’’ROEF meente^nformatie bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 Afscheid na 350 voetbaljaren! Audaci nieuws Spreekuren B en W Telefoon- Oisterwijk nummers Sportvereniging Biljartnieuws VVD Tweede Kamerlid in Oisterwijk Op donderdag 28 oktober a.s. komt de finan cieel specialist voor de VVD in de Tweede Ka mer, de heer Willibrord van Beek, naar Oister wijk. Hij zal ons dan informeren over het plan ’de belastingherziening 2001’. In Moergestel In Oisterwijk Tijdelijke Verkeersmaatregel ..Aanwezig: 10.30;. 10.00 12.00; 13.30 13.30; 13.00 15.00; 14.30 AUDACIA JEUGD ROEF HANDBAL ROEF KORFBAL Bouwvergunningen/meldin- gen AANGEVRAAGDE VERGUNNINGEN/MELDINGEN B. en w.-besluiten ’Wijzigingsplan buitengebied Oisterwijk, deel Moergestel Reedijk 5’ Burgemeester en wethouders van de gemeente Oisterwijk zijn voornemens het bestemmings plan “Buitengebied Oisterwijk, deel Moerges tel” te wijzigen voor een perceel gelegen aan de Reedijk 5 kadastraal bekend gemeente Moerges- Bouwplan ter inzage 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 20 OKTOBER 1999 PAGINA 11 1-0 12.00 12.00 10.00 12.30 10.00 10.00 10.00 163.0 punten 161.6 punten 160.1 punten 152.9 punten 146.3 punten 141.6 punten .54.7 - 47.8 .56.0 - 42.9 .42.8 - 56.1 .51.1 - 58.2 Op maandag 25 oktober is er van 16.30- 17.00'uur spreekuur: wethouder Depmann. Op dinsdag 26 oktober is er spreekuur in het Gemeentekantoor in Oisterwijk van 11.00- 12.00 uur: burgemeester Kortmann, wethou ders van den Bosch, Rakhorst en Depmann. In verband met herdenkingsbijeenkomst In verband met een herdenkingsbijeenkomst bij het momument van Generaal Barber aan de Raadhuisstraat te Moergestel worden op 24 oktober 1999 van 11.00 uur tot 14.30 uur de vol gende wegen afgesloten voor alle verkeer behalve voetgangers; Afsluiting van de kruising Rootven/Raadhuis- straat tot de kruising De Stappert/Oirschot- seweg. Het verkeer richting Oirschot wordt omgeleid via de Waterhoefstraat en Heiligenboom. De gemeente nodig in het weekeinde of buiten werktijd? Telefoon 06 - 53 12 03 71 voor meldingen van o.m. plotselinge gaten in het wegdek, omgevallen '‘bomen, rioolverstoppingen. Roef- Taxandria 2 Roef - Tachos Roef - De Beuk Taxandria 3 - Audacia 23 -1 Audacia 3 - SVG 42 - 3 SC ‘t Zand 6 - Audacia 46 - 4 Spoordonkse Boys 3 - Audacia 52 - 7 Audacia 6 - Nemelaer 55 -1 VOAB 8 - Audacia 76-1 Audacia 8 - SVSOS 34 -1 Dames: Audacia 1 - Riel 12 - 1 Programma zondag 24 oktober 2e Bekerronde Audacia 1 - SC Olympus14.30 Vriendschappelijk SVSOS 1 - Audacia 2 Audacia 3 - Noad 6 Audacia 4 - SVSOS 2 Audacia 5 - Beerse Boys 3 Audacia 6 - Beerse Boys 7 Beerse Boys 6 - Audacia 8 Dames: Beerse Boys - Audacia. Uitslagen: Audacia Al-Baardwijk 0-4; RKDSV-Audacia BI 5-2; Willem II-Audacia B2 9-0; RKTW-Audacia Cl 1-3; Audacia Dl-SC Olympus 9-1. Kopgroep gevormd na 3 ronden Na 3 ronden in de strijd om de Moergestelse biljartcompetitie is er een kopgroep ontstaan van 3 verenigingen. In de 2e ronde was de uitslag van Rommen - dé Schouw nog niet bekend; toen de punten geteld waren bleek dat Rommen met een flink verschil thuis