MTV Televisiebingo Familie Otten wint tweede bingo Hoe verder? Koning Willem II College IS J inderopvdng Aphrodite ’De Parel’ voor wereldkampioen Pieter Burgers Pastor van den Broek beëindigt taak per 1 juli a.s. Groots Carnavalsconcert Muziekvereniging Prinses Juliana Gastouderbureau vraagt gastouders Mini Playbackshow WOENSDAG 16 FEBRUARI 2000 - 24e Jaargang - Nr. 1084 Kwaliteit, sfeer en begeleiding - onze kracht. G T N C H T A S M A N Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel Zaterdag 19 februarrSauwelavond B Zondag jl. vond de huldiging plaats van wereldkampioen veldrijden Pieter Burgers. Lees er alles over op pagina 5. Een solide school met vele mogelijkheden: gymnasium atheneum havo mavo muzische afdeling Tatraweg 80 - 5022 DS Tilburg - (013) 543 66 31 - www.willem2.nl Open avond: dinsdag 29 februari 2000 19.00 - 21.30 uur Voor inlichtingen: mw. H. van Griethuijsen, brugklassen mw. J.A.M. van Alphen, muzische afdeling A.W.M. Gussenhoven, rector Lekker op een verjaardag zitten en ondertussen ’n spelletje spelen op LOVO-tv. Bingo! 300,-! Het overkwam de familie Otten uit de Hoogstraat in Oisterwijk afgelopen donderdag tijdens de telebingo van Showband Taxandria i.s.m. MTV. I UIT TIP: Regelmatig krijgt het Gastouderbureau aan meldingen binnen van mensen die een leuke, huiselijke opvang zoeken voor hun kinderen. Ook nu weer zijn er aanvragen voor gastou- deropvang voor baby’s, peuters en schoolkin deren (voor de laatsten uiteraard alleen voor de uren voor en na school en/of in vakanties). Het Gastouderbureau is daarom in Moer gestel op zoek naar enthousiaste gastouders die het leuk vinden een aantal uren per week tegen vergoeding op een of meerdere kinderen te passen. Een en ander geheel aangepast aan de wensen die die persoon heeft: de gastouder beslist al tijd zelf of ze wel of niet voor een bepaald gezin wil oppassen: passen de ouders Wel bij haar; de uren van opvang; het aantal of de leeftijd van de kinderen, enz. Dit alles na ingeschreven te zijn bij het Gast ouderbureau en na een kennismakingsgesprek met de ouders. Wat ook nog goed is om te weten: vaak zijn de inkomsten uit gastouderopvang tot een bedrag van de belastingvrije som (dit jaar fl. 8523,-) belastingvrij. Wie interesse heeft gekregen en meer wil weten, kan vrijblijvend bellen met het Gast ouderbureau, tel. 513 15 76. Nu pastor H. van den Broek zijn taak als pastoor van onze parochie op 1 juli gaat beëindigen, rijzen er veel vragen over: Hoe verder? Stilaan hopen wij in de komende maanden op die vraag wat antwoorden te krijgen. Met ingang van 1 juli zal pastor H. van den Broek voor wat herbezinning en vakantie afwezig zijn. Hij zal begin september weer terugkeren en hoopt op het einde van dit jaar voor een andere woning in aanmerking te ko men. Inmiddels heeft hij per 1 maart a.s. een benoem ing van de bisschop voor een nieuwe functie aan het diocesaan buro voor huwelijk en gezin. Dat wil hij tot 1 juli combineren met het pastoraat in onze parochie. Dat betekent, dat alles gewoon doorgaat, maar dat hij in Den Bosch voorlo pig slechts op afroep beschikbaar is. Hopelijk wordt per 1 juli in de vacature voorzien, zodat alle parochiële activiteiten gewoon doorgang vinden. De bisschop is goed op de hoogte van de aard van onze parochie en zal zijn uiterste best doen, om inderdaad per 1 juli in de vacature te voorzien. Het parochiebestuur