OP! OP 29 Augustus TOER MEE 'Moergestel-Nieuws' met vakantie... Aphrodite Voorverkoop Haghorst’s Spektakel van start Denk eraan: kWIGWAM Bedevaart Oisterwijk en omstreken naar Kevelaar Vriendenweekend Audacia in ander jasje w WOENSDAG 21 JUL11999 - 24e Jaargang - Nr. 1059 Het Spektakel De klapper van het weekeinde Haghorst” blijft het Spektakel op zondag 15 augustus aan staande. Dan is er werkelijk van alles te doen in deze kern waar pit in zit! De “Hart van Bra bant Super-Expo” biedt voor jong en oud van af 11.30 uur een gevarieerd programma in de straten en het Wilhelminakanaal te Haghorst. U kunt de data alvast noteren! Het voorverkoopadres voor de toegangskaar ten in Moergestel is Jumbo Denissen Super markt. Vanaf vandaag leggen we er drie woensdagen ’de pannen’ op... In deze krant daarom voor de komende weken de dokters- en kerkdiensten en alle verdere belangrijke informatie voor deze vakantieperiode. Bewaar deze krant dus goed...! Op de woensdagen 28 juli en 4 en 11 augustus zal ’Moergestel-Nieuws’ dus niet verschijnen. In week 33 zijn we er weer, maar vanwege de vakantie van een van onze medewerkers zult u de krant die week pas op donderdag mogen verwachten i.p.v. op woensdag. Prettige vakantie! De redactie Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! 7U Schoolstraat 5 M l MOERGESTEL - Tel. 013-513 1474 n Rootven 10, MOERGESTEL u 11lU I iTfl Z^\ Tel. 513 18 89, Fax 513 21 06 |4iEmrrv] Op dinsdag 7 September a.s vindt gewoonte getrouw weer de bedevaart van Oisterwijk en omstreken naar Kevelaar plaats. Een bijzon dere bedevaart deze keer. We sluiten er deze eeuw en dit millennium mee af. We bereiden ons voor op het grote jubeljaar 2000. We slui ten ons aan bij de pelgrimstocht van de hele wereldkerk onder leiding van Johannes Pau lus II ‘op weg naar de Vader’. En we gaan God vragen, op voorspraak van ‘de troosteres van de bedroefden’, dat onze droefheid om het gro te verval van geloof en zeden in ons land, ge troost mag worden door de genade van een even grote omkeer en opleving van het chris telijk geloof in de tijd die komen gaat. Nadere bijzonderheden volgen nog, maar no teert U alvast de datum - dinsdag 7 september a.s. - op uw kalender? Het programma ziet er als volgt uit. Via de verschillende opstapplaat sen (in Enschot, Heukelom en Haaren), komen de bussen samen bij de Joanneskerk in Oister wijk, vanwaar rond 8 uur de reis begint, waar na eerst nog eventuele deelnemers in Moerge stel worden opgehaald. We zijn dan tegen tien uur in Kevelaer, waar U tot ongeveer 11.00 uur gelegenheid heeft om even een kop koffie te gaan drinken. Om 11.15 uur vieren we in de grote bedevaartsbasiliek de Eucharistie. Na afloop daarvan gaat ieder een zijn of haar eigen weg voor de lunch- en winkel-pauze. Om 14.30 treffen we elkaar weer Opnieuw wordt er voorafgaande aan het voet balseizoen bij Audacia een vriendenweekend gehouden, dit jaar op 20, 21 en 22 augustus. Het programma is hetzelfde, dat wil zeggen, vrijdagavond seniorenelftallen tegen bevrien de clubs, zaterdag het bekende vriendentour- nooi en zondag het accent op de jeugd. Het verschil met voorgaande jaren zit hem in de entourage. Er is ditmaal niet gekozen voor uit breiding van de accommodatie met tenten en orkesten voor de muziek, doch volstaan wordt nu met de kantine en disco. Niettemin wordt verwacht dat de sfeer dezelfde zal zijn en ie dereen is van harte welkom op dit jaarlijks fes tijn. Vrijdag 13 augustus B10f Omdat de spreekwoordelijke eerste klap nog altijd een daalder waard is pakt Het Spektakel op deze eerste dag van het 3-daagse evenement meteen goed uit. “B10f” is in dit verband dan ook in alle