Ad Wolfs publiceert fotoboek van ’zijn’ Moergestel I Muzikale komedie ’Het smeulende vuur van de smid’ Aphrodite Li |k Afhaalschema boek ’100 Jaar Moergestel In Beeld Het levenswerk van een verwoed verzamelaar 1964 1999 P - - 4 - 4 J Wolfs bewaarde de foto’s die zijn moeder schoot (vervolg op pagina S) Huidverzorgingsinstituut een Het boek is vanaf maandag 8 november te koop bij KADOSHOP BROERS, Rootven 10 of bij Ad Wolfs, Oisterwijkseweg 58a. onverstandig u in de voorverkoop van kaarten te verzekeren. Uw achternaam begint met de letter A t/m M: ZATERDAG 6 NOVEMBER van 16.00 tot 19.00 uur; Nieuwe Avonturen van Meester Pri^eêeen öoor Jan Naaykens Zijn collectie foto’s is nu ruim achtduizend stuks groot. Elke dag nog komt nieuw materi aal bij hem binnen. De Moergestelnaren zijn doordrongen van het belang van de fotocol lectie waarvoor Wolfs als tiener de grondslag heeft gelegd. Voor in het boek staat een nos- taligsch ogende foto van een ’bokske’, het Ko- dak-cameraatje waarmee zijn moeder Cor Wolfs- van lersel in het midden van de jaren dertig in Moergestel foto’s maakte. Voor een dochter van een ’gewone’ kolenboer was dat een voor die tijd zeer bijzondere hobby. vrijdag 5 november 19.15 uur en zondag 7 november 15.30 uur in zaai Den Boogaard Voorverkoop Met de opvoering van ’Het smeulende vuur van de smid’ wil ’Crescendo’ graag ’De scharen sliep...’ overtreffen. Inhoudelijk is dat zeker mogelijk, want ook de liedjes liegen er niet om. Kaarten 10,- p.st.) zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij Slijterij ’In den Korenmaaier’, Jumbo Denissen, Super de Boer, Rabobank Moergestel en bij Riet Janssen-Nouwens, Pr, Margrietstraat 17, tel. 513 1816. ’n Goede raad: wees er snel bij... Ad Wolfs toont zijn boek op de meest markante plek van Moergestel: bij de kerk. Ad Wolfs is pas 51 jaar en toch heeft hij zijn levenswerk al voltooid. Aanstaande zaterdag 6 november presenteert hij het fotoboek ’Honderd jaar Moergestel in Beeld’. Dit boek vertelt aan de hand van liefst zeshonderd foto’s het wel en het wee van Moergestel in de twintigste eeuw. Het door Moergestelnaar Martien Oerlemans van Buro ’76 uitgegeven boek is het resultaat van de verzamelwoede van Ad (Adr.Zn.) Wolfs. Hij is technicus bij Hydraudyne in Boxtel, maar in zijn vrije tijd heeft hij zich ontwikkeld tot historisch documentalist van Moergestel. Donderdag 11, vrijdag 12 en zaterdag 13 november ’n Opname uit de repetitie: Is er nieuws? Zo te zien wel... Voor de derde maal in successie staat Zangvereniging Crescendo aan het begin van een grootschalige productie in devorm van een muzikale komedie. Mensen die al eerder producties van Crescendo bezochten weten dat zij gezellige avond voor de boeg hebben. Na het eerste succes (in 1989...): Hotel ’Crescen do’ volgde enkele jaren later ’De scharensliep sliep niet’. Nu in 1999 ’Crescendo’ haar 60- jarig bestaan viert doen zij dat opnieuw met een muzikale komedie van de hand van Koos van Elderen. Voor wat betreft de rolbezetting kennen we de meeste personen terug uit ’De scharensliep’. De regie is in de vertrouwde handen van Wilna Schut. Tegen een prachtig gemaakt decor vinden de uitvoeringen plaats op donderdag 11, vrijdag 12 en zaterdag 13 november in ’Den Boogaard’. Aanvang van elke avond is 20.00 uur. Wilt u verzekerd zijn van plaatsen dan lijkt het niet brengen voor bet bele gezin: Toegang f 4,50 (incl. iets lekkers, kaartjes aan de kassa) moergestel in beeld I9OÖ-2O00 st WOENSDAG 3 NOVEMBER 1999 - 24e Jaargang - Nr. 1071 Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel a.s. Weekend kan het door u bestelde boek afgehaald worden in het Parochiecentrum en wel als volgt: Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268. Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Bent u niet in de gelegenheid om tijdens genoemde dagen uw boek(en) op te halen, neem dan contact op met Ad Wolfs, Oisterwijkseweg 58a, Tel. 513 3156. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 t Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! A Uw achternaam begint met de letter N t/m Z: ZONDAG 7 NOVEMBER van 14.00 tot 17.00 uur. Graag aandacht voor het volgende: het kan mogelijk zijn dat er bij het afhalen van het boek wordt gevraagd van welk bank- of postrekeningnummer de betaling is verricht. Dit komt omdat de naamsvermelding in het boek in 'n aantal gevallen niet overeen komt met de naam (de voorletters) op het overschri jvi ngsformul ier. h Q 71 Schoolstraat I Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.jJj

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 1