ervogg 7d Computer Service Group B>venal Koninginnedag biedt weer voor elk wat wils Prijsvraag ’werken na je vijftigste’ West&eest VAKGARAGE DONKERS L D ULDERS AUTOMATISERING DER A N N E Als ik het voor het zeggen had... lei naar onze prijzen! Diverse systemen en aanbiedingen! Informeer BOVAG Uw tuin opgefleurd Onze kas opgebeurd PAGINA 13 OFFICIEEL SUBDEALER SEAT - Onderhoud en reparatie alle merken M.O. HP Deskjet 815 - fl. 399,— HP Deskjet 720 fl. 349,— HP Deskjet 697 fl. 279,- Wij zijn gecertificeerd voor inbouw van SCM-TNO goedgekeurde beveiligingssystemen idee wordt beloond met een prijs ter waarde van duizend gulden. Stuur uw idee voor 15 april naar: Werkwijzer, Adriaan van Bergenstraat 218,4811SW Breda. Festival Tel. 013-513 1519 Fax. 013- 513 3651 Raadhuisstraat 13 5066 AP Moergestel I eL MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 22 MAART 2000 U kunt bij ons ook terecht voor alle andere produkten op computergebied zoals: accessoires, supplies, kabels, software, printers, communicatie, netwerken reparaties Laat ze maar rollen Zin in een uurtje bowlen? Dat kan op zaterdag 1 april in de Kempenhof in Hilvarenbeek. Van 14.30 uur tot 15.30 uur zijn daar de banen gere serveerd voor leden van de V.O.G.G., afdeling Oisterwijk. En na afloop wordt er gezorgd voor frites met snack. Dit alles voor een bedrag van 6,50 voor leden en 13,50 voor niet leden. Heb je zin om mee te gaan, wacht dan niet te lang met aanmelden voor deze leuke activiteit. Opgeven kan bij Bep Buijnsters, tel.: 521 5621 tot zaterdag 25 maart. Schoolstraat 60 5066 EE Moergestel Tel. (013) 513 1110 Wat we in beweging zetten... ...laten we ook gesmeerd lopen! MOTOR BRANDSTOFFEN OK SMEERMIDDELEN OK BULKGAS TANKS EN LEKBAKKEN BV krijgen de verstandelijk gehandicapten van Amarant II de onvergetelijke ervaring van een ballonvaart aangeboden. Veel sponsorballonnen hebben hun medewerking hiervoor al weer toegezegd en hun kostbare ballon beschikbaar gesteld voor dit prachtige doel. Ook kunt mee! Evenals andere jaren is er voor u ook de mogelijkheid om in de mand te stappen. Voor 350,- beleeft u een onvergetelijke luchtreis in uw eigen omgeving. Hebt u interesse meldt dat dan even bij Trees Verhoeven, tel. 513 1814. Er is echter ook de mogelijkheid om een bal lonvaart te winnen met een loterij waarvoor de loten verkocht worden in de twee eerste weken van april. Loten kosten 2,50 per stuk en de trekking vindt plaats op de lokale TV Zowel voor Oisterwijk als Moergestel wordt ’n ballonvaart beschikbaar gesteld en op Konin ginnedag zelf worden ook nog eens loten ver kocht waarvoor eveneens een plaats beschikbaar wordt gesteld. Loten worden verkocht door ’n aantal winke liers in Oisterwijk en Moergestel en ook huis- aan-huis door verkopers die zich kunnen legit imeren. Meedoen dus; niet alleen voor uzelf maar zeker ook voor de verstandelijk gehandicapte kinderen die dankzij uw bijdrage een onver getelijke dag beleven! Filmmiddag - en avond Zaterdag 11 maart j. 1. was er weer een gezel lige filmmiddag - en avond bij ‘t Kwartierke. ‘s Middags voor de jongere kinderen de film “Een luizenlcven“ en ‘s-avonds voor de ouderen “Godzilla". Vooral bij deze laatste was het grieze len geblazen. Het was een zeer geslaagde middag en avond gezien het hoge aantal bezoekers. Wij hopen jullie de volgende keer weer te kun nen begroeten in onze privé-megabioscoop! Disco-avond Op zaterdag 25 maart a. s. staat er weer een spectaculaire disco-avond op de planning. Dus zorg dat je er bij bent! Tot zaterdag! Programma april Het programma overzicht voor de maand april zal volgende week verschijnen Olie- en Benzinehandel Duyvekotstraat 6, 5066 BP Moergestel, telefoon (013) 513 4141 De kranten staan vol over langer door werken van vijftigplussers. Hiervoor worden weer allerlei stimulerende maat regelen bedacht, zoals fiscale maat-rege- len voor de werkgever die een oudere langdurig werkloze in dienst neemt. Maar als u het voor het zeggen had, hoe zou het dan gebeuren? Aan de keukentafel en aan de bar ontstaan vaak allerlei goede ideeën. Helaas verdwijnen veel van die mooie wereldbestormende plannen in het niets. Dat is jammer. Daarom organiseert het Ouderenplatform samen met Werkwijzer een ideeën wedstrijd voor werkgevers en werkne mers over werken na je vijftigste. Wat vindt u dat er zou