Rabobank Rabobank Moergestel wenst u veel plezier De Bienekebolders in het zonnetje zaterdag Er zit maandag t/m donderdag vrijdag: 09.00 - 16.00 uur 09.00 - 16.00 uur en 17.00-19.00 uur 09.30- 12.30 uur Kinderen, ouders en team ervaren het samen spelen en werken in de school al 10 jaar als een feest. Daarom vieren we ook echt feest met de kinderen, met de ouders en eventuele familie, met het bestuur, oud leerlingen, oud ouders, oud leerkrachten, oud bestuursleden, buurtbe woners, dorpsgenoten en andere betrokkenen. Bent u een van hen, of bent u geïnteresseerd in De Bienekebolders dan stellen we het zeer op prijs als u aanwezig bent op zaterdag 28 augus tus. Tien jaar Bienekebolders. Het lijkt nog zo kort geleden en er is zoveel gebeurd. Veel mensen hebben ons gesteund, hebben met ons ge zwoegd en gewerkt. Veel kinderen hebben met plezier onze school afgerond. En op dit mo ment zit het hele gebouw vol met kinderen en ouders die er samen met het team een fantas tische dynamische club van maken. De Bienekebolders is een begrip, blijft volop in beweging en op zoek naar veranderingen en verbeteringen. De school is gegroeid van 30 kinderen in 1989 naar 265 kinderen nu. Kin deren hebben op school een heerlijke tijd. Directie en medewerkers van Rabobank Moergestel wensen iedereen een zonnige en welverdiende vakantie toe. Tijdens de vakantieperiode blijven onze openingstijden natuurlijk ongewijzigd. Ontspannen spelen en leren van en met elkaar staat voorop met als doel straks in het vervolg onderwijs en in de maatschappij een positieve rol te spelen. Gelukkig zien we dat ook terug bij oud-leerlingen. Ze “doen het goed op de grote school”, zitten lekker in hun vel en vin den hun bestemming. en over geweldige linten laat rollen die in de circuskoepel hangen. Uiteraard is ook weer het IL Grigio-showballet van de partij, en de bloe- men-act die gepresenteerd wordt door de jong ste artiesten van hetjeugdcircus (4-6 jaar), is een ware verrassing. Nog even en dit gevarieerd programma gaat van start. Hard is er aan gewerkt. Tachtig jeug dige artiesten hebben een jaar lang elke avond geoefend. Veertig volwassen medewerkers hebben gebouwd, gezaagd, geschilderd en kos tuums gemaakt. Met een gerust hart kan men nu bij IL Grigio zeggen: ‘Het circus is klaar - Piste vrij’ Nu ja, met een gerust hartEr zit een plaaggeest in het circus.’ Jeugdcircus IL Grigio speelt: van zaterdag 17 juli t/m zondag 1 augustus aan de Bossebaan in Haaren (N.Br.) elke middag om 2 uur. Extra voorstellingen: dinsdag 27 juli om 10 uur, donderdag 29 juli om 10 uur en zondag 1 aug. om 20 uur. Het is verstandig om telefonisch kaarten te bestellen. Circustelefoon 0411 - 621215 of 622619. Transport, Stok Vastgoed, Groentehal Crisje Moergestel-Diessen, Guijt Pensioenadviesbu- reau, J.J.C. Hopmans, Jumbo Denissen, Kano- boerderij “De Reusel”, Kapsalon Aksent, RVS. Meubelen, Slagerij Ketelaars, Sport- en Ge zondheidscentrum Physique, ‘t Kapperke, Tankstation van Esch, Van Dal Kunststoffen B.V, Bakkerij van Hulten, Cafetaria Rommen, Drogisterij Kemps Moergestel, Slijterij In den Korenmaaier, Slagerij J.A.C. van Zon-Reijrink Zn, Vogels Fiets Sport, Thijs v/d Wouw Keu ken- en Interieurbouw, Bievra Keuken- en In- terieurmontagewerken, Schoenwinkel Ligt- voet, Rabobank. Oisterwijk: Activity Body Center, Bloemsier- kunst Kees Nagel, Bar-Party-Bowlingcentrum Duinven, Jansen Slaapspecialist BV, Manege ‘t Halster BV, Romanesco Film en Foto BV, Ron Zwart Optiek BV, Samcó Automation BV, Danscentrum Robben, Expert Kivits, ‘t Kaas- pijpje Oisterwijk, Van den Klundert Muziek instrumenten BV, Nedan Zoetwaren BV, Eet café “De Tijd”. Andere: Bergmans Project Management Kort rijk, Bouwcombinatie BBF-Heijmans Bouw, Kankamat Kumasi Ghana. PROGRAMMA ZATERDAG 28 AUGUSTUS 12.00-12.15 uur Opening (aanbod nieuw speel toestel van de ouders) 12.15-13.30 uur Receptie (tevens afscheid van de directeur dhr. B. Smits) 13.30-16.30 uur Gezinsspelen 13.30-16.30 uur Prominentenwedstrijd 17.00-19.00 uur Gezinsbarbecue 21.00 uur... Slotfeest Dit prachtige programma is mogelijk gemaakt dankzij de spaaractie die al 10 jaar loopt van de ouderraad en dankzij sponsorbijdragen van de hieronderstaande bedrijven uit Moergestel en Oisterwijk. Moergestel: Asmi Administratie Assurantie kantoor, Amelsfort mode bv. Benetton, Administratiekantoor Het Perspectief, Auto rijschool Antonis, Bloemen- en Plantenkwe- kerij W. Willems, Bloemsierkunst Chris van Raak, Boetiek Bonita, Partycentrum Den Boogaard BV, Elektrotechnisch Bureau F. van Velthoven BV, Café ‘t Centrum, Van Dijck Van 17 juli tot en met 1 augustus Jeugdcircus II Grigio met een plaaggeest in de piste HAAREN - Van zaterdag 17 juli tot en met zondag 1 