Zieken- en bejaarden verzorgenden (yemeente'/hformatie DebRunne TAXANDRIA (mlv) MTV Televisiebingo met Showband Taxandria Pieter Burgers: 11 starts; 10 overwinningen! Verkiezing Sportman/-vrouw van 1999 Nieuwjaarsconcert Harmonie ’Prinses Juliana’ Scouting: Start Esta’s in 2000 Nieuwe reispapieren nodig Wanneer bent u aan de beurt in parttime dienstverband (16-20 uur per week); ook andere dienstverbanden zijn bespreekbaar Pieter en Peter worden financieel ondersteund door: Aannemersbedrijf Gebr. Janssen BV, Burn 76, Jan Michiels Woninginrichting en Autnschadebedrijf Bonkers Laat uw kerstboom versnipperen op verzamelplaats - MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 5 JANUARI 2000 De huizen beschikken Voor De Reuselhof zijn wij op zoek naar: zaam en is een aantal vrijwilligers actief. over ruim 600 plaatsen voor verzorging en verpleging van somatische en psychogeriatrische bewoners en zaam en is een groot aantal vrijwilligers actief. De stichting beschikt over een mogelijkheid voor kinderopvang. leunwoningen. In het verzorgingshuis zijn ruim 35 medewerkers werk- 104 aanleunwoningen. Bij de stichting zijn ruim 700 medewerkers werk- Arbeidsvoorwaarden Het salaris is conform de CAO- Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Functie-eisen Zieken- of bejaardenverzorgenden beschikken over het diploma MDGO-VZ of VP, bejaarden- of ziekenverzorgende. Ook herintreders met een verouderd diploma zijn van harte welkom om te solliciteren. Onderdeel van Stichting De Runne zijn de zorgcentra: - De Clossenborch, Hilvarenbeek - Sint Elisabeth, Goirle - De Reuselhof, Moergestel - De Schakel, Goirle - Vennerode, Goirle - De Vloet, Oisterwijk Is het nodig om uw reispapieren te vernieuwen Dan is de volgende informatie van belang. In de periode van 1 januari tot 1 april 2000 kost een nieuw paspoort fl. 95,-. Een Europese iden titeitskaart kost u fl. 38,35. Inlichtingen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer H. van Kollenburg, locatiemanager De Reuselhof of mevrouw M. de Vries, teamleidster, telefoon 013-5132222. Schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 13 januari aanstaande richten aan Stichting De Runne, Postbus 38, 5050 AA Goirle, t.a.v. mevrouw M.J.G. Jasperse- Spapens onder vermelding van vacaturenummer 99-70. Daarnaast zijn wij voor zorgcentrum De Vloet te Oisterwijk op zoek naar teamleiders, avond-, nacht- en weekendhoofden, verzorgenden en receptionisten. U kunt hierover contact opnemen met mevrouw M.P.C. Baart, personeelsfunctionaris, telefoon 013-5315200 Groetjes van de Estaleiding: Martijn, Kim, Bas, Matthew, Jeroen, Marjolein en Linda. Lijstenmakerij voor alle inlijstiverk Restauratie-atelier Heusdensebaan 27, 5061 PM Oisterwijk tel. (013) 5284856 Open: donderdag 13.00-18.00; trrijdag 10.00-18.00; zaterdag 10.00-15.00 Verzorgingshuis De Reuselhof te Moergestel heeft een capaciteit van 50 verzorgingsplaatsen en beschikt over 32 aan- jr ^Brabant Werkt aan zorg Op zaterdag 15 januaria.s. vindt het concert van Muziekvereniging Prinses Juliana plaats wat deze vereniging traditioneel rond iedere jaarwisseling houdt. Dit optreden, waar altijd veel tijd en zorg aan wordt besteed, biedt de Harmonie aan als blijk van dank en waarder ing voor de steun, in welke vorm dan ook, die de Muziekvereniging het afgelopen jaar van de Moergestelse bevolking heeft ondervonden. Ook deze keer zijn er weer kosten noch