Qemeente^nformatie spontane, representatieve en gemotiveerde verkoopster Audaci nieuws Spreekuren B en W Telefoon- Oisterwijk nummers Schoenwinkel LIGTVOET NIMCO Raadhuisstraat 15, Moergestel Telefoon: (013) 513 18 67 Spo rtver en i ging ’’ROEF Speedo deel 4 Uitstekende start ATB-team Merida- Vogels Fiets Sport L.R. EE.V.I.O.R. Verschieting Moergestel Wisseltrofee Wil je meer informatie? Bel dan even en vraag naar Peter Ligtvoet. 19.30 19.30 Heb je zin in een leuke job en leuke collega’s? Schrijf dan naar: Schoenwinkel Ligtvoet Nimco Raadhuisstraat 15, 5066 AP Moergestel, TeL (013) 513 1867 Wat is gewenst? - goede omgang met kinderen - flexibele werktijden Vriendschappelijke wedstrijden De maand mei wordt nog volledig tot het voet balseizoen gerekend. Nu de competitie zo vroeg is afgelopen en er bovendien nog een af- scheidswedstrijd van Anco Gerritsen op 31 mei wacht (daarover later meer) zijn er om het wed strijdritme te houden vriendschappelijke wed strijden ingelast: Donderdag 4 mei 2000 Audacia 1 - RWB 1 Donderdag 11 mei 2000 Audacia 1 - Sarto 1 12.30 ..8.30 ..8.30 ..8.30 12.30 12.30 12.30 .8.30 .9.30 .9.30 .9.45 .9.30 Prijswinnaars van harte proficiat met het behaalde succes! In Moergestel Maandag 8 mei van 16.30-17.00 uur: burge meester Y Kortmann. In Oisterwijk Dinsdag 9 mei in het Gemeen tekantoor van 11.00-12.00 uur: burgemeester Kortmann, wethouders van den Bosch, Hora, Rakhorst en Depmann. ,5e prijs .2e prijs .6e prijs .3e prijs ,3e prijs .le prijs ,6e prijs .le prijs .4e prijs zoekt een ..Aanwezig: 18.0 Bouwvergunningen/meldingen Wat kun je verwachten? - een goede interne opleiding - flexibele werktijden (gemiddeld 15-20 uur per week) - een boeiende winkeljob - een goede beloning - een leuk verkoopteam 11.00 14.00 11.00 17.00 14.00 14.30 Wet milieubeheer Wendy op dreef in eigen Tongelreep 9 April werd de laatste Speedowedstrijd ver- zwommen en Wendy had er zin in. Als eerste stond de 100m vrije slag op het programma en trainer Kees verwachtte van de 11-jarige Moergestelse wel wat. Wendy kwam ook goed los met een tijd van 1.08.33, een persoonlijk record van bijna 2 seconden (was 1.10.28). Wel moest Wendy haar ploeggenootje Wilma voor laten gaan, dus een zilveren medaille. Op de 200m wisselslag was Wendy uit op revanche en hoe! Met een tijd van 2.46.40, een pr van dik 4 seconden. Een gat op de nummer 2 van 5 se conden deelde ze een ferme tik uit tegen haar rivale, een gouden medaille. En alsof het nog niet genoeg was, moest ook de 100m rugslag nog gezwommen worden. En ook daar pakte Wendy een gouden medaille met 1.17.85, geen pr, maar een prima prestatie. Keurig gezwommen, ga zo door. Paaswedstrijd Veghel Mike van der Zanden groeit door Op 2de Paasdag mocht Mike aan de start ver schijnen voor de 100m vrije slag, de 100m schoolslag en 50m vrije slag in de estafetteploeg. Op de 100m vrije slag kwam Mike allemaal Het nationale mountainbikeseizoen is reeds enkele weken bezig. Mede door de goede presta ties van het team in het vorige seizoen is het team erin geslaagd een nog professionelere aan pak te bekostigen. Via Vogels Fiets Sport uit Moergestel zijn alle teamleden voorzien van gloednieuwe Merida-mountainbikes. Voorts geniet het team nog steeds het vertrouwen van de sponsors van vorig jaar: Autoschade Donkers, Grandcafé Stadssporthal Tilburg, Adviesburo Van Dam en Promarco Benelux. Deze vernieuwde aanpak heeft zich in de eerste serie wedstrijden al direct vertaald in de resul taten. De stijgende lijn van het vorige seizoen is goed doorgetrokken. Mede door kracht training in de winter en gerichte fietstrainin gen beschikt iedereen al over een goede vorm. De piek dient echter pas over een maand op het Nederlands Kampioenschap te liggen. Bij de sportklasse rijden twee klassebakken rond. Richard en Marcel Bruurs