Winnaars Winkelactie bekend Pieter Burgers en Peter Hoffmans aan de start Kaartverkoop Millenniumfeest gestart! '1 d r jr Volgende week Kerstkrant 'Moergestel-Nieuws' Aphrodite ’Onze Geert’ exposeert ‘Onze Geert’ Bierkens van de Teken- en Schil- dergroep houdt een expositie in de Roozendries op 11 en 12 december. De nu 70-jarige Geert is pas na zijn werkzame leven als agrariër begon nen met schilderen. Hij heeft een geheel eigen stijl ontwikkeld en laat zich dan ook niet door anderen beïnvloeden. Het werk van Geert is zeker de moeite waard om te gaan bekijken. Wij wensen Geert heel veel succes met deze expositie! Ook zijn mede-exposanten van de handwerkgroep en de zgn. ‘losse activiteiten’ wensen wij veel succes! WOENSDAG 8 DECEMBER 1999 - 24e Jaargang - Nr. 1076 Huidverzorgingsinstituut Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel Kerst-/Nieuwjaarswensen Verenigingen en/of bedrijven die niet jaarlijks een kerst/nieuwjaarswens plaatsen verzoeken wij even contact met ons op te nemen. De vaste Kerstwens-adverteerders hoeven niet te reageren. a.s. Zondag wielerveldrit aan de Zandstraat Het nieuwe millennium in met One-Two-Trio, Walter Vermeer en gezamenlijke Moergestelse Horeca... Full-colour De kerstkrant wordt voorzien van full-colour en gedrukt op speciaal papier. Heeft uw bedrijf interesse om full-colour te adverteren dan kan dat tegen een bijzonder aantrekkelijk tarief (vanaf 'n halve pagina). Wilt u daar meer over weten dan vragen wij u ons zo spoedig mogelijk even te bellen: 513 2268. Feest voor klein én groot Volgende week woensdag (15 december) verschijnt de jaarlijkse kersteditie van ’Moergestel-Nieuws’. Op de woensdagen 22 en 29 december verschijnt ’Moergestel-Nieuws’ niet. Woensdag 5 januari 2000 mag u ons weer verwachten. Millenniumfeest in Den Boogaard 4 4 4 De wedstrijden in de diverse categorieën zullen dit jaar gehouden worden op zondag 12 decem ber 1999 op het prachtige parcours aan de Zandstraat. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268. Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Afgelopen zaterdag werden de laatste 7 kaarten getrokken met de winnaars van de Winkelactie 1999. a.s. Zaterdagmiddag om 12.30 uur gaan de in totaal 10 prijswinnaars tijdens een bijeenkomst in de Rabobank uitmaken welke reisbestemming ze uiteindelijk hebben. Bij de drie vorige win naars (C. Hoeven, Hild 5, A. Schoenmaker, Voorbrugstraat 15 en mevr, van Boxtel, Tongelreep 48, Oisterwijk) kwamen de volgende zeven bij: Ted Outmayer, De Werft 4, Bep van de Sanden, Heuvelstraat 26a, E. van de Wbuw-Dieker, Heuvelstraat 26, J. van den Broek, Krijtenbogtstraat 47, Hein Roozen, Past, van den Boogaardstraat 16, Anja van Iresel-Derksen, Kriekenakker 46 en Van Linder, Storimanstraat 1. ’n Vijftal winnaars poseerde voor onze camera. Twee anderen waren niet bereikbaar. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! A Na succesvolle organisatie van 9 voorgaande edities van de wieler-cross ’HEIBERG’ in Moergestel zijn wij wederom, dankzij de ruime hartige ondersteuning van vele sponsors en vrijwilligers in de gelegenheid om voor de 10e maal dit wielereven- ement te organiseren. uit Diessen, Juan van Beek uit Waalwijk en Thomas Vrensen uit Haaren aan start. Bij de hoofdcategorie der Elite/neo-amateurs staan renners Als Jean-Pierre Leijten uit Udenhout, Dennis Kools uit Baarle-Nassau, Rene van Korven uit Reusel, en Cris Mulders uit Esch aan de start, deze gaan de strijd aan met Thijs Verhagen uit Erp, welke een plaats derde op het Wereldkampioenschap als aansprekende prestatie op zijn naam heeft staan. Het volledige dagprogramma: 1100 uur start cyclosportieven 12:00 uur start Veteranen 13:00 uur