o, Gerot tij genieten met plezier begint natuurlijk hier. Boomkwekerij Udenhout BV ||li||li»l||ill| BOOMKWEKERS M/V ^emeente'/h formatie tóh drolldiê! Slijterij ’In den Korenmaaier Spreekuren B en W GEZELLIGHEID ONDER DE KURK Grant's Drop Shot Altijd wel iets passends onder de kurk, voor elke stemming en elk jaargetijde... Fforyn Legner Grotsch Herfstbok 0 Telefoon- gemeente ■wiwiwwii öisterwijk nummers Bezocht u al eens een vergadering van de gemeenteraad? Wij bieden: - Een goede salariëring - Een prettige werksfeer Functie-eisen: - Interesse in het groene vak - Dynamische, flexibele instelling - Kunnen werken in teamverband - Ervaring gewenst, doch niet vereist Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u richten aan: Boomkwekerij Udenhout BV t.a.v. de directie Schoorstraat 23, Postbus 31 5070 AA Udenhout Informatie in te winnen bij Gerald de Groot of Jan de Jong, Tel. (013) 511 7500. Na werktijd kunt u Gerald de Groot bereiken onder tel. 06 - 53 384 529. De gemeente nodig in het weekeinde of buiten werktijd? Telefoon 06 - 53 12 03 71 voor meldingen van o.m. plotselinge gaten in het wegdek, omgevallen bomen, rioolverstoppingen. (eventueel part-time) of mensen die hiervoor opgeleid willen worden. F Een nieuw paspoort in de komende maanden goedkoper B. en w.-besluiten Boomkwekerij Udenhout BV, een specialist in het kweken van laan- en parkbomen, met een kwekerij van 100 ha en afzet over geheel Europa, zoekt ter versterking van het huidige team Met de ’Takkenronde’ binnenkort van uw grof snoeihout af Wet milieubeheer Bouwplan ter inzage Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel. Tel. (013) 513 1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. PAGINA 11 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 13 OKTOBER 1999 Oj>! Hl I fles 70 cl. Ha fijn... een echte Schiedamse borrel van floryn. Echte droplikeur. It's Black Magie. Whisky Family Reserve. Van drie kanten bekeken een beste Scotch, fles 70 cl. Jonge Jenever liter Lekker...Legner. Bij Legner wordt je gulden een Euro waard. Spaar de actie doppen. Legner Lichte Borrel Het bier van de herfst. sixpack 6 flesjes 30 cl. n voert actie tegen hondenpoep-overlast en andere mistoestanden m ons leefmilieu' Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 TC -1 A G Heeft u een nieuw paspoort nodig Dan loont het de moeite om dat in de goedkope periode aan te schaffen. Die periode is op 1 oktober ingegaan. Tot 1 januari 2000 blijft het paspoort een stuk goedkoper. Nog dit jaar aanschaffen betekent dat u geld bespaart want vanaf die datum wordt het paspoort duurder. U krijgt het advies om uw paspoort voor 15 december aan te vragen en af te halen. U loopt Burgemeester en wethouders hebben op 5 okto ber ’99 onder meer de volgende besluiten geno men: Gemeentepagina’s Het college heeft besloten om de betaalde offi ciële gemeentepagina’s aan te besteden. Het onderwerp zal te zijner tijd ter kennis worden gebracht van de commissie Algemene Bestuurs zaken. Het is de bedoeling een nieuw contract per 1 januari 2000 te laten ingaan. Subsidies Het college heeft besloten niet tegemoet te komen aan het bezwaar ingediend tegen het niet verhogen van subsidie aan het Oranjecomité Moergestel. De gemeenteraad vergadert eens per maand. Donderdag 14 oktober om half acht is het weer zo ver. De gemeenteraad beslist als hoogste baas van de gemeente namens u over zaken die u raken. Als u dat wenst dan kunt u vanaf de publieke tribune de vergaderingen volgen. Wilt u weten wat er zoal aan de orde komt tijdens de vergadering? Haal dan bij voorlichting in het gemeentekantoor of in het servicepunt van de gemeente in Moergestel gratis een set met de agenda en de voorstellen die burgemeester en wethouders aan de gemeenteraad doen. Heeft u grof snoeihout (dus geen complete coniferen, dikke stammen met een grotere diameter dan 12 cm e.d.), waarmee u geen weg weet, dan is de ’takkenronde’ de manier om van dat grof snoeihout af te komen. In samenspraak met het Kringloopbedrijf Oisterwijk heeft het gemeentebestuur besloten om twee maal per jaar grof snoeihout op te halen bij mensen die zich daarvoor aanmelden. Maar houd er rekening mee dat alles wat in de minicontainer kan, zoals bladeren en takjes, normaal via de huisvuil- route in de gft-container moet worden aange boden. Hoe aanmelden? Mensen die na het snoeien hun grof snoeihout kwijt willen, kunnen dat vanaf dinsdag 19 okto ber tot en met dinsdag 2 november 1999 melden bij het Kringloopbedrijf Oisterwijk. Dat kan telefonisch via het volgende nummer van het Kringloopbedrijf: 0900-8212248. Wanneer ophalen? De ’takkenronde’ wordt in Moergestel gere den op donderdag 11 november 1999. Wel aanmelden De ophaalronde van het snoeihout moet gep land kunnen worden. Daarom wordt gevraagd of u wilt melden dat u snoeihout kwijt wilt. Als u dit meldt, dan kan er zo efficiënt mogelijk wor den gewerkt. Aanmelden kan alleen vanaf dins dag 19 oktober tot en met dinsdag 2 november 1999 bij het Kringloopbedrijf Oisterwijk, tele fonisch bereikbaar op nummer: 0900-8212248. Hoe aanbieden Heeft u gemeld dat u grof snoeihout wilt aan bieden, dan moet u daarvan handzame pakket ten maken. U kunt die pakketten langs de rand van de weg leggen. Daar wordt het keurig opge haald. De mensen van de ophaaldienst weten immers dankzij uw melding precies waar ze moeten zijn. LET OP: u mag maximaal 1 m3 aanbieden! Zelf brengen U hoeft met uw vrijkomend snoeihout niet te wachten tot de takkenronde. U kunt het gehele jaar door snoeihout (tegen betaling van f 10,00 per m3) afleveren op de milieustraat aan de Veldweg 6. bezoekadres: Ee Lind 44, Oisterwijk, tel. (013 529 13 11 dan niet de kans in eventuele millenniumdruk- te verzeild te raken en u bent ervan verzekerd dat u omstreeks de millenniumovergang een paspoort in uw bezit heeft. Dat is belangrijk als u daarvan begin januari 2000 gebruik moet maken. U kunt voor een nieuw paspoort en andere reis- papieren terecht bij de balie van de afdeling Burgerzaken. U kent het motto: klaar terwijl u wacht! Beschikking B en W hebben een vergunning verleend in het kader van de Wet milieubeheer aan: - de heer L. Helmer voor een nertsenbedrijf aan Vossenhoorn 5. De beschikking is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikking niet gewijzigd. De beschikking ligt vanaf 18 oktober gedurende zes weken ter inzage bij de afdeling BMZ en gedurende die termijn kan beroep worden ingesteld. Het volgende bouwplan ligt m.i.v. donderdag 14 okto ber gedurende 14 dagen in het gemeentekantoor ter inzage op de afdeling BMZ. B en W zijn voornemens bouwvergunning te verle nen voor: - het bouwen van een woning op de hoek Postel- straat/Past. de Louwstraat. Gedurende de termijn kunnen schriftelijke bedenkin gen naar voren worden gebracht. In verband met de herfstvakantie zijn er maandag en dinsdag geen spreekuren in Moergestel en Oisterwijk. Is JoMiv Laas ool< io sLro^-Ua^m^js? op de rèoepoprkiWh, aso! HERFST Vieux liter of Fine Vieille liter

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 11