BRUURS D Wij geven u een nieuwe kijk op monturen. 'Rrief va.n Theo huujma Fin a ZOEKERTJES GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. gratis A Bij aankoop van MOBILITEIT 29 Augustus TOER MEE CCESOIRES’.!! SCOOTERS rPOMMERS FINA TANKSTATION scooter - Containerservice - Zand, grint, etc, - Mestdistributie - Grondverzet Denk eraan: Leverancier van Tips voor het aanleveren van teksten... *3 I Brillen Contactlenzen een nieuwe scooter t.W.W. 10’/» ’an Üe aanh00pWaa— I Ss i ié AUTO’S en 45 KM AUTO ’S Met 'n goede vakantie in onze bagage zijn we weer overal te zien...! co k. 5066 PC Moergestel Telefoon (013) 513 1496 Heuvelstraat 20 Theo LU LU bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Waarborg voor Oogzorg OPEL-VOLVO LOON- EN TRANSPORTBEDRIJF Oisterwijkseweg 30 5066 XD Moergestel Tel. 013-5133604 De Lind 35a, Oisterwijk, Tel. 013-52 84899 tnjao..-- - (20„de,„ua) BOVAG Cochabamba, juli 1999 Beste mensen van Moergestel Het is een beetje moeilijk voor te stellen van hier uit, maar jullie zitten daar midden in de zomer vakanties, en er zullen een paar weken zijn dat Moergestel-Nieuws niet verschijnt, en ik wilde toch even een kort berichtje sturen om jullie alle maal heel veel succes te wensen bij de Toermee die er al weer aan zit te komen! Veel succes en sterkte voor de mensen van de M.O. V.-groep, voor alle medewerkers van die dag, en natu urlijk ook voor alle mensen die op de laatste zondag van augustus gaan fietsen voor ons hier in Bolivia! Ik hoop dat het mooi weer mag zijn en ik ben er zeker van dat het weer een prachtige tocht zal worden, want dat lukt elk jaar weer opnieuw!! Veel succes, allemaal, en ook alvast veel dank voor jullie inzet en jullie vele hulp voor ons hier! Zoals ik zeg, een beetje moeilijk voor te stellen dat jullie nu midden in de zomervakanties zit ten, want wij hebben net de wintervakantie van de scholen achter de rug! We hebben drie weken vakantie gehad, maar het is nog steeds erg koud en er zijn veel zieken. Ikzelf heb voor de tweede keer de griep/zware verkoudheid te pakken, maar dat gaat wel weer over. Het feit dat we drie weken vakantie hadden wil niet zeggen dat IK drie weken vrij was; mijn per soneel op het huis waar ik directeur van ben was ook om beurten op vakantie, dus ik heb con stant dienst mogen draaien daar. Maar goed, intussen hebben we er de eerste schoolweek al weer opzitten, en je zit er weer meteen in. Ik weet trouwens niet of ik nog erg lang op de school werkzaam zal zijn; ze zouden graag zien dat ik de leiding ga geven op de werkplaatsen en daar zal heel binnenkort wel een beslissing over vallen. Ik moet zeggen dat de school me meestal goed bevalt, maar van de andere kant is het zo dat het hard nodig is dat er een beet je meer organisatie komt op de werkplaatsen, dus misschien zullen we dat maar moeten doen... Ik zal wel gewoon mijn andere bezighe den daarbij blijven houden, dus ik zal nog geen werk te kort komen!Wij hebben op onze werk plaatsen opleidingen voor timmerman, elek tricien, metaalbewerker, loodgieter, metselaar, schilder en in feite draait alleen de timmer werkplaats goed. Ik heb gezegd dat we geen overhaaste beslissing nemen en dat we ook iemand moeten vinden voor de school, maar het zal er toch wel van komen. Het is in elk geval weer een nieuwe uitdaging en dat is nooit weg. Maar goed, een definitieve beslissing zal pas vallen over een week of zo. Toen ik twee dagen hier terug was, leek het wel of ik nooit weg was geweest! Er lagen meteen een heleboel problemen op me te wachten. En zo is er elke dag wel iets bij zonders. Een paar weken terug hebben we de moeder begraven van een van onze kinderen; we hebben in feite drie van hun kinderen in onze huizen en ook de andere twee waren al van huis weggelopen. Ze was pas 43 jaar en had een ongeneeslijke hart kwaal; ze was daar wel voor behandeld, maar wilde geen medicijnen slikken (vanwege haar geloofsovertuiging...). In feite denk ik dat haar hart gebroken was van alle ellende die ze heeft meegemaakt met haar man die vreselijk drinkt en erg agressief is. De moeder is uit haar lijden verlost, maar er zijn wel weer een stelletje wee skinderen bij, ook al hebben ze dan een vader... Ook heb ik in deze weken een paar hele jonge meisjes aan de deur gehad die in verwachting waren/zijn, meisjes van 13 en 14, een paar van hen in verwachting door verkrachting. Ik weet dat er in elk geval een een abortus heeft laten plegen. De anderen zullen niet heel veel toekomst hebben. Natuurlijk kunnen wij niet met abortus meewerken, maar je vraagt je wel af wat er van een aantal van die kinderen terecht moet komen; er is veel kans dat die over een aantal jaren ook weer bij ons aankomen...! De