<an ENTHOUSIASTE GASTOUDERS (013) 513 1576 e i “Nu alles zo goed is geregeld, ik doen wat ik wil.’ Cirred Lederwaren b.v. ervaren tuinsstiksters inderopvdng Stichting JCXlzijn uderen^^ïoergestel (in samenwerking met K.B.O.) - HHHHB Het Gastouderbureau van zoekt voor diverse aanvragen in Moergestel Roefeldag Moergestel Boomfeestdag woensdag 22 maart 55 v Rabobank vraagt: 11 Het Rabo Totaalpakket. Alles in één keer goed geregeld. Industrieweg 16 5066 XJ Moergestel Omdat de carnaval weer voorbij is willen we dit nogmaals een keer bij alle bedrijven en verenigingen van Moergestel onder de aan dacht brengen! Zaterdag 24 juni 2000 is het Roefeldag voor de lagere schooljeugd uit de groepen 3 t/m 8. Telefonisch informeren over de Roefeldag in Moergestel kan via ‘t Kwartierke met telefoon nummer 513 3261 op woensdag en donderdag tussen 10.00 en 16.00 uur en op vrijdag tussen 10.00 en 14.00 uur. Verder staat er voor maart nog het volgende op de agenda: zaterdag 18 maart: kinderbingo zaterdag 25 maart: disco-avond ■Ét inlichtingen en opgave: tel. 513 3221 v. Scouting nieuws Op zaterdag 25 maart houden wij weer onze open dag. Iedereen is dan van harte welkom tussen 10.30 uur en 13.00 uur in scoutinggebouw den Donk, om te kijken wat voor activiteiten, er door de scouting worden gedaan. Tevens is dit voor andere verenigingen een mooie kans te komen kijken of ons gebouw, een locatie kan zijn, voor het organiseren van hun activiteiten. 5 jaar den Donk in eigen beheer *Nationale Jamboree voor Scouts en Explorers Dus reden genoeg voor een feest! Wij hopen op deze dagen vele mensen te mogen begroeten. ’Geef elkaar de hand’ Bezinningsmiddag Op donderdag 23 maart komen we weer bijeen, deze keer in het parochiecentrum. Deze mid dag zal pastor van den Broek ’t een en ander onder de aandacht brengen en maakt dan ook gebruik van een videoband. Het thema van deze middag zal zijn: “Geloof in Beelden”. Waarna een discussie op gang kan komen. Degene die opgehaald wil worden door onze Zonnebloempjes laat dat even weten aan: Anny van de Wouw tel. 513 1277, Gina Smits tel. 513 2007 of Betsy Denissen tel. 513 2142. Aanvang van deze middag is om 2 uur. Op 22 maart wordt de landelijke Boomfeestdag weer gehouden. Deze feestdag is vooral bedoeld om kinderen en hun ouders dichter bij de natu ur in hun directe leefomgeving te brengen. Ook de gemeente Oisterwijk doet dit jaar mee aan de boomfeestdag. De volgende activiteiten zullen tijdens de boom feestdag plaatsvinden. Onder begeleiding van medewerkers van de Groendienst van de ge meente worden door de leerlingen van de basis scholen de Zwaluw, Mozaïek en de Molenhoek bomen geplant op een locatie in de Van Rijckevorsellaan in Oisterwijk om half 10. In Moergestel zullen leerlingen van de Graaf van Urselschool eveneens vanaf half 10 bomen planten op een lokatie in de Zandstraat (nabij de Doesen). Na afloop van het bomenplanten zullen natuurgidsen van het IVN, afdeling Oisterwijk in de buurt van de boomplandokaties natuurwandelingen houden voor de leerlin gen. De leerlingen krijgen tijdens de wan delingen uitleg over de flora en fauna in het gebied. Het programma zal de gehele ochtend in beslag nemen. r Op 26 maart is het feest voor de leden van scouting met “aanhang”. Scouting heeft dit jaar nogal wat te vieren; 20 jarig bestaan Scouts *10 jarig bestaan Bevers en Explorers Is dit een onderdeel van het nieuwe verkeerscirculatieplan? Of raakte de gemeente hier het spoor bijster? Bi 'll®» W JÉ.. 1 PAGINA 5 I MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 15 MAART 2000 Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, Tel. (013) 513 63 73 G S C H N A S H U M A N Rente Suzanne is na haar studie meteen gaan werkenj maar al haar vrije dagen gaan op aan reizen. 1' i Of u nu graag reist of thuis in Nederland blijft, een Rabo Totaalpakket komt altijd van pas. U kunt er bijvoorbeeld mee Telebankieren. Dat betekent 24 uur per dag uw bankzaken regelen per computer. Bovendien krijgt u de beschikking over een Rabocard. Een creditcard waaraan u niet alleen in Nederland, maar over de hele wereld plezier beleeft. En er hoort een doorlopende reisverzekering bij, zodat u op reis kunt gaan wanneer u maar wilt. Wilt u meer weten over het Rabo TotaalPakket? Kom dan eens langs bij de Rabobank. I T T I V Iw jongerenwerk moergestel T I Renée Suzanne Janssen (26), klant Rabobank in Den Haag I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 5