Bi Ou f&* I A N D 1N Kerkhof: ook ’n manier om uw bedrijf beter uit de verf te laten komen! Gerlach Management Consultancy BV voor praktijk-, kwaliteit- dienstverlening en 77 LDERS AUTOMATISERING D E R L N E I - interteurbou» overlegstructuren c Tel.: 013 - 513 30 02 Fax: 013 - 513 33 53 Onze kleinschaligheid leidt tot over zichtelijkheid en flexibiliteit. Als opdrachtgever staat u altijd recht streeks in contact met de direct ver antwoordelijke persoon van Metem Metaal Technieken Moergestel. Wij werken zowel vanaf eigen ontwerp als vanaf door opdrachtgevers aan geleverde ontwerpen. Metaal- en reparatiewerkzaamheden Metaaldraaiwerk Machinereparatie Machinebouw Kleinconstructiewerk Lassen CO2 Gietijzer /assen Tig-lassen Plasma snijden Krijtenbogtstraat 4 5066 BJ Moergestel Tel.: 013- 513 39 61 Fax: 013 - 513 39 51 E-mail: gmcbv@worldonline.nl Metaal Technieken Moergestel en oplossinggerichte advisering op maat en naar wens. TW 4T aricon is de naam van het 1VL bedrijf waarmee de HTS werktuig-bouwkundig ingenieur Joost Marien in 1994 zich als zelf standig ondernemer heeft geves tigd. rtt jtpti Het is een staalconstructiebedrijf dat zich richt op bos-, land-, en tuinbouwmechanisatie, machine bouw en siersmeedwerk. Voor alle Marie on producten geldt dat door de gedegen technische kennis en de grote praktijkervaring hoogwaar- dige producten worden geprodu ceerd. Maricon levert scherp geprijsde kwaliteitsproducten die er niet alleen goed uit zien maar ook degelijk en goed functioneren. IK jlL II tü Gerlach Management Consultancy BV is sinds 1989 actief op terreinen van Organisatie en Management, zoals: bedrijf-, beleid- en strategie-advisering managementondersteuning interim-managementdiensten personeels- en organisatie-advisering verzuimbegeleiding in het kader van de Arbowet en aanverwante sociale wetgeving opzet dan wel begeleiding van inspraak- en subsidie-aanvragen exportadvisering (wereldwijd) marketing strategieën 2^2** O CC5 PAGINA 7 ’MOERGESTEL-NIEUWS’- WOENSDAG 15 SEPTEMBER 1999 Kees Heslenfeld Geïnteresseerd? Bel ons via onderstaand nummer. Mulders Automatisering Nederland bestaat inmiddels al weer zeven jaar. In die tijd is het bedrijf gegroeid van een kleine ruimte in een boerenschuur tot een winkel van zo’n 120 m2, gelegen in het centrum van Moergestel, waar we voldoende ruimte en gelegenheid hebben om onze producten te presenteren en demonstreren. Mond op mondreclame In de loop der jaren zijn er door Kees en zijn dne vaste medewerkers al heel wat kasten, balies, tafels, vitrines e.d. vervaardigd. Vakmanschap staat voorop en er wordt dan ook iedere keer opnieuw naar gestreefd om het af te leveren product tot in de puntjes af te werken. Raadhuisstraat 13, 5066 AP Moergestel Postbus 108, 5066 ZJ Moergestel Tel. (013) 513 1519, Fax (013) 513 3651. E-mail: mulaut@worldonline.nl Burg, ter Veerstr. 15 5066 GL Moergestel Tel.: 013 - 513 60 39 ERKEND SCHILDERS- EN AFWERK1NGSBEDRIJF BEGLAZINGSWERKEN - BEHANGWERKEN - SCHILDERWERKEN Industrieweg 8b - 5066 XJ Moergestel Tel.: (013) 513 17 65 Fax: (013) 513 38 00 In Moergestel is De Knng Interieurbouw ge vestigd. Het bedrijf van Kees en Toos Heslen feld is gespecialiseerd in interieurbouw op aller lei gebied. Hierbij valt te denken aan het inricht en van showrooms, winkels, praktijk-ruimten en kantoren. Ook de particulier kan met zijn/haar specifieke wensen terecht bij dit bedrijf. Er wordt maatwerk geleverd en er wordt geen detail over het hoofd gezien. De materialen waarmee gewerkt wordt zijn uiteraard allerlei houtsoorten, maar ook kunststof en metaal wor den verwerkt in de diverse ontwerpen. De ontwerpen zijn afkomstig van binnenhuis architecten of worden door Kees Heslenfeld zelf, in overleg met de klant, gemaakt. Wi w Nieuwe opdrachten komen vaak binnen doordat men bij anderen het werk van de Kring Interieurbouw heeft gezien of omdat men tevre den is over wat reeds eerder gemaakt is. Zoals men vaak zegt: “Een goed product verkoopt zichzelf”. INDUSTRIEWEG 1 MOERGESTEL TEL. 013-513 6666 Behalve het leveren en ondersteunen van PC-systemen voor de particuliere eindgebruiker, waaronder ons eigen MAN- systeem, bieden we ook oplossingen voor het midden- en kleinbedrijf. Hierbij kunt u denken aan bijvoorbeeld een compleet kassasysteem gebaseerd op Exact software, complete netwerken, Intranet, Novel en Windows en internet voorzieningen. Het leveren van deze zaken is vaak de eerste stap, maar het onderhouden is veel belangrijker. Hiervoor heeft Mulders Automatisering Nederland in samenwerking met Dacon ECP op maat gesneden contracten ontwikkeld zodat u met uw bedrijf altijd verder kunt.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 13