van de Schouw gewonnen had. Ook in de 3e ronde wist Rommen de thuiswed strijd tegen ’t Centrum in een dikke winst om te zetten en zodoende de 3e plaats in de tussen stand in te nemen. Bij ’t Centrum was geen vorm te bekennen deze avond en met een magere score van nog geen 43 punten haakte ’t Centrum af in de top posities. Ook voor ’t Draaiboompje is er een flinke ach terstand ontstaan na een flinke nederlaag thuis tegen de Klaore. De Klaore blijft voorlopig in de winning mood en heeft als titelverdediger de le plaats in bezit. De biljarters van ’t Stokske blijven het ook zeer goed doen en hebben de 2e plaats gegrepen na dikke winst in de uitwedstrijd bij de Schouw. Hierdoor is er een flink verschil ontstaan tussen de nummers 1 t/m 3 en 4 t/m 6; natuurlijk duurt de competitie nog lang maar de eerste winst pakken ze je nooit meer af. De uitslagen: Rommen - de Schouw Rommen - ’t Centrum ’t Draaiboompje - de Klaore de Schouw - ’t Stokske De stand: 1de Klaore 2. ’t Stokske 3. Rommen 4. de Schouw 5. ’t Centrum 6. ’t Draaiboompje Programma 23 oktober 11.00 uur GDJ 11.50 uur MCJ 12.40 uur GCJ Programma 24 oktober 10.30 uur HSRoef 2 - OSV/EBHV 3 11.45 uur DAJRoef - RHV 2 13.00 uur HAJRoef - Internos 14.15 uur DSRoef - Elshout 3 14. 10 uur HS Were Di - Roef 15.20 uur MBJ Dongen 3 - Roef Programma 25 oktober (beker): 20.45 DAJ ...Olympus 69 - Roef vertrek 19.15 Programma 28 oktober 21.00 uur Bekerwedstrijd DS....Roef - Tachos 19.00 uur Bekerwedstrijd HSAvanti - Roef HANDBAL IS ALTIJD RAAK Programma 23 oktober: Pup. F: Roef - EDN Asp. C: Roef - Flash Asp. B: Roef - RWB Jun. A: Roef - Klimroos. Zege, ondanks gebrek aan stootkracht Audacia - Mariahout1-0 Na eenderde van de competitie is Audacia nog steeds ongeslagen. Met drie gelijke spelen en vier overwinningen wordt inmiddels plaats twee van de ranglijst ingenomen. Het eerste prijsje (eerste periodetitel na 8 wedstrijden) is alleen nog slechts in theorie haalbaar, zodat alweer naar de volgende stappen moet worden uitgekeken. In conditioneel opzicht begint Au dacia zich te onderscheiden van haar tegen standers in de zin van dat Audacia het tempo van de wedstrijd oplegt. Wordt er een tegen stander ontmoet, die dat tempo enigszins kan bijbenen, zoals Mariahout afgelopen zondag, dan heeft Audacia het moeilijk, want het verzil veren van kansen gaat de ploeg nog niet goed af. Programma zaterdag 23 oktober:Aanwezig: Audacia Al - ZIGO13.30 Audacia BI - Nevelo13.30 DESK - Audacia B213.15 Nemelaer - Audacia Cl12.00 Audacia Dl - Beerse Boys12.30 Audacia D2 - Beerse Boys12.30 Alle E- en F-pupillen spelen 4 tegen 4. Voor de groepsindeling zie het prikbord in de kantine. Bij de E-pupillen spelen groep 1,2,3n en 8 thuis. Aanwezig 9.00 uur. Groep 4,5,6 en 7 van de E-pupillen spelen bij SVSOS. Aanwezig 8.45 uur. Bij de F-pupillen spelen groep 1, 2 en 3 bij Taxandria. Aanwezig 8.45 uur. Groep 4,5 en 6 spelen bij Beerse Boys. Aanwezig 8.45 uur. En groep 7 en 8 van de F-pupillen spelen bij Nemelaer. Aanwezig 8.45 uur. ES.: De jeugdleiders van de E- en F-pupillen mogen ook de groepsindeling bij mij ophalen: Pater Helmerplein 22. Mocht u vragen hebben over de veranderingen in de inkomstenbelasting, lijfrentepolissen of uw leaseauto, enz. kom dan naar deze openbare bijeenkomst. Deze vindt plaats in café ’t Oude Nest te Oisterwijk. Aanvang 20.30 uur. Na afloop is er liberaal café. Hebt u nog vragen over deze avond, bel dan de p.r.