2,80 2,80 1.80 erko STOMERIJ 13.90 BRUURS zcouting Slagerij I van Zon-Reyrink lEs Croat's l“S!sa®a5» Kip salade IQO© êDOW® Een collectie houten speelgoed, o.a. poppenhuizen! I Frikandoreepjes in W EA bruine roomsaus 500 gram.. 1 Mager hacheevlees Hartstikke nieuw in onze kelder: UIT EIGEN KEUKEN kWIGWAM - Containerservice - Zand, grint, etc. - Mestdistributie - Grondverzet 6 Worstenbroodjes 175 Kant en klaar stoofvlees Babi Pangang y Gek. ham Rauwe ham 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst Let volgende week op onze speelgoedfolder: boordevol cadeautips en speelgoed voor een verrassende Sinterklaas! binnen... Podiumplaats Marcel Bruurs 4 Blinde vinken ƒ5,- 4 b’ 1 kilo Speklappen Zóveel voordeel kan bij ons eigenlijk niet C^bB samen Bezoekerscentrum Oisterwijk 5066 PC Moergestel Telefoon (013) 513 1496 Heuvelstraat 20 t Rootven 10, MOERGESTEL, Tel. 513 18 89, Fax 513 21 06 IEDERE WOENSDAG Van uw speciaalslagerij uit eigen keuken: 100 gram Scoutinggebouw Den Donk kan nog enkele verenigingen onderdak bieden voor hun activiteiten. Ons gebouw heeft de beschikking over 4 lokalen. Voor informatie kunt u terecht bij R. Bergman-van de Loo, tel. 513 2407. 100 gram LOON- EN TRANSPORTBEDRIJF Poppentheater De Kleine Zon “Help, de nacht is weg!’ Hét adres voor gourmet-, fondue- en huzaren schotels! ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON 013 - 513 1769 1/ Beverpost Paddestoelen kijken Maandag en dinsdag: PIEKEHDAG’ Een grote keus uit vleeswaren, salades en kant-en-klaar maaltijden! 500 gram V PAGINA 6 Geldig van donderdag 21 oktober t/m woensdag 27 oktober 1999 6.50 26 Op donderdag 21 oktober om 13.00 uur en om 15.00 uur worden er in het Bezoekerscentrum Oisterwijk van Vereniging Natuurmonumenten twee leuke poppenspelen gespeeld. Frouke van Zomeren van Poppentheater De Kleine Zon speelt dan het verhaal: Help de nacht is weg!”. Kinderen van 4 tot en met 7 jaar worden samen met hun ouders of grootouders uitgenodigd om te komen kijken. De activiteit kost F4,- voor leden van Vereniging Natuurmonumenten en F5,- voor niet leden. Aanmelden is zeer gewenst; telefoon 521 9209. Er is een tovenaar die de baas is van de DAG en een MOEDER AARDE die de baas is van de NACHT. De tovenaar vindt de dag te kort en wil altijd DAG en doet stiekum de NACHT in een kistje en daarna het kistje op slot. Vijf dienaren (de zintuigen oog, tong, neus, gevoel en de tweeling oren) bewaken het kistje. Het is dag en de zon schijnt maar en schijnt maar. Bijna al het water is verdampt en alles droogt uit! Een aantal nachtdieren slaat alarm! Zullen de kinderen en de zintuigen de NACHT terugvinden? Theo moest toch erkennen dat de wedstrijd in Rhenen altijd weer een aparte is. Vorig jaar nog zeer zwaar ten val gekomen, met het NK dit jaar 25enu kon Theo toch niet anders dan tevre den zijn met een 19e plaats. Groesbeek was het decor van de laatste wedstrijd van het seizoen (tevens ook de laatste wed strijd in het kader van de Rabobank Topcom- petitie). Doordat de start direct flink bergop was, wist Richard zich direct te nestelen in de kopgroep. Zowel hij als Marcel waren gestart op snelle maar gladde banden in de veronderstelling dat het droog zou blijven. Halverwege de wed strijd kregen ze echter een stortbui over zich heen met als gevolg dat het parcours spekglad werd. Het resultaat voor Richard was een acht ste plaats. Marcel had door de modder zijn remblokken volledig weggeremd en moest daar door veel plaatsen toegeven en werd uitein delijk teleurstellend 19e. Hiermee verspeelde hij een top vijf klassering in de eindstand om de Rabobank Topcompetitie (8e). Richard werd daarentegen door een goede tweede seizoens helft verrassend negende. Wij willen onze sponsors bedanken voor de ondersteuning in het afgelopen seizoen. Na een verdiende rustperiode zal over enige tijd de voorbereiding voor het volgende seizoen begin nen. Ook het einde van mountainbike-seizoen