MOERGESTEL Bedrijven Contact Dagen op 15 en 16 september Toer Mee: bijna 12.000,- stichtingmpenbare BIBLIOTHEEK Verzamelbeurs Boxtel Biljartnieuws café ’t Centrum MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 8 SEPTEMBER 1999 PAGINA 7 Ondergetekende tekent in voor het boek ’100 Jaar Moergestel In Beeld’ en wil graag ex. ontvangen. Naam Adres PC/Woonpl. Handtekening en afrekenen. Rabobank (Deze bon invullen en in een met 80 ct. gefrankeerde envelop opsturen naar: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel of op dat adres in de bus stoppen. Telefonische bestellingen kunnen niet worden geaccepteerd. Intekeningen zijn dan pas van toepassing indien het verschuldigde bedrag op bovengenoemde bankrekening is bijgeschreven. Na verschijning wordt bekendgemaakt wanneer u uw bestelde boek(en) kunt af halen). Het totaalbedrag van 55,95 p.st.) heb ik inmiddels overge maakt op bankrekeningnr. 13.45.44.463 t.n.v. Buro '76 te Moergestel onder ver melding van ’Boek 100 Jaar1. in beeld In november 1999 verschijnt het boek '100 Jaar Moergestel In Beeld’ van de hand van Ad Wolfs Adr.Z. Het boek bestaat uit plm. 200 pagina’s op A4-formaat en bevat 600 foto’s van Moergestel in de afgelopen 100 jaar, voorzien van begeleidende teksten. Het boek wordt genaaid gebonden en voorzien van een harde kaft. De prijs van het boek bedraagt 55,95 per stuk. U kunt d.m.v. deze bon op het boek intekenen waarna uw naam wordt opgenomen in het register achterin het boek. ’100 Jaar Moergestel In Beeld’ wordt slechts éénmalig uitgegeven in een beperkte oplage die wordt vast gesteld na de intekenperiode. ffffOL OISTERWIJK EN MOERGESTEL Eftelingkwis Met een Rabo JongerenRekening kun je zelf pinnen, chippen bellen. Je kunt er zelfs nieuwe skates mee Bovendien krijg je er nu een heel mooi horloge bij €3068U. (Kies zelf of je een zwarte.of een blauwe wilt hebben.) ;Kom snel naar de bank en open een JBR^bo JongerenRekening. Dan ligt je ■nieuwe bankpas binnen 2 weken klaar. jEn regel je voortaan je zaken zelf. Nog 1 rondje? gening en je krijgt een horloge gratis. n Kijkje bij de start van de 19e loer Mee... Reageer snel want er is een beperkt aantal inschrijvingen mogelijk; deze worden behan deld op volgorde van binnenkomst. Sluitingsdatum van inschrijven is vrijdag 17 september 1999. Van Dijk Verhuur, Huize Stanislaus, Jumbo Denissen, Moergestel-Nieuws, familie Mutsaers, Herberg de Veerkes, Rabobank, Slagerij Kete laars en Slijterij In den Korenmaaier De twintigste Toer-Mee zal worden gereden op zondag 27 augustus 2000. M.O.V.-groep (Missie-, Ontwikkelings- en Vredeswerk) Moergestel Zondag 12 september 1999 organiseert de Vereniging van Boxtelse Verzamelaars een verza melbeurs in Zaal Bellevue, Bosscheweg 34 te Boxtel van 10.30 tot 13.00 uur. Op deze druk bezochte en gezellige beurs kun nen geruild worden: postzegels, munten, prent briefkaarten, stickers, flippo’s, sigarenbandjes, telefoonkaarten enz. Verder wordt er op iedere ruilbeurs aandacht besteed aan een speciaal verzamel thema. Voor zondag 12 september is dit: Kaart- en Kwartetspellen. Voor de jeugd is er een speciale attentie. Op woensdag 15 en donderdag 16 september zijn de Bedrijven Contact Dagen in het Sportcentrum Pellikaan aan de Ruckertbaan 219 in Tilburg. Er zijn 22 bedrijven uit Oisterwijk en Moergestel. Deze staan bij de Bedrijven Contact Dagen met hun stands in de ’Oisterwijksestraat’. De opening zal zijn op woensdag 15. Op ludieke wijze zal de opening worden verricht door wethou der J. Rakhorst. Alle ondernemers uit Oisterwijk, Moergestel en Heukelom zijn bij deze ope ning van harte welkom! Op zondag 29 augustus j.l. was het geweldig mooi weer. Zo mooi zelfs dat er 675 mensen op de fiets zijn gestapt om de Toer-Mee van 1999 te rijden. Deze mensen waren stuk voor stuk weer zeer enthousiast over de schitterende fiet stocht, die door de mooie omgeving van Moergestel voerde. Samen hebben de deelnemers een bedrag van ±f 12.000,- bij elkaar gefietst, wat over gemaakt zal worden aan pater Theo Raaij makers voor zijn opvanghuis voor straatkinderen in Cocha bamba, Bolivia. De M.O.V.-groep wil graag de vrijwilligers bedanken die ervoor zorgden dat de kramen en de overige spullen op tijd op de posten waren, de vrijwilligers die zorgden dat de deelnemers op de gevaarlijke punten veilig konden over steken, en de vrijwilligers die de slagzin op de kaarten invulden bij de posten, ook de vri jwilligers die de broodjes smeerden, de soep inschepten en de koffie en melk schonken. We bedanken ook de familie van Hest, de familie van de San de, Herberg de Bockenreijder en de familie Timmermans voor hun gastvrijheid. Zeker willen we de kampeerboerderij “de Nieuwe Erven” bedanken die, toen de soep op was, spontaan voor 40 liter extra soep zorgde. Last but zeker not least bedanken we de spon sors t.w. Bakkerij Van Hulten, Boerenbond, Bij café ’t Centrum wordt er in de winter maanden (oktober t/m maart/april) op vrijdag avond een Allround biljarttoemooi georgani seerd. Hierbij spelen deelnemende teams bestaande uit 4 biljarters in 3 spelsoorten (libre; band- stoten; driebanden) om de wisselbeker van café ’t Centrum. Afgelopen jaar bestond de com petitie uit 6 deelnemende teams. Wij zijn op zoek naar liefhebbers van de biljart- sport om met hun eigen team deze competitie uit te breiden. Mocht u interesse hebben dan kunt u informatie inwinnen bij café ’t Centrum (tel: 513 2564). Hier zijn ook inschrijvingsformulieren ver krijgbaar om uw team voor het komende seizoen in te schrijven. In de maand augustus stonden sprookjes in het middelpunt van de belangstelling in de bibliotheek van Moergestel. Voor alle kinderen was het mogelijk mee te doen aan een “Eftelingkwis”. Dit bleek een groot succes, maar liefst 91 kinderen vulden de kwis in. Iedereen die meedeed mocht grabbelen in een grabbelton. De cadeautjes hiervoor werden alle maal beschikbaar gesteld door de Efteling-club, waarvoor onze hartelijke dank. Uiteraard zijn er ook enkele prijzen te verdelen (ook dankzij de Efteling-club). Er is een grote prijswinnaar: Nicole Peeters zij had alle antwoorden goed. Proficiat. Verder waren er verschillende kinderen met slechts 1 fout: Yvonne Vriens, Jorn Ketelaars, Moniek Aarts, Martijn Vriens, Robin van Bavel, Anke Denis-sen, Kevin (9 jaar), Ella (6 jaar), Josi (5 jaar).Voor alle prijswinnaars ligt er een ^7

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 7