LEERLING-SLAGER verschijnt aar Slagerij J. van Zon-Reyrink Poirters Poirters COPY CA T Boek ’100 Jaar... op 6 november MOERGESTEL BEGINNERS ENGELS te Moergestel vanaf donderdag 7 oktober 1 (fulltime) Voor spoedige indiensttreding gevraagd: (in ambachtelijke slagerij) Vr/m voor 20 en 40 uur per week Foto-expositie Ouderenmiddag vrijdag 15 oktober in ’De Kunstkring’ 224 Pagina’s vol prachtige foto’s /w/' of iemand die ervoor wil worden opgeleid. Sollicitaties na telefonische afspraak: Ondergetekende tekent in voor het boek ’100 Jaar Moergestel In Beeld’ en wil graag ex. ontvangen. Naam Adres PC/Woonpl. Handtekening: De omslag van het nu al veelbesproken boek... in beeld Wij bieden een afwisselende baan in een klein team. Copy Cat is een kopieerbedrijf in de ruimste zin des woords. Ervaring is gewenst doch geen strikte eis. (Geen leeftijdsgrens) Het totaalbedrag van 55,95 p.st.) heb ik inmiddels overge maakt op bankrekeningnr. 13.45.44.463t.n.v. Buro 76 te Moergestel onder ver melding van 'Boek 100 Jaar’. In november 1999 verschijnt het boek ’100 Jaar Moergestel In Beeld’ van de hand van Ad Wolfs Adr.Z. Het boek bestaat uit plm. 200 pagina’s op A4-formaat en bevat 600 foto's van Moergestel in de afgelopen 100 jaar, voorzien van begeleidende teksten. Het boek wordt genaaid gebonden en voorzien van een harde kaft. De prijs van het boek bedraagt 55,95 per stuk. U kunt d.m.v. deze bon op het boek intekenen waarna uw naam wordt opgenomen in het register achterin het boek. ’100 Jaar Moergestel In Beeld’ wordt slechts éénmalig uitgegeven in een beperkte oplage die wordt vast gesteld na de intekenperiode. Rootven 74, Moergestel, Tel. (013) 513 1769 Bekijk onze etalages eens... MODEHUIS MODEHUIS Kleine groepen, door Engelse docente. Ook andere niveaus en literatuur. Ini.: Eileen Hourihan, Tilburgseweg 54 5066 BV Moergestel Tel. (013) 513 2265 Gratis intake-gesprek.: Open Dag: donderdag 30 september 16.30-20.00 uur. Pr. Irenestraat 11, 5066 BD Moergestel, Tel. (013) 513 4013 Gedurende de maanden september en oktober hangen er in het conferentiecentrum Boschoord aan de Gemullehoekenweg in Oisterwijk 31 foto’s van Piet Huijgens, Ad Verhoeven en Nelleke Okkers. Allen zijn lid van de fotogroep FoMo in Oisterwijk. Op deze expositie kunt U vooral genieten van de thema’s glas en detail fotografie. Boschoord is geopend van maandag t/m vrijdag van 9 tot 17 uur. Ruime keus in baby- en kinderkleding van Lapanino, Spetter, Léé en Lapagayo. Wegens enorme groei van ons bedrijf vragen wij voor DIRECT: In de pauze wordt u wederom getrakteerd op koffie of ’n drankje en lekkere borrelhapjes. Na de pauze vinden vervolgoptredens plaats in de grote zaal. Om 17.00 uur kunt u kijken en genieten van een act van het personeel van De Kunstkring waarna de middag wordt afgesloten door Wethouder Depmann. Vervolgens krijgt iede reen nog een presentje mee naar huis. Kaartjes voor deze middag kosten 3,- per stuk en zijn vanaf heden verkrijgbaar in De Roozendries. Vermoedelijk wordt het afhalen ’uit gesmeerd’ over twee dagen, te weten zaterdag 6 en zondag 7 november. Houd de publicaties daaromtrent goed in de gaten. Ook senioren uit Moergestel welkom... In De Kunstkring te Oisterwijk vindt op vrij dag 15 oktober een speciale middag voor oude ren plaats. Voor de zesde maal wordt deze mid dag georganiseerd door het personeel van De Kunstkring die de ouderen ieder jaar een onver getelijke middag bezorgen. Hoe ziet het programma er uit? Vanaf 13.00 uur wordt u muzikaal ontvangen met ’n kopje koffie of thee met iets lekkers daarbij. Om 14.00 uur wordt het programma in de zaal geopend door burgemeester Kortmann en directeur Jan Rijnen van De Kunstkring. Aansluitend vinden er ’n aantal optredens plaats van artiesten, te weten: het duo Joop en Marijke, Maitre Pierre met diverse acts en zanger/enter- tainer Peter Aarts. Oplage Ondertussen nadert ook het moment dat de oplage van het boek moet worden vastgesteld. Over ’n tweetal weken wordt met het drukken van het boek begonnen en zal de oplage moeten zijn vastgesteld. Aan de hand van de nu al gereserveerde boeken wordt de defnitieve oplage vast gesteld, doch daarnaast wordt natuurlijk nog ’n aantal extra exemplaren gedrukt en blijft het mogelijk ook nog achteraf in het bezit te komen van dit prachtige stuk Moergestelse geschiedenis. Presentatie Inmiddels zijn ook de eerste afsprak en gemaakt voor wat betreft de pre sentatie van het boek en de over handiging van het eerste exemplaar. Dit officiële gebeuren vindt plaats op zaterdag 6 november in het Paro chiecentrum. Ook wordt die dag (naar alle waarschijnlijkheid tenminste) de mogelijkheid geboden het boek daar af te halen en te laten tekenen door de auteur. K- f Nog twee weken hebt u de tijd om via de intekenbon een exemplaar te reserveren van ’100 Jaar Moergestel In Beeld’. Na die periode is het boek weliswaar nog te koop in de losse verkoop, maar kan uw naam niet meer vermeld worden in het intekenregister dat achterin het boek wordt opgenomen. MOERGESTEL PAGINA 9 Gratis Setter verjaardagkalender (Deze bon invullen en in een met 80 ct. gefrankeerde envelop opsturen naar: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel of op dat adres in de bus stoppen. Telefonische bestellingen kunnen niet worden geaccepteerd. Intekeningen zijn dan pas van toepassing indien het verschuldigde bedrag op bovengenoemde bankrekening is bijgeschreven. Na verschijning wordt bekendgemaakt wanneer u uw bestelde boek(en) kunt afhalen). Mode is altijd volop in ontwikkeling. Wij houden continu de vinger aan de pols op modegebied, zodat u bij ons altijd precies vindt wat u zoekt. Behalve met onze brede collecties en ruime keuze, verrassen wij u telkens opnieuw met aantrekkelijke aanbiedingen en spannende modeverrassingen. Wij leiden u graag binnen in onze wereld van mode... MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 22 SEPTEMBER 1999 Pullover Jacintha hennnertHgcn kan wentelen leeft tuve matil In beeld 1900-2000

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 9