijk moest de tweede avond het toer nooi worden afgelast, maar zij die zin hebben in voetbal, probeer het eens bij Audacia. Opgeven kan bij Nico Oerlemans, Pater Hel- merplein 22. Vanaf zes jaar mag je al meedoen... Kom maar op 12 juni naar De Lind Aangesloten bij de Stichting ’Oisterwijk Wereld wijd’ zijn o.a.: ’Unicef Oisterwijk: Unicef werkt wereldwijd aan de verbetering van het welzijn van kinderen. Unicef helpt overal, zonder onderscheid te maken op basis van ras, geloof, nationaliteit of politieke gezindheid. De landen waar Unicef actief is, moeten zelf deelnemen aan de pro jecten, zodat de continuïteit ervan gewaarborgd is. Tel. inlichtingen 523 0767. Stichting ’Vluchtelingenwerk Oisterwijk en Moergestel’: Deze stichting heeft tot doel om, in ruime zin, te zorgen voor het geestelijke en maatschappelijke welzijn van de in Oisterwijk en Moergestel gehuisveste vluchtelingen en asielzoekers. Tel. inlichtingen: 528 2553 (op werkdagen tussen 10.00 en 14.00 uur). M.O.V.-groep Moergestel: Net zoals alle M.O.V.-groepen is ook de doelstelling van de M.O.V.-groep Moergestel bewustmaking van de parochianen van de toestand in de Derde Wereld. Zij organiseert o.a. jaarlijks het Driekoningenzingen, de sponsorfietstocht ’Toer-Mee’ en zorgt ervoor dat de vastenzakjes worden opgehaald. Tel. inlichtingen 513 1924. Clubkampioenschappen wielrennen Op dinsdagavond 30 mei a.s. worden de Clubkampioenschappen wielrennen gehouden op het parcors in de Molenakker te Moergestel. In drie categorieën wordt er gestreden om de clubtitels. De junioren rijden een halfuur 1 ronde; de veteranen en senioren rijden één uur 1 ronde. Opgave voor deze wedstrijd kan tot uiterlijk 28 mei bij Leo Vaes, 513 1872. Aanvang wedstrij den 19.00 uur. Uitslagen: ’t Draaiboompje-De Veerkes 2-0; De Klaore-Terrasvogels 5-2; VCH-Terrasvogels 2- 4; De Klaore-’t Draaiboompje 2-1. De stand: 1. De Klaore5-13 (19-9) 2. Terrasvogels5-7 (14-11) Op zondag 28 mei wordt het le jeugdconcours georganiseerd. De eerste wedstrijd gaan we vis sen op de Reusel, aanvang 9.00 uur. Daar heb ik de meeste van jullie wel eens zien vissen. Opgeven kan t/m donsderdag 25 mei bij Bart en Tamara, tel. 513 1902. Inschrijven vanaf 8.00 uur in Café De Klaore. Kosten fl. 2,50. En natuurlijk zijn er deze wedstrijd ook prijzen te verdienen. Dus jongens en meisjes die lid zijn van de visclub: allemeel meedoen, het wordt hartstikke leuk! ,.7e prijs ,8e prij s ..9e prijs ..2e prijs Paul Donkers, Lilia D, Z7e prijs Prijswinnaars van harte proficiat met het behaalde succes. B.C. Tilburg C2 - B.C. De Aanstede C2..1-7 Vandaag, zondag 21 mei, moesten we naar Sporthal de Haspel in Goirle om onze return- wedstrijd te spelen tegen B.C. Tilburg. De thuiswedstrijd hadden we al met 8-0 gewonnen, dus we dachten dat we dit klusje wel even gin gen klaren, maar dat viel nog niet zo mee. Roei Scheffers had voor zijn enkelspel een drieset ter nodig om te winnen. Ruud, Paul en Thijs hadden het iets makkelijker en wonnen in twee sets hun partij. Ook Rund en Kasun hadden drie sets nodig om het dubbelspel te winnen en ook Kasun en Roe de Laat moesten drie sets spelen, maar wisten die niet te winnen. Paul en Roel de Laat, en Paul en Roel Scheffers wonnen vrij gemakkelijk hun dubbels. Het werd dus toch moeilijker dan