-commissie, tel. 528 3016. In week 40 is de volgende melding binnengekomen: - het bouwen van een zwembad aan Kromweistraat 5; - get plaatsen van een tuinhuisje bij Griete Veldeke 39. Sloopvergunning is aangevraagd voor: - asbestverwijdering aan de Floraweg5. In week 41 is de volgende melding binnengekomen: - het plaatsen van een dakkapel op Duyvekotstraat 4; - het vergroten van een woonhuis aan Kloosterlaan 17; - het plaatsen van een tuinhuisje aan Kriekenakker 25. Burgemeester en wethouders hebben op 12 oktober ’99 onder meer de volgende besluiten genomen: Drugsnotitie Het college heeft ingestemd met de Drugsnotitie Oisterwijk waarin het te voeren beleid rondom de handel in drugs in horeca-inrichtingen, woningen en op straat is neergelegd. De noti tie wordt voorgelegd aan de commissie Alge mene Bestuurszaken. Vervolgens wil het college samen met betrokkenen bekijken wat de conse quenties van het beleid zijn voor onze gemeente. Óntwerp-begroting B. en w. hebben ingestemd met de ontwerpbe groting 2000 en het daarbij behorende raads voorstel. De gemeenteraad buigt zich op 11 november over dit onderwerp. Ter advisering wordt het stuk ook voorgelegd aan de Onder nemingsraad. Wet voorzieningen gehandicapten (WVG) Aan de raad zal een gewijzigde verordening WVG ter vaststelling worden voorgelegd. Verbeterplan Sociale Zaken Het eindrapport Verbeterplan Sociale Zaken is vastgesteld. Het wordt geagendeerd voor de commissie welzijn en ter bespreking voorgelegd aan de Ondernemingsraad en ter goedkeuring aan het ministerie voorgelegd. Subsidie Aan zangvereniging Crescendo Moergestel wordt een garantiesubsidie verstrekt voor de musical op 11,12 en 13 november. Brandweer kern Moergestel Ingestemd is met bestek en tekeningen voor de verbouw van de huidige uitrukpost voor de brandweer kern Moergestel. Het werk wordt gegund aan Gebr. Janssen b.v.. Onder voor waarden voert de vrijwillige brandweerverenig ing werkzaamheden uit. Kwaliteitsonderhoud Het college heeft het werk ’uitvoeren kwaliteit sonderhoud aan de rijbaan en aanleggen van ver- keersremmende maatregelen en een parkeer terrein in de Zandstraat gegund. Frans Tekath... Matchwinner! Teveel kansen nodig voor één doelpunt Omdat Mariahout in staat was het tempo te vol gen ontspon zich weer een levendige boeiende wedstrijd met Audacia als meest kansrijke ploeg. Halverwege de eerste helft kreeg Audacia twee uitgelezen kansen om op voorsprong te komen. Eerst was daar Oscar van Alphen, die vrij naar het doel kon lopen, de keeper zelfs nog omspeel de, maar toen de controle over de bal verloor. Vervolgens ging Frans Tekath die vrije ruimte in, zag de meegelopen Corné Zoontjens een nog betere positie innemen, maar ook Corné verloor de controle over de bal. Dergelijke gemiste kansen zijn niet goed voor het zelfver trouwen en houden de tegenstander langer dan nodig is in de wedstrijd. Op eigen kracht kwam vlak na rust Audacia toch op voorsprong. Een goed lopende aanval mondde uit in een (ditmaal) voorzet van Comé op Frans, die beheerst afrondde: 1-0. Mariahout weigerde echter te capituleren en zo bleef de wedstrijd tot het einde toe spannend en boeiend met de gemoedsrust van de voorsprong als voordeel voor Audacia. Hoewel zich nog wel kansen aandienden bleef het bij die 1-0, mede omdat Audacia tot op heden de minst gepas seerde verdediging van de competitie heeft. Nu nog meer stootkracht en de ploeg gaat hoge ogen gooien. Uitslagen zondag 17 oktober 1999 Audacia 1 - Mariahout 1 VERLEENDE BOUWVERGUNNING/MELDING Sloopvergunning is verleend voor: het slopen van een bestaande berging aan Raadhuis straat 37. Bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van een woonhuis en het oprichten van een garage aan Raadhuisstraat 35.Met de volgende meldingen is ingestemd: B en W zijn voornemens bouwverguning te verlenen voor: - het veranderen van de woning aan Oirschotseweg 21. tel, sectie E nr. 0434. Het betreft hier een wijziging van de bestem ming “Agrarisch gebied” naar de bestemming “Agrarisch Bouwblok”. Dit teneinde het be staande agrarisch bouwblok van vorm te veran deren en ter plaatse een varkensstal voor dra gende zeugen te realiseren. Dit houdt in dat er dus geen vergroting van het agrarisch bouwblok zal plaatsvinden. a.s. Vrijdag 22 oktober om 19.00 uur nemen maar liefst 9 gerenommeerde drafpaarden afscheid van het groene gras en verlaten daarmee (als voetballers tenminste) het 9e elftal van Audacia. Nog éénmaal kunt u, onder de eminente leiding van Jantje Janssen, de dravers Gerard Kreijveld (uit de PSV-school...), Ad Denissen, Jan Brekelmans, Dion van Gorp, Ronald Klijsen, Jack Antonis, Piet Rommen, Frans Swinkels en Peter Rommen aan het werk zien in een wedstrijd tegen het zogeheten ‘oud’ 9e van Audacia aangevuld met ster- (pardon...) gastspelers. Deze elf staan onder leiding van Frans Nouws. Ruim 350 jaar voetbalervaring hebben er de ’rotten’ dan opzitten. Nog éénmaal worden de inmiddels kilometerslange verbanden (een gemiddelde huisarts zou jaloers zijn op zo’n voorraad...) op kundige wijze aangebracht om alles op z’n plek te houden. Daarna gaan de zwachtels, samen met de voetbalschoenen, aan de spreekwoordelijke wilgen. Na afloop van de wedstrijd (vanwege de benenverzekering van sommigen mag die niet langer dan 2 x ’n half uur duren) zorgt Mare van Alphen in de kantine voor het muzikale ’verteer’. Familie, vrienden, kennissen en iedereen die maar wil, is van harte welkom vrij dagavond! Het 9e van Audacia neemt echter nog lang geen afscheid van de kantine. Iedere donderdag zit ten ze rond hun eigen stamtafel, ofwel ’De Tafel van 9’, waar tot de klok van middernacht de laatste nieuwtjes en zekere (on)waarheden worden uitgewisseld. Nee, vroeg zal het vrijdagnacht wel weer niet worden, dus gun bovengenoemde heren a.s. zater dag wat extra rust...

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 11