en de parochievergade ring houden zorgvuldig contact met de dioce sane staf. Zij bereiden zich ook voor op de komende periode, wanneer omverhoopt door schaarste aan priesters de bisschop er niet tijdig in slaagt iemand voor onze parochie te benoe men. De parochievergadering zal de parochianen van alle ontwikkelingen op de hoogte houden. Laten we allemaal de toekomst met vertrou wen tegemoet zien en nu en dan eens die toekomst in ons gebed betrekken. Donderdag 2 maart a.s. vindt het traditionele carnavalsconcert plaats van Muziekvereniging Prinses Juliana. Dit jaar onder het motto: SPROOKJES. De hele avond met muziek, dans en enkele sketches staat in dit teken. Ook tre den enkele sauwelèrs (tonpraoters) op. Van de bezoekers wordt verwacht dat ze in kleding verschijnt die een relatie heeft met het motto sprookjes. Er wordt zelfs een prijs uitgeloofd voor de best verklede man of vrouw (moet wel 16 jaar of ouder zijn) en wat voor prijs: een verzorgde reis van 2 dagen voor 2 personen naar EURO-DISNEY in Parijs. Zorg dat je er bij bent. Volgende week meer bijzonderheden. p Huidverzorgingsinstituut De heer Otten kwam tegen het eind van uitzen ding zijn prijs ophalen die hij overhandigd kreeg door degene die donderdagavond de bal letjes trok: Mart Schapendonk. Mart is een van de drijfveren van Showband Taxandria. Hij mocht ook namens Bloemsierkunst Philomena de eerste prijs laten vergezellen van een prachtig boeket bloemen. Het grootste aantal van de afgelopen donderdag gewonnen prijzen kwam in Oisterwijk terecht, ’n Achttiental waardebonprijzen op de lot nummers maakte deze trekking wederom com pleet. a.s. Donderdag staat de derde trekking op het programma. Ook nu weer worden, in Moergestel door o.a. Scouting St. Jan, de lo ten aan de man gebracht. Mocht u die verkop ers echter aan de deur gemist hebben dan kunt u altijd nog terecht bij Slijterij ’In den Korenmaaier’, Jumbo Supermarkt Denissen, Super De Boer of Kadoshop Broers. De loten, waarmee prachtige geldprijzen te winnen zijn, kosten 2,50 per stuk. Nog niet afgehaalde prijzen vielen op de vol gende lotnummers (van de le en 2e week): FF 1282, FF 0861, EE 0121, EE 0891, DD 1003, EE 1417, FF 0509, FF 0137, EE 0370, EE 0247, CC 1218, AA 0999, CC 1594 en AA 0427. De prijzen kunnen (bij voorkeur op vrijdag van 18.00-20.00 uur) worden afgehaald bij Rien van der Sterre, Durendaaldreef6 in Oisterwijk, tel. 528 4206. Zoals elk jaar organiseert C.V de Durdraaiers weer een Mini-Playbackshow met carnaval, en wel op zondagmiddag 5 maart 2000 a.s. Alle kinderen uit Moergestel en omstreken t/m 12 jaar, en nog zittend op de lagere school, kunnen zich opgeven bij J. v. Esch (tel. 513 1069) of Erica op ‘t Hoog.(tel. 513 3669). Bij de opgave moet je je eigen naam, de naam van de artiest(en) die je nadoet, het aantal per sonen dat meedoet en tevens hun leeftijd(en) even doorgeven. Men kan zich opgeven t/m donderdag 24 febru ari a.s. dus als je nog net te jong bent voor het artiestengala op zaterdagavond, geef je dan op voor de Mini-Playbackshow op zondagmid dag, en laat zien dat de jeugd de toekomst heeft. Party-Boerderij i Draaiboompje S T H U 1 i c 1 Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268. Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond^ Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 1 L ..J^ ft

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 1