moeite Kerstboomverbrandingen zijn slecht voor het milieu. Een milieuvriendelijke manier om van uw kerstboom af te komen is de snoeischaar nemen, de boom klein knippen en in de mini container doen. U kunt uw boom ook laten versnipperen. Breng uw boom uiterlijk tot en met dinsdag 11 januari naar een van de verza melplaatsen. Daar worden ze gratis versnip perd en later hergebruikt in de plantsoenen. De versnipperaar gaat vanaf woensdagochtend 12 januari aan het werk. Als er veel bomen zijn kan het even duren, voordat de versnipperaar op de verzamelplaats bij u in de buurt komt. Verzamelplaatsen Breng uw kerstboom uiterlijk dinsdag 12 janu ari kwijt op een van de verzamelplaatsen: - op het terrein hoek Krijtestraat/Burgemeester Maeijerstraat; - op het gazon aan de Kasteellaan. bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 STICHTING M instellingen voor verpleging en verzorging Met wederom drie overwinningen op rij (18,26 en 30 december) heeft de 42-jarige Pieter Burgers z’n aantal veldritoverwinningen dit wieleraseizoen op tien gebracht. Afgelopen zondag werd hij in het Belgische Westerloo derde in een zeer sterk bezet rennersveld. Ter illustratie: wereldkampioen Jan Steensma werd hier He. Ook voor Peter Hoffmans wareh er de afgelopen weken ereplaatsen weggelegd: 4e in Woerden, 8e in Boxtel, 7e in Reusel, 2e in Valkenburg en 3e in Baarlo. a.s. Weekend staan de Nederlandse kampioen schappen in Gieten op het programma. Natuurlijk wensen we beide rijders daar van harte succes toe! *- Op de donderdagen 3, 10, 17 en 24 februari wordt een grote TV-bingo gehouden t.b.v. Showband Taxandria die in 2000 haar 50- jarig bestaan viert. De uitzendingen worden verzorgd door MTV en de presentatie van de uitzendingen is zoals gebruikelijk in handen van Martien Oerlemans. In de week van 24 tot 29 januari vindt de loten verkoop plaats voor de Ie ronde. In de komende weken zal in de plaatselijke media ruim aandacht worden besteed aan deze bingo waaraan kan worden deelgenomen door de kijkers in Moergestel, Oisterwijk en Heuke- lom. In december is de commissie voor de Sportprij- zen 1999 o.l.v. De Oisterwijkse Sportraad meerdere keren bijeen geweest om een keuze te maken uit de voordrachten van de verenigin gen. Het aantal inschrijvende verenigingen ligt boven het aantal van 1998 de keuze lijkt echter wat minder ruim. Maar wie wordt nou de sport man van 1999 of wordt het toch een vrouw? Wie wordt “De sportvrijwilliger van jaar” en welke sporter of team van sporters heeft de meest opmerkelijke sportprestatie in 1999 geleverd? Uit betrouwbare bron is vernomen dat Pieter Burgers (cyclocross) als sportman hoge ogen gooit, ook Theo Schilders de rolstoelbiljarter is in de race. Als opmerkelijke sportpresta tie zijn in beeld de zes marathonlopers van New York en de Oisterwijkse deelnemers aan de estafette wedstrijd de Rotterdam - Parijs run, maar ook Piet Adriaanse kwam na een blessure uitstekend terug. Wie zal de Oisterwijkse ere titel over het laatste jaar van de twintigste eeuw krijgen? Voor de titel ’de sportvrijwilliger van 1999’ zijn ook een aan tal leuke kandidaten zelfs een heel gezin voorgedragen. Op vrijdag 14 januari 2000 zullen we het alle maal te horen krijgen in een grote sportmani festatie (Kunstkring) tevens zullen de kampi oenen van 1999 gehuldigd worden. In deze ca tegorie zijn er bijna 30 aanmeldingen dus kam pioenen genoeg in Oisterwijk. Vanwege het grote aantal heeft de commissie voorgesteld om een vijftal teams naar voren te halen i.v.m. de geweldige prestatie die men geleverd heeft. Deze teams zijn Honkbal Herejt 1 (Roef); Tennis Dames Dinsdag (Teco); Voetbal Heren 1 (Oisterwijk); Achttal Paardendressuur (Halster) en Voetbal Dl (Taxandria) De organisatie legt de laatste hand aan de invulling van het programma, Eef Kamerbeek zal als oud topsporter (atletiek) de inleiding voor zijn rekening nemen, de muzikale om lijsting wordt verzorgd door de Backyard Big Band en de presentatie van de avond is in han den van Arthur Marres bekend van de lokale omroep. Nog even geduld, maar reserveer vrij dag 14 januari reeds in je agenda. Voor nadere informatie kunt u contact opne men met het secretariaat van de Oisterwijkse Sportraad, Mw. Christel van de Dungen (tel. 528.66.11). PAGINA 7 gespaard om een aantrekkelijk en afwisselend optreden op de bühne te brengen. Voor iedereen wat wils, niet alleen in de keuze van het reper toire maar alle onderdelen van onze muziekv ereniging zullen hun opwachting maken: de opleidingsgroep slagwerk, de slagwerkgroep, het leerlingenorkest en natuurlijk het eigenlijke, “grote”, harmonieorkest. Dat op zich is na tuurlijk door zijn rijke en boeiende afwisseling aan samenstelling, klank(kleur) en reper toirekeuze het beluisteren al meer dan waard. Het is ook zeer fascinerend te zien en mee te maken hoe onze jeugd bezig is met hun inter essante hobby: muziek maken. Maar dit is niet alles. Een verder hoogtepunt is ongetwijfeld het solo-optreden van twee bekende klarinet tisten van grote klasse en... van eigen bodem: Danny van de Loo en Jacco Nefs. Goede wijn behoeft geen verdere krans. U bent van harte welkom op dit concert op zaterdag 15 januari in Partycentrum Den Boogaard. Het concert begint om 20.00 uur, de zaal is open vanaf 19.00 uur. De toegang is gratis. Mocht u niet in de gelegenheid zijn om deze muzikale happening bij te wonen dan wensen wij u op deze wijze een gezond, in alle opzich ten goed en muzikaal 2000 toe. I Na een koude maar ongetwijfeld gezellige vakantie van twee weken is het weer tijd om met de Esta’s van start te gaan. We beginnen daarom weer op zaterdag 8 januari om 10.30 uur. We hopen alle Esta’s op die dag weer terug te zien! Weinig wachttijd De afdeling Burgerzaken verwacht in de ko mende periode weer een grote toeloop van mensen die nieuwe reispapieren wensen. Om de wachttijd aan de balie zo kort mogelijk te houden zal er evenals vorige jaren op alfabet worden gewerkt. Begint uw achternaam met de letter uit de eerste kolom van het overzicht hieronder, dan kunt u het beste in de periode terecht die u in de tweede kolom vindt. Van maandag tot woens dag kunt u van half negen tot 4 uur terecht bij de balie van Burgerzaken in het gemeen- tekantoor; op donderdag van half 9 tot zeven uur ’s avonds en vrijdag van half 9 tot half 1 Achternaam begint met: A, B, Cvan 5 t/m 14 januari D, E, F, Gvan 7 t/m 28 januari H, I, J, Kvan 31 jan. t/m 11 febr. L, M, N, O, Pvan 14 t/m 25 februari Q, R, S, Tvan 20 febr. t/m 10 maart U, V, W, X, Y, Zvan 15 t/m 24 maart Kunt u niet in dit tijdvak terecht, dan moet u rekening houden met langere wachttijden op 27 tot en met 31 maart. Wie meer wil weten over dit artikel of over reispapieren kan contact opnemen met Burgerzaken, telefoon 529 1220.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 7