Opening en Open Dag Dierenartsenpraktijk Uw VAKGARAGE DONKERS CAFETARIA-MEDEWERKER m/v voor in het weekeinde. Café/Cafetaria ’t Centrum Schoonmaker m/v WINTERSPORT COINRAAD Schoonmaakbedrijf Berkelmans BOVAG Zaterdag 16 oktober a.s. Ad Rietveld houdt a.s. donderdag inleiding Kledingactie voor Mensen in Nood IVN-dialezing Gevraagd: FIREFLY OFFICIEEL SUBDEALER SEAT - Onderhoud en reparatie alle merken Wij zijn gecertificeerd voor inbouw van SCM-TNO goedgekeurde beveiligingssystemen Tevens zoeken wij een WGfkStGT voor twee ochtenden per week (maandag en vrijdag). Om dit alles te vieren, hebben wij het volgende programma opgesteld: - de officiële opening vindt plaats op vrijdag 15 oktober a.s. en wordt verricht door dhr. Y. Kortmann, burgemeester van Oisterwijk. - op zaterdag 16 oktober a.s. wordt een open dag verzorgd van 11.00 tot 17.00 uur. Schoolstraat 60 5066 EE Moergestel Tel. (013) 513 1110 Wij zijn op zoek naar een leuke, vlotte De dierenartsen van Moergestel hebben reden tot feesten!! Na een bouwperiode van maanden is de uitbreiding van de dierenartsenpraktijk een feit. Men heeft nu ter beschikking van de cliënten een volledig toegeruste paardenkliniek (eerste en tweedelijns), eerstelijns gezelschapsdieren faciliteiten (opnamegelegenheid, operatieruimte, nieuwe wachtkamer) en een grotere apotheek, waar alle dierge neesmiddelen op een verantwoorde manier worden opgeslagen. De bedoeling van deze uitgebreide verbouwing was te komen tot een kwalitatieve verbetering van de serviceverlening aan de huidige en toe komstige cliënten. Met name in de paarden- geneeskunde willen zij zich nog nadrukkelij ker profileren en hun ’voorsprong door kwali teit’ proberen uit te bouwen. Thema-avond Ondernemend Moergestel Vorige week berichtten we al over de Thema- avond van Ondernemend Moergestel die don derdag 14 oktober (morgen) om 19.30 uur gehouden wordt in ’Den Boogaard’. De thema-avond zal voornamelijk staan in het teken van ’Integratie van Bedrijven’, ’n Avond die wordt begonnen met een inleiding door (intussen Moergestelnaar) Ad Rietveld. Ad Rietveld kwam in 1995 vanuit Amerika naar Moergestel. Na een carrière van ruim 25 jaar in de automa tisering, waarvan de laatste 4 jaar in Amerika, besloot Rietveld zijn werkzaamheden in zijn Amerikaanse investeringsbedrijf EsNet Group Ltd. vanuit Moergestel voort te zetten. Het meest bekend werd Rietveld als CEO en President van Word-Perfect dat hij verkocht aan de Amerikanse netwerkleverancier Novell. Over de ervaring met die integratie van de destijds grootste fusie in de softwarewereld en zijn huidige werk met het integreren van Internet bedrijven uit verschillende landen, vertelt Ad Rietveld donderdagavond in ’Den Boogaard’. Heb je zin, bel ons dan even, of kom gewoon langs... Rootven 2, Moergestel, Tel. 513 2564 zorging van hond, kat en paard. - Verder is er een stand van de ZLTO' die de burgers onder onze cliënten kan inlichten over het reilen en zeilen van de rundvee- en varkenshouders. - Op verschillende plaatsen staan monitoren opgesteld waar men via video’s kennis kan nemen van diverse operaties bijTionden, paar den en landbouwhuisdieren. - De Stichting Handicap, een stichting die paardrijden voor gehandicapten mogelijk maakt, verzorgt drie korte demonstraties om 12.00, 13.00 en 14.00 uur. - Van 15.00 tot 16.00 uur vindt er een hon denkeuring plaats waarvan de bedoeling is dat niet de mooiste, maar de beste qua bouw, gehoorzaamheid en verzorging zal zegevieren. (Ras of stand doen hierbij niet terzake!). Prijzen!!! Eenieder die denkt dat zijn hond kans maakt op een van de eervolle prijzen, wordt verzocht rond 14.30 uur aanwezig te zijn met zijn viervoeter. De keuring vindt plaats door een erkend kynoloog, met medewerking van hondenschool Alert. - Om 17.00 uur sluiting. ’Hulp aan ex-kindsoldaten’ staat dit najaar cen traal bij de kledinginzamelingsacties van Mensen in Nood. In landen als Sierra Leone, Liberia en Uganda werden kinderen geronseld als kindsoldaat door strijdende partijen in con flicten en burgeroorlogen. Ze werden ged wongen wapens te gebruiken en te vechten voor hun leven. Vaak verloren ze familie en vrienden in de strijd. Mensen in Nood steunt diverse projecten die werken aan een betere toekomst voor deze ex- kindsoldaten, met onderwijs en heropvoeding. Ze moeten de kans krijgen weer een normaal leven op te bouwen, want ze zijn nog jong en hebben de veerkracht om de ellende achter zich te laten. Inzameling in uw buurt De inzamelingsactie voor Mensen in Nood wordt gehouden op zaterdag 16 oktober a.s. U kunt de kleding brengen bij mevr. J. van Oort, Stokske 1. Draagbare kleding, schoeisel, huishoudtextiel en dekens zijn van harte welkom. Er zijn vri jwilligers aanwezig om de kleding in ontvangst te nemen. Uw kleding meer dan goed Gedragen kleding komt altijd goed terecht bij Mensen in Nood. Dankzij de verkoop van de ingezamelde kleding kan de Kledingactie een bijdrage leveren aan een breed scala van pro jecten. Bijvoorbeeld aan een onderwijsproject voor arme kinderen van de Garo, een minder heidsgroep in een afgelegen deel van Bangla desh. Of aan een vrouwenproject dat juridische en psychologische steun biedt aan gediscrimi neerde en mishandelde vrouwen in Santos, Brazilië. Op verzoek verzendt Mensen in Nood de kleding naar projecten, die op hun beurt de kleding verkopen. De opbrengst komt ten goede aan hun eigen werk. Uitsluitend op verzoek van lokale partners verzendt Mensen in Nood in noodsituaties kleding naar rampgebieden. Voor de open dag wordt eenieder (boeren, bur- gers en buitenlui!) uitgenodigd die een kijkje wil nemen achter onze schermen. Neem vooral ook uw kinderen mee. Het programma is in grote lijnen als volgt: - Vanaf 11.00 uur krijgt iedere binnenkomende familie een nummer uitgereikt. Hiermee dingt u mee naar diverse prijzen. - Er zijn verschillende stands waar men zich op de hoogte kan stellen van de voeding en ver- Paddestoelen door Bart Horvers. Dinsdag 19 oktober om 20.00 uur in de Kunstkring in Oisterwijk. Paddestoelen kijken in de natuur is leuk. Je bent buiten, je ruikt de herfstige bladeren en ook al ken je geen enkele paddestoel bij naam: ze boeien je. Misschien komt dat door het sprook jesachtige wat iedereen uit zijn jeugd zich nog herinnert. Misschien boeien ze je vanwege de mysterieuze sfeer, die er om paddestoelen hangt. Of misschien vind je ze gewoon maar mooi. In ieder geval nodigen ze veel mensen uit om er een mooi plaatje van te maken. Zo zal het bij Bart waarschijnlijk ook begonnen zijn. Ondertussen is dat uitgegroeid tot een uitgebreide verzameling van de prachtigste sfeerdia’s, die de bewoners van het zwammen rijk in al hun glorie en met al hun facetten laat zien. De dia’s zullen worden vertoond in dubbel- projectie, zodat tegelijkertijd details of de groeiplaats van desbetreffende paddestoel kan worden geprojecteerd. En last but not least: Bart kan er ook beeldend over vertellen. De toe gang is gratis. PAGINA 7 Sollicitatie, zowel schriftelijk als telefonisch: (013) 513 26 67 AUTO Burg. Poortstraat 32 5066 GG Moergestel Tel. (0I3) 5I3 26 67 MOERGESTEL-NIEUWS’-WOENSDAG 13 OKTOBER 1999 Leeftijd: vanaf 35 jaar Donsjack Arizona In de maten: S-XXL De Lind 30, Oisterwijk tel. (013) 523 08 75 ■w.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 7