Moergestel BEZORGER CHAUFFEUR Moergestel Schoonmaker m/v voor 10 uur per week Ondernemers... ADVIESBURO Wie komt ons helpen? Schoonmaakbedrijf Berkelmans k VAN DAM Gevraagd: Uitleg over de belastingplannen voor de 21e eeuw Prinsenbal bij ’De Dorstvlegels’ Winnares ballonvaart Wedstrijdploeg ’De Vennen’ klaar voor nieuw schaatsseizoen Op woensdag 15 december verschijnt ’Moergestel- Nieuws’ met een speciale uitgave: een Miilenniumkrant met daarin opgenomen het traditionele Kerstnummer. AANMELDINGSFORMULIER BIJEENKOMST BELASTINGPLAN 21E EEUW FULL-COLOR Voor meer informatie mag u ons ('s-avonds na 19.00 uur) bellen: (013) 513 2268. PAGINA 9 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 3 NOVEMBER 1999 I y y Sollicitatie, zowel schriftelijk als telefonisch: (013) 513 26 67 l fUK De lokatie en het tijdstip van aanvang wordt u dan bekend gemaakt. Onderstaande perso(o)n(en) is/zijn aanwezig op 1 december a.s. telefoonnummer: Naam: telefoonnummer: Naam: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. 513 2268 1 i die met de eeuwwisseling te maken hebben zijn welkom! Voor bijdragen van onze lezers in de Miilenniumkrant stellen we 'n aantal aardige presentjes beschikbaar! Reden dat we zo vroeg met dit bericht komen is gelegen in het feit dat we onze lezers graag uit willen nodigen om voor die uitgave met een bijdrage te komen. Vindt u het leuk om een ’n keer iets te schrijven, dat uiteraard te maken heeft met het millennium, dan nodigen wij u graag daarvoor uit. Hebt u eventueel een idee maar ’ligt de pen’ u niet zo: laat het ons dan even weten. Onze redacteuren zijn op zoek naar onderwerpen (kan ook eventueel een bijzonder jubileum zijn...) die in deze speciale krant geplaatst kunnen worden. Wij nemen na uw tip graag contact met u op. Ook eventuele gedichten of tekeningen In samenwerking met onze fiscalisten Marree, Van Boekel en Smits uit Tilburg organiseren wij een bijeenkomst over het belastingplan 21e eeuw. De bijeenkomst is gepland op woensdagavond 1 december 1999. De bijeenkomst is ook opengesteld voor ondernemers welke geen relatie zijn van ons kantoor. i i Het wordt weer de hoogste tijd dat we onze kuiten gaan smeren. Een mooie gelegenheid daarvoor is natuurlijk het Prinsenbal van ’De Dorstvlegels’. Het belooft weer een supergezellige avond te worden. Tot ziens bij ons in Café ’t Centrum. 'Moergestel-Nieuws' is op zoek naar 'n bezorger voor de volgende straten/buurten: Papenacker 1, Sonman, Bungalowparken, Hoefkens, Tilburgseweg en Oisterwijkseweg. Voor de secure bezorger hebben we 'n uitstekende vergoeding. Tevens zijn we op zoek naar iemand die op woensdagochtend tijd (en 'n auto) heeft om onze bezorgers van kranten te voorzien. De kranten worden uiteraard bij u aan huis afgeleverd. Het betreft plm. V/2 uur werk ('n autorit langs de bezorgers in Moergestel, Haghorst en Biest- Houtakker). 'n Leuke job voor iemand die bijv, de VUT-leeftijd heeft bereikt of geniet van z'n pensioen. Ook hiervoor geldt uiteraard een vergoeding. Voor onze adverteerders hebben we het volgende bericht: deze speciale Millenniumuitgave zal ver schijnen in full-color! De destijds 1000e uitgave van onze krant gaf zoveel spontane reacties dat we onze Millenniumuitgave ook graag in dat kleurige jasje willen steken. Wilt u weten wat de, ook voor deze gelegenheid weer zeer voordelige, mogelijkheden zijn? Neem even contact met ons op en we zullen het u graag vertellen. De Millenniumuitgave van ’Moergestel- Nieuws’ biedt u de mogelijkheid om u aan het eind van de eeuw op opvallende wijze te presenteren in een uitgave die wederom een collectors- item belooft te worden. Onze redactie is er klaar voor. We zijn benieuwd naar uw reacties! 