augustus is het Brabantse Haaren weer in de ban van het circus. In die periode geeft het bekende jeugdcircus IL Grigio een reeks van twintig voorstellingen. De circus-shows worden gegeven in het circus gebouw aan de Bossebaan in Haaren en begin nen elke middag om twee uur. Klaar voor première Alles wijst erop dat het Haarense Jeugdcircus IL Grigio zo goed als klaar is om over enkele dagen aan zijn 38-ste circusseizoen te begin nen. De schijnwerpers staan op scherp, de piste is gevuld met zand en zaagsel en de tribunes staan te wachten op het moment waarop het hooggeëerd publiek er bezit van neemt. Ook aan de bedrijvigheid in het artiestenkamp is het duidelijk te merken dat de landelijke pre mière voor de deur staat. De tachtig artiesten en veel mooie dieren leggen de laatste hand of poot aan hun circusact waaraan ze een jaar lang hebben gewerkt. De kostuums, waarvan er honderd op een rij hangen, worden nog eens gepast, de clowns controleren of er voldoende ‘rood’ voor hun neus in de schminkdozen zit en de rekwisiteurs zetten veger en blik vast klaar achter het pluchen gordijn, immers een circuspaard kan ook in de piste wel eens een steek laten vallen. Kortom, het is weer circus tijd in ‘De tuin van Brabant’. Voor het Haar ense circusvolkje betekenen dat twee weken van: spanning vóór het optreden, schitteren in de piste, en stilletjes hopen op heel veel pu bliek. De plaaggeest Het nieuwe avontuur dat IL Grigio dit jaar in de piste brengt heet: ‘Een plaaggeest in het cir cus’. De medewerkster van het jeugdcircus, die de story schreef, heeft deze titel niet zonder reden boven haar fantasieverhaal gezet. Sinds kort waart er in het Haarense circusgebouw immers een zeer jaloerse plaaggeest rond. Al verschillende malen heeft dit afgunstig duivel tje laten merken dat hij het niet uit kan staan dat de bekende IL Grigio-clown Pierrot zo hartelijk kan lachen en tijdens zijn optreden zoveel succes heeft bij het hooggeëerd publiek. Voor de eerste keer liet de plaaggeest zich gel den tijdens een try out die het circus vier we ken geleden hield. Op het moment dat clown Pierrot met een schat aan grappen en grollen in de piste stapte om de bezoekers te verma ken, klonk er uit de circuskoepel een venijnig stemmetje dat riep: ‘Plagen, plagen, daar houd ik van. Wat moet je met een clown die niet meer lachen kan?’ Op datzelfde ogenblik verstarde het gelaat van Pierrot. Zijn komische lach was plotseling ver dwenen en wat hij ook probeerde, zelfs geen glimlach kwam nog op zijn geschminkte ge zicht. Van pure ellende verliet hij toen maar de circustent en slofte bedroefd naar de kleed kamer waar hij zijn bonte clownskostuum aan de kapstok hing. In de afgelopen weken hebben directieleden, artiesten en zelfs Magic II Grigian - de huist- ovenaar van het circus - alles in het werk ge steld om Pierrot wat op te vrolijken. Helaas, tot nu toe is dat niet gelukt. Het is te begrijpen dat men, in verband met ‘die verdwenen lach’, bij het Haarense paardenspul danig met de handen in het circushaar zit. Hulp gevraagd Het enige wat de medewerkers van IL Grigio nu nog doen, dat is rekenen op de hulp van het hooggeëerd publiek dat binnenkort naar het circus komt. Het is te hopen dat, met name de jeugdige bezoekers, de lach van de ongelukki ge clown weer terug kunnen toveren en boven dien in staat zijn om die vervelende plaaggeest uit Haaren te verjagen. De fans van Pierrot krijgen in de komende weken elke middag de kans om dat te proberen tijdens een gezellig familieprogramma dat ruim twee uur duurt. Tachtig artiesten in de leeftijd van 4 tot en met 15 jaar verzorgen dan een heerlijk circusfeest dat bol staat van spanning, lach en sensatie. In het programmaboekje staan zestien klassieke circus-acts afgedrukt! Onder meer: nummers met acrobaten, jongleurs, evenwichtskunste naars op fietsen en op ballen, goochelaars en trampoline-springers. Bij het zien van de pres taties van antopodisten, slangenmeisjes, arties ten die op hun handen lopen en frêle koord danseressen houdt het publiek ongetwijfeld de adem in. Ook dieren werken aan de nieuwe circusparade mee. Paarden, leuke hondjes en duiven behoren dit jaar tot de menagerie. Ge lukkig dat IL Grigio nog een paar clowns heeft die wél kunnen lachen en niet door dat pech- duiveltje gegrepen zijn. Onder de naam De Rigoletto’s treden ze verschillende keren op om hun vrolijke noten tussen het publiek te strooien. ‘Sensatie in de lucht’, dat zal zeker gezegd worden wanneer de trapezewerkers on geveer vijf meter boven de piste hun kunsten vertonen en wanneer artieste ‘Solo’ zich door PAGINA 7 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 21 JUL11999 Je Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 7