u De deelnemende winkeliers: 0 0 De spelregels... En dit zijn de prijzen (gebaseerd op 2 personen). r 4 ft 4 F 8-daagse vliegreis naar Malta 8-daagse trein-skireis naar Oostenrijk 3-daagse busreis naar Disneyland Parijs 4-daagse busreis naar Londen 2-daags kuurarrangement bij Thermae 2000 3-daags zeilweekend op het Ijsselmeer 3-daags kasteelarrangement naar Maastricht 4-daagse busreis naar Praag Lang weekend Gran Dorado voor 4 personen 3-daags Waddenarrangement naar Vlieland ff MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 3 NOVEMBER 1999 PAGINA 7 1. 2. 3. 4. 5. 6. 8. 9. Rootven 35 Schoolstraat 5 Industrieweg 5 Rootven 10 Industrieweg 15 Rootven 38 Rootven 8 Rootven 47 Schoolstraat 18 Raadhuisstraat 13-15 Raadhuisstraat 11a Rootven 36 Raadhuisstraat 17 Schoolstraat 7 Rootven 23 Rootven 35b Rootven 66 Rootven 74 /I ..’4’ Bij elke vijf gulden aan boodschappen bij één van de deelnemende winkeliers ontvangt u één gratis spaarzegel. Plak deze zegel op de spaarkaart (de eerste zegel is al voorgeplakt...). Lever de volle spaarkaart (24 zegels 1 gratis) voorzien van uw adresgegevens in bij de deelnemende winkeliers. Met iedere volle spaarkaart maakt u kans op een reis. U mag zo vaak meedingen als u wilt. Vergroot uw kansen door zo veel mogelijk spaarkaarten in te leveren. Alleen volledig ingevulde spaarkaarten komen in aanmerking voor een van de prijzen. Er zijn vier prijstrekkingen, t.w.: de zaterdagen 13, 20, 27 november en 4 december 1999. Alle prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht en worden wekelijks gepubliceerd in ’Moergestel-Nieuws’. Kaarten die vóór de eerste, tweede of derde trekking zijn ingeleverd dingen elke keer automatisch opnieuw mee naar de prijzen. 10. Over de uitslag kan niet worden gecorres pondeerd. In plaats van de gewonnen reizen kan ook de helft van iedere prijs in geld waarde worden uitgekeerd. Aksent Kapsalon Aphrodite Huidverzorgingsinstituut Bijvelt-van de Ven Autobedrijf Broers Kadoshop Op ’t Hoog Doe-Het-Zelf Jumbo Supermarkt Kemps Drogisterij Ketelaars Juwelier In den Korenmaaier Slijterij Ligtvoet Nimco Schoenen Mulders Automatisering Michiels Woninginrichting Poirters Modehuis F. van Velthoven Electro-Technisch Bureau Verkooyen Brood en Banket Vivace Damesmode Vogels Fiets Sport Van Zon Slagerij Frans Becx Tuinmachines, PVS Meubelen, Groentehal Crisje, Chris van Raak Bloemsierkunst HOOFDPRIJS: 2e prijs: 3e PriiS! n 4e prijs: 5e prijs: 6e prijs: 7e prijs: 8e prijs: 9e prijs: 10e prijs: PLAKKEN EN WINNEN EINDEJAARSACTIE!!! 4^4 Ondernemend Moergestel organiseert weer een A

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 7