geven elkaar, maar toch ook zeker de concurrentie geen meter ruimte. Zo reden zij samen in de zware wed strijd op de Lemelerberg onder impuls van 16 April Helvoirt Dressuur: Ineke Appeldoorn, Lucky, M2 Helma Bierens, Lavinia, Ml Liesbeth Broers, Kyra, Ml 4e prijs Dorien Ketelaars, Karlan, L Ilsa Rijnen, Nalinger, B Wendy Busselaar, Patatino, B Springen: Paul Donkers, Nonja, B Paul Donkers, Okido, B 24 April Riel Dressuur: Helma Bierens, Lavinia, Ml Dorien Ketelaars, Karlan, L Springen: Frans Burgers, Nester, B Paul Donkers, Ortega du Rona, B Paul Donkers, Okido, B Liesbeth Broers, Kyra, L Dennis van Mensvoort, Lady, M Richard naar de kopgroep. Net voor de laatste klim sloten zij aan bij de kopgroep. Juist op dat moment werd er voor aan de groep gedemar reerd. Dit was iets te veel van het goede, maar biedt toch zeker perspectief voor de komende wedstrijden. Op minder dan 20 seconden van de winnaar kwamen Marcel en Richard als zesde en zevende over de finish. Een week later deden beiden het ieder iets beter met een vijfde en zesde plaats in de eerste Rabobank Top- competitie wedstrijd van het seizoen, wederom op slechts twintig meter van de kopgroep. Afgelopen week zat Marcel echter wel in de kopgroep. In een adembenemende eindsprint om een podiumplaats, moest hij zich door een materiaaldefect tevreden stellen met een schit terend vierde plaats onder toeziend oog van sponsor Frank Vogels. In het peloton wordt nu steevast rekening gehouden met de twee Merida rijders als vaste waarden in de top-tien. Bij de sportklasse rijdt nog een ander talent. Met nog wat polijstwerk zal deze ruwe diamant meer con tinuïteit in zijn prestaties krijgen. Luuk v/d Meijdenberg heeft afgelopen week met een 22e plaats bewezen zich binnenkort te kunnen meten met de top. Bij de nieuwe klasse van de Masters rijdt Peter Zoontjens. Peter is na wat blessureleed op de weg terug. Dat bewees hij in Nieuwkuijk. Op een uitstekende positie moest hij echter opgeven met een lekke band. Met wat meer geluk zullen binnenkort de goede uitslagen wel komen. Veteraan Theo Jacobs schuift elke week een plaatsje op. De eerste wedstrijd om de Rabobank Topcompetitie sloot hij af met een keurige 19e plaats. Let wel dit zijn landelijke wedstrijden. Dus alle mountainbikers uit Nederland staan aan het vertrek. Onze junioren presteren met wisselend suc ces. Bram van Oirschot blijft een beetje achter. Maar met wat meer inzet en zelfvertrouwen moet dit goedkomen. Het rijden van Rob v/d Meijdenberg is een lust voor het oog. Uiterst gedreven en onbevangen start hij iedere wed strijd. De ene keer pakt dat goed uit, de andere keer komt hij ongenadelijk de man met de hamer tegen. Maar zijn tomeloze inzet heeft al geresulteerd in een aantal mooie uitslagen. Van Rob wordt daarom ook veel verwacht nu zijn favoriete wedstrijden komen. Deze uitstekende prestaties waren nooit mogelijk geweest zonder de steun van onze sponsors. Hopelijk mogen wij binnenkort een van u begroeten tijdens een van de wedstrijden. Voor informatie 513 1888. AUDACIA JEUGD Woensdag 3 mei Willem II-Audacia Al Zaterdag 6 mei: Audacia Al toernooi bij SC Olympus Audacia BI toernooi bij Zigo Audacia D2 toernooi bij GSBW Audacia F1 speelt thuistoernooi Audacia F2 speelt thuistoernooi Audacia F3 speelt thuistoernooi Audacia F4 speelt thuistoernooi Audacia F5 speelt thuistoernooi Audacia F6 speelt thuistoernooi Zondag 7 mei: Audacia B2 toernooi bij Hilvaria Audacia El speelt thuistoernooi Audacia E2 speelt thuistoernooi Audacia E3 speelt thuistoernooi Audacia E4 speelt thuistoernooi Audacia E5 speelt thuistoernooi tegenstanders tegen die hij ook op de Brabantste kampioenschappen tegenkomt. Op de eerste 5 Om was te zien dat het verschil erg klein was, ze keerde dan ook alle 6 tegelijk. Maar met een ferme eindsprint wist