start Nieuwelingen 13:01 uur start Dames/ junior-dames Nieuwe- lingen-dames 14:00 uur start Junioren 15:00 uur start Elite/Neo/-Amateurs Wielerliefhebbers die graag aan de veldrit willen deelnemen kunnen dit doen bij de categorieën Cyclosportieven of Veteranen. Het gebruik van een mouitain-hike is toegestaan maar ook uite raard de gewone crossfiets. Opgeven kan in café ’t Stokske tot 30 minuten voor de start. De kosten van een dagkaart bedragen fl. 12,50. Inmiddels zijn alle jeugd- en buurtverenigin gen ingelicht over het Millenniumfeest op Oudejaarsavond. Betreffende verenigingen is hun medewerking gevraagde zoveel mogelijk kinderen te stimuleren deel te nemen aan de Lampionnenoptocht die moet uitmonden op een bijeenkomst op het St. Jansplein. Deelnemende kinderen krijgen allemaal gratis een lampion (vanwege de veiligheid met ’n batterijtje). Als de kinderen meelopen krijgen ze, tegen inlevering van de lampion een CD-rom overhandigd. Op dit moment ligt die ter persing op de CD-fabriek. Het mag inmiddels als bekend worden veron dersteld dat het aanvankelijk geplande sier vuurwerk (tenminste tot op dit moment) geen doorgang mag vinden. De organisatie zoekt nog naar ’n mogelijk vervangend alternatief. Eveneens op het plein wordt op groot video scherm het Moergestelse Millenniumlied gepre senteerd en gezongen. Een lied dat speciaal voor de gelegenheid is gecomponeerd. De CD bevat verder een tijdsbeeld zoals door de kinderen is samengesteld; er staan speciale opnames op gemaakt door MTV en natuurlijk het Millenniumlied. Reuzin Ermelindis leidt groot en klein op de CD-rom via de computer rond in het tijdsbeeld. Teken- en schildergroep KBO Moergestel Hoewel de inschrijftermijn nog niet is gesloten zijn we nu reeds in alle categorieën verzekerd van een ruim deelnemersveld met sprekende namen uit het landelijk veldrit peloton. In de persoon van Jan Steensma uit Surhuisterveen zal er dit jaar zelfs een wereldkampioen in de categorie Veteranen van start gaan, terwijl thuis- rijder Pieter Burgers als Nederlands kampi oen met hem de sportieve strijd in deze cate gorie zal aangaan. Tevens zullen bij de cate gorie van de veteranen Frank van Oirschot uit Oisterwijk, Ad Bernaerts uit Baarle-Nassau en Ties Verhagen uit Eerde aan de start verschij nen. In de categorie cyclosportieven zal Peter Hoff mans de strijd aangaan met de Nederlands kampioen Pierre Frijters uit St. Willebrord. Tevens verschijnen uit de regio Ton van Korven [fl. T Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) |j Om precies 00.00 uur wordt er gratis cham pagne aangeboden aan iedereen die op het pleinaanwezig is.. De kaartverkoop voor het Millenniumfeest in Den Boogaard is inmidels van start gegaan. Het door de gezamenlijke Horeca van Moer gestel opgezette feest begint om 00.30 uur en zal duren tot 06.00 uur. Kaartjes hiervoor kosten 15,- (in de voorverkoop) en 20,- aan de zaal. Voor kinderen bedraagt de prijs 10,- (zowel in voorverkoop als aan de zaal). Dit feest is bestemd en toegankelijk voor alle Moergestel- naren. Voor genoemd bedrag krijgen de bezoekers twee consumpties en optredens van het One- Two-Trio en Walter Vermeer. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de diverse hore- ca-bedrijven en winkeliers in Moergestel. Volgende week vindt u een uitgebreid pro gramma van alle feestelijkheden in deze krant, want dat zijn er veel meer. Zo bieden we o.a. ook het volledige pro gramma aan van het Poppentheaterfestival en de expositie in het Parochiecentrum. Allemaal activiteiten die in verband met de nadere millenniumwisseling zijn opgezet. SI 7U Schoolstraat Peter Hoffmans ■-■■■ Ib’ z 4

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 1