BURO ^emeente'/hformatie U* o 'jK Nieuwe collectie geboorlekaar+jes is binnen! Giro 55055 Spreekuren B en W Ademnood Géén spreekuur in Moergestel; Spreekuur in Oisterwijk; 40 Steun astmapatiënten in hun gevecht om lucht Aanvraag subsidie voor het jaar 2000 Bericht voor alle welzijnsinstellingen/vereni- In Moergestel De leden van het college van burgemeester en wethouders houden wekelijks spreekuur in de kernen Oisterwijk en Moergestel. De komende week zijn deze spreekuren als volgt: S Bouwvergunningen en meldingen AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNIN GEN EN MELDINGEN In week 28 is de volgende melding en aanvra gen om bouwvergunning binnengekomen: - het plaatsen van 3 dakkapellen op Heikant 10 VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/ MELDINGEN Bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een paardenfokkerij aan de Heiligenboom 1. Zet uw huisvuil en GFT-afval op tijd klaar U bent ongetwijfeld gewend aan het tijdstip waarop bij u het huisvuil en GFT-afval nor maal gesproken worden opgehaald. Dat komt omdat de mensen van de ophaaldienst daar voor wekelijks een vast programma hebben. Wijziging tijdens de vakantie In de vakantieperiode komt, het echter nogal eens voor, dat de vuilniswagen langs komt op tijden die voor u ongebruikelijk zijn. Dat is afhankelijk van de hoeveelheid die op dat mo ment wordt aangeleverd en de gewijzigde wer kuren in verband met de onderbezetting tij dens de vakantie. Mede namens de ophaaldienst is dan ook het verzoek aan u ervoor te zorgen, dat uw huis vuil en GFT-afval in de vakantieperiode vroe ger aan de kant van de weg komen te staan. De routes blijven weliswaar ongewijzigd, maar de tijden waarop het vuil bij u wordt opgehaald kunnen tot 1 september a.s. afwijken. Voorkom teleurstelling Om te voorkomen dat u met uw huisvuil en GFT-afval blijft zitten, is het van belang dat u dit in de vakantie eerder aan de kant van de weg zet. 41 Servicepunt in de vakantie Het servicepunt van de gemeente in de bibliotheek te Moergestel is tijdens de zomervakantie alleen op maandag avond van 18.00 tot 20.00 uur open. In deze periode, die loopt van maandag 12 juli tot maandag 6 september a.s., treft u dus op dinsdagmorgen en vrijdagmiddag niemand van de gemeente aan. Gedurende die tijd kan ook het spreekuur van B&W in de bibliotheek van Moergestel, niet doorgaan. De reden van deze tijdelijke wijziging is dat de openbare bibliotheek in de vakantieweken aangepaste openingstijden hanteert. Vanaf maandag 6 september 1999 zal de situa tie weer normaal zijn. Dat betekent dat u dan weer op de gebruikelijke manier met uw vra gen op het gemeentelijk informatiecentrum in de bibliotheek aan de Schoolstraat 37 te Moer gestel terecht kunt. De openingstijden zijn dan weer: elke maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur; elke dinsdagmorgen van 10.00 tot 12.30 uur en elke vrijdagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur. Op maandagmiddag tussen 16.00 en 16.30 uur is vanaf 30 augustus a.s. ook weer iedere week een lid van het college van B&W aanwezig voor het houden van spreekuur. Het servicepunt van de gemeente in de biblio theek te Moergestel is telefonisch bereikbaar onder nummer 513 1282. Op dinsdag 3 augustus 1999 is er van 11.00 uur tot 12.00 uur spreekuur in het gemeentekantoor aan de Lind 44 in Oisterwijk. In verband met de vakantieperiode zijn niet alle leden van het college aanwezig, maar er is altijd een lid van college dat u te woord kan staan. n Aanvraag Koninklijke Onderschei ding tot 1 augustus mogelijk Ieder jaar worden ter gelegenheid van Konin ginnedag Koninklijke Onderscheidingen uit gereikt. Vindt u dat iemand die iets bijzon ders heeft gedaan of nog doet, een blijk van waardering verdient, dan kunt u voor die per soon voor volgend jaar een onderscheiding aanvragen. U heeft daarvoor nog ongeveer een week de tijd. De aanvragen moeten namelijk v66r 1 augustus bij de burgemeester binnen zijn. Elk verzoek dat na deze datum binnen komt is te laat en kan dan helaas niet meer in behandeling worden genomen. Wat betreft tussentijdse aanvragen voor een Koninklijke Onderscheiding dient u rekening te houden met een termijn van 4,5 maand voor de datum van uitreiking. Als u meer wilt weten over het aanvragen van een Koninklijke Onderscheiding, of als u een aanvraagformulier wilt opvragen, kunt u te recht bij het gemeentekantoor, afdeling Be- stuursondersteuning (BO). Het bezoekadres van de gemeente Oisterwijk is de Lind 44 te Oisterwijk en het postadres is Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Ook kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling Bestuurson- dersteuning, die tijdens kantooruren bereik baar is onder nummer 529 1311 Bouwplan ter inzage Het volgende bouwplan ligt met ingang van donderdag 22 juli 1999 gedurende veertien dagen ter inzage in het gemeentekantoor, de Lind 44, bij de afdeling Bouw- en Milieuza ken, kamer 003. Gedurende deze termijn kan een ieder schrif telijke bedenkingen naar voren brengen. Burgemeester en wethouders zijn VOORNE MENS BOUWVERGUNNING TE VERLE NEN voor: - het uitbreiden van de woning met een hob- byruimte/berging aan de Pater op ‘t Hooghof (kavel 8). Bouwvergunningen/meldingen Bekendmaking vergunning onthef fing evenementen Burgemeester en Wethouders hebben voor de volgende activiteit een verklaring van geen bezwaar afgegeven: KPJ Brabantse Touwtrekkampioenschappen 1999 op 18 en 19 september 1999 op de lokatie aan de Heuvelstraat te Moergestel: zaterdag 18 september van 20.00 uur tot 01.00 uur; zondag 19 september van 12.00 uur tot 21.00 uur. Binnen 6 weken na de dag dat de vergunning of ontheffing is verzonden aan de aanvrager kan door belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift ingediend worden. Beschikking Wet Milieubeheer Beschikking Burgemeester en wethouders hebben een ver gunning verleend in het kader van de Wet mi lieubeheer aan: - A. en H. Ketelaars, voor een revisievergun ning voor een varkensmesterij aan de Broek- zijde 12. De beschikking is ten opzichte van de ter inza ge gelegde ontwerp-beschikking 26 juli 1999 gewijzigd. De beschikking ligt vanaf gedurende zes we ken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Mi lieuzaken (BMZ) in het gemeentekantoor. De Hilver De burgemeester van Oisterwijk maakt be kend, dat het college van burgemeester en wet houders bij besluit van 29 juni 1999, vrijstel ling heeft verleend zoals bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke ordening van het bestemmingsplan “Buitengebied Moerge stel” teneinde langs de Heuvelstraat een fiets pad te realiseren. Binnen zes weken kunt u tegen dit besluit een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. De termijn van zes we ken begint op de dag na publicatie 15 juli 1999. Verder kunt u een verzoek tot voorlopige voorziening indienen bij de president van de arrondissementsrechtbank te Breda, sector be stuursrecht, postbus 90110, 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indienen, indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaar schrift overleggen. gingen die in aanmerking komen voor een jaar lijkse waarderingssubsidie of donatie. Aanvraag subsidie voor het jaar 2000 Zoals de “Verordening Subsidiëring Welzijns beleid Gemeente Oisterwijk 1998’ aangeeft moeten de aanvragen voor jaarlijkse bovenge noemde subsidies bij de gemeente binnen zijn v66r 1 september van het het jaar voorafgaand aan het subsidiejaar. Voor de aanvraag 2000 betekent dit vóór 1 september aanstaande. Hiervoor moet het daartoe bedoelde aanvraag formulier volledig worden ingevuld en bege leid door de gevraagde stukken. Het formu lier is aan de betreffende verenigingen en in stanties toegestuurd. Mocht u geen aanvraagformulier ontvangen hebben en meent u wel voor subsidie in aan merking te komen dan kunt u tijdens kantoor uren contact opnemen met de afdeling welzijn, onderwijs en sport van de gemeente Oister wijk, tel. 529 1267. Op maandag 2 augustus 1999 is er géén spreekuur op het servicepunt van de gemeente in de openbare bibliotheek aan de Schoolstraat 37 te Moergestel. Verordening leerlingenvervoer Gemeente Oisterwijk 1999 Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 8 juli 1999 een nieuwe “Verordening leerlin genvervoer gemeente Oisterwijk 1999’ heeft vastgesteld. INHOUD De verordening regelt de procedure en aan spraken op vervoersvoorzieningen voor leer lingen naar schalen voor: basisonderwijs, spe ciaal basisonderwijs, speciaal onderwijs, voort gezet speciaal onderwijs en speciaal voortgezet onderwijs. De vervoervoorzieningen waarop deze leerlin gen aanspraak kunnen maken bestaan uit een vergoeding voor het gebruik van de (brom- jfiets, het openbaar vervoer of aangepast ver voer. De vervoersvoorziening wordt onder andere toegekend afhankelijk van de afstand tussen de woning en de school en de richting van de school. Afhankelijk van de hoogte van het gezinsin komen betalen de ouders van de leerling een drempelbedrag. INWERKINGTREDING De verordening treedt in werking met ingang van de tweede dag na die van deze publicatie. TER INZAGE De verordening ligt voor iedereen ter inzage bij de afdeling “Voorlