Pasen BIBLIOTHEEK GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. Bevenal festival ’t stichting’openbare Klantvriendelijke bouwers uit 'n klantvriendelijk dorp... Ook met Pasen hebben wij menu’s: 3- gangen menu fl. 37,50 4- gangen menu fl. 45,00 SOS-HULPCENTRALE 544 1 544 Paaspopbus Collecte Nationaal Reumafonds Devotionalia- en prentbriefkaarten ruilbeurs Woningstichting wordt ter verantwoording geroepen Radio Control Mega Spektakel ’Het ene ei is het andere niet!’ Leen van Herck ’t Kwartierke bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Onze nieuwe menukaart is uit! Reserveren gewenst Onze keuken is vanaf 11.00 uur tot 21.30 uur geopend voor lunch en diner. Dinsdag Is onze sluitingsdag. En uw prijs? a.s. Zondag is het weer Paaspop in Schijndel. De bus rijdt weer en er zijn nog ’n aantal plaat sen vrij. Dus wil je mee? Bel dan even: 513 3165. Oisterwijkseweg 30 5066 XD Moergestel Tel. 013-5133604 De actie voor het Nationaal Reumafonds heeft in ons dorp fl. 3.324,60 opgebracht. Wij willen de inwoners van Moergestel daarom hartelijk danken voor hun bijdrage en ondersteuning. Tevens willen we ook onze collectanten bedanken, want zonder hun geweldige inzet was dit nooit gelukt! Mocht u de collectant gemist hebben, dan kunt u alsnog uw bijdrage storten op giro 324 of banknummer 35.76.74.812 t.n.v. het Nationaal Reumafonds Amsterdam. Voor meer informatie over het Nationaal Reumafonds kunt u contact opnemen met Rineke Rust, tel. 020-58966490. Op maandag 24 april (2e Paasdag) wordt er een grote Internationale ruilbeurs van Devotionalia en Prentbriefkaarten gehouden in Oisterwijk Deze beurs zal gehouden worden in het ont- moetingseentmim “De Coppele” welke gelegen is aan de BeukendreefWillem de Zwijgerlaan. Van 9.00 uur tot 15.00 uur kan men deze ruil beurs bezoeken, verzamelaars van devotiepren tjes, kerkboeken^nedailles, bidprentjes, beelden, wijwaterbakjes, rozenkransen, prentbriefkaar ten, etc. zijn weer van harte welkom. Voor niet-verzamelaars is het ook interessant om deze beurs eens te bezoeken. Wie weet misschien een nieuwe hobby?? Voor inlichtingen kunt U kontact op nemen met tel. 528 5113 of 06 22611230. Op donderdag 20 april zal er in jongerencen trum DEMO een besloten informatieavond gehouden worden door een groep woning zoekende jongeren. Voor deze avond is een afgevaardigde van woningstichting St. Joseph, Dhr. Smitmans, en een afgevaardigde van gemeente Oisterwijk, wethouder Hora, uitgen odigd. Een groot aantal “jonge” Oisterwijkers is op zoek naar zelfstandige woonruimte. Het zijn allemaal studerende of werkende alleenstaande jongeren die graag in Oisterwijk willen blijven wonen. Voor deze mensen zijn er haast geen mogelijkheden om te huren, om te kopen al helemaal niet. Kamers zijn nagenoeg allemaal particulier, maar de particuliere huurprijzen zijn vaak schandelijk hoog. Geef de verhuur ders eens ongelijk: de vraag is groot, het aan bod zeer beperkt. Via de woningstichting zijn de mogelijkheden nihil: “goedkopere” wonin gen hebben een inkomsten plafond van fl 35.600,- bruto per jaar, als je wat ouder bent en werkt val je hier al snel buiten. Voor de ’duur dere” categorieën woningen kom je alleen in aanmerking als je met zijn tweeën bent of ouder bent dan 35 jaar. Wordt er in Oisterwijk dan helemaal niets gebouwd? Jawel, maar iedere keer als er een bericht Verschijnt over nieuwbouwplannen gaat het om eengezinswoningen en seniorenwonin gen. Prima senioren zijn ook burgers van Oisterwijk, maar de jeugd wordt dus vergeten. Wordt de toekomst van Oisterwijk grijs en/of financieel goed gesitueerd? Een paradijs om je oude dag te slijten? Een halfjaar geleden is er tijdens een praatcafe in DEMO, waarbij de woningstichting St Joseph en de gemeente bij aanwezig waren, de belofte gedaan door St. Joseph om als proef grote huurhuizen op te splitsen in twee wooneen heden voor jongerenhuisvesting. Jammer genoeg hebben wij, Oisterwijkse woningzoe kende jongeren, tot op de dag van vandaag niets meer mogen vernemen van de woning stichting. Daarom willen wij op donderdag 20 april eens horen hoe ver ze met deze plannen zijn. Tevens hopen wij op deze manier de wo ningnood onder Oisterwijkse jongeren nog eens onder de aandacht te brengen van ge meente Oisterwijk en de Oisterwijkse politiek. J. O. S. jongeren op straat voor reacties: jongerenopstraat@dolfijn.nl Voorjaar Licht Nieuw leven Overal neigt de natuur zich naar het licht Bloemen, bomen, het gras Alles zoekt zijn weg naar het licht. De natuur komt zichtbaar weer in leven En wij? Komen we ook tot nieuw leven? Het is Pasen, opnieuw beginnen Blij zijn met de kleine dingen Te ver terugkijken heeft geen zin Iedere dag is een nieuw begin. Soms borduurt het verleden er doorheen Zon, licht, maar ook donkere wolken Waar de zon niet scheen. Maar toch, met Pasen nemen we aan Dat er nieuw leven is ontstaan Zo dichtbij en toch heel veraf Jezus verrezen uit het graf. Hij zal als levende als verrezene weer met ons gaan Bij alles waar we voor komen te staan De Emmaüsgangers herkende hem niet zo snel En wij? Misschien soms wel! Toch geloof ik dat hij mee zal gaan Met hem samen kunnen we ons leven aan Vriendschap, verdraagzaamheid, helpende hand gaan samen Zo wens ik u allen Zalig Pasen! 23 en 24 april in Autotron ROSMALEN - Op zondag 23 en maandag 24 april (Paasweekend) organiseert het vaktijd schrift Radio Control in Autotron te Rosmalen een uniek evenement. Het Radio Control Mega Spektakel, een twee daags evenement waarbij de radio control-sport in zijn geheel centraal staat. De laatste ontwik kelingen op het gebied van de radiobestuurde modelbouw zijn hier te zien. Zowel binnen als buiten worden demonstraties gehouden en er zijn vele mogelijkheden voor de bezoeker om zelf te ervaren wat de rc-sport inhoudt. Het attractiepark van Autotron en het AutoDome zijn dan weer geopend voor het hele seizoen. Tijdens het Paasweekeinde worden vele bezoe kers in Autotron verwacht. Doel van het spektakel Doel van dit evenement is het promoten van de wereld die radiobestuurbaar is. Om de bezoekers enthousiast te maken voor deze wereld, worden er verschillende demonstraties gehouden. Het is de bedoeling dat de enthou siaste bezoeker zo goed mogelijk op wordt gevangen door de aanwezigheid van een groot aantal stands in Autotron, waar personen die geïnteresseerd zijn in het rc-gebeuren (op wat voor manier dan ook) direct terechtkunnen voor antwoorden op hun vragen. Inhoud van het Spektakel Tijdens het evenement worden dus verschil lende