Beven al festival •f Programma Koninginnedag 2000 weer vol activiteiten Moergestel i Hondenrace en behendigheidsproef B»v e n a l Aphrodite 3 7Q Schoolstraat 5 Aphrodite Veiligheid voorop bij ’Festival Bovenal Nationale Hartweek van 16 tot en met 22 april PRETTIGE PAASDAGEN! Onderzoek redt levens Naam: Adres: O hondenrace O behendigheidsproef meldt zich met zijn haar hond aan voor de Naam van de hond: Voorverkoop voor Country Night en Tbc Wild Wheczy Party Night van start Dit strookje ingevuld inleveren bij Trees Verhoeven, Burg. Maeyerstraat 21 of even telefonisch aanmelden: 513 1814. En uw prijs? Heb je een hele snelle hond, groot of klein, die niet agressief is tegen andere hon den? Kom dan naar de hondenrenbaan op Koninginnedag 29 april bij ’t Draai- boompje. Liefst even van tevoren inschrijven met onderstaand strookje. Natuurlijk zijn er voor beide categorieën leuke prijzen te winnen!!! i v a 1 Veiligheid ’n Speciaal kader is er op het oranje program ma ingeruimd voor ’n maatregel waaraan strikt de hand gehouden dient te worden. Afgelopen jaar is de Rijksluchtvaartdienst komen kijken naar de veiligheid rond het opstijgen van de bal lonnen. Die bleek niet afdoende te zijn, vandaar dat nu rond het terrein ’n afzetting wordt geplaatst door middel van hekken en lint, ’n Absolute eis is dan ook dat bezoekers achter de afzetting blijven omdat anders het gevaar ontstaat dat de Rijksluchtvaartdienst verbiedt om op te stijgen. Dat wil natuurlijk niemand op z’n geweten hebben... Na afloop van het ’Festival Bovenal’ is iede reen welkom in Partyboerderij ’t Draaiboom- pje om nog wat na te praten over de dag... Dag van demonstraties Vólgende week vindt u in ’Moergestel-Nieuws’ ingesloten het bekende oranje programma. Daarop staan alle activiteiten van de dag ver meld. Vandaag willen we daarvan alvast graag ’n tipje oplichten. Uiteraard staan de bekende programma punten als H. Mis, bingo, optocht, spelletjes- wedstrijden en jeu-de-bouleswedstrijden op het programma. De middag is hoofdzakelijk ingeruimd voor demonstraties op allerlei gebied. Vooral bewe ging echter speelt die dag een belangrijke rol. Naast de demonstratie van Politiehondenvereni ging ’De Veiligheid’ zijn er ook demonstraties Streetdance, Country-Line, Tienerdansen en bijvoorbeeld Tae-Bo. Muziek Ook muziek speelt natuurlijk een belangrijke rol op deze feestelijke dag. Naast onze har monie ’Prinses Juliana’ is ook Showband ’Taxandria’ uit Oisterwijk weer van de partij. Na afloop van de optocht krijgen we voor het eerst hun nieuwe show 2000 te zien. Een en ander vindt plaats op de terreinen van ’t Draaiboom- pje, ook dit jaar weer het middelpunt van de feestelijkheden. Hondenrace De afgelopen tijd hebben we u al geattendeerd De heteluchtballonnen ’s Avonds gaat weer een groot aantal ver standelijk gehandicapten de luchtballon in. Dankzij de medewerking van diverse bedrij ven die de beschikking hebben over een hete luchtballon kunnen deze vluchten gratis wor den aangeboden. Om de luchtdoop voor de kinderen van Amarant II extra feestelijk te maken worden loten verkocht. Ook de op brengst daarvan komt aan hen ten goede. Als prijs worden 2 ballonvaarten beschikbaar gesteld. Kaarten worden door vrijwilligers langs de deur verkocht en zijn ook op Konin ginnedag zelf nog te koop. Ook de laatste dag wordt er nog een ballonvaart (de derde) ver loot! Op 19, 20 en 21 mei 2000 wordt in de kleine kern Biest-Houtakker 750 inwon ers) deel uitmakende van de gemeente Hilvarenbeek al weer voor de drieën twintigste keer het Volksfeest Biest-Houtakker gehouden. In 1978 is dit Volksfeest ontstaan en dit jaar heeft de organisatie hier en daar voor een nieuwe opzet gekozen. Zo is de vrijdagavond niet meer de specifieke Biestse avond, maar is gekozen voor een thema. Dit keer is dat de countryavond. Afgelopen week zijn de laatste programmapuntjes om te komen tot de viering van Koninginnedag afgerond. Zaterdag 29 april wordt de eerste Koninginnedag in dit nieuwe millennium wederom ’n hele bijzondere met veel activiteiten... op een Hondenrace en Behendigheidswedstrij- den. Deze activiteit is bestemd voor iedereen die een hond heeft. Alle soorten en rassen mogen meedoen, mits ze zich natuurlijk rustig gedragen tegenover andere honden. Het gaat natuurlijk om snelheid en behendigheid en misschien win jij met je hond wel ’n leuke prijs. Het Oranjecomité heeft wel graag dat je je van tevoren even aanmeldt. Zie daarvoor de bon of het telefoonnummer elders in deze krant. MOERGESTEL - De collectanten van de Nederlandse Hartstichting komen van 16 tot en met 22 april bij u weer bij u aan de deur om uw bijdrage te vragen voor dit goede doel. Het thema voor dit jaar, 2000, is ‘onderzoek redt levens’. Dat is wel gebleken in de vele jaren dat er al onderzoek is gedaan naar de hart- en vaatziekten. Er zijn al fantastische resultaten geboekt. Maar toch zijn de hart- en vaatziek ten nog volksziekte nummer één. Met uw hulp en gulle gaven moet