ZONDAG 7 MEI GEOPEND! gemeente'informatie Korfba^^oef^^san^pioen^ bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 GEALAN VAKGARAGE DONKERS Van den Meijdenberg Tijdens deze dag zijn er SPECIALE AANBIEDINGEN! I .1 i Danny van Boxtel in turnfinale Anjeractie 2000 Tennisseizoen afgesloten... Alléén grote maten v/a mt. 46 t/m 60 OFFICIEEL SUBDEALER SEAT - Onderhoud en reparatie alle merken BOUWBEDRIJF Wij zijn gecertificeerd voor inbouw van SCM-TNO goedgekeurde beveiligingssystemen Rootven 35b 5066 AT Moergestel Deze actie geldt uitsluitend voor particulieren. Belangstellenden moeten zelfzorgen voor mid delen (bijvoorbeeld zakken of een aanhangwa- gentje) om de compost te vervoeren. - Bouw- en onderhoudswerken - Ramen - kozijnen in kunststof en hout Zondagavondcompetitie: Poule A: José Rij- nen/Nico Helmer Poule B: Lotte van Gils/Jan van Gils. Donderdag Damesdubbel: (individuele pun tentelling). Kampioene: Franky van Boxtel. Hulde aan de kampioenen en applaus voor alle deelnemers/sters. Schoolstraat 60 5066 EE Moergestel Tel. (013) 513 1110 Hild 20, Moergestel Tel. (013) 513 2172 (b.g.g. bellen na 17.00 uur) SOS-HULPCENTRALE Dag en nacht bereikbaar. Voor een goed gesprek van mens tot mens. Bel 544 1 544 of kom langs, St. Annaplein 21, Tilburg BOVAG Op de foto v.Ln.r.: V. van Herck, A. Denissen, M. Jonkers, K. Vrijhoeven, E. op ’t Hoog, J. Nouwen, J. van Velthoven, J. de Vries, Y, Scheutjens, Anne Jonkers en P Vrijhoeven (trainer/coach). Compostactie groot succes Onlangs hebt u kunnen lezen dat inwoners van Oisterwijk gratis compost konden afhalen op de gemeentewerf. De vraag was zo groot dat de compost binnen 2 dagen geheel op was. Vanwege deze grote belangstelling hebben wij een nieuw voorraad besteld. U kunt de compost afhalen op de gemeente-werf (zolang de voorraad strekt tot uiterlijk 17 mei). De openingstijden van de gemeentewerf zijn: maandag tot en met donderdag van 8.30 uur tot 16.30 uur en op vrijdag van 8.30 uur tot 11.30 uur. Donderdag 18 mei vanaf 19.30 uur Raad praat onder meer over Cultuurcentrum en restauratie St. Janstoren Donderdag 18 mei vergadert de gemeenteraad van Oisterwijk. Dat gebeurt in het Raadhuis aan De Lind 56 in Oisterwijk. De vergadering begint om half acht. U kunt komen luisteren. Wilt u uw mening geven over een van de onder werpen die op de agenda staan, dan kan dat. U maakt dan gebruik van het spreekrecht. Laat uiterlijk voor het begin van de raadsvergade ring weten aan de gemeentesecretaris mevrouw Van Breugel, als u spreekrecht wilt benutten. De agenda Als iemand gebruik maakt van het spreekrecht, dan wordt daarmee begonnen. Daarna volgt het vaststellen van het verslag van de vorige ver gadering en het aanwijzen van degene die als eerste de stem uitbrengt als dat aan de orde is. Op de lijst van ingekomen stukken en med edelingen staat een nieuwsbrief van de verenig ing van Brabantse Gemeenten en afschriften van de uitspraken van de Raad van State over beroep tegen het bestemmingsplan Buitengebied. Ook staat een aantal brieven op de lijst. Onderwerp is protest tegen het voornemen om de kunst- stoftennisbanen aan de Moergestelseweg te laten vervallen en een verzamelstaat van brief schrijvers over de huuropzegging van de Drye Swaentjes. Uitgangspunten belastingen Bij de begrotingsbehandeling heeft de gemeen teraad om een werkgroep verzocht die het gemeentelijk belastingstelsel onder de loep gaat nemen. De raad krijgt nu de uitgangspunten voor de heffing van deze belastingen ter vast stelling voorgelegd. Toren St.Janskerk De toren van de kerk van St. Jans Onthoofding in Moergestel zal worden gerestaureerd. Het col lege wil naast subsidie van monumentenzorg ook geld in de restauratie steken. De werkza amheden zijn op 1 april begonnen. Voorbereidingsbesluit Burgemeester en wethouders stellen de raad voor om uit juridische overwegingen een voor bereidingsbesluit te nemen voor het Brameco- terrein in Moergestel. In de week van 21 tot en met zaterdag 27 mei wordt de jaarlijkse Anjercollecte gehouden. De collecte wordt verzorgd door enkele verenigin gen uit Moergestel en Oisterwijk. Leden van deze verenigingen zullen bij u aankloppen voor een bijdrage. Samen met hen rekent het Prins Bemhard Cultuur Fonds op een gulle gift. Met de ingezamelde gelden steunt het Prins Bemhard Cultuur Fonds vele initiatieven op het terrein van cultuur en natuurbehoud. Jaarlijks verstrekt dit fonds vele subsidies. Ook verenigingen uit onze