Mike beslag te leggen op de 3de plaats. Een nieuw pr van 1.06.16 (was 1.08.65). Een bronzen medaille. Op de 100m schoolslag was hij niet gemotiveerd en zwom op zijn toch al niet favoriete afstand 1.41.17 (pr is 1.38.19). Maar op de 50m vrije slag in de estafetteploeg ging hij weer voluit (0.30.22 onof ficieel). Speedo-cup in Eindhoven Op 29 april mocht Mike in een wedstrijd meezwemmen om te proberen het NK-limiet op de 400m vrije slag te halen. In deze wedstrijd die gezwommen werd in Eindhoven zwom een groot deel van de Nederlandse selectie mee. Mike was ontzettend nerveus en het ging dan ook niet naar behoren. De limiet zat er niet in. Zijn tijd viel zeker niet tegen 5.07.83, geen pr, maar trainster Petra Versteeg was tevreden. Volgende keer beter, in elke wedstrijd kun je leren. ROEF HANDBAL Trainingstijden voor de buitentrainingen zijn als volgt: GDJ-GCJ-MCJ: 15.30-16.30 uur MBJ-DAS: 19.30-20.30 uur HAJ-HES: 20.30-21.30 uur 18 mei geen training i.v.m. fïets-3-daagse 25 mei laatste training voor de vakantie Programma 6 mei 13.50 uur MCJ: Mount. Stars - Roef 11.00 uur GDJ: Avanti - Roef 11.50 uur GCJ: Avanti - Roef Programma 7 mei 12.40 uur DAS: Blauw Wit - Roef 11.00 uur HAJ: Internos - Roef 11.00 uur MBJRoef - Dongen 12.00 uur HES: Roef - Internos 20 mei: Jeugddag voor de D-Jeugd in Eindho ven. HANDBAL IS ALTIJD RAAK!!! a.s. Zaterdag 6 mei zullen de drie Moergestelse gilden weer een wedstrijd verschieten met als inzet de Gemeente Moergestel Wisseltrofee. Deze trofee is er op verzoek van de onze drie Moergestelse gilden, nog net op de valreep van het bestaan van Moergestel als zelfstandige gemeente, door het voormalige gemeen tebestuur aangeboden aan de drie Moergestelse gilden. Dit jaar zal deze wedstrijd verschoten worden op het schietterrein van gilde Sint Catharina omdat wij als Moergestelse gilden besloten hebben de organisatie van deze wed strijd te laten rouleren onder de drie gilde en dit jaar gilde Sint Catharina de organisatie ten deel viel. Deze wedstrijd gaat beginnen vanaf 17.00 uur tot uiterlijk 20.00 uur op het schiet terrein van gilde Sint Catharina aan de Heuvelstraat in Moergestel en we hopen als organiserend gilde dat deze wedstrijd in een onderlinge broederlijke sfeer verschoten kan worden. Hierbij nodigen wij ook iedereen uit om eens een kijkje te komen nemen. Volgend jaar hopen wij deze traditie voort te zetten. Gilde Sint Catharina ,1e prijs .3e prijs ,5e prijs ,4e prijs .4e prijs HONK-, SOFT-/PEANUTBAL Zaterdag 6 mei: HB-pup.: Roef - Starlights Opgooi: Ducks - Roef Peanuts: Ducks - Roef. SB1: Roef-Jeka SB-adsp.: All In - Roef HB-adsp.: Eurostars - Roef Zondag 7 mei: HB1Roef - Twins 314.30 HB2: HBS 3-Roef 210.30 SB2: Samacols - Roef 211.30 PAGINA 11 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 3 MEI 2000 it fits you and your kids ..9.00 ..9.30 .9.30 De gemeente nodig in het weekeinde of buiten werktijd? Telefoon 06 - 53 12 03 71 voor meldingen van o.m. plotselinge gaten in het wegdek, omgevallen bomen, rioolverstoppingen. VERLEENDE VERGUNNINGEN Bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van de praktijkruimte Raadhuisstraat 27; - het vergroten van de garage op het adres Rootven 57. Sloopvergunning is verleend voor: het verwijderen van asbestehoudende gevelpanelen en dak(golf)platen van het bedrijfspand Industrieweg 21b. Beschikking B en W hebben een vergunning verleend in het kader van de Wet milieubeheer aan: Mts P.C.H.KJ. en H.E.M. van der Aa-Mallens om een wijzigingsvergunning op grond van de Wet milieube heer voor het gedeeltelijk veranderen en in werking hebben van een rundvee- en varkensbedrijf aan de Driehuizerweg 6. bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 Rootven 66 - Moergestel TeL 013-5 W 435

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 11