opzichten een zeer toepasselijk spreuk. Met het contracteren van de band met deze gelijkluidende naam heeft de organisatie meteen een vis van het zwaarste kaliber aan de haak weten de slaan. In 1996 wordt B10f door de Provincie Zeeland onderscheiden met de Zeeuwse Aanmoedi gingsprijs voor jong talent. Een bijzondere gebeurtenis aangezien deze prestigieuze prijs slechts eens in de paar jaar wordt uitgereikt. Het aan deze prijs verbonden geldbedrag wordt besteed voor de opnamen van het nieu we album “Helder”. Met de singels “Niets dan dit” en “Harder dan ik hebben kan” breekt de band definitief door bij het grote publiek. Een optreden op het Haghorst’s Spektakel kan dus niet uitblijven. De Zeeuws pop-band zal onge twijfeld prima gedijen op de Brabantse zand gronden van Haghorst tijdens Spektakel-Pop 1999. Entree aan de kassa f22,50. In de voorverkoop geldt de prijs van f 17,50. Huidverzorgingsinstituut-5 Zaterdag 14 augustus Back to the Haghorst Een niet meer weg te denken onderdeel tijdens het Haghorst’s Spektakel is ongetwijfeld de thema-avond “Back to the Haghorst”. Een avond vol muziek en entertainment die enkele jaren geleden werd geïntroduceerd, refererend aan de succesvolle dansavonden in Haghorst, eind jaren ’60 begin jaren ’70. Intussen over- schaduwd het succes van “Back to the Hag horst” deze uiterst succesvolle dansavonden. Een bomvolle tent met vele honderden enthou siast feestvierende mensen was hier het afgelo pen jaar het levende bewijs van. De verwach tingen zijn ook dit jaar weer hoog gespannen. Met optredens van zanger-presentator Albert Hist, de allround-band Satsify, entertainer Hans Versnel en de reïncarnatie van de legen darische “Fab Four”, “The Beatles Revival Band” zal Haghorst ongetwijfeld op zijn grondvesten doen schudden Entree aan de kassa f20,00. In de voorverkoop geldt de prijs van f 15,00. voor een kruisweg-lijdensmeditatie in de z.g. ‘Beichtkapelle’. Om 16.00 sluiten we in de gro te kerk af met een lof. Daarna heeft U nog twee uurtjes de tijd voor een consumptie of om wat te winkelen. Om 18.00 uur vertrekken de bus- sen weer uit Kevelaer en rond 20.00 kunt U weer thuis zijn. De dag zal in geestelijk opzicht geleid worden door de pastoor van de Petruskerk te Oister wijk, Chr. Van Buijtenen pr. De deelne- mingskosten zijn onveranderd gebleven: 25 gulden per persoon. De start van de kaartver koop is over enkele weken en zal door voorpu blicaties worden aangekondigd! Nadere infor matie is te verkrijgen bij Lies Smolders, tel. 528 3232 of bij Clasine van de Laar, tel 528 2412. Wij hopen op veel deelnemers! Namens de Bedevaart-broederschap, Lies Smolders, Clasine van de Laar en Corrie La- pien. Tijdens de vakantie zijn wij °P de vrijdagen 30 juli, 6 en 13 aug. om 18.00 uur gesloten. °?ide ,2aterdagen 31 Juh, 7en 14 aug. om 16.00 uur gesloten, i w/RETT'GE VAKANTIE en weer heelhuids terug...» V A ML Met ingang van deze week is de organisatie van het Haghorst’s Spektakel op 13, 14 en 15 augustus aanstaande gestart met de voorverkoop van de kaart voor de muziekactiviteiten op vrijdag en zaterdag. De lezers van ‘Moergestel- Nieuws’ worden in de gelegenheid gesteld om met een korting van f 5,00 per kaart in het bezit te komen van de toegangskaarten voor vrijdag en zaterdag. OPRUIMING! Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond^ Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) h ,¥SS: Kortingen tot 50%! op tuinartikelen, tuinmeubels, div. zomerspeelgoed, grote dozen Lego, enz. enz. I O Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G Z.) |H - t X. HUISHOUDSPECIAALZAAK

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 1