(SUPER DE BOERl Dommelsch bier MARIO VAN BALKOM ALTIJD OP ZOEK NAAR HET BESTE Hacheevlees ZOEKERTJES Gesneden hutspot zak 1000 gram Super tweedrank Boerentijgerbrood Magere varkenslappen Runderborstlappen krat 24 flesjes van 19.49 voor per kilo 750 gram 750 gram diverse smaken 3 pakken van 5.97 voor wit of tarwe heel gesneden SOS-HULPCENTRALE Dag en nacht bereikbaar. Voor een goed gesprek van mens tot mens. Contour is dringend op zoek naar nieuwe vrijwilligers Raadhuisstraat 1 5066 AP Moergestel Tel. (013)513 6050 nu met zak 800 gr. kookaardappelen gratis Zowel voor Vrijwillige Thuishulp als voor SOS-Hulpcentrale Veel mensen kennen Contour al sinds jaar en dag als dé organisatie die vraag en aanbod op het gebied van vrijwilligerswerk bij elkaar brengt. In dat kader is Contour dringend op zoek naar vrijwilligers voor twee van haar onderdelen: de Vrijwillige Thuishulp en de SOS-Hulpcentrale. Vrijwillige Thuishulp Via de Vrijwillige Thuishulp krijgt Contour regelmatig verzoeken van mensen die vanwege hun leeftijd, een handicap of ziekte voor een ochtend of een middag in de week behoefte hebben aan een vrijwilliger die hen gezelschap houdt en enige ondersteuning geeft. Voor alle duidelijkheid: er wordt niet van u verwacht dat u huishoudelijke of geneeskundige hulp geeft. Het gaat om de ondersteuning bij gewone dagelijkse dingen. Gezelschap houden, samen een boodschap doen, een wandeling maken, of er gewoon ’zijn’. SOS-Hulpcentrale De SOS-Hulpcentrale helpt mensen die om wat voor reden dan ook in de problemen zit ten en behoefte hebben aan een gesprek. Vrijwilligers staan deze mensen telefonisch of in een persoonlijk gesprek te woord. Daarbij kan het gaan om eenzaamheid, verslaving, moei lijkheden in de relatie, angst of andere per soonlijke problemen. Vrijwilligers werken daar bij ’in wisseldiensten’ gemiddeld één dagdeel in de week. U hoeft niet over een speciale oplei ding te beschikken. Meeleven, het kunnen geven van steun en een luisterend oor bieden, zijn de eigenschappen die belangrijk zijn voor een vrijwilliger bij de SOS-Hulpcentrale. Deskundige begeleiding Zowel voor de Vrijwillige Thuishulp als voor de SOS-Hulpcentrale geldt dat vrijwilligers niet zomaar in het diepe worden gegooid. Contour zorgt voor deskundige ondersteuning in de vorm van een inwerkcursus. Ook daarna regelt Contour allerlei zaken, zoals begeleiding, verzekeringen en onkostenvergoeding. Dankbaar werk Door vrijwilligerswerk te doen bij Contour helpt u niet alleen uw medemens, het kan ook uzelf veel voldoening geven. U leert nieuwe dingen en werkt samen met gemotiveerde ’col lega-vrijwilligers’. Beschikt u over enige vrije tijd en voelt u zich maatschappelijk betrokken? Meldt u dan aan als vrijwilliger voor de Vrijwillige Thuishulp of de SOS-Huipcentrale van Contour! Gaat u voorkeur uit naar andere soorten vrijwilligers werk? Ook dan kunt u zich opgeven, want Contour biedt op tal van terreinen werk aan vrij willigers. Zowel voor het aanmelden als voor verdere informatie kunt u contact opnemen met Heleen Moors van Contour, telefoon 543 4572. We rekenen op u! MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 8 DECEMBER 1999 14.99 3.93 3.49 10.00 1.79 Aanbiedingen gelden van donderdag t/m zaterdag kosten, bij 'normale' grootte f 5,-; anders f 7.50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! MILLENNIUMFEEST met de horeca in Den Boogaard: Nieuwjaarsnacht van 00.30-06.00 uur. Kaarten f 15,- te koop bij alle horecabedrij ven. Ook speciale kinderkaarten! Zaterdag 11 december: Prinsenbal in 't Draai- boompje. Aanvang 20.30 uur. Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Opruiming: div. draai- en schuifdeuren voor uw douche van bekende merken, nu vanaf f350,- bij Installatiebedrijf van Velthoven Kruijssen BV, Schoolstraat 3, Moergestel. Superaanbiedingen: HondaX8RS of X8RX/ 4195,-; Honda SFX f2995,-. Showroommodel len: Puch Zip van f3199,- voor f2750,-; Aprillia Amico van f3599,- voor f2999,-. Op al onze scoo ters, excl. de actiemodellen, gratis accessoires t.w.v. 10% van de aankoopwaarde (excl. afl.kos ten). Op op! Fa. Bijvelt-van de Ven, Moerges tel, tel. 513 2134. 