hier eens een eind aan komen. Een van de collectanten deze Paasweek bij u aan de deur: Geef met gulle hand en hart! Fantastisch voor de bestrijding van deze volks ziekte en heel fijn voor de collectant die al jaren bij u aanbelt. Moergestel staat nog steeds in de top-50 van de meest gulle plaatsen in Neder land! Een hartelijk dank je wel aan de trouwe en en thousiaste collectanten. Ieder jaar gaan ze toch maar met de bus rond, of het nu koud of warm is, of zoals nu in de drukke Paasweek. Een welkom aan onze nieuwe collectanten, veel suc ces. U als Moergestelnaar alvast hartelijk bedankt en een fijn Paasfeest. Mieke de Laat-Kennes Marijke Russ van Mook Hilvarenbeek, Sporthal Hercules te Diessen, Café De Klaore te Moergestel en Cafetaria D’n Bol te Reusel. Entreepijs aan de tent (indien niet uitverkocht!!) f 27,50. Op het programma voor zondag komen we in een later artikel graag terug. Dit zondagpro gramma krijgt in ieder geval als titel mee ’van boerenhartelijkheid tot veel kinderpret’. Voor informatie kunt u ook altijd terecht op de diverse internetpagina’s van de optredende ar tiesten en op de internetpagina: http:/www. volksfeest.com. Nieuwe leden Het onlangs aangevulde en deels vernieuwde Oranjecomité heeft de afgelopen weken al kun nen wennen aan de organisatie van het jaarlijkse feest en enkele daarvan zult u op Koninginnedag dan ook al aan het werk zien. De activiteiten bij het Volksfeest Biest-Hout akker vinden plaats op het schitterende Biestse sportcomplex (voetbalvelden, jeu des boules- banen, handboogschietbanen en tennisbanen) waar ook de feesttent staat opgesteld. Vrijdag 19 mei 2000: Country Night De vrijdagavond staat dit jaar in het teken van country. Het country duo “Grant Forsyth” zal op deze country-avond een spetterend optre den verzorgen. Deze groep zal daarbij zeker de bekende hits als ’Somewhere between’ en’ Turning over new leaves’ de revue laten passeren, Verder zal de avond muzikaal worden opgeluisterd door de band “Night Hawks’, een band die door haar speelwijze een ieder zal trachten te verleiden om een in-line dansje te maken. Natuurlijk zijn voor deze avond al een aantal in-line dansgroepen uitgenodigd. Ook als u niet afzonderlijk bent uitgenodigd bent u als individueel of als groep natuurlijk van harte welkom. De entreeprijs voor deze avond bedraagt fl. 10,-. Kaarten voor deze avond zijn verkrijgbaar bij de voorverkoopadressen. Als u ook op zaterdagavond een bezoekje aan de Biest wilt brengen is een paspartout voordeliger Een paspartout voor vrijdag (Grant Forsyth en Night Hawks) en zaterdag (Rowwen Hèze) kost u via de hierna te noemen voorverkoop adressen slechts f 27,50. Aanvang van deze avond in de feesttent aan het Vossenhol is om 20.30 uur. Zaterdag 20 mei 2000: The Wild Wheczy Party Night met Rowwen Hèze Dat Neerlands topformatie Rowwen Hèze het uitstekend naar zijn zin heeft in Biest-Hout akker mag blijken uit het feit dat deze band voor het derde jaar op rij gaat proberen het kleine dorpje op zijn grondvesten te laten trillen. Al twee keer is deze band daarin geslaagd, maar alle goede dingen in drieën moeten Jack Poels en zijn mannen gedacht hebben. Deze avond is een uitstekende gelegenheid om live kennis te maken met de wisseling van feestsound en gevoelige song van de nieuwe cd “Vandaag” kennis te maken. De duur van het optreden garandeert dat ook van eerdere cd’s nummers gepresenteerd zullen worden. De tijd voor en na zal gevuld worden met de zeker fantastische muziek van de d.j.’s van Fantasy FM. De feesttent aan het Vossenhol is wederom vanaf 20.30 uur open. De entreeprijs bedraagt in de voorverkoop f 22,50. Voorverkoopadressen zijn Café Never Mind te Biest-Houtakker, Doors Popcorner te Huidverzorgingsinstituut WOENSDAG 19 APRIL 2000 - 25e Jaargang - Nr. 1093 Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268. Inieveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond^ Koop 'n lot en bezorg een gehandicapt kind de dag van z'n leven... U mag misschien ook wel mee! De loten kosten fl. 2,50 per stuk Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! M? i MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J Ij Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) jj I 5 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) H I 'Moergestel-Nieuws' is een weekblad dat in Moergestel van A tot Z wordt gelezen. Belangrijk is het daarom dat onze bezorgers nee! secuur te werk gaan omdat onze lezers weer elke week uitkijken naar 'hun' huisvriend. Voor de correcte bezorger hebben wij graag een uitstekende vergoeding over. De kranten worden wekelijks bij je aan huis bezorgd. INTERESSE? Bel vanavond tussen 18.00 en 20.00 uur naar ons redactie-adres: telefoon 513 2268. Op dit moment is er behoefte aan een BEZORG(ST)ER (14-15 jr). voor de volgende straten: Oisterwijkseweg, Groot en Klein Bungalowpark, Tilburgseweg, Papenacker I, De Hoefkens en De Sonman

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 1