De gezelligste te wennet ij veer de allerliefste moeder... en nader. Peaehfree Malibu Pi Sarenno^ Onderberg Fleryn Slijterij In den Korenmaaier GEZELLIGHEID ONDER DE KURK 6 halen 5 betalen! Cunée Marine Vin d'Alsace Fruitige witte wijn. Per fles Jameson Kom eens kijken naar onze nieuwe collectie onder het genot van 'n heerlijk kopje koffie... 18eWandelavond- vierdaagse in Moergestel van 6 t/m 9 juni 2000 ’Moergestel-Nieuws’ hield redactievergadering Heel hartelijk dank I SB TEN De Stichting Wandel- avondvierdaagse Moergestel l WGWi MOERGESTEL DRUNEN I; HAAREN Voor de 18e wandelavondvierdaagse Moer gestel, die gelopen wordt van dinsdag 6 juni t/m vrijdag 9 juni, kan men weer inschrijven voor de 5-10-15 km. De inschrijfjperiode is van 29 mei t/m 5 juni 2000 elke avond tussen 18.00 uur en 21.00 uur op de volgende adressen: Krijtestraat 17; Regenbeemdeke 7; De Stap- pert 49 of De Hoefkens 39. Ook voor groepen kan men op elk adres inschri jven. Een groep bestaat minimaal uit 10 per sonen. Het inschrij fgeld bedraagt fl. 5, - pp. Bij de start is het inschrijfgeld fl. 6, - pp. Het inhalen gaat weer op dezelfde wijze als in 1999, we geven hierbij alvast de starttijden voor vrijdag 9 juni 2000; de 15 km wandelaars vertrekken om 17.30 uur, de 10 km. wande laars om 18.00 uur en de 5 km. wandelaars om 18.30 uur. De starttijden van de eerste 3 dagen is elke avond tussen 18.00 en 19.00 uur, Ook dit jaar heeft de organisatie zich voor 100% ingezet om weer mooie routes te maken, er zitten dit jaar plaatsen bij waar bijna nog niemand ooit geweest kan zijn. Wist u overigens dat wandelen een van de ge zondste sporten is, en wat u ook heel lang kunt blijven doen. Wilt u meer informatie bel 513 2207 (tussen 18.00 en 19.00 uur). Eens per jaar is het gebruikelijk dat de redac tieleden van ’Moergestel-Nieuws’ rond de tafel gaan zitten om een en ander te evalueren. Helaas was die bijeenkomst al ’n jaartje langer geleden maar dat betekent niet dat de redactie minder actief is. 25 JAAR Volgend jaar maart bestaat ’Moergestel-Nieuws’ 25 jaar. De oplettende lezer zal het ongetwijfeld zijn opgevallen dat al vanaf maart dit jaar de vijfentwintigste jaargang staat aangegeven in de kop van ons weekblad. Het 25-jarige jubileum zal niet ongemerkt voor bijgaan. Integendeel! Er staat een enorme ver rassing op stapel die eenvoudig lijkt maar toch... Wat het is blijft natuurlijk binnenskamers, want pas deze week is daarover een beslissing genomen. Of er op andere speciale manieren nog aan dit toch wel unieke jubileum aandacht besteed gaat worden is nog niet bekend. Ideeën daarover zijn van harte welkom! NIEUWS Mocht u een nieuwtje ter ore komen of hebt u zelf’n leuk berichtje te melden? Schroom u niet onze redactie dat even te laten weten. Denk niet te vlug ’dat is niks voor Moergestel-Nieuws’. Wees attent en tip ons! Graag wil ik ieder, die mij persoonlijk geholpen heeft na mijn ongelukkige val op Palmzondag, hartelijk danken. Ik zou graag die vriendelijke mensen, die rondom mij waren na de val en de twee politieagenten, die mij thuis hebben gebracht, willen bedanken, maar ik herinner mij hun gezich ten niet meer, laat staan, dat ik weet, hoe zij heten. Ook ieder, die op een sympatieke manier gereageerd heeft door een attentie, een kaart of een groet wil ik in mijn dank betrekken. Het is heel fijn en leerzaam, om te ervaren, hoe aardig mensen kunnen rea geren. De eerste week heb ik een fijne opvang gehad bij vrienden in Den Bosch, omdat ik toch niet goed alleen thuis kon blijven. Ik ben hun heel dankbaar. Het is ook heel leerzaam om te ervaren, wat afhankelijkheid van anderen betekent. Stilaan wil ik weer proberen aan de slag te gaan. Het genezingsproces gaat heel goed, maar er zijn nog enkele beperkingen, zoals b.v. het vervoer maar ook dat komt weer goed. Vanaf woensdag 10 mei wil ik ’s avonds van zes tot zeven uur weer spreekuur houden in het parochiecentrum. En dan nog iets: Geweldig, zoals de vieringen van de Goede Week zijn verzorgd! Zo zie je maar, wat gemotiveerde mensen met elkaar kunnen! Dat geeft moed voor de toekomst. Ook collega’s, die mij hebben ver vangen, wil ik graag bedanken voor hun spontane hulp. Een vriendelijke groet aan u allemaal. Pastor H. van den Broek De complete woninginrichter Tijdens het E.K. Voetbal (of gewoon zomaar...) genieten van een heerlijke zit?... Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel, Tel. (013) 513 1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. ■HW MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 10 MEI 2000 PAGINA 3 2 flesjes van 2 cl. Fles 8j»>-fcrtwg Die ziV 's Werelds bekendste kruidenbittertje. Nu 2 pack. Zeeuwse Zwarte Bessen liter Citroen- brandewijn liter Fles 70 cl. Fles 70 cl. Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 s Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 Irish Whiskey. The spirit of Ireland. Fles 70 cl. Light Fruit Perzik Likeur, Caribbean White Rum with Coconut. Amaretto Originale. The Italian Taste. Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 Ha fijn... een frisse vruchtenborrel W van Floryn. (JM XJan Middels 70 cl. --A.. i t v

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 3