gemeente hebben met succes een beroep op het fonds gedaan. Van de opbrengst van de Anjercollecte wordt 2/3 deel besteed voor de subsidiëring van pro jecten. De collecterende vereniging mag 1/3 voor de eigen kas behouden. De opbrengst komt voor een deel direct ten goede aan plaat selijke verenigingsactiviteiten. Geef aan het Prins Bemhard Cultuur Fonds en steun daarmee cultuur, natuur en het verenig ingsleven. Wat we in beweging zetten... ...laten we ook gesmeerd lopen! MOTOR BRANDSTOFFEN OK SMEERMIDDELEN OK BULKGAS TANKS EN LEKBAKKEN BV Veranderingen in verband met bevrijdingsdag In verband met de viering van de Bevrijdings dag op vrijdag 5 mei moet u rekening houden met een aantal veranderingen in de gebruike lijke dienstverlening: Gemeentekantoor Het gemeentekantoor aan de Lind 44 zal op vrij dag 5 mei de gehele dag gesloten zijn. Bedrijfscontainers Gebruikelijk worden op vrijdag de bedrijfs containers van 1000 liter geleegd. Dat gebeurt in verband met de Bevrijdingsdag niet op 5 mei. De route wordt een dag later, op zaterdag 6 mei gereden. Milieustraat De Milieustraat aan de Veldweg is op 5 mei in verband met de viering van de Bevrijdingsdag gesloten. B. en w.- besluiten Burgemeester en wethouders hebben in de ver gadering van 25 april 2000 onder meer de vol gende besluiten genomen: Huwelijkssluiting op zondag Voortaan kan in Oisterwijk ook op zondag wor den getrouwd of een partnerschap worden geregistreerd. Het college heeft het tarief voor huwelijkssluitingen en partnerschapsregis- traties op zondag vastgesteld. Cultuurcentrum Het college heeft ingestemd met de standpun ten over de aanbevelingen in het rapport Cultuurcentrum in Oisterwijk. Ingestemd is eveneens met het vervolgtraject waaronder onder meer begrepen zijn het geven van opdracht voor het ontwikkelen van een ste denbouwkundig- en inrichtingsplan en het overleg met toekomstige gebruikers van het Cultuurcentrum. De gemeenteraad zal uiterlijk in oktober dit jaar over een en ander worden geïnformeerd. Verspreid over de maand april werd in de ten nishal te Moergestel op feestelijke wijze de win tercompetities afgesloten. Traditiegetrouw werd de slogan “na sportieve inspanning in ontspan nen sfeer gezellig samenzijn” tot in de vroege uurtjes van 16 april voortgezet waarbij de bedri- jven/sponsor-competitie beëindigd werd met muzikale begeleiding van Walter van Lieshout. De sportieve activiteiten op de tennisbanen verplaatsten zich naar de dansvloer waarbij salsa, rock and roll en zelfs de sierlijke tango vielen te bewonderen. Swingend, heupwiegend en in polonaise werd afscheid genomen van het winterseizoen 1999 waarbij alle winnaars gehuldigd werden met overhandiging van het eremetaal en kleurrijke boeketten. Zoals te verwachten werd de favoriet “Sport/Gezond- heidscentrum Physique, ondanks felle tegen stand, achtereenvolgens voor de 4e maal kam pioen in de hoogste klasse. Jaap de Groot en de zijnen kunnen in het a.s. seizoen rekenen op een serieuze aanval op de titel. De kampioenen: Poule A: Team Sport/Gezondheidscentrum Physique Moergestel: Jaap en Mieke de Groot, Leontien van Spaendonk, Carina en Twan Verhoeven, Frans Tolboom. Poule B: Team “Profi-Parts” Oisterwijk: Petra en Henny Berkelmans, Tiny van de Pas, Rien van Dun, Herman Withuis, Jan Spijkers. Poule C: Team “Target Proj. ontw advies bv” Tilburg: Annemiek Kramer, Adri en Annet te Leenders, Aad Quartel. Poule D: Team “Frans Burgers Makelaardij” Moergestel: Henriette Mulders, Ria van Dijk, Frans Burgers, Bart Burgers, Wim en Annie Schepens. Olie- en Benzinehandel Duyvekotstraat 6, 5066 BP Moergestel, telefoon (013) 513 4141 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 3 MEI 2000PAGINA 10 Danny van Boxtel (De Looijakker 42) heeft zich op 29 april jl. in Hellevoetsluis weten te plaatsen voor de NK-finale. Ondanks een lichte blessure aan de linkerenkel eindigde Danny op een acceptabele 15e plaats met een puntentotaal van 33.900. Door dit resultaat en de resultaten van de twee andere plaatsingswedstrijden heeft hij zich als 14e geplaatst voor de finale op 14 mei in Vars- seveld. Behaalde punten: vloer 7.400; voltige 6.650; ringen 6.250; sprong 7.150; brug 6.450; rek 5.950* (laagste cijfer valt afin de totaaluitslag). Danny: van harte proficiat en veel succes in Varsseveld! ^0 Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 I brengt kunststof in vorm r AUTO

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 10