1 Burg. Poortstraat 32 5066 GG Moergestel Tel. (013) 513 26 67 U kunt zich inschrijven voor deze bijeenkomst middels het invullen van onderstaand aanmeldingsformulier en dit te zenden naar Postbus 112, 5066 ZJ Moergestel of via: telefoon (013) 513 6036 telefax: (013) 513 6037 E-mail: vandam@euronet.nl Deelname is gratis. Zaterdag 6 november a.s. is het weer zover. Het bal begint om 20.30 uur en onze huidige Prins Toon 1 gaat ons om plm. half tien verlaten. Elf minuten over elf wordt de nieuwe Prins op originele Dorstvlegelmanier aan u voorgesteld. Iedereen is natuurlijk van harte welkom. MOERGESTEL J BEGROTING 2000 Met het oog op de behandeling van de begro ting 2000 in de gemeenteraad van donderdag 11 november a.s. zal de CDA-fractie op maan dagavond 8 november bijeenkomen om de laat ste hand te leggen aan haar algemene beschou wingen. Leden en sympathisanten zijn hier bij van harte welkom, De bijeenkomst begint om 20.00 uur en vindt plaats in de CDA-frac- tiekamer op de je verdieping van het Raadhuis. Voor vragen enlof suggesties kunt u contact opnemen met Ad Mutsaers (513 2392) en/of Christien Reusken-Wijne (528 3060) resp. voorzitter en secretaris van de fractie. Op zaterdag 16 oktober jl. is het schaatsseizoen eindelijk weer van start gegaan. Dit betekent dat de wedstrijdschaatsploeg van “De Vennen” weer wekelijks traint op de ijsbaan in Eindhoven en hier deelneemt aan de georganiseerde wed strijden. Deze ploeg, getraind door Sjef van den Meijdenberg met assistentie van Mathieu Bruurs en John Schepens, heeft ten opzichte van het vorige seizoen een aantal veranderingen ondergaan. Derhalve een voorstelling van de wedstrijdschaatsploeg die “De Vennen” in het seizoen 1999/2000 gaat vertegenwoordigen: Eva Haans en Jelimer Hooghiemstra: Pu pillen; nieuw in de ploeg; willen zo veel mo gelijk wedstrijdervaring opdoen. Thijs de Vries: Pupil; draait al een jaartje mee; wil vorig jaar opgedane ervaring omzetten in resultaten. Sanne van den Meijdenberg en Jeske de Vries: Junior C; klasse 4 op basis van resulta ten in het vorige seizoen; moeten in staat wor den geacht minimaal klasse 3 te bereiken. Saskia Willems: Junior C; nieuw in de ploeg; is zeer gemotiveerd om zo snel mogelijk de aansluiting met Sanne en Jeske te realiseren. Paul Schrauwers: Junior C klasse 4; moet bij dezelfde progressie als vorig jaar minimaal naar klasse 3 kunnen promoveren. Rob van den Meijdenberg: Junior B klasse 3; kopman van de ploeg; heeft d.m.v. het moun- tainbiken afgelopen zomer voldoende kracht en conditie opgebouwd om zich te kunnen gaan meten met de Zuid-Nederlandse top. Juliën van Velthoven: Junior B klasse 4; beste sprinter uit de ploeg; wil door verbetering van zijn duurvermogen progressie maken op de Schoenwinkel Ligtvoet Nimco is in een nieuw jasje gestoken. Ter gelegenheid hiervan werd er een actie gehouden waarbij een ballonvaart te winnen was. De gelukkige winnares hiervan is de 13-jarige Mi ron Reijnen uit Oisterwijk. Van harte proficiat! middenafstanden. Sjoerd Hooghiemstra: Junior B klasse 5; mede dankzij zijn nieuwe klapschaatsen zeer gemo tiveerd om ook in het nieuwe seizoen vele per soonlijke records te rijden. Brenda van de Wiel: Junior A; nieuw in de ploeg; al vele jaren actiefbinnen de schaatsclub; wil dit jaar ontdekken waar de mogelijkheden bij het wedstrijdschaatsen liggen. Bram van Oirschot: Junior A klasse 4; is door het mountainbiken in de zomer sterker gewor den; wil dit omzetten in nog snellere tijden bij het schaatsen. John Schepens: Senior klasse 4; wil proberen de aansluiting met de steeds harder rijdende jeugd te behouden. Albert de Vries: Senior klasse 5; vader van Jeske en Thijs; wil dichter in de buurt komen van de limiet voor promotie naar klasse 4. Frank van Elderen: Senior klasse 6; zeer sterk op het rechte eind; is in staat om klasse 5 te bereiken door verbetering van zijn bochten techniek. De wedstrijdschaatsploeg van “De Vennen” wordt ook in het seizoen 1999/2000 financieel ondersteund door Adviesburo van Dam. Dank zij deze financiële steun was het bijvoorbeeld mogelijk om, nog voor de opening van de ijs baan in Eindhoven, een tweetal trainingen op de ijsbaan in Lommel te organiseren. Verder staan er nog krachttrainingen en een trainings kamp in Geleen op het programma. Belangstellenden die een keer een bezoek willen brengen aan de schaatswedstrijden in Eindhoven zijn van harte welkom. De toegang is gratis. John Schepens (tel. 513 2027) kan u precies vertellen welke schaats(st)ers op welke wedstrijdavond in actie zullen komen. Wij houden u op de hoogte van de prestaties van de wedstrijdploeg van Schaatsclub “De Vennen”.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 9