verwacht maar toch nog een klinkende overwinning voor onze jongens. Volgende week gaat het er om wie poulewinnaar wordt. De wedstrijd wordt gespeeld in Sporthal Stok- eind en zal beginnen om 9.30 uur. Het zou natuurlijk erg leuk zijn als er dan veel supporters komen om onze jongens aan te moedigen. Tot zondag en heel veel succes. Jeugdbegeleiders van B.C. De Aanstede. Anco is zeven jaar nadrukkelijk aanwezig geweest bij Audacia en zonder twijfel de meest dragende speler op weg naar het kampioen schap in het jubileumjaar 1998, al was het alleen maar om zijn bezielend en corrigerend aanvo erderschap, een voorbeeld voor de hele selec tie. Ook als trainer van E-pupillen wordt hij op handen gedragen. Loopbaan De in Tilburg geboren Anco was in zijn buurt aangewezen op voetbalvereniging TAC (nu TAC/BWB) waar hij al op 16-jarige leeftijd speelde in het eerste elftal. Hij trok de aandacht van toen nog hoofdklasser Longa, waar hij reed s op achttienjarige leeftijd belandde en elf jaar lang een vaste (ook aanvoerder) waarde was. Na wat onenigheid ging hij trainer Theo van den Bogaard (ja, dezelfde) achterna naar WSC in Waalwijk. “Als je nog eens kampioen wil wor den moet je naar Audacia komen” sprak Jan Walhout en Anco had daar wel oren naar. Hij kende Jan Walhout en Perry Broers en het leek hem wel wat om op zijn dertigste wat lager te gaan voetballen. Die gedachte is een zegen voor Audacia gebleken. Voor de volle honderd procent heeft hij zich nog zeven jaar voor deze Het eerste lustrum van de Moergestelse Fiets- 3-Daagse kende twee kanten. Enerzijds was er de sfeervolle muzikale ontvangst door Brass band Clapopp op vrijdag avond en anderzijds was er na twee weken zomerse temperaturen een winderige start op woensdag en zelfs regen achtige vrijdagavond. Desondanks waren de ongeveer 100 deelnemers vol lof over de mooie gevarieerde routes. Dank dan ook aan Henk Holland van de Fietsersbond ENBF welke te kende voor de routes. Bij de pauzeplaats werd gewoontegetrouw een gratis kopje koffie, thee of fris met dagelijks iets lekkers aangeboden. We bedanken namens de deelnemers ook onze sponsors van de zeer gewaardeerde koffie en ver snapering; Partyboerderij ’t Draaiboompje, bakkerij van Hulten, groentehal Crisje en Super de Boer. Daarnaast een woord van dank voor de financiële bijdrage van Rabobank Moergestel en Frank Vogels. Verder bedanken we Copy Cat Copyservice, slijterij in den Korenmaaier, van Dijk kramen, Heesters reclame, ’Moerges- tel-Nieuws’ en H. Kerkhof schilderwerken. En voor het beschikking stellen van de cadeaus voor de gratis loterij ter ere van het eerste lustrum; DA Drogisterij Kemps, Kadoshop Broers en Jumbo supermarkt, Zonder de bijdrage van al deze bedrijven is de fiets-3-daagse niet mogeliik. We hopen dan ook volgend jaar weer een beroep op hun te kun nen doen. Deelnemers die de laatste dag niet gestart zijn, kunnen hun medaille ophalen bij Franky van Boxtel, De Aanstede 16. Al met al een zeer ge slaagd evenement. De Moergestelse fiets-3- daagse georganiseerd door ROEF! afdeling handbal zal dan ook zeker niet ontbreken op de evenementenkalender van volgend jaar. U doet dan toch ook (weer) mee? 2e prijs 2e prijs 8e prijs le prijs club ingezet en mede geleid naar waar ze nu zijn. Voetbaldier Anco is planner bij