Fresh Hair en Crèmezeep voor handen Lego SNAP 3502 Body douchegel 16e Touwtrekweekend KPJ Aphrodite Zie de billaoe op de P Gerarduskalender WIGWAM ’Crescendo’ houdt haar donateursactie Badmintonclub Moergestel In Memoriam Kees Jansen HSV De Rietvoorn a.s. Zaterdag en zondag: 1% WOENSDAG 15 SEPTEMBER 1999 - 24e Jaargang - Nr. 1064 O EENMALIGE AANBIEDING: alléén deze week van 7.95 voor l.v.m. het huwelijk van onze medewerkster Mandy hebben wij A.S. VRIJDAG GEEN KOOPAVOND! Rootven 10, MOERGESTEL Tel. 513 18 89, Fax 513 21 06 Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! 'URHAAI Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel Flacon 300 ml. 3 soorten van 3.49 voor Pompje 500 ml. van 3.49 voor OP OP! Vervroegde Jaarvergadering 13 7U Schoolstraat f Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 h Huidverzorgingsinstituut bê Jan Habraken 2.95 ram.a.. ■■•■(•it Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268. Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond^ Op zaterdagavond 18 september wordt er een spetterend optreden verzorgd door niemand minder dan Charlie Lownoise en Mental Theo. Op zondag 19 september starten vanaf 12.00 uur de touwtrekwedstrijden. En zondag wor den de kampioenschappen afgesloten met een kei-gezellig optreden van een echte Fries namelijk Erik Hulsebosch. Voor de kleintjes die aanwezig zijn die dag zijn er ook voorzieningen getroffen. DE Heb je zin om badminton te gaan spelen, zowel recreatief als in competitieverband, kom dan op woensdagavond eens een keertje kijken in sporthal Stokeind na 20.00 uur. Je kunt ook bellen naar 513 3723 of 543 5930. Tot ziens op woensdagavond. N.v.d.R.: Vorige week plaatsen we dit stukje ook, maar dan onder ’n ander kopje. We ver wisselden n.l. twee verenigingen. Onze excu ses... 1.99 Een dezer dagen komen leden van de Zang vereniging ’Crescendo’ bij u aan de deur voor de jaarlijkse donateursactie. De vereniging hoopt dat u dit jaar ’n extra steuntje in de rug geeft omdat dit jaar bijzon dere activiteiten op het programma staan. Zo zijn er bijv, extra gelden nodig voor de uitvo eringen van de musical ’Het smeulende vuur van de smid’ die half november plaatsvinden in Den Boogaard. Doe uw gulle hart eens open en geef de zangvereniging een financieel zetje. Bijvoorbaat hartelijk dank voor uw medewer king. 1 «99 Een bijzonder nieuw jaar is in aantocht en op tal van fronten wordt daar aandacht aan geschonken. Ook op het gebied van kalenders. De Gerardusstichting te Wittem brengt in al die ‘2000-publicaties’ toch haar eigen beproefde en steeds alom goed ontvangen dag-scheur kalender. De kalender voor het jaar 2000 bevat dagelijkse ‘geestelijke injecties’, de tijden en standen van zon en maan, een opgave van bijbellezingen en van bijzondere dagen, gedichtjes en komische teksten. De opbrengst van deze unieke scheur kalender is voor de missie van de Paters Re demptoristen in Suriname en Brazilië. Het losse kalenderblok kost 8,- en mét nieuw kalenderschild 9,-. Het kalenderschild toont deze keer een nieuwe kijk op de Gerarduskapel te Wittem. De kalender is verkrijgbaar bij: mevr. Roosen, Raamackerstraat 8,5066 XN Moergestel, tel.: 513 2527. Met groot verdriet schrijf ik dit In Memo riam voor mijn goede vriend en collega bij zowel Zangvereniging ’Crescendo’ als toneelclub ’De Tweede Jeugd’. Ondanks zijn niet aflatende optimisme is een slopende ziekte hem fataal gewor den. Toneelspelen en zingen waren zijn groot ste hobby’s. 19 Jaren lang was hij ’n zeer gewaardeerd lid van Zangvereniging ’Crescendo’, ’n vaste steun bij de bas partij. Zowel bij concerten als uitvoe ringen kon men altijd op zijn medewer king rekenen. Wat zou hij nog graag hebben meegespeeld in de thans op sta pel staande muzikale komedie ’Het smeu lende vuur van de smid’ waarin hem ’n leuke rol was toebedeeld, ’n Rol die hij al praktisch uit het hoofd kende. Hij mag het helaas niet meer meemaken... ’n Zwaar verlies voor de vereniging. Ook als speler bij ’De Tweede Jeugd’ was hij ’n kanjer. Wie kent niet zijn spel van allerlei typetjes die hij moeiteloos op de planken wist te zetten. Wij, spelers van ’De Tweede Jeugd’ herinneren ons vooral de gezellige repetitieavonden en de en thousiaste manier waarop Kees zijn rollen oppakte en tot in detail uitvoerde... Hij zal zeker nog lang in onze herinne ring blijven en hoewel God anders be sliste konden we hem eigenlijk nog lang niet missen. De laatste jaren lag ook het jeu-de-boules hem na aan het hart en heeft hem veel plezier gegeven. Het heengaan van Kees betekent ’n ver lies voor het verenigingsleven in Moer gestel, maar vooral zijn vrouw Jack en zijn kinderen en kleinkinderen, waarop hij zo trots was, zullen hem missen. Mogen zij allen de kracht vinden om dit grote ver lies te dragen. Voor alle jeugdleden wordt er op zondag 26 september een extra jeugdconcours georgani seerd. En dat de jeugd vis kan vangen hebben ze vorige keer laten zien. We gaan weer vissen op ‘t Blekven van 09.00- 11.00 uur. Tussen 07.30 en 08.00 uur verzame len bij café de Klaore waar de plaatsloting is. Opgeven voor 24 september bij Bart en Tamara, Rootven 21, tel. 013-513 1902. Onze vereniging houdt normaal haar jaarver gadering in de maand november. Vanwege echter een bijzonder agendapunt is deze ver gadering vervroegd naar maandag Tl sep tember a.s. om 20.30 uur in De Bosfazant. ’n Ander punt op de agenda van de jaarver gadering is o.a. ook de bestuursverkiezing. Dit jaar zijn drie leden aftredend die zich wederom herkiesbaar stellen. Let op de uitnodiging die een dezer dagen in de bus valt!!! iel. U13-D1Ö 14/4 fp ip] n Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) Op zondag 19 september vinden de “Midden-Brabantse Kampioenschappen Touwtrekken” plaats aan de Heuvelstraat. Al 16 jaar op een rij organiseert KPJ Moergestel het touwtrekken over water. Teams bestaande uit: 6 touwtrekkers/touwtreksters en 1 coach strijden dan tegen elkaar in verschillende poules om de eerste plaats in hun poule te behalen. Elk jaar doen zo’n 60 teams mee aan de wedstrij den. De teams worden eerlijk verdeeld over poules d.m.v. het gemiddelde gewicht van een team. Poule A: Heren (zwaargewicht) Poule B: Heren (net niet zwaargewicht) Poule C: Heren (net niet lichtgewicht) Poule D: Heren (lichtgewicht) Poule E: Dames (zwaargewicht) Poule F: Dames (lichtgewicht) Teams kunnen zich nog opgeven bij: Jan van Korven tel. 513 3460. Een wedstrijd duurt 3min. (tenminste als een ploeg voor die tijd het midden van het touw niet over de waterkant, aan de zijde waar zij aan het trekken zijn, heeft getrokken. Want dan heeft die ploeg automatisch gewonnen) Na die drie minuten wordt gekeken aan welke kant het midden van het touw zich bevindt. Het team dat het dichtst bij het midden van het touw zit heeft gewonnen. Maar voordat er begonnen wordt met de kam pioenschappen, is er eerst op zaterdag de feest avond. X »*.W”**wStA - HUISHOUDSPECIAALZAAK

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 1