Nu nog de puntjes op de T Straks strak in 't vel Weg met de winterblues Een goed adres: kijk in de Gouden Gids voor een adres van een schoonheids specialist bij jou in de buurt of bel met de Infolijn Schoonheidsverzorging: tel 0346-568137. PAGINA 9 MOERGESJEL-NIEUWS’-WOENSDAG 22 MAART 2000 Recept van een bea Lancaster Millennium Blossom. foto: Maria Calland Je zou het nog niet zeggen, maar straks is het zover, de lente! Je proeft het in de lucht en je ziet het om je heen. Gun jezelf een lentegevoel en reken af met de winter. De ideale tijd voor een heerlijke schoonheidsbehandeling en een verwennende oppepper. Het enige wat je moet doen is relaxed gaan liggen en de apparatuur of de handen van de schoonheidsspecialist het werk laten doen. Praktisch al deze handelingen hebben tot doel de cel- stofwisseling te stimuleren en de col lageen- en elastineproductie van de Aan het eind van de winter is het tijd om de huid onder de loep te nemen. Wie heeft er niet genoeg van de vale, schraal aanvoelende huid die vaak droog en vochtarm is door het verblijf in (droge) ruimtes met centrale verwar ming? Weg met schilfertjes en andere on effenheden. We willen immers goed te voorschijn komen als de eerste zonnestralen zich laten zien en we ons lichaam koesteren in de zon. Het intensief schoonmaken van de huid waarbij we als het ware een nieuw velletje krijgen (mooi, roze door- Micro-dermabrasie Zo is bijvoorbeeld de micro-derma- brasie een behandeling die je steeds vaker tegenkomt: een apparaat dat een peeling uitvoert waardoor de huid intensief gereinigd wordt en lek ker glad aanvoelt. Niet alleen het ge zicht heeft er baat bij; ook hals, buik, armen en benen kunnen met deze methode behandeld worden. De specialist gaat met microkristal- len als het ware de huid licht ’slij pen’. Dode huidschilfers verdwijnen bloed) is prioriteit nummer één. Zo’n effectieve behandeling is in prima handen van de schoonheidsspecialist. Dagelijks is het natuurlijk altijd goed om je handen met een speciale crème in te smeren. En als je dan toch bezig bent neem je, na je lichaamsverzor ging ook je voeten mee. Voor een echte opknapbeurt moet je bij de schoonheidsspecialist zijn. als sneeuw voor de zon, en ook klei ne onregelmatigheden en ontstekin gen laten zich niet meer zien na een of meer behandelingen. Zelfs acne, littekens en pigmentvlekken verva gen. Cleopatra deed het al Het principe van deze schurende en slijpende techniek is overigens niet nieuw. In het oude Egypte schuurde Cleopa tra regelmatig handenvol Nijlzand over haar huid. En als dat geen beau ty queen was...! Het is een hele schone, intensieve manier van reinigen en glad maken van de huid. Blijf alleen even uit de zon na een behandeling (de huid is na zo’n behandeling nog wat gevoelig). list naar een totale oogverzorgingsbe- handeling. Bijvoorbeeld een oogpak- king of een lymfedrainage rondom de ogen voor het afvoeren van afvalstof fen en het tegengaan van vochtopho pingen. De behandeling is ook heel goed tegen wallen en kringen. Voor thuis kun je na een werkdag wattenrondjes gedoopt in een specia le ooglotion op je ogen leggen. Het ontspant en je ogen gaan er weer door glanzen. En voor straks, als de zon sterkei wordt, bescherm die tere huid met een speciale crème met UV-filter. Wil je voor de zomer nog een strak lijf zonder er veel voor te doen? Anno 2000 biedt de schoonheidsspecialist een waaier aan kuurbe- handelingen voor het liften en verstevigen van gezicht, billen, borsten, buik en benen. Ook je ogen... Je vergeet het wel eens, maar onze ogen leveren elke dag grote inspan ningen. Per dag openen we en sluiten we de ogen wel meer dan 10.000 keer. Hierdoor doen we een beroep op de vaak tere huid rond de ogen, met als gevolg dat er zogenaamde kraaienpootjes ontstaan. Een goede verzorging met een speciale voeden de oogcrème is van belang (en ’oogt’ jonger). Paraffine Laat je handen bijvoorbeeld inpak ken in een paraffinepakking. Het re sultaat is een zijdezachte huid en su- perschone nagels. Ook goed voor de nagelriemen. Ter afsluiting een ma nicure waarbij je je nagels weer laat fonkelen. Voetverzorging Met een goede verzorging kunnen ook voeten er aantrekkelijk uitzien. Wat denk je van een speciale druk- punt(reflexzone) massage onder je voetzolen voor een optimale ontspan ning. Daarna kun je ze laten inpakken in een algenmengsel - al dan niet met toevoeging van etherische oliën - omwikkeld met folie. Het gevolg is superzachte voeten en een gevoel als of je op wolken loopt. Grote beurt Wil je het professioneel aanpakken, vraag dan bij de schoonheidsspecia- huid te verhogen zodat de spieren steviger worden. De specialist zal - al naar gelang het soort apparaat - spe ciale pads op je huid aanbrengen, of met een sonde (soort pen) over de huid bewegen. De stroomprikkeltjes die door de pads of sonde worden overgebracht op de huid activeren de spierspanning. De zogenaamde bewegende banken is een andere methode. Ter illustratie: in een sessie van een half uur, bewe gen de spieren 360 keer. Mooi mee genomen is dat de huid er strakker en steviger uit gaat zien. Om het effect van deze behandeling te ondersteu nen is het ook goed om veel water te drinken, te bewegen en gezond te eten. Naast zoveel aandacht voor je lijf, zou je ze bijna vergeten: je handen, voeten en... je ogen. Aan het eind van de winter kunnen ze wel iets extra's gebruiken. uee - a®

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 9