PLAKKEN EN WINNEN Kerstshow! Ondernemend Moergestel organiseert weer een U^do^hop broers i voor sfeervolle feestdagen... In onze kelder presenteren wij een prachtige en uitgebreide De deelnemende winkeliers: GEMËÏËNTE BELANGEN Harmonieuws Profiteer nu er nog volop keus is... De spelregels... En dit zijn de prijzen (gebaseerd op 2 personen). -( Aksent Kapsalon -‘AfRootven 35 Aphrodite Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 Bijvelt-van de Ven Autobedrijf Industrieweg 5 Broers KadoshopRootven 10 Op ’t Hoog Doe-Het-Zelf Industrieweg 15 Jumbo SupermarktRootven 38 Kemps Drogisterij Rootven 8 Ketelaars Juwelier Rootven 47 In den Korenmaaier SlijterijSchoolstraat 18 Ligtvoet Nimco SchoenenRaadhuisstraat 13-15 Mulders Automatisering Raadhuisstraat Ha Michiels WoninginrichtingRootven 36 Poirters Modehuis Raadhuisstraat 17 F. van Velthoven Electro-Technisch Bureau Schoolstraat 7 Verkooyen Brood en Banket Rootven 23 Vivace Damesmode Rootven 35b Vogels Fiets Sport Rootven 66 Van Zon Slagerij Rootven 74 opleidingsorkesten. Het belooft een boeiende muzikale happening te worden. Als u van muziek houdt, en weet u dat ook het bijwonen van een repetitie best interessant is, dan mag u deze middag niet missen. U bent de 14e s mid dags of een gedeelte ervan van harte welkom. Kalender 2000 Onlangs vroegen wij via dit weekblad uw aan dacht al voor de bekende kalender die Muziek vereniging Prinse Juliana ook voor het komend jaar weer zal uitbrengen. Traditiegetrouw zal ook nu weer iedere maand opgefleurd worden door een nostalgische foto van wat typisch Moergestel genoemd mag worden. Omdat het komend jaar toch iets bijzonders heeft, is uw medewerking gevraagd om een typerende foto te leveren als uw vereniging of bedrijf in 2000 een bijzonder jubileum te vieren heeft. Hierop zijn enkele interessante reacties gekomen. De komende editie van onze eigen Moergestelse kalender belooft dan ook wederom een zeer unieke uit gave te worden. Wij kunnen ons zeer wel voorstellen dat u kost wat kost in het bezit wilt komen van minstens een exemplaar. Vandaar dat wij u nu reeds informeren dat op zaterdag 27 november a.s. enkele leden van onze Muziekvereniging zullen aanbellen om u de kans te geven a raison van fl. 5,- eigenaar te wor den. Een geluidswagen zal u er op attenderen dat ze in aantocht zijn. Mist u ze of zij missen u dan kunt u hierna bij Super de Boer of bij de Jumbo of bij de Rabo nog exemplaren aan schaffen. Fractieberaad Na de algemene be schouwingen komt onze fractie weer bijeen en wel op maandag 15 november a.s. De agen da voor de komende raadsvergadering van donderdag, 18 novem ber a.s. wordt dan be sproken. Hebt u zin om dit fractieberaad eens bij te wonen, kom dan 15 november naar het oude Raadhuis aan De Lind. Onze fractiekamer bevindt zich op de eerste verdieping. U bent van harte welkom vanaf 20.00 uur. Onze fractie bestaat uit wethouder Joop Rak- horst, fractievoorzitter Joost Wagenmakers, de raadsleden Cora Steffens en Janneke Oldenhof, de commissieleden Liesbeth Beek, Harm Horlings, Jacques Raadschelders, Frank Smit en Wout Polderman. Morgen, 11 november worden de algemene beschouwingen gehouden vanaf 15.00 uur in het Oude Raadhuis. Ook ‘s avonds kunt u bin nenlopen. Voor meer informatie kunt u bellen met onze p.r. commissie, tel. 013-5283016. Op maandag 15 november komt de fractie van Gemeente Belangen bijeen voor de voorberei dingen van de komende raadsvergadering. Tijdens deze vergadering zal de agenda van de raadsvergadering van donderdag 18 november besproken worden. Aanvang van deze ver gadering is om 20.00 uur in het gemeentehuis, 2e etage kamer 7. Op de agenda staat o.a. een krediet beschikbaar stellen voor de vervanging van de riolering en het aanbrengen van hemel- watervoorzieningen in drie straten in de kern Moergestel en in vijf straten in de kern Oister- wijk. Het instemmen met het project “Brom fietsmaatregelen Duurzaam Veilig”. Voor meer informatie kunt U zich richten tot een van onze raadsleden: Ruud Hora 528 8526, Jan Oerlemans 515 2239, Piet Meeuwis 528 4678, Cees Rijnen 528 8133 of bij het secretariaat Frans van lersel 528 