problemen zijn groot. Als je het aantal kinderen en jongeren op straat ziet, als je ziet hoeveel er lijm snuiven en andere middelen gebruiken, dan word je er wel eens moedeloos van. Van de andere kant zijn er ook altijd nog genoeg positieve dingen, genoeg reden om door te gaan! Iets wat alleen maar mogelijk is als jul lie ons blijven helpen, en ik vraag jullie daarom om straks met de Toermee weer met velen mee te doen, te fietsen en te sponsoren, en ik dank jullie allemaal bij voorbaat! Veel succes, veel groeten en de allerbeste wensen, en tot een vol gende keer maar weer! 8 LU CD 8 LI— LU fe PAGINA 8 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 18 AUGUSTUS 1999 2 www.scoot.nl 26 OOGMERK OPTICIEN LU Als het om uw ogen gaat, kunt u natuurlijk het beste bij de Oogmerk opticien binnenstappen. Want bij de Oogmerk opticien bent u zeker van het beste u voor uw ogen A Omdat onze vakkennis en onze adviezen verder gaan. Omdat we over de modernste oogmeetapparatuur beschikken en ■i de keus geven uit een collectie L schitterende monturen. SPECIALIST ’n Duidelijke afdruk van uw tekst (vanaf laser- of inkjetprinter) scheelt ons enorm veel werk, maar denk wel even aan het volgende: - Gebruik ’n lettertype (Times of Helve tica) van 11 of 12 pnt. (niet groter en niet kleiner en geen sierletter); - Gebruik geen tabs, en zet zeker niet alles onder elkaar d.m.v. spaties!; - Lever altijd aan op A4-formaat, dus niet kleiner knippen a.u.b.; - Vouw de A4 zo weinig mogelijk (1x is geen probleem); - Stuur geen teksten per fax! kosten, bij 'normale' grootte f 5,-; anders f 7,50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Alle kinderen die in het nieuwe schooljaar naar groep 7 of 8 gaan kunnen zich nog opgeven voor de cursus machineschrijven blind. Les sen worden gegeven op woensdagavond 18.30- 20.00 uur of op donderdagmiddag 15.30-17.00 uur. Wegens de vele aanvragen starten we in september 1999 ook met een cursus voor vol wassen en jongeren vanaf 15 jaar. Let op: we starten overeen paarweken, geef je nog snel op! Typeburo van der Pluijm, (013) 513 3793. Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. V.d. Kruijs, Oude Haarenseweg 10, Oisterwijk. Tel. 5215316. Officieel motorscooterdealer voor Oisterwijk e.o. Puch Typhoon RST 125 cc 5.875, Gilera Runner 180 cc 7.249, Vespa 125 cc 44 7.499, Twinkeltje is weer open en heeft vele koopjes buiten op 't rek en in de etalage. Loop gerust eens binnen. VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Voor professionele pasfoto’s kunt u te recht bij DA Drogisterij Kemps! Officieel dealer van Aprilia, Beta, Benelli, Gil era, Hyosung, Kymco, Malaguti, Puch, Suzuki, Tomos, Vespa. Tevens uit voorraad leverbaar Yamaha en Peugeot, v.d. Kruijs, bromfietsen en scooters, Oude Haarenseweg 10, Oisterwijk. Tel. 5215316. Noveen St. Clara belangrijk. Vraag alleen po sitieve dingen. Bid 9 dagen het Weesgegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in heeft. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u heel erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel op branden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Noveen St. Clara volbracht. (2x) A.K./A.K. Noveen St. Clara volbracht. L G Noveen St. Clara volbracht. K.V. GRATIS ophaalservice bij reparatie en/of schade aan uw bromfiets, scooter, snorfiets. V.d. Kruijs, Oude Haarenseweg 10, Oisterwijk. Tel. 5215316. Waar kunt u nog goedkoper terecht voor het ontwikkelen van foto’s? Bij DA Drogisterij Kemps, vanaf 19 ct. het hele jaar lang, iedere dag kans dat u uw foto’s gratis mag meenemen. Ambachtelijk bereid Hoeve-ijs. Elke vrijdag middag van 13.00-18.00 u. Burg. Poortstraat 41 Moergestel, Tel. 513 2214. Uitsluitend de allernieuwste typen op voorraad, ook voor alle reparaties schade afhandeling. V.d. Kruijs, Oude Haarenseweg 10, Oisterwijk. Tel. 5215316. Geboortekaartjes? Wees verstandig en re serveer tijdig de boeken! Buro ’76, Oisterwijkse weg 43, tel. 513 2268. Nijmeegse Vierdaagse volbracht! J.D S.d.L.N.op 'tH. Caravan stallen? Dat kan in Moergestel! Tel. 513 3324. Wie wil per 1 september voor 4 dagdelen per week ons gezin helpen runnen? (kinderen 8. 7 en 3 jaar). Familie Blessing, tel. 513 3114. Inruil, financiering, verzekeringen. Gecerti ficeerd DATATAG-inbouwstation (het ultieme wapen tegen scooterdiefstal!). V.d. Kruijs, Oude Haarenseweg 10, Oisterwijk. Tel. 5215316. Grote sortering Troy Lee stickers, helmen, onderdelen, uitlaten diverse merken vanaf 125, V.d. Kruijs bromfietsen scooters. Oude Haarenseweg 10, Oisterwijk. Tel. 5215316. <0 <D CO EK O co n I <0 IX. I CO B IO CM u> co co V) O «UT O CC LU O J CC g cc

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 8