moeten gebeuren voor een actief op ouderen afgestemd personeels beleid en om als ‘oudere’ werknemer aan het werk te kunnen blijven. En vergeet niet: vri jwilligerswerk is ook werk. Hoe moet uw werkgever dat regelen voor u. Of als u werk gever bent: van welk scenario droomt u als het gaat om vijftigplussers in uw bedrijft Werkwijzer en Ouderenplatform in West- Brabant voeren in opdracht van de Provincie activiteiten uit rondom het thema ‘ouderen en werk’. Zij zijn ervan overtuigd dat er onder de bevolking ook tal van goede ideeën leven om ouderen met plezier aan het werk te krijgen, en gezond en tevreden aan het werk te houden. Zij willen daarom graag van de Brabanders: werkgevers, werknemers en werkzoekenden zelf horen wat er zou gebeuren als zij het zelf voor het zeggen hadden. Zij nodigen u uit uw ideeën over het (langer) doorwerken op papier te zetten. Laat u daarbij niet afremmen door wet- en regelgeving. Geef ons onbelemmerd uw ideale oplossing voor de inzet van 50-plussers op de arbeidsmarkt. Een jury onder voorzitterschap van Lambert van Nistelrooij, gedeputeerde van de Provincie Noord-Brabant, bekijkt de inzendingen. Het meest creatieve, bruikbare, interessante Onder dit motto is onlangs weer de bloembol lenactie van onze muziekvereniging Prinses Juliana gestart. Twee maat per jaar valt er bij iedereen in Moergestel een kleurrijke folder op de deurmat. Hieruit kan men zonder veel moeite een verantwoorde keuze maken uit een groot aantal prachtige bloemen en planten. Even invullen op de begeleidende bestellijst, ondertekenen en vóór 24 maart inleveren op één van de inleveradressen. In de week van 8 april wordt het bestelde bij ieder thuis afgeleverd. Dan wordt u ook vriendelijk verzocht af te rekenen met degene die de bestelling afgeeft. Dan kunt u aan de slag. Even wat graaf- en wroetwerk in tuin of bloembak en... succes verzekerd. De komende zomer en misschien wel tot een end in de herfst, bent u verzekerd van prachtig bloeiende bloemen om u heen. Daar hebt u dan plezier van en muziekvereniging Prinses Juliana is u er bijzonder dankbaar voor. En dat is dan voor u weer een reden om tevre den van uw bloemenpracht te genieten. Ondanks alle sombere berichten vooraf gingen de leden van het Moergestelse Oranjecomité de afgelopen wintermaanden van start met de voorbereidingen voor het Oranjefeest dat dit jaar plaatsvindt op zaterdag 29 april. Uit de vergaderingen kwam weer een uitgebreid en zeer gevarieerd programma tevoorschijn. Hieronder een overzicht. Demonstraties en show Vaste traditionele onderdelen in het program ma zijn natuurlijk de H. Mis waarmee de feestdag wordt begonnen, de bingo voor de ouderen, de spelletjesochtend en de optocht van versierde fietsen. In de namiddag vinden er op de voetbalvelden van Partyboerderij ’t Draaiboompje (in die omgeving speelt het feest zich dus weer voor namelijk af) tal van demonstraties plaats. Streetdance, Country-Line, Tiénerdansen met Dansschool Robben, Tae-Bo van ‘Action’ enz. Ook Politiehondenvereniging ’De Veiligheid’ laat haar sterke staaltjes zien en... er komt ’n soort snelheidswedstrijd voor honden waaraan alle Moergestelse honden en hondjes mogen meedoen! Verder verleent Muziekvereniging ’Prinses Juliana’ weer medewerking en krijgen we de eerste opvoering te zien van de spiksplin ternieuwe show van Showband ’Taxandria’ uit Oisterwijk. Vanwege het feit dat Moergestel zo spontaan heeft meegedaan aan hun TV-bingo- actie voor nieuwe uniformen vindt de primeur van de show in Moergestel plaats! Dag voor de kinderen Natuurlijk is er weer veel plaats ingeruimd voor kinderactiviteiten. ’s-Morgens zijn er de spelletjes op het Audacia-terrein met daaraan- sluitend de kleurige optocht naar ’t Draaiboom pje. Naast kinderen (vanaf 6 jaar) die laten zien dat je op deze leeftijd al kunt gaan dansen, is er in de zaal van ’t Draaiboompje een optreden te verwachten van een ballonnen- en goochel- clown. Die zal de jeugd ongetwijfeld weten te vermaken. Na afloop van dat optreden krijgen ze allemaal het traditionele ijsje. Festival Bovenal Ook het al zo vaak geroemde ’Festival Bovenal’ staat natuurlijk weer op het programma. Dit jaar vereniging van ouders en verwanten van mensen mei een verstandelijke hand AUTO V I jongerenwerk moergestel

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 13