Schoentje zetten! MUZIKANTEN (yemeente^nformatie J’ PRINSES JULIANA Brommers op de weg... De feestelijke intocht van St. Nicolaas Spreekuren B en W MUZIEKVERENIGING Telefoon- Oisterwijk nummers Moergestelse kampioenschappen Driebanden V ri j willigerspri j s en Sportman en Sportvrouw van het Jaar zoekt Ervaring is een pré. Aanmelding/info: iedere dinsdagavond (de repetitieavond) vanaf 19.30 uur in Partycentrum ’Den Boogaard’ of bij een van de (bestuurs)leden Zaterdag 4 december mogen alle kinderen t/m 8 jaar bij ons in de winkel de schoen komen zetten. Doe er een leuke tekening of iets bij en... maandag 6 december mag je komen kijken wat er in je schoentje zit... Bekendmaking Tijdelijke verkeersmaatregel Bouwvergunningen/meldingen In Oisterwijk In Moergestel VOOR DIVERSE SECTIES Rootven 10, Moergestel Tel. (013) 513 18 89 I MOERGESTEL-NIEUWS’- WOENSDAG 24 NOVEMBER 1999 PAGINA 15 Hb c VERGUNNING/ONTHEFFING EVENEMENTEN B en W hebben vergunning/toestemming verleend vóór: - gebruik geluidswagen op zaterdag 27 november van 09.00 tot 17.00 uur in Moergestel als onder steuning t.b.v. de verkoop van de Moergestelse ka lender. Millenniumviering Moergestel In verband met de Millenniumviering hebben wij besloten de volgende verkeersmaatregelen te nemen. Afgesloten voor alle verkeer behalve voetgan gers: van vrijdag 31 december 1999, 18.00 uur tot zater dag 1 januari 2000, 08.00 uur: Afsluiting van de Raadhuisstraat tusen het Rootven en de Kloosterlaan; Afsluiting van het St. Jansplein. AANGEVRAAGDE VERGUNNINGEN/MELDINGEN In week 46 zijn de volgende meldingen binnengekomen: - het veranderen van de woning en garage/bergign aan de Bosstraat 16. Op dinsdag30 november is er spreekuur in het Gemeentekantoor in Oisterwijk van 11.00-12.00 uur: burgemeester Kortmann, wethouders van den Bosch, Hora, Rakhorst en Depmann. Op maandag 29 november is er van 16.30- 17.00 uur spreekuur: wethouder A. Dep mann. De gemeente nodig in het weekeinde of buiten werktijd? Telefoon 06 - 53 12 03 71 voor meldingen van o.m. plotselinge gaten in het wegdek, omgevallen bomen, rioolverstoppingen. bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 Omdat zij wegens een wetswijziging per december 1999 niet meer worden toegelaten op de meeste fietspaden. Ferry Pörzgen van Algemeen Belang uitte zijn bezorgdheid en hoopte dat vooral de jeugd hier verantwoor delijk mee omgaat. Men rijdt toch al zonder helm, zonder licht en dikwijls met grote snel heden. Dit brengt nogal wat extra gevaren met zich mee en daarom zullen zeer zeker de con troles aangepast dienen te worden. Wethouder Hora van Gemeente Belangen zal bij Duren- dael op een alternatief aandringen om pro blemen zoveel mogelijk te voorkomen. Ook zullen er betere controles moeten komen. Aan de voorlichting ligt het vermoedelijk niet want die is vrij uitgebreid. Alle partijen in de Raad vonden het Beleidsplan Sociale Zaken 2000 een duidelijk, helder lees baar, de schoonheidsprijs verdienend stuk. Wethouder van den Bosch (CDA) zou de com plimenten aan de afdeling doorgegeven. Een krediet van 350.000,- voor de kinderop vang de Leije was voor Cees Rijnen van Ge meente Belangen wat onzorgvuldig. Ad van den Oord van Groen Links had eveneens bedenkingen tegen de verhoging van twee naar drieëneenhalve ton. Wethouder Ineke Depmann (PvdA) gaf toe dat de oorspronkelijke schatting zonder begroting naar de commissie was gegaan. Dit zijn dan nu wel de reëele cijfers. Het vaststellen van de verordening toeslagen en verlagingen gemeente Oisterwijk 2000 ondok te Ad van den Oord van Groen links de opmer king dat het beleid van de wethouder niet goed is. Mensen van 21 of 22 jaar zijn met een paar jaartjes