✓routing “Eerst op vakantie en toen ons geld terug.” Boek ’100 Jaar Moergestel In Beeld’ kent grote belangstelling! Boek als relatiegeschenk voor bedrijven! Toneelvereniging ’De Hondsberg’ F.E.V.I.O.R Uit de Parochievergadering Rabobank Moergestel Raadhuisstraat 9, (013) 513 63 73 Met Rabobank Reizen kunt u alle kanten op. Rabobank Het is weer zover. De Hondsbergse Toneelvereniging te Oisterwijk heeft, evenals vorig jaar, de voorbereidingen afgerond voor een nieuwe openluchtvoor stelling. Het toneelstuk “Ligstoelen”, geschre ven door Jean Mc Conneli, laat u 5 korte, totaal verschillende, scènes zien. De scènes hebben als gemeenschappelijk kenmerk dat het venijn in de staart zit! De Grote Villa op het mooie landgoed De Hondsberg te Oisterwijk ondergaat een meta morfose. U gaat terug in de tijd van weleer. De Hondsberg wordt voor even weer een hotel (nu gelegen aan strand en zee). Op donderdag 16 september en vrijdag 17 september a.s. kunt u dus verpozen in Hotel “De Hondsberg”. U wordt om 19.30 uur verwacht, waarna U plaats neemt op het sfeervolle terras van Hotel “De Hondsberg”. Van daaruit hebt u direct zicht op het strand en wordt u meegevoerd door drama’s en blij spelen. De Hondsbergse Toneelvereniging bestaat uit (ex)-medewerkers van Observatiecentrum/ Pedologisch Instituut en de PI.-school De Hondsberg. U moet er wel rekening mee houden dat het aan tal plaatsen per voorstelling beperkt is en de kaarten a ft. 5,00 alleen in de voorverkoop wor den aangeboden. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de VVV. Oisterwijk en de receptie van De Hondsberg. Attentie: bij slecht weer wordt de voorstelling afgelast! Clubkampioenschappen Zondag 12 september a.s. worden in en rondom de manege aan de Heiligenboom de jaarlijkse clubkampioenschappen gehouden van de Landelijke Rijvereniging en Ponyclub Fevior. Iedereen is hierbij van harte welkom, en zeker de mensen die overwegen lid te worden van een rijvereniging of ponyclub. Er zijn voldoende mensen aanwezig om informatie op te vragen over onze vereniging. Er zal wederom gestreden worden om de fel begeerde wisselbeker. Vorig jaar werd deze gewonnen door Liesbeth Broers. De wedstrijden starten om 10 uur. Wij verwachten de prijsuitreiking om 14.30 uur. Graag tot zondag 12 september. Auteur Ad Wolfs Adr.Zn. is er trots op: zijn boek T00 Jaar Moergestel In Beeld' kent een enorme belangstelling. Van overal komen de intekenbonnen binnen en, zoals het er nu naar uitziet, komt aan die stroom intekenin gen ook voorlopig nog geen einde. Toch is het zaak om er op tijd bij te zijn omdat er nu eenmaal ’n dag komt dat de oplage van het luxe 600 foto’s tellende boek moet worden vastgesteld. De helft van het boek is inmiddels ’in drukproef’ en geeft al een mooi beeld van het uiteindelijke resultaat. De reacties van ’insiders’ die het boek voor de laatste maal con troleren zijn zeer lovend! Een nieuwe intekenbon vindt u elders in deze krant. Tot slot nog dit: indien u meerdere boeken bestelt en u wilt ook de namen van die personen in het register achter in het boek opgenomen zien, doe er dan een apart briefje bij met de namen van die personen. Dan zorgen wij voor de rest! 10 jaar Bevers Bijna is het dan zover, Aanstaande vrijdag en zaterdag vieren we het 10-jarig bestaan van de Moergestelse Bevers. De vrijdagavond is spe ciaal voor de (oud)leiding van de Bevers. Tijdens een gezellige barbecue worden door hen veel herinneringen opgehaald aan 10 mooie jaren Bevers. De zaterdagmorgen is speciaal voor de kinderen. Al enkele weken zijn we druk bezig om hier een groot feest van te maken. Alle Moergestelse kinderen van 5,6 en 7 jaar zijn hierbij van harte uitgenodigd. Uitnodigingen zijn a f 1,00 te verkrijgen bij alle Bevers en bij Judith de Laat, Pastoor Muskenshof 6 en bij Suzanne Helmons, Regenbeemdeke 20. In de laatste Parochievergadering werd de laatste hand gelegd aan het beleidsplan “Hoopvol uitzien naar het nieuwe millenni um”. Elke organisatie heeft de taak niet alleen bezig te zijn met lopende zaken, ook moet rekening gehouden worden met toekomstige ontwik kelingen. Zij stelt zich voortdurend de vraag: “wat komt op ons af, hoe spelen we daar het beste op in.” Daarnaast vraagt men zich af of in het functioneren van elke dag knelpunten zit ten, hoe lopende zaken verbeterd kunnen wor den. Het vastgestelde -parochiële beleidsplan voor de jaren 2000 - 2005 heeft ook deze aspecten. “Het is ook een soort ’geloofsbelijdenis’ dat het ook kan in de komende tijd: een levendi ge geloofsgemeenschap zijn met de Heer in ons midden en tot welzijn van mensen”, zoals hierin wordt verwoord. Het plan betreft een groot aantal activiteiten en zaken onderverdeeld in vier hoofdstukken. Dragende krachten, waarmee aangegeven de mensen die de parochie dragen. Materiële voorzieningen: de kerk en het parochiecentrum De verschillende werkterreinen waaronder liturgie, catechese en diaconie. Het bestuur. De vergadering besloot in de herfst een avond te organiseren voor alle parochianen. Hierin worden zij geïnformeerd over de belangrijkste aspecten van dit beleidsplan, maar wordt tevens gevraagd mee te denken en zo mogelijk sug gesties te doen. Deze beleidsplanavond wordt gehouden op woensdag 9 november a. s.. Hierover volgt nog nadere informatie. AW Foto nr. 187 uit het boek: Leden van de Boerinnenbond rond 1949 in optocht naar de kerk. In het midden schoenfabriek Van Bommel. Rechts is het beeld van Sint Ermelindis zichtbaar. (foto: collectie Ad Wolfs) PAGINA 5 Mocht uw bedrijf interesse hebben in het boek ’100 Jaar Moergestel In Beeld’ dan verzoeken wij u contact met ons op te nemen, 'n Eerste blik kunnen wij u al gunnen in dit prachtige millennium- cadeau. Oisterwijkseweg 43 5066 XC Moergestel Telefoon (013) 513 2268 Reizen Haal de nieuwste vakantiegidsen bij uw reizenverkopende Rabobank en u heeft meer om u op te verheugen. Zoals het Vakantie VoorPretPakket, dat u meteen al lekker in de stemming brengt. Het ligt gratis voor u klaar en bevat onder andere een prijsvraag waarmee u uw volledige reissom kunt terugwinnen. Tot een maximum van f4.000! Dus heeft u de komende winter zin in zon of sneeuw, stap dan snel binnen bij uw reizenverkopende Rabobank voorde gidsen en uw gratis Vakantie VoorPretPakket. MOERGESTEL-NIEUWS’- WOENSDAG 8 SEPTEMBER 1999

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 5