(voorlopig) 7.500 Opbrengst fancy-fair Stanislaus J 5 8 Wenskaarten vcouting Onze getïele callectie Wenskaarten i i& neniieuwd! F1! II Aphrodite ie Folder niet gehad? Kijk deze week ook in onze huishoudelijke folder, bóórdevol aanbiedingen!!! Bel ons even en u krijgt hem alsnog! Nu nóg meer i Keuze^ van 10,- NU kWIGWAM Doe Een Wens Stichting kan weer aantal wensen vervullen AANBIEDING: Afgestudeerd 10 jaar Bevers it"' I y De vertegenwoordigers van de Doe Een Wens Stichting konden hun oren afgelopen M.O. Rootven 10, MOERGESTEL Tel. 513 18 89, Fax 513 21 06 I LJLJ(===’ m MAPnnpfiTFI Marion Coolen (links) kon als vertegenwoor digster van de Doe Een Wens Stichting haar oren nauwelijks geloven... Tweede van links Henri Bouwmans, directeur van Stanislaus. Onlangs heeft Birgit Vriens, Kloosterlaan 17, haar doctoraal diploma Gezondheidsweten schappen, afstudeerrichting Biologische Ge- zondheidskunde aan de Universiteit Maastricht in ontvangst mogen nemen, Inmiddels is Birgit begonnen aan de studie Geneeskunde. Van harte proficiat! die dit feest hebben opgezet. Dankzij de mede werking die zij kregen van heel veel vrijwilligers konden alle kraampjes bemand worden en dat waren er nogal wat. Ook waren er diverse loterijen, zoals o.a. het zon nebloempitten raden. Het juiste aantal was 1999 en werd door 5 personen goed voorspeld. Na loting was P Denissen, Kriekenakker 31, de gelukkige. Winnaar van de grote loterij (de eerste prijs was een ballonvaart) was Zuster Gerda. Of zij werkelijk ons landje gaat bekijken vanuit het mandje wagen we nog even te betwijfelen. Voor een foto-overzicht van hetgeen er o.a. te zien was afgelopen zondag verwijzen we naar elders in deze krant. De officiële eind- opbrengst publiceren we op een later tijdstip als alle zaken zijn afgerond. (geldig t/m zaterdag 2 oktober) De Doe Een Wens Stichting vervult de lief ste wensen van kinderen van 3 tot 18 jaar met een levensbedreigende ziekte. Alle wensen worden vervuld, mits de kinderen dit lichamelijk en geestelijk aankunnen. Wens in beeld Getracht wordt om de vervulling van zo’n wens, die dankzij Moergestelse gelden tot stand is gekomen, van dichtbij mee te maken. Het vol gen van zo’n wens (met de camera’s van MTV) moet echter via officiële wegen worden aan gevraagd omdat de privacy van de kinderen natuurlijk voorop staat. Binnen enkele weken wordt daarover uitsluitsel verwacht. Mocht die positief uitvallen dan zou dat een prachtig slot zijn van dit succesvolle fancy-fair. Complimenten Veel complimenten komen toe aan de mede werksters en medewerkers van Huize Stanislaus p Huidverzorgingsinstituut q Vorige week zaterdag was het groot feest in en rondom D’n Donk. Op deze zonovergoten zater dag kwamen vele Moergestelse kinderen naar Huize Hotsjitonia om met alle Bevers het 10 jarig bestaan van Huize Hotsjitonia te vieren. Naast spelletjes voor de kinderen was er een groot luchtkussen en een kraam met drinken, snoep en chips. Voor iedereen was er volop vertier. De ochtend werd afgesloten met een bal lonnenwedstrijd, waarna we in een supergrote kring met z’n allen het sluitingsliedje van de Beverochtend zongen. Graag willen wij bij deze alle sponsors bedanken, die het voor ons mogelijk maak ten op deze manier ons 10-jarig bestaan te vieren: Rabobank Moergestel, Jumbo Super markt, Super de Boer, Da drogisterij, Kadoshop Broers, Groentehal Crisje, Copy Cat, Woning inrichting Jan Michiels, Slagerij van Zon, Aan nemersbedrijf op ’t Hoog, van Dal kunststof fen, kapsalon Aksent, Bloemisterij Willems en Bakkerij Verkooijen. Naast de sponsors bedanken wij ook alle ou ders, vrienden en familie die op deze ochtend voor ons klaar stonden om de spelletjes te begeleiden. Allemaal van harte bedankt. Op 1 en 2 oktober staat er voor de Bevers weer iets speciaals op het programma. De oudste Bevers gaan dan overvliegen naar de Esta’s. Het overvliegen zal dit jaar gebeuren tijdens een gezamenlijk weekend samen met alle andere scoutingleden. zondag maar amper geloven. Na een eerste globale kijk op de opbrengst van het op Huize Stanislaus gehouden fancy-fair bleef de teller stilstaan bij het prachtige bedrag van 7.500,-. En dat is nog niet alles... Prachtige zondag Complimenten komen meer dan toe aan de organisatoren van dit onvergetelijke feest. Want dat was het! Met de medewerking van het zomerzonnetje werd het een heel gezellige dag. Niet alleen voor de vele honderden bezoekers die er kwamen maar zeker ook voor de bewoon sters van Huize Stanislaus. Ook zij genoten volop van hetgeen er was georganiseerd en veel zusters lieten het, gezellig zittend op het grote terras, lekker over zich heen komen. Eindopbrengst De eindopbrengst van het totale feest is nog niet bekend, maar dankzij de medewerking van leveranciers en Moergestelse bedrijven kan die eindopbrengst nog wel eens ’n flink eindje oplopen. De vertegenwoordigers van de Doe Een Wens Stichting waren dan ook zeer voldaan en enthousiast voor wat er voor de stichting tot stand was gebracht. WOENSDAG 22 SEPTEMBER 1999 - 24e Jaargang - Nr. 1065 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268. Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel HUISHOUDSPECIAALZAAK I 7U Schoolstraat 5 M i MOERGESTEL M Tel. 013-513 1474 t 5 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) ƒ5. I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 1