demonstraties gehouden, van onder andere 1:5 rc-brandstofauto’s en electro, indoor- en outdoorvliegen, indoor- en outdoorvaren, powerboat-races en off-road wagens. Tevens wordt er een miniatuurparcours aangelegd waar een aantal rc-vrachtwagens zullen rijden. Tijdens het evenement zal er naast de rc-mo- dellen en diverse demonstraties een WERELD RECORD poging gedaan worden. Een vrachtwagen van 20 ton wordt door drie RC trucks voorgetrokken. Het evenement is zondag 23 en maandag 24 april van 10.00 tot 17.00 uur. De toegangsprijs, speciaal voor dit evenement, inclusief toegang Autotron, bedraagt fl. 19,50, kinderen van 4 tot 12 jaar fl. 17,50. Vroeger was een ei een ei. Tegenwoordig ken nen we veel soorten, zoals scharreleieren, volière eieren, vrije uitloop eieren en alternatieve eieren. Dan hebben we nog het “Paasei”, al weken vóór Pasen puilen de winkels er van uit. Chocolade eieren, melk, puur en wit, in ver schillende formaten met of zonder versieringen, sier eieren in allerlei maten en kleuren. “Een ei hoort er bij!” Keus genoeg, men kan dus “Eieren voor zijn geld kiezen!” Of alles dan “Koek en ei” is, dat is nog maar de vraag! Zeker is, dat men in geen enkele winkel “Het ei van Columbus” zal kunnen vinden. Hier voor kan men terecht bij miMax. De vrij willigers daar weten bijna altijd een doeltref fende oplossing voor vragen en of problemen van mensen met een minimaal inkomen, die vaak “Eieren voor hun geld (moeten) kiezen!’ Wilt u vóór, met of na Pasen liever “Een half ei dan een lege dop”, kom dan naar miMax, het spreekuur is elke donderdag van 13.00 tot 17.00 uur, Poirtersstraat 5. Bellen kan elke dag, ons tel. nr. is: 522 0320, wij bellen altijd terug, “Dat is het hele eieren eten!’ (m.a.w, zó eenvoudig is het!). Wij wensen iedereen prettige Paasdagen. De vrijwilligers van miMax OISTERWIJK EN MOERGESTEL BRASSERIJ DE SCHOUW' Fotograferen Op woensdag 19 april is het fotograferen bij ‘t Kwartierke van 14:00 uur tot 16:00 uur. Alle jeugdige geïnteresseerden die rond de leeftijd van 9 -12 jaar zijn, zijn van harte welkom Probeer een opdracht zo goed mogelijk in beeld te brengen. Entree f 2,50. Stoeptekenwedstrijd Op zaterdag 22 april stoeptekenwedstrijd van 14:00 uur tot 15:30 uur. Wie maakt de mooiste stoeptekening en wint een leuk prijsje Leeftijd vanaf de 5 jaar. Indeling per leeftijdscategorie Entree f 2,50. Streetdance Woensdag van 14:00 uur tot 16:00 uur, Streetdance Leer streetdance van een echte dansleraar. Leeftijd 9 -12 jaar. Superdisco Op zaterdagavond van 19:00 uur tot 22:00 uur. Als iedere maand de spetterende disco Openstelling Moergestel april en mei Vrijdag 21 april15.00-17.30 Maandag 24 april Pasengesloten Dinsdag 25 april10.00-12.30 Woensdag 26 april14.30-17.30 Donderdag 27 april15.00-17.30 Vrijdag 28 april15.00-20.00 Maandag 1 mei15.00-20.00 Dinsdag 2 mei10.00-12.30 Woensdag 3 mei14.30-17.30 Donderdag 4 mei15.00-17.30 Vrijdag 5 mei Bevrijdingsdaggesloten Rootven 43, Moergestel, Tel. 513 1405 j PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 19 APRIL 2000 2 Koop 'n lot en bezorg een gehandicapt kind de dag van z'n leven... U mag misschien ook wel mee! De loten kosten fl. 2,50 per stuk I* jongerenwerk moergestel

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 7