ff Hoor een origineel en persoonlijk geschenk in elke prijsklasse. mi 8.95 GEZELLIGHEID ONDER DE KURK Deelnemer Winkelactie1. 6.95 KEUKENMEDEWERK(ST)ERS Huldiging nieuwe keizer 6.951 nu 7a50 Slijterij ’In den Korenmaaier’ nu 15J95 20J5J nu weer CAMPARI Boek ’100 Jaar Moergestel...’ te bestellen de vers.te service Henkes bessen nu Baron de L’Endos, Cótes de Cascogne nu MILWVOOD Relatiegeschenken nu nog volop in voorraad!!! Chateau BeauséjOUr, Bordeaux 98 (6 halen 5 betalen!) Gorter Jachtbitter Millwood Whiskey Cream Johnnie Walker Safari Martell Cognac .fem Chateau Gantele, Bordeaux blanc 98 (6 halen 5 betalen!) De Kuyper Citroenbrandeu/ijn 25% ale. Puur Natuur. Liter De tweede oplage van ’100 Jaar Moergestel In Beeld’ ver schijnt op 14 december a.s. Helaas was de tijd te kort om de boeken nog vóór Sinterklaas klaar te krijgen. Wel kunt u het boek misschien alvast ’schriftelijk’ cadeau doen. Het boek komt echter ruim voor Kerstmis uit, zodat het voor dat cadeautjesfeest weer te verkrijgen zal zijn. U kunt het boek bestellen door het invullen van een bestel bon bij Kadoshop Broers, Rootven 10. iï Op maandag 5 juli 1999 hadden we een nieuwe keizer geschoten. Dit gebeurde in het bijzijn van onze gildezustes St. Catharina en St. Sehastiaan- Barbara. Door de gebruikelijke drie schoten van de kerkelijke en wereldlijke overheid kon de boom door de drie hoofdlieden worden gevrijd. Doordat de huidige koning (Hans Kerkhof) voor de derde keer koning kon schie ten, kreeg hij volgens de regels drie schoten vooraf waarvan hij maar een gericht doeltref fend hart schot nodig had om de vogel naar beneden te halen. Dit betekende dat hij zich voor het leven keizer mag noemen. De vorige keizer van het Gilde St. Joris werd geschoten in 1960 door M. van de Wouw. Dit betekent dus L’Ornament, Cótes du Roussillon nu St. Joris Moergestel dat Hans Kerkhof de tweede keizer is in het 454- jarig bestaan van ons Gilde. Omdat de keizerketens toen nog niet aanwezig waren, hadden we nu op vrijdag 12 november speciaal een avond georganiseerd om de nieuwe keizer te installeren. Dit gebeurde in het bij zijn van de genodigde gildebroeders, zusters, zusterverengingen, kringbestuur, kleinekring- bestuur en wethouders Hora en van den Bosch. Onze heer van de drie Moergestelse gildes de heer Y. Kortmann was wegens andere ver plichtingen verhinderd. Het welkomswoord werd verricht door deken schatbewaarder Jan Vlemmix, die daarna het woord gaf aan onze Hoofdman Piet Kouwen- berg voor het installeren van onze nieuwe kei zer. Na de installatie gaf hij het woord aan wethouder Hora en kringafgevaardigde dhr. Timmermans. Daarna was het laatste woord aan onze nieuwe keizer Hans Kerkhof die iedereen bedankte voor de aanwezigheid en gaf uit dankbaarheid een fust bier weg. Daarna werd er nog met een hapje en drankje gezellig de avond voorgezet. Overheid St. Joris Moergestel. ALGEMEEN BELANG Op donderdag 16 december wordt de laatste raadsvergadering gehouden van deze eeuw. Volgend jaar schrijven we het magische jaartal 2000 en we hopen, dat er dan voor ieder veel goeds in petto is. Vooral een goede gezondheid, uiteraard! Een veiliger gemeenschap, sowieso. Meer verdraagzaamheid en het verschil wetend tussen welzijn en welvaart. U kunt overigens Uw steentje bijdragen aan een betere samenleving door Uw inbreng te hebben op politiek gebied, zodat er beslissingen genomen worden die goed zijn voor alle mensen. Op maandag 13 december komt onze fractie om 19.30 uur bijeen in het Raadhuis op De Lind 56, kamer 8 (bovenste verdieping/lift aan- wezig/koffie staat klaar). Wij nemen Uw ideeën serieus en zullen graag daarover met U van gedachten wisselen. Wees van de partij, blijf niet “aan de zijlijn”! Mocht U verhinderd zijn, dan kunt U te allen tijde telefonisch contact met ons opnemen, met Noud Smits (tel. 513 1694), met Ferry Pörtzgen (tel. 521 7217), met Hans Denissen (tel. 513 1836), met Daniëlla Hulskes (tel. 528 5795) en/of met Arnold van Beekhoven (tel. 521 7032). U hoeft hen niet allen te bellen om Uw stem te laten doorklinken, één volstaat! Graag tot ziens en/of horens. g Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel, Tel. (013) 513 1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. groothandel in aardappelen, groente en fruit Chateau Tour Seran, Cr. Bourg., Medoc 1993 nu 15.95 (6 halen 5 betalen!) Campari^ Vieux PAGINA 7 pi Liter «WC Fles 70 cl. Liter h «1 Aanbiedingen geldig tot en met 4 december Frank Verhaaren BV is een snel groeiende en dynamische leverancier van aardappelen, groenten en fruit. Maatwerk in bewerkte en onbewerkte verse producten is onze specialiteit. Het hoofdkantoor is gevestigd op industrieterrein Katsbogten en is vierentwintig uur per etmaal bereikbaar voor alledaagse of speciale AGF-producten. Onze sterke kanten zijn o.a. ISO 9002, HACCP-norm en het SLT-keurmerk. Het gaat met name om het (voor)bewerken en verpakken van verse fruit producten. Dit werk verloopt zowel machinaal als handmatig. Profiel: als keukenmedewerk(st)er heb je minimaal LBO niveau of ervaring in een soortgelijke functie. Ervaring binnen de AGF-branche is een pre. Je dient te beschikken over een grote mate van zelfstandigheid, doorzettingsvermogen, flexibiliteit en motivatie. Je bent inzetbaar op oproepbasis in dagdienst. Wij bieden: - een prettige werksfeer - een goed salaris - bij goed presteren uitzicht op doorgroeimogelijkheden Ga op jacht met Gorter. Fles 70 cl. The Taste we share. Fles 70 cl. mm» Old Scotch Whisky Wereldberoemd. Red Label Fles 70 cl. Exotic Fruit Liqueur met de smaak van mango, papaya, maracuja en wilde limoenen. L'Art de Martell In luxe geschenkdoos Liter ronde fles Ben je geïnteresseerd in deze functie, dan kun je voor nadere informatie of voor het maken van een afspraak telefonisch contact opnemen via nummer 013-4675775. Contactpersoon voor deze vacature is Wendy van Puyenbroek. i Black Label uitzonderlijke/ kwaliteit. Fles 70 cl. I Voor onze vestiging in Moergestel zijn wij vanwege uitbreiding van diverse activiteiten op zoek naar: MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 1 DECEMBER 1999 HEUKELOM - MOERGESTEL - OISTERWIJK 'Tiotwsra Clara Zetkinweg 2 5032 ML Tilburg Tel. 013-4675775 It's fantasy. L_ Fles 70 cl. VS— fles VSOPp^ fles ES Met echte Franse Brandy.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 7