^emeente'/hformatie 0800 - 0502 Zwanger? Pas bevallen? Spreekuren B en W Musical ’Mexici o Mexico’ SOS-HULPCENTRALE Telefoon- Oisterwijk nummers GroenLinks fractiejournaal Bloembollenactie Muziekvereniging Prinses Juliana Scoutiebollen??? Rabobank U had eigenlijk geen pak en schoenen nodig en nog twaalf witte overhemden in de kast hangen. Maar het is maar één keer uitverkoop. Eén telefoontje naar uw RaboTeleSpaarrekening en u kunt opnemen wat u wilt. En storten gaat al even gemakkelijk. Hebt u interesse? Loop even binnen bij uw eigen Rabobank of bel direct: 0800 - 0502, dagelijks van 7 tot 22 uur. Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9,Tel. (013) 513 63 73 Bel direct: Zo simpel is 't. Rabo TeleSparen. In Moergestel In Oisterwijk Bouwvergunningen/meldingen AANGEVRAAGDE VERGUNNINGEN/MELDINGEN Wil je je kindje graag borstvoeding geven? Fractieberaad i.v.m. raadsvergadering PAGINA 5 Rabo TeleSparen is een spaarrekening voor particulieren. Scouting Moergestel 'IJK Uitverkoop? dagelijks van 7 tot 22 uur. Maandag 13 maart van 16.30-17.00 uur: wethouder Depmann. Dinsdag 14 maart in het Gemeentekantoor van 11.00-12.00 uur: burgemeester Kort maan, wethouders Hora, Rakhorst en Dep mann. vereniging. Bovenstaande is maar een kleine greep uit alle mensen binnen GroenLinks. De toneelvereniging Biest-Houtakker is al zo’n 5 maanden druk aan het oefenen om de musi cal ’Mexici o Mexico’ gestalte te geven. De oefenruimte is tijdelijk omgebouwd tot ’n Mexicaans terras alwaar de scenes zich hoofdza kelijk afspelen. Diverse mensen zijn in de weer om de musical van Nanco van Gorp en Harrie van de Weerden te doen slagen. Gezien de suc cessen van voorgaande jaren zal de Biestse groep er alles aan doen om u een blije knusse avond te bezorgen. De uitvoeringen zijn op vrijdag 24 en zaterdag 25 maart a.s. in zalencentrum D’nBolck te Biest- Houtakker, aanvang 20.00 uur. Entree fl. 8,- p.p. Reserveren kan bij N. van Oort, Vossenhol 7, tel. 505 3331. Bel 544 1 544 of kom langs, St. Annaplein 21, Tilburg In week 9 zijn de volgende meldingen binnengekomen: - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Krijtenbogtstraat la; - het plaatsen van een dakkapel aan beide zijden van Kerckackerstraat 13. De gemeente nodig in het weekeinde of buiten werktijd? Telefoon 06 - 53 12 03 71 voor meldingen van o.m. plotselinge gaten in het wegdek, omgevallen bomen, rioolverstoppingen. Het is heel natuurlijk om te doen, maar toch gaat het niet bij iedereen helemaal vanzelf. Als je goed geïnformeerd bent is de kans op slagen van borstvoeding groter. Daarom organiseert de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk, informatieavonden over borstvoe ding geven. De avonden zijn bedoeld voor iedereen die geïnteresseerd is in borstvoeding: zwangere vrouwen, maar ook partners zijn van harte welkom, voedende moeders en medewerkers in de gezondheidszorg. In drie avonden komen talloze aspecten aan bod. Bijvoorbeeld: waarom ga je borstvoeding geven? Wat zijn de voor- en nadelen? Hoe kun je je goed voorbereiden? Hoe kun je problemen voorko men en verhelpen? Hoe weet je of je baby genoeg voeding krijgt? Er is gelegenheid tot het stellen van vragen en het uitwisselen van ervaringen. De informatieavonden vinden plaats in Moer gestel op de drie volgende data: 22 maart, 29 maart en 5 april. Deelname is gratis, er wordt alleen een bij drage gevraagd voor koffie en thee. Voor meer informatie en aanmelding kun je contact opnemen met: Jessica Jansen, tele foon 513 2643. Geitenwollen sokken? Gelooft u dat nou ook, dat de mensen van een groepering zoals GroenLinks, allemaal van die alternatieve mensen zijn? Vanaf deze plaats verzeker ik u: U hebt het mis (bij mij liggen er nog niet eens in de kast). Binnen GroenLinks Oisterwijk hebben we mensen van verschillende pluimages en uit verschillende gezindten. Zoals b.v. iemand met de titel dr. voor zijn naam, maar die toch zo heer lijk gewoon is gebleven en oog heeft voor zijn omgeving en medemens. Ook hebben we iemand die veel verstand heeft van computers (hij maakt onze internetsite). Hij is degene die vanuit sociale oogpunten kritisch naar de financiële handel en wandel van onze gemeente kijkt. De wat ouderen onder ons voelen zich ook thuis bij GroenLinks. We hebben een 55-plusser in ons midden die erg begaan is met het milieu en (vanuit haar maatschappelijk georiënteerde achtergrond) erg goed met de diverse mensen binnen ons team omgaat. We hebben iemand die zich met hart en ziel inzet voor die mensen die asiel zoeken in ons veilig Nederland. En niet op de laatste plaats is er in ons midden een vrouw die oog heeft voor het welzijn van een ieder binnen onze gemeente en zich ook nog eens inzet als bestuurslid bij een grote sport- Bent u ook zo nieuwsgierig geworden naar al die mensen? Dan nodigen wij u van harte uit die mensen eens te ontmoeten. De gelegenheid daarvoor is op 13 maart om 20.00 uur; dan hebben we namelijk weer onze fractievergadering op de bovenste verdieping van het raadhuis. Die avond wisselen we van gedachten over o.a. het automatiseringsproject binnen het gemeen- tekantoor en over de eventuele samenwerking met de afvalstoffendienst van de gemeente Den Bosch. Heeft u nog vragen Onze fractievoorzitter Ad van den Oord, tel. 528 8564, staat u graag te woord. Emaila.vandenoord@worldonline.nl Website: http://web.inter.nl.net/hcc/fgoris Tot ziens! bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 8 MAART 2000 Binnenkort start Muziekvereniging Prinses Juliana weer met de verkoop van bloembollen ter ondersteuning van de clubkas. Over enkele dagen zal in heel Moergestel huis aan huis een kleurrijke folder met begeleidend schrijven en bestelformulier worden bezorgd. In de folder krijgt men een goed beeld van welke prachtige kleurrijke mogelijkheden er zoal zijn voor uw tuin, terras en/of balkon de juiste bloemen en planten te bestellen. De komende zomer is men dan verzekerd van een weelderige bloemen pracht. In tegenstelling tot de eerdere akties wordt men nu vriendelijk verzocht de inge vulde en ondertekende bestellio zelf in te leve ren. De adressen waar dit kan liggen verspreid over heel Moergestel. Voor iedereen is er wel zo’n adres vlak in de buurt. Het inleveren van de bestellijsten dient te geschieden vóór 24 maart a.s. In de week van 8 april zullen de bestellingen, keurig verpakt, worden thuis bezorgd. Dan wordt men ook verzocht het bestelde aan de bezorger contant te betalen. Hoe te bestellen en waar men de ingevulde lijsten kan inleveren staat duidelijk vermeld in de begeleidende brief. Muziekvereniging Prinses Juliana hoopt dat deze actie met het motto UW TUIN OPGE FLEURD, ONZE KAS OPGEBEURD, even succesvol zal verlopen als de vorige acties in ’98 en ’99. Afgelopen zondag was er dan weer de car navalsoptocht met natuurlijk weer die heer lijke oliebollen van de scouting. U heeft ze natuurlijk toch ook weer gekocht? Voor de zevende maal hebben we weer een fantastische optocht achter de rug waarbij de Moergestelna- ren de Scouting weer een warm hart toedroe gen door het kopen van onze oliebollen. Zoals eerder vermeld in Moergestel-Nieuws wordt de opbrengst dit jaar in z’n geheel besteed aan het zomerkamp van de Scouts en Explorers. Dit jaar gaan ze namelijk geen week weg maar tien dagen lang. Dit jaar wordt de nationale Jamboree bezocht alwaar ze tien dagen lang beziggehouden worden met de meest uiteenlopende scoutiviteiten. Iedere dag kunnen ze kiezen uit tal van activi teiten waaraan ze mee willen doen. Dat kan een pionierswedstrijd zijn maar ook een kan otocht of met kaart en kompas in de weer of een nighthike of een kookopdracht of abseilen of ga maar door. Allerlei workshops zijn aan wezig om Scouts uit allerlei landen bezig te houden. Dit jaar hebben de kinderen dus ook hun beste bentje voorgezet tijdens de optocht. Maar er zijn meer mensen betrokken bij deze actie die we toch graag even op deze manier willen bedanken voor hun inzet. Bakkerij van Hulten, de fa. Op ’t Hoog en Gebr. Janssen. Mede dankzij deze mensen hebben we weer een prima carnavals- actie gehad. En vor iedereen die onze ’bollen’ helaas gemist heeft: volgend jaar zijn we weer van de partij! heukelom orlsm MOERGESTEL J Maandag 13 maart komt de CDA fractie bijeen om haar definitieve standpunten te bepalen voor de door het college gedane raadsvoorstellen van de raadsvergadering van donderdag 16 maart a.s. Op de agenda staan o.a. voorstellen tot het uitspreken van de intentie om te komen tot een samenwerking met de Afvalstoffendienst van de gemeente ’s Hertogenbosch op het gebied van afvalverwijdering in Oisterwijk alsmede het vaststellen van de eindrapportage betref fende het informatie- en automatiseringstraject. De fractievergadering begint om 20:00 uur en vindt plaats in de CDA fractie-kamer op de le verdieping van het Raadhuis. Leden en sym pathisanten zijn, als altijd, van harte welkom. Voor vragen en/of suggesties kunt u contact opnemen met onze raadsleden t.w. Ad Mutsaers (513 2392), Riky Bergman-van de Loo (513 2407), Guus Bertens (528 2983) en Lambert van den Bosch (528 4538).

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 5