keukenbedrijf Almanova in Oisterwijk, een baan tot half vijf of vijf uur. Maar dan kan hij de knop omdraaien en is alles voetbal wat de klok slaat, Zelf trainen en trai ner zijn bij de jeugd (de A in Schijndel en E- tjes bij Audacia en Nemelaer) en daar zegt hij niets voor af. Op zijn verjaardag en die van vriendin Helma wordt er gewoon getraind (zij krijgen daar nooit ruzie over). Iedere zaterdag avond wordt er in den lande een wedstrijd in de KPN/Tele- of de Toto-competitie bezocht, Daarnaast vindt hij ook nog tijd om goede sociale contacten te onderhouden met vrienden uit het voetbal, zoals onder anderen John Lammers, Rein van Duynhoven en Marco Roelofsen. Afscheid Het actieve spelen is nu afgelopen. Er zijn echter nog geen vastomlijnde plannen van hoe nu verder. Hij ziet zich zeker nog trainer zijn w van de kleine jeugd (A-jeugd ziet hij niet meer zitten en heeft daarom Schijndel afgezegd). Het is te hopen dat hij bij Audacia nog in een of andere functie dienstbaar wil zijn. Op basis van zijn verdiensten voor het ama teurvoetbal verdient hij een afscheidswed strijd. Het eerste van Audacia speelt tegen een selectie van enkel goede voetballers, waarmee Anco in de loop der tijd mee heeft samenge speeld. Tussen de Champions League en het EK hoeft u dus niet verstoken te blijven van een avondje voetbal. U bent van harte welkom. AvdW Op woensdag 31 mei a.s. wordt, met name de jeugd, de gelegenheid geboden kennis te maken met een van de leukste hobbies die men kan beoefenen: muziek maken. Muziekvereniging Prinses Juliana biedt degenen die mogelijk interesse hebben een instrument te gaan bespe len de kans daar eens wat nader kennis mee te maken. Via de basisscholen zijn de kinderen de afgelopen weken geïnformeerd dat op deze woensdag muzikanten van de harmonie met raad en daad en met hun instrument beschik baar fijn om kinderen die misschien een instru ment willen gaan bespelen, wat nader kennis te laten maken met een instrument en ze daar ook eens wat meer over te vertellen. Ook zijn andere instrumenten te zien en te horen en kunnen ze er zelf eens op (proberen te) spelen. Bij serieuze belangstelling is tijdige aanmel ding (zeker voor 1 juli a.s.) van groot belang om zeker te zijn van een instrument en van subsi die op het lesgeld bij de Muziekschool. Ook volwassenen die overwegen een instru ment (weer) te gaan bespelen, zijn van harte welkom. Meer informatie nodig: bel Mevr. Threes Smetsers: 513 1976. Interesse? Woensdag 31 mei, 19.00 uur in Partycentrum Den Boogaard. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 24 MEI 2000 .20.00 - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Oostelvoortjes 16; het verbouwen van een bedrijfsruimte aan Schoolstraat 50a. Aanvragen sloopvergunning: - het slopen van een plantenkas aan Schoolstraat 31a. AANGEVRAAGDE VERGUNNINGEN/MELDINGEN In week 20 zijn de volgende meldingen binnengekomen: - het bouwen van een kantor en het legaliseren van een overkapping aan de Oisterwijkseweg 28; De gemeente nodig in het weekeinde of buiten werktijd? Telefoon 06 - 53 12 03 71 voor meldingen van o.m. plotselinge gaten in het wegdek, omgevallen bomen, rioolverstoppingen. bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 PAGINA 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 7