BIJ SLIPS DE SLIP Zaterdag 6 november presentatie boek ’100 Jaar... I 0800 - 0432 Pieregeblèr - 5 februari 2000 7> I 1< y? l I MODEHUIS ’t Feest van de Lange Nacht 1999 ATB-team ’De Vennen’ bedankt haar Een nieuw computerspelletje Zaterdag 6 en zondag 7 november af te halen i 5 tenCate tal regels die gesteld worden voor deelname: het lied moet in het Nederlands (en liever nog in het Gèssels) gezongen worden, het lied mag niet kwetsend zijn ten Opzichte van personen, en het lied mag met langer duren dan tien minuten. Ja hoor, ’t is weer bijna zover!In de nacht van zaterdag 30 oktober op zondag 31 oktober aanstaande wordt de klok weer een uur terug gezet. Carnavalsvereniging De Durdraaiers organiseert daarom wederom ’t Feest van de Lange Nacht. Dit evenement, dat ook wel bekend staat als De Bierfeesten, zal ook dit jaar weer garant staan voor ouderwetse gezelligheid. Naast de muzikale onldijsting door de Radio Fantasy Drive-in Show, zal namelijk Dario een optreden ver zorgen. Deze rasechte Amsterdammer zingt voor namelijk bekende Nederlandstalige hits, zoals Wij zijn ervan overtuigd dat ook dit jaar weer menigeen mee zal strijden om de titel die in voorgaande jaren door o.a. De Engeland vaarders, Frank Bertens en De Brouwer Junior mee naar huis werd genomen. Net als in voor gaande jaren zal er ook dit jaar weer om een pre- sentatieprijs gestreden worden. Voor informatie over deelname volstaat een simpel telefoontje naar Guus Hurkmans (5 1 32 1 3 5). Dus wil je meedoen aan dit prachtige evenement, bel dan nu op, zodat je op 5 februari, onder het motto ’We zèn rond’, kunt schitteren op het podium van Den Boogaard. Sponsors Donateurs Donkers Autoschade Assurantiekantoor Asmi Grandcafé Stadssporthal Tilburg Van Dal Kunststoffen Vriens Archeo Adviesburo Van Dam Rings Goirle Het is pas herfst, maar de eerste camavalsvoor- bereidingen gaan al van start. Volgende maand zal de nieuwe Moergestelse prins weer gekozen worden en aan het eind van volgende maand, 28 november om precies te zijn, vindt het schit terend georganiseerde Blaoskapellenfestival weer plaats. Wat ook rond deze tijd van start gaat is de voor bereiding van het bekende Pieregeblèr. Want op 5 februari 2000 zal in een uitverkochte ’Den Boogaard’ beslist worden wie het Moergestels carnavalslied voor het millenniumjaar maakt. Ook dit vijfde iaar verwacht iedereen natu urlijk weer veel van de verschillende groepen en individuen uit Moergestel. De laatste jaren hebben bewezen dat deze verwachting terecht is, want talent is er voldoende ’m onze gemeente. Om iedereen een kans te geven om mee te doen aan het Pieregeblèr is er slechts een beperkt aan moeder vraagt nog hoe het was op schoof, maar je geeft geen antwoord, want je bent al de held, vechtend tegen de vijand. ’Oh, gaafJe wint. Nu kun je door naar het volgende level. Zó ver ben je nog nooit gekomen. Opletten nu! Het wordt steeds moeilijker. Gauw eerst even saven, zodat je hier opnieuw kunt beginnen als je af mocht gaat. Eigenlijk is dat een beetje vals spelen, maar dat maakt niet uit, niemand die dat weet. ’Ja mama’, je had haar de eerste keer ook al gehoord, je hebt alleen geen honger. ’O o, nu wordt ze boos’. O.k., toch maar nu stoppen. Dan mag je na het eten nog wel even spelen. Misschien ook wel niet, want mama vindt dat je al te vaak achter de computer zit. ’Maar dat is niet zo, toch?’ Ben jij ook zo blij met je nieuwe computer spelletje en wil je vertellen hoe ver je al bent gekomen, dan kun je altijd even bellen met de Kindertelefoon. Je kunt natuurlijk ook over iets anders bellen, het maakt eigenlijk niet uit waarover je belt. De Kindertelefoon kun je iedere dag tussen 2 en 8 uur bellen over van alles en nog wat. Het nummer wat je dan moet draaien of intoetsen is 0800-0432 en dat kost je niets, want het is een gratis nummer! Nou, tot beis. Op de klok zie je dat het pas 2 uur is. Zucht, moet je nog anderhalf uur wachten. Je wilt naar huis, naar je computer om dat spel te spelen. Als het dan eindelijk half 4 is, ren je naar huis en ga je meteen achter de computer zitten. Je Eerste exemplaar Het eerste exemplaar van een nieuw uit te geven boek krijgt altijd een bijzonder accent door de ’officiële’ overhandiging daarvan. Uitgever Buro ’76 laat die eer toekomen aan de samen steller: Ad Wolfs Adr.Zn. Hij krijgt, na een in leidend woord uiteraard, het eerste exemplaar van ’zijn’ liefst 232 pagina’s tellende boek. Na de woorden die gesproken zullen worden door Noud Smits en Paul Spapens is het woord “De Clown” van Ben Cramer, “Een vrijgezel gaat pas slapen” van Benny Neijman en “Zij gelooft in mij” van André Hazes. Al deze nummers heeft hij voorzien van een persoonlijk arrange ment, dat zeer herkenbaar is voor het grote publiek. Overigens zullen ook dit jaar de bierpullen en de maïs weer niet ontbreken. Het belooft dus weer een te gekke avond te worden, die'je niet mag missen! Dus:... Tot ziens op zaterdag 30 oktober a. s. bij ’t Feest van de Lange Nacht in de feesttent tegenover Partyboerderij ’t Draaiboompje in Moergestel. Aanvang: 20.00 uur. INGANG/REi I f jj aan de auteur zelf. Vervolgens overhandigt deze een exemplaar aan dhr. J. ter Veer, oud-burge- meester van Moergestel, die eveneens voor de overhandiging is uitgenodigd. Ad Wolfs signeert Naar verwachting zal het gedeelte van de aan bieding van ‘100 Jaar Moergestel In Beeld’ ’n klein uurtje duren. Daarna is het de beurt aan de intekenaars om hun exempla(a)r(en) af te komen halen. Vanwege de enorme belangstelling is dat afhalen echter opgesplitst in twee partijen: zaterdag 6 november 16.00-19.00 uur: voorintekenaars wiens achternaam begint met de letters A t/m M; zondag 7 november 14.00-17.00 uur: voorintekenaars wiens achternaam begint met de letters N t/m Z. Op genoemde dagen en tijden is Ad Wolfs ook in het Parochiecentrum aanwezig en zal, in dien u dat wenst, graag het boek signeren. Let wel: we vragen u vriendelijk die twee dagen niet allemaal tegelijk om 16.00 en om 14.00 uur te komen. Liever ’n beetje gespreid, dat is voor ons, maar zeker ook voor uzelf, véél pret tiger i.v.m. eventuele wachttijden! Niet ingetekend? Helaas, dat kan trouwens ook niet meer! Vanaf maandag 8 november is het boek (zij het nog slechts in beperkte mate!) verkrijg baar voor de prijs van 55,95 bij Kadoshop Broers aan het Rootven in Moergestel en bij Ad Wolfs, Oisterwijkseweg 58a, tel. 513 3156. Het veelbesproken boek ’100 Jaar Moergestel In Beeld’ verkeert in de afrondende fase. Middels de voorintekening is de oplage vastgesteld en momenteel liggen de gedrukte katernen bij de binder. Zaterdag 6 november vindt in het Parochiecentrum de officiële presentatie plaats en krijgt auteur Ad Wolfs als eerste een exemplaar. 5 3 - X U TO S«c H LT4O 4 GRATIS Poirters Combineren van verschillende modellen is mogelijk. Het laagstgeprijsde model is gratis. Actie is geldig t/m 04-12-1999. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG'20 OKTOBER 1999 f •WWW* o I PAGINA 7 in beeld I9OO 2000

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 7