is uitstekend verlopen voor het mountainbike- team van schaatsclub De Vennen uit Moer gestel. De wedstrijd in Lemelerveld leverden voor Marcel en Richard Bruurs een zevende resp. achtste plaats op. Luuk v/d Meijdenberg bleef weer niet voor het ongeluk bespaard. Rijdende op een vijfde stek, moest hij wederom uitvallen met een lekke band. Rob v/d Meijdenberg en Bram van Oir- schot reden na een behouden start goed naar voren. Theo Jacobs bewees met een elfde plaats tegen woordig ook met de besten mee te kunnen. De wedstrijd in Rhenen zou voor Marcel de bekroning op het fantastische seizoen vormen met een podiumplaats. Op het loodzware par cours waar onder meer het Nederlandse Kampioenschap dit jaar is gehouden (toen was Marcel zevende), reed al direct in het begin een groep van tien weg met daarin Richard en Marcel. Langzaam werd de groep uitgedund tot zes man jagend achter 1 koploper. Door een aflopende ketting kwam Richard iets achterop. In een poging het gat snel te dichten, nam hij iets te veel risico’s en viel daardoor. Toch wist hij zijn zevende stek vast te houden. Marcel was ondertussen met een medevluchter op weg naar de koploper. Ze naderden snel, maar het gat was net iets te groot. Marcel moest het in de spurt om de tweede plaats afleggen en was niettemin zeer blij met zijn eerste podiumplaats. Peter Zoontjens stond toen al lang aan de kant met een gebroken ketting. De week daarvoor moest hij in Heeswijk-Dinther ook al de wedstrijd staken met een lekke band. Luuk bleef voor het eerst sinds lange tijd ge spaard van grote pech. Hij wist te finishen op een keurige achtste plaats. Zonder een vast geslagen ketting had er misschien een vijfde plaats ingezeten. Rob deed het met een 19e plaats ietsje beter dan in juli met het NK. Bram heeft in de eerste ronden moeite met het kiezen van de juiste weg. Vaak valt hij in de eerste omloop om zich daarna onspannen en beheerst te herstellen. Qua fietsend vermogen kan Bram gemakkelijk mee met de top twintig van de Nederlandse junioren. Op 9 september werd op D’n Donk een groot feest gevierd omdat de Bevers tien jaar bestaan. Alle kinderen lieten op ’t einde een ballon op met een kaartje eraan. Een aantal kaartjes is teruggestuurd. Alle kaartjes kwamen uit de buurt van ’t Gooi. De kinderen hebben allemaal al een prijs ont vangen. Dit zijn alle winnaars: Bjorn v/d Langenberg, Benschop; Tim van lersel, Westbroek; Daniel Moorman, Breukelen; Anouk Mallens Maartensdijk; Bregje van de Schoot, Maartensdijk; Dennis Vermeer, Utrecht; Robbert Verwijmeren, Hilversum; Renee Scheffers, Blaricum; Jelle Priems, Eemnes; Paulien Boogaers, Laren; Joris Laurensen, Huizen; Suleika van Toledo, Huizen; Joost van Esch Huizen. Hartelijk Gefeliciteerd allemaal!!! BB» p HUISHOUDSPECIAALZAAK Zaterdag 23 oktober is er een paddestoelen wandeling voor het hele gezin. De afgelopen periode hebben we al diverse zwammen gezien in de directe omgeving van het bezoekerscentrum o.a. de vliegenzwam en de sponszwam. Welke zwammen of paddestoe len kun je nog meer tegenkomen? Natuurlijk zijn er dat teveel om op te noemen, maar we zullen de russula’s, de grote stink zwammen en div. boleten zeker zien. De herfst is een mooie periode om naar pad destoelen te gaan kijken. De paddestoel zelf is een bovengronds vruchtlichaam. Het grootste gedeelte van de paddestoel zit onder de grond. De kleurrijke hoeden waar de wandelaar van kan genieten zijn dus maar een klein gedeelte van de niet zichtbare zwam of paddestoel. Wil je meer te weten komen over de pad destoelen en zwammen ga dan met ons mee wandelen. We vertrekken om 15.00 uur vanaf het Bezoekerscentrum, wel graag vooraf aan melden bij het Bezoekerscentrum Oisterwijk. De prijs is F1 5,- voor niet leden, Fl 1,- voor kinderen en leden van Natuurmonumenten gratis. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 20 OKTOBER 1999 100 gram Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 6