2500. Tot maandag 15 november in het gemeentehuis. U bent van harte welkom. van het Raadhuis. Leden en sympathisanten zijn van harte welkom. Invulling commissies Onlangs hebben er zich mutaties voorgedaan in de bezetting van de diverse commissies. De invulling vanuit het CDA ziet er als volgt uit: Commissie Algemene Bestuurszaken: Ad Mutsaers 5 13 2392 Commissie Openbare Ruimte: Christien Reus- ken 528 306, Michel Vredebregt 528 2658 Commissie Welzijn: Riky Bergman 513 2407; Ad de Rooy 528 3255 Commissie Econ. Zaken en Sport: Guus Bertens 528 2983; Huib Nouwens 523 4590 Commissie Ruimtelijke Ordening: Anton van Tuyl 521 5205; Guus Mulders 513 3546. Onze commissieleden staan u graag in woord en daad bij! Uitwisselingsconcert Op zondag 14 november a.s. vindt er een muzikale uitwisseling plaats tussen Muziek vereniging Prinses Juliana, Harmonie De Vriendschap uit Middelbeers en de opleiding sorkesten van onze Muziekvereniging en die van Harmonie St. Cecilia uit Rijsbergen. Plaats van handeling: Partycentrum Den Boogaard, Moergestel. De hele zondagmiddag zal er volop en afwisselend gemusiceerd worden. ’s-Middags om 12.00 uur al bijt Harmonie De Vriendschap, die dit jaar het 150-jarig bestaan vierde, de spits af met een vroeg middagcon cert. Een uur later (1 3.00u) volgt dan onze eigen vertrouwde Muziekvereniging. Ook zij zullen een klein uur heerlijke, sfeervolle en luisterrijke klanken ten gehore brengen. Hierna, vanaf ongeveer twee uur, is het de beurt aan de opleidingsorkesten van Moergestel en Rijsber gen. Deze houden eerst een repetitie, aanvanke lijk gescheiden, later een gezamenlijke. Om 16.00 uur is er dan een uitvoering door het opleidingsorkest uit Rijsbergen waarna het om 16.30 uur de beurt is aan onze eigen muzikan ten in opleiding. Tegen 5 uur volgt dan, ter af sluiting van. deze interessante muziekmiddag nog een gezamenlijk optreden van de beide Rootven 10, Moergestel Tel. (013) 513 18 89 Drukke tijden Het zijn drukke tijden voor de verschillende fracties van onze politieke partijen. De CDA- fractie komt maandag 15 november a.s. wederom bijeen. Er zal worden nagepraat over het verloop van de Algemene Beschouwingen van donderdag a.s. en er zullen standpunten worden ingenomen ter voorbereiding op de raadsvergadering van donderdag 18 novem ber. De fractievergadering van maandag 15 november begint om 20:00 uur en vindt plaats in de CDA fractie-kamer op de le verdieping 8-daagse vliegreis naar Malta 8-daagse trein-skireis naar Oostenrijk 3-daagse busreis naar Disneyland Parijs 4-daagse busreis naar Londen 2-daags kuurarrangement bij Thermae 2000 6e prijs: 3-daags zeilweekend op het IJsselmeer 3-daags kasteelarrangement naar Maastricht 4-daagse busreis naar Praag Lang weekend Gran Dorado voor 4 personen 3-daags Waddenarrangement naar Vlieland HEUKELOM MOE. EINDEJAARSACTIE??! ^7 8. oïlSTER^UK GB PAGINA 8 MOERGESTEL-NIEUWS’- WOENSDAG 10 NOVEMBER 1999 1Bij elke vijf gulden aan boodschappen bij één van de deelnemende winkeliers ontvangt u één gratis spaarzegel. 2. Plak deze zegel op de spaarkaart (de eerste zegel is al voorgeplakt...). 3. Lever de volle spaarkaart (24 zegels 1 gratis) voorzien van uw adresgegevens in bij de deelnemende winkeliers. 4. Met iedere volle spaarkaart maakt u kans op een reis. 5. U mag zo vaak meedingen als u wilt. Vergroot uw kansen door zo veel mogelijk spaarkaarten in te leveren. 6. Alleen volledig ingevulde spaarkaarten komen in aanmerking voor een van de prijzen. 7. Er zijn vier prijstrekkingen, t.w.: de zaterdagen 13, 20, 27 november en 4 december 1999. Alle prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht en worden wekelijks gepubliceerd in 'Moergestel-Nieuws'. 9. Kaarten die vóór de eerste, tweede of derde trekking zijn ingeleverd dingen elke keer automatisch opnieuw mee naar de prijzen. 10. Over de uitslag kan niet worden gecorres pondeerd. In plaats van de gewonnen reizen kan ook de helft van iedere prijs in geld waarde worden uitgekeerd. HOOFDPRIJS: 2e prijs: 3e prijs: 4e prijs: 5e prijs: 7e prijs: 8e prijs: 9e prijs: 1Oe prijs: ■ESTEL

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 8