23 December: Christmas-meezingavond. Dat belooft 'n gezellig feest te worden in Café De Brouwer! Cursus make-up en nagelver- zorging. Zie advertentie elders in dit blad. Huidverzorgingsinstituut Aphro dite, Schoolstraat 5,5066 EC Moerge stel. Noveen St. Clara belangrijk. Vraag alleen po sitieve dingen. Bid 9 dagen het Weesgegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in heeft. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u heel erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel op branden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Noveen St. Clara volbracht. J.H. 2e Kerstdag radio Fantasy FM overwintert! Feest in de tent bij de Brouwer!!! Nu in Twinkeltje: volop kerstkleding en kerst- artikelen. Ook vele kerstballen en glascadeautjes voor de kerstman. Kom maar 'n kijkje nemen in de etalage of loop even binnen. 6.99 MILLENNIUMFEEST met de horeca in Den Boogaard: Nieuwjaarsnacht van 00.30-06.00 uur. Kaarten a f 15,- te koop bij alle horecabedrij ven. Ook speciale kinderkaarten! Te koop: mooie millennium kerstbomen, 5,- perstuk. Industrieweg 21a, Moergestel. Na 15.00 u. s.v.p. Te koop: gebruikte scooters! Mallaguty F15 1999; Peugeot Speedake 1996 Snor; Suzuki Streetmagic 1999; Tomos Quadro 1998; Vespa Si 1990; Yamaha Mint 1992. Fa. Bijvelt-van de Ven, Moergestel, Tel. 513 2134. Zin in de échte après-ski? Kom dan zaterdag 18 dec. naar Die Federstube in een Lederhose of Tirolerjurk voor goedgevulde bierpullen. Gevraagd: hulp in de huishouding, 1 och tend per week (niet op donderdag). Van Rijcke- vorsellaan 38, Moergestel, tel. 513 1167 Opruiming: wastafels, toiletpotten, fonteintjes, nu tijdelijk met korting! bij Installatiebedrijf van Velthoven Kruijssen BV, Schoolstraat 3, Moer gestel. Kerstbomen te koop: picea omorika in div. maten. H. de Laat, Vinkenberg 10, Moergestel, tel. 513 2330. 2e Kerstdag: radio Fantasy FM overwintert! Feest in de tent bij de Brouwer!!! Honing van eigen bijen. Pot 450 gram f5,-. W. Hendriks, Heizenschedijk 2, tel. 513 2357. Kerstbomen groen en blauw. Molenstraat 3 (bij voetbalveld). Vers gerookte paling: Palingrokerij Reijrink. Open op 23 en 24 dec. en 30 en 31 dec. Bestel tij dig! Prettige feestdagen, wensen wij u toe! Na veel gezaag en getimmer staat ie er weer: 'Die Federstube’. Dus groot feest a.s. zaterdag in De Veerkes met DJ Jeroen Visser en alle bou wers! Opruiming: badmatten in div. kleuren; kortin gen tot 50% bij Installatiebedrijf van Velthoven Kruijssen BV, Schoolstraat 3, Moergestel. Vuurwerkfolder deze week in uw bus. Ook verkrijgbaar in de winkel. DA Drogisterij Kemps. MILLENNIUMFEEST met de horeca in Den Boogaard: Nieuwjaarsnacht van 00.30-06.00 uur. Kaarten a f 15,- te koop bij alle horecabedrij ven. Ook speciale kinderkaarten! Waar kunt u nog goedkoper terecht voor het ontwikkelen van foto’s? Bij DA Drogisterij Kemps, vanaf 19 ct. het hele jaar lang, iedere dag kans dat u uw foto’s gratis mag meenemen. Zo. 12 december a.s. Country-linedance- middag bij Manege Hooyen te Tilburg. Aanvang 15.00 uur; entree gratis. Nog 25 dagen! Millenniumconcert van de formatie Frappandt in Partyboerderij 't Draai- boompje. 2e Kerstdag radio Fantasy FM overwintert! Feest in de tent bij de Brouwer!!! Tip voor een leuk cadeau: schoonheidssa- lonbon! DA Drogisterij Kemps, 513 1281 Na veel gesjouw en een kapotte trap, een flink feest met de bekende Skippy-polonaise. a.s. Zaterdag in De Veerkes met DJ Jeroen Visser. Geboortekaartjes? Wees verstandig en re serveer tijdig de boeken! Buro ’76, Oisterwijkse- weg 43, tel. 513 2268. Opruiming: spiegels met facetrand nu met ho ge korting! bij Installatiebedrijf van Velthoven Kruijssen BV, Schoolstraat 3, Moergestel. 23 December: Christmas-meezingavond. Dat belooft 'n gezellig feest te worden in Café De Brouwer! Bruikbare spullen over? of op zoek naar een leuk en goed tweedehandsje? Kom of bel zater dags tussen 9 en 12, Oirschotseweg 41Moerge stel, tel. 513 1114. MV Pr. Juliana. Stadspost: voor het verzenden van uw kerst en nieuwjaarswensen f 0.45. Inleveradres DA Drogisterij C. Kemps, Rootven 8 (geen postbus adressen, geen buitenland). Te koop: kerstbomen 6 meter hoog. Tel. 513 3190. Nog 25 dagen! Millenniumconcert van de formatie Frappandt in Partyboerderij 't Draai- boompje. PAGINA 12 10.00

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 12