leeftijdsverschil beslist niet goedkoper uit in hun bestedingspatroon.. Wethouder Lambert van den Bosch (CDA) ontkende dit niet maar wilde graag de jongeren prikkelen om in hun eigen onderhoud te voorzien. Een voorstel tot wijziging van de SMB- regeling in verband met de verkoop van CA de Spinder schoot Noud Smits van Algemeen Belang in het verkeerde keelgat. Hij had nog nooit een officieel stuk gezien met zoveel taalfouten. Of dat nou niet beter kan? De tijd zal het leren. Het is weer tijd om in te schrijven voor het unieke driebandentoemooi dat begin volgend jaar weer gehouden wordt bij cafe “de Klaore”. Wie mag zich de eerste Moergestelse kampioen noemen van de nieuwe eeuw? Svp uw inschrijving (samen met fl 7,50 in schrijfgeld) doen voor 28 december zodat op 29 december de loting in cafe de Klaore kan ge schieden. Als speeldata zijn vastgelegd; zaterdag 8 en 1 5 januari voorronde 29 januari plaatsing voor finales. Zondag 9,16 en 23 januari voorronde 30 januari plaatsing voor finales. De uiteindelijke finale zal gespeeld worden op 6 februari. Bij opgave vermelden welke speeldata u niet kunt zodat hier zoveel mogelijk rekening mee kan worden gehouden, ook ivm scheids rechteren. Dus nu inschrijven bij cafe “de Klao re” of bij Jac van Riel. In 1998 introduceerde de Oisterwijkse Sportraad de Rabobank-Vrijwilligersprijs 1998 met de bedoeling om daar een jaarlijks terugkerend evenement van te maken. Mede vanwege het grote succes heeft de gemeente Oisterwijk de OSR gevraagd dit evenement verder uit te brei den met de verkiezing van de sportman en sportvrouw van het jaar en ruimte te reserveren voor de huldiging van de Oisterwijkse kampi oenen. De OSR is graag op dit verdoek ingegaan en heeft besloten om nog een extra categorie “bijzondere sportprestaties” te introduceren. Tevens heeft men besloten de verkiezing van de beste sportvereniging voor vrijwilligers om de twee jaar te doen, dus niet over 1999. DeOisterwijkse sportprijzen 1999 kennen nu dus de volgende categorieën: I. De sportman en sportvrouw van het jaar, II. De sportvrijwillig(st)er van het jaar, III. De meest opmerkelijke sportprestatie van het jaar, IV. De huldiging van de kampioenen in 1999. Commissie Een commissie bestaande uit vijf personen,- onafhankelijken, gemeente en sportraad-, zullen uit de inzendingen hun keuzes maken. Voor 1999 wordt de commissie gevormd door: Evert van Esch, Henk Verhoeven, Julia Burgers, Joop Rakhorst en Sjef van den Meijdenberg. Voordracht Iedereen mag iedereen uit Oisterwijk voor dragen echter de kandidaat moet woonachtig zijn in Oisterwijk, de inzending op naam en de voordracht moet voldoende beargumenteerd zijn. De inzendingen moeten voor 5 december 1999 binnen zijn bij het secretariaat van OSR. Sportman en sportvrouw Een sportprestatie of een reeks van prestaties van de kandidaat in 1999 dient zodanig onder scheidend te zijn ten opzichte van andere sport beoefenaars dat hij/zij een voorbeeld is voor de gehele sport in Oisterwijk. Vrijwillig(st)er De kandida(a)t(e) voor de vrijwilligersprijs moet kwantitatief (tijdsbesteding) en kwali tatief (extra verenigingswaarde) uitsteken boven de andere vrijwilligers en een voorbeeld zijn voor alle leden van de vereniging (uitstraling). Procedure Iedereen uit Oisterwijk kan door invulling van het voordrachtformulier, voor elke categorie personen voordragen, mits goed onderbouwd. Formulieren op te vragen bij het secretariaat van de Oisterwijkse Sportraad, Christel v/d Dungen. Prunusstraat 5, 5061 AR Oisterwijk (tel. 528 6611). En als je al wat groter wordt mag je de staf van Sinterklaas misschien wel vasthouden...

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 15