De Drankenspecialist... het beste begin van alle gezelligheid. BIBLIOTHEEK Slijterij ’In den Korenmaaier’ Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel, Tel. 013-513 1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. Aphrodite stichtmcfbpenbare Bij ons vindt u voor elke gelegenheid iets passends 'onder de Uitnodiging Algemene Vergadering van Rabobank Moergestel Malibu kurk'... RUMj GEZELLIGHEID ONDER DE KURK JONGE JENEVER’ Aphrodite: hèt adres voor klein-lederwaren! Elke seconde 15 flessen Baileys Smeets Schilderscollectief exposeert in Oude Kerkje Zwanger? Pas bevallen? Rabobank SME Sorter Jachtbitter Chateau Beauséjour A.C. Bordeaux 1998 per fles 8,95 Chateau Haut Gantelet A.C. Bordeaux 1998 per fles 7,50 Chevaliers D Aymon A.C. Bordeaux Supérieur 1996 per fles 12,95 Damestassen Rugzakken Reistassen Shoppers Portemonnees Riemen Rabobank Schoolstraat 5 5066 EC Moergestel OISTERWIJK EN MOERGESTEL Wist u dat er op de wereld elke seconde 15 flessen Bordeaux en Bordeaux Supérieur worden geopend? Dit zegt wel iets over de reputatie van Bordeaux: het beroemdste wijngebied ter wereld, maar het vertelt ook iets over de prijs-kwaliteit-verhou- ding van deze appellations. Waar krijgt u zoveel klasse voor uw geld? In de weekenden van 2 en 3 oktober en 16 en 17 oktober exposeert het Schilders Collectief Valkenswaard in het Oude Kerkje te Middel- beers. Exposanten tijdens het eerste weekend zijn: An Baijens, Annie Mieke Ewalds-van der Heijden, Jo van Gerven, Els van GilsWeijermars, Wil Gijbers, Nieo Jorissen, Anneke Swinkels en Harrie van Velzen. Het schilderscollectief, dat inmiddels 5 jaar bestaat, wordt gevormd uit leden die allen de academische opleiding gevolgd hebben in Arendonk. Thans werken deze kunstbeoefe- Wil je je kindje graag borstvoeding geven? Het is heel natuurlijk om te doen, maar toch gaat het niet bij iedereen, helemaal van-zelf. Als je goed geïnformeerd bent is de kans op slagen van borstvoeding groter. Daarom organiseert de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk, informatieavonden over borstvoe ding geven. De avonden zijn bedoeld voor iedereen die geïnteresseerd is in borstvoeding: zwangere vrouwen, maar ook partners zijn van harte welkom, voedende moeders en medewerkers in de gezondheidszorg. In drie avonden komen talloze aspecten aan bod. Bijvoorbeeld: waarom ga je borstvoeding geven? Wat zijn de voor- en nadelen? Hoe kun je je goed voor bereiden? Hoe kun je problemen voorkomen en verhelpen? Hoe weetje of je baby genoeg voeding krijgt? Er is gelegenheid tot het stellen van vragen en het uitwisselen van ervaringen. De informatieavonden vinden plaats in Moer gestel op de drie volgende data: 12,19 en 26 oktober. Deelname is gratis, er wordt alleen een bij drage gevraagd voor koffie en thee. Voor meer informatie en aanmelding kun je con tact opnemen met: Jessica Jansen, telefoon 513 2643. naars met groot enthousiasme samen in het atelier van Theo Kappé in Valkenswaard. Het werk van de groep was, met zeer groot suc ces, een aantal jaren geleden ook te zien in het Oude Kerkje. Het collectief herbergt een grote diversiteit in technieken, stijlen en schilderthema’s. Een zeer gevarieerde tentoonstelling en een lust voor het oog. Te zien op zaterdag 2 oktober van 13.00 tot 17.00 uur, op zondag 3 oktober van 11.00 tot 17.00 uur. De entree van twee gulden (kinderen gratis) is bestemd voor de instandhouding van het Oude Kerkje. Het kerkje is gelegen aan de Willibrordstraat. In het weekend van 16 en 17 oktober exposeert de tweede groep van het Valkenswaards Schil derscollectief. Voorlezen feestelijk van start in de Kinderboekenweek Het startsignaal voor het wekelijks voorlee- shalfuurtje wordt gegeven op de eerste dag van de Kinderboekenweek: 6 OKTOBER. Alle kinderen van 3 t/m 6 jaar zijn van harte welkom bij het voorlezen. Wij hebben een zeer speciale gast, die een erg leuk boek heeft klaarliggen en omdat het Kinderboekenweek is ook voor alle kinderen een verrassing. Kom tussen 3 uur en half 4 naar de biblio theek. Op 13 oktober wordt er voorgelezen uit bekroonde boeken. Tijdens de Kinderboeken week krijgen een aantal boeken namelijk een prijs: een gouden of een zilveren griffel. Tijdens het voorleeshalfuurtje willen we jul lie laten kennis maken met enkele van deze bekroonde boeken. r MOERGESTEL-NIEUWS’- WOENSDAG 29 SEPTEMBER 1999 PAGINA 5 De Rabobank is een coöperatieve bank die opkomt voor de belangen van haar leden. Via een gekozen Bestuur en de Algemene Vergadering oefenen de leden invloed uit op het beleid van hun plaatselijke bank. De Rabobank kiest bewust positie als een dienstverlener die nauw betrokken is bij de lokale gemeenschap waarvan de leden deel uitmaken. Het Bestuur fles 70 cl. fles 70 cl. De volledige agenda, de notulen van de vorige Algemene Vergadering, de jaarrekening 1998 en de overige stukken liggen vanaf vandaag voor leden ter inzage op ons kantor. Verkorte agenda: 1. Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Jaarrekening 1998 4. Decharge 5. Benoeming leden Bestuur en Raad van Toezicht 6. Mededelingen en rondvraag. Rabobank Moergestel houdt op donderdag 21 oktober 1999 aanstaande haar jaarlijkse Algemene Vergadering. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en vindt plaats in Partyboerderij ,'t Draaiboompje'. De belangrijkste statutenwijziging van vorig jaar heeft de weg vrijgemaakt naar een open coöperatie met méér en meer betrokken leden. De Algemene Vergadering van 21 oktober 1999 wordt de eerste waarin onze bank in haar nieuwe coöperatieve vorm naar buiten treedt. Moergestel Caribbean White Rum with Coconut. Irish Cream Liqueur. Baileys drink je op je eigen manier: Puur, on the rocks of als Baileys shake. Jonge Jenever op ambachtelijke wijze gestookt. liter «ittrr'nu.M «Mtór 1'508'.--IW J Rum It’s Tropical 'OJPÈGorter. ^-sJbrulnofwit ‘uitles 70 cl. jacht met Gorter, fles 70 cl.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 5