van dal kunststoffen 11 videoprodukties Bij de ’Gebroeders Janssen’ zit bouwen in het bloed! GEBR. JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF De kracht van een klein team Haast onbeperkte mogelijkheden De Sonman 11 5066 GJ Moergestel Tel.: (013) - 513 26 65 Fax: (013) - 513 63 35 A r Sr'. I VAKGARAGE Werkhandschoenen Oisterwijkseweg 30 - 5066 XD Moergestel - Tel.: 013 - 513 36 04 Hans van Brunschot DONKERS Informatie of een afspraak? Opdrachtgevers kiezen voor ons buro, omdat wij diverse disciplines onder één dak uitoefenen. Hierdoor kunnen wij flexibel en accuraat op de wensen van onze klanten inspelen. Of het nu gaat om een verrassende fotoproduktie of een geheel door ons verzorgde brochure, wij staan garant voor een hoogstaand en effectief eindprodukt. Werkzaam op het gebied van fotografie en grafische vormgeving voor een zeer diverse groep opdrachtgevers. Uitgangspunt van de aanpak van projecten is om op een heldere toegankelijke wijze in goed overleg te komen tot een visueel aantrekkelijk produkt. Van Dal Kunststoffen is "in" om samen met u na te denken of uw ideeën en fantasieën realiseerbaar zijn. De Hoefkens 11 5066 BX Moergestel Tel.: 013 - 513 13 00 A Vraagt u zich niet wel eens af: wie maakt dat nu allemaal?? Een goed voorbeeld is in en rondom "De Efteling". Die torentjes van het hotel?, de gondoletta's in de vijver?, de joffers voor de carrousel?, de bin- nenpanelen van "Villa Volta"?. Bovendien ligt een ontwerp voor een nieuwe spits voor de Sacraments kerk in Tilburg in de kast. Nou dat doet het bedrijf van Dal Kunststoffen te Moergestel. Wijs geworden door toepassing van polyester en het rotatiegieten van polyethyleen in landbouwproducten (kalverhutten, kadaverkappen, des- tructiecontainers enz.) kunnen deze I r Een compleet pakket persoonlijke beschermingsmiddelen: Werk en veiligheidskleding Werkschoenen Ademhalings- en gelaatsbescherming Gehoorbescherming Disposable kleding technieken natuurlijk ook voor ande re doeleinden worden gebruikt. Kerkstraat 14 5066 AS Moergestel Tel.: (013) 513 40 03 Fax: (013) 513 25 76 T/ BW’ AM HVB Videoproducties v.o.f. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 15 SEPTEMBER 1999 PAGINA 6 Op een goede zicht- en bereikbaarheids- locatie is Vakgarage Donkers gevestigd als 'n soort toegangspoort voor het bedrijven terrein Sonman I. De BOVAG-garage is officieel subdealer SEAT en verricht onderhoud en reparatie van alle merken. Tevens is het bedrijf gecer tificeerd voor inbouw van SCM-TNO Er heerst op het bedrijf beslist geen "9 tot 5-mentaliteit". goedgekeurde beveiligingssystemen. Het bedrijf heeft de reputatie van groot vakmanschap hoog te houden. Zij doet er dan ook alles aan om tevreden klanten te krijgen en te houden. publieksvoorlichting educatieve projecten Waarom? digitale opname en montage behoud van actualiteit door snelle aanpassingen topkwaliteit in beeld en geluid concurrerende prijzen Aannemersbedrijf 'Gebroeders Janssen' is, zoals de naam al ondubbelzinnig aangeeft, een familiebedrijf 'pur sang'. Het bedrijf wordt nu al meer dan 135 jaar doorgegeven van vader op zoons. Een bedrijf dus dat kan bogen op generaties ervaring en het nodige karakter. In de afgelopen 100 jaar zijn er al de nodige bouwwerken opgetrokken in het 'Brabantse'. Het aannemersbedrijf heeft inmiddels ook al naam en faam verworven buiten de provin ciegrenzen. Je mag eigenlijk wel stellen dat Brabant langzaam te klein is geworden voor het Moergestelse bouwbedrijf. Het aan nemersbedrijf werkt samen met gerenom meerde architectenbureaus en kan elke klus aan. De 45 medewerkers van 'Gebroeders Jans sen BV' hebben hun sporen ruimschoots ver diend in de womingbouw en de industriële bouw. Maar de 'bouwvakkers' werken ook aan sportaccommodaties, produktiehallen, winkels, appartementen, recreatiewoningen en sociale culturele gebouwen. Ook renova ties en restauraties zitten in het pakket. Achter het kantoor aan de Oisterwijkseweg staat het paradepaardje van de familie: een timmerwerkplaats. In deze werkplaats maken timmerlieden zelf hun kozijnen, deuren en ander houtwerk. Op de produkten die deze werkplaats verlaten, zit ook altijd het, in de bouwwereld felbegeerde, KOMO certificaat. Mensen die hebben gekozen voor Aan nemersbedrijf 'Gebroeders Janssen' hebben één ding goed in de gaten: bouwen met de ’Gebroeders Janssen’ is bouwen aan de toekomst! I altiid vertrouwd dichtbij sub-dealer voor Oiserwijk, Moergestel en omstreken Schoolstraat 60 - 5066 EE Moergestel - Tel.: 013 - 513 11 10 - Fax: 013 - 513 38 25 Inpetto Studio voor fotografie en grafische vormgeving Raadhuisstraat 21 5066 AP Moergestel tel: 013 - 513 14 81 fax:013-513 19 07 Personal Health&Safety A Voor: bedrijfspresentaties promotiefilms instructiefilms

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 12