U)DD y Een gratis millenniumvakantie? Een complete Marco Polo Reisgids? Of een leuke vakantie-attentie? Bart Bijvelt verlaat Fa. Bijvelt-van de Ven eist van Expositie Fotogroep F0M0 2000 Verzamelbeurs Boxtel Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9,Tel. (013) 513 6373 Accountantskantoor Administraties Jaarrekeningen Fiscale adviezen Overige accountancy werkzaamheden 013 513 35 31 06 222 45 191 Korenstraat 23 5066 VA Moergestel om zijn eerste vrije tijd wat op te vullen. Op de foto v.l.n.r. Ruud van de Ven, telefoniste Sonja, Bart Bijvelt en zijn echtgenote. Vakgarage en Scooterbedrijf Bijvelt-van de Ven gaat als eenmansbedrijf de toekomst in. Bart Bijvelt heeft zich om gezondheidsredenen per 1 januari 2000 teruggetrokken uit het bedrijf. Bart blijft het bedrijf in de toekomst echter wel ondersteunen voor de afhandeling van schades. Bart Bij velt heeft het bedrijf samen met Ruud van de Ven 25 jaar lang gestalte gegeven. Ruud van de Ven gaat nu alleen verder onder de naam Vakgarage en Scooterbedrijf Bijvelt- van de Ven; de naam verandert dus niet. Op Oudejaarsdag werd op gepaste wijze afscheid genomen van Bart. In het bijzijn van zijn echt genote kreeg Bart een reischeque overhandigd Op de drempel van de 21-ste eeuw pakt Rabobank Moergestel opnieuw uit met haar vakanties. Want iedereen die voor 31 maart 2000 een vakantie boekt, maakt kans op een gratis reis t.w.v. maximaal fl. 4.000,-. Daarnaast ontvangt u een fraaie Marco Polo Reisgids bij een reis vanaf fl. 1.500,- of meer. Wilt u zich in januari alvast verwarmen aan de meest heerlijke vakantiebestemmingen? Aarzel dan niet en haal de zomerprogramma’s 2000 bij ons op. Ook de gratis Rabobank Vakantiekrant boordevol suggesties ligt voor u klaar. Op vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 janu ari a.s. houdt fotogroep F0M0 weer haar jaar- lijkse foto- en diapresentatie in “De Kunstkring”, Stationsstraat 3 te Oisterwijk. Het is de twaalfde expositie in het 17-jarige bestaan van F0M0. Van alle, inmiddels 21, leden zijn op de tentoonstelling foto’s te zien. Zeven leden leveren ook een bijdrage aan de diapresentatie. Op de expositie zijn ruim honderd foto’s te zien in zowel zwart-wit als kleur. De onder werpen variëren: realistische natuur- en land- schapsopnamen, architectuur en portretten worden afgewisseld met abstracte vormen, spelingen met licht, dichtbij opnamen etc. etc. En hoewel het gros van getoonde werken op de traditionele manier in de doka zijn afgewerkt heeft ook de digitale fotografie definitief zijn intrede gedaan. Maar in welke vorm dan ook, voorop staat een grote mate van perfectie en creativiteit. Dat de leden van F0M0 daar steeds weer in slagen blijkt wel uit de acceptatie van 8 foto’s, waarvan 2 bekroningen, op de laatste Benevisie, een samenwerking tussen België en Nederland op het gebied van fotoexposities. Naast foto’s tonen zeven leden van F0M0 ieder ook een korte diaserie. Ook hier een grote afwis seling in de onderwerpen. De expositie wordt op vrijdag 14 januari om Nieuw jaar - Nieuwe kansen! De afgelopen maanden was de rage en onder werp van gesprek: “het millennium’. Dit zal nu zo langzamerhand wel af gaan nemen en gaan we weer over tot de orde van de dag, zoals b.v. het vieren van een ander heuglijk feit. Dat doen wij ook, a. s. zaterdag 8 januari, is het n.l. twee jaar geleden dat wij onze deur (zonder noemenswaardige drempel) open hebben gezet om de belangen te behartigen voor mensen met een minimaal inkomen. Inmiddels zijn wij, naar men zegt, in onze gemeente een begrip geworden, bovendien kre gen we uit alle gelederen respect en waarde ring voor onze doelstellingen en hoe we dat weten te bewerkstelligen. En de minima zelf Heel wat mensen “grepen hun kans” en bezochten ons spreekuur of vroe gen informatie via de telefoon. Wij noemen geen getallen maar het waren er veel meer dan menigeen wellicht zou denken. Soms kwamen er mensen die we meehielpen met het invullen van formulieren maar veel meer nog kwamen er met een complex aan problemen, soms tenhemelschreiende! Zelden of nooit kwam het in die twee jaar voor dat we niet konden helpen en heel vaak kwam men later heel blij en gelukkig terug om ons te vertellen dat onze hulp resultaat had gehad. Naast ons spreekuur ondernamen we nog tal van andere activiteiten, te veel om op te noemen. De positieve reacties van mensen die op ons een beroep deden en van vele andere, gaven ons der mate veel voldoening en een kick, dat we “gewoon’ op dezelfde manier door willen gaan. Hartelijk dank voor het in ons gestelde ver trouwen in de afgelopen twee jaar. De vrijwilligers van miMax, Poirtersstraat 5, tel. 522 0320. (wij bellen altijd terug.) Elke don derdag van 13.00 tot 17.00 uur spreekuur. Zondag 9 januari 2000 organiseert de Vereniging van Boxtelse Verzamelaars een verzamelbeurs in Zaal Bellevue, Bosscheweg 34 te Boxtel van 10.30 tot 13.00 uur. Op deze druk bezochte en gezellige beurs kunnen geruild worden: post zegels, munten, prentbriefkaarten, stickers, flippo’s, sigarenbandjes, telefoonkaarten, melk- kuipjes enz. 20.00 uur geopend door Rob Agterdenbos, een veelzijdige en geleuterde fotograaf. Deze avond is de tentoonstelling te bezoeken van 20.00 tot 22.00 uur. Zaterdag 15 en zondag 16 januari zijn de deuren open van 12.00 tot 17.00 uur. Volgende week komen we uitgebreider terug op de fotogroep en de expositie. X- f »IRarant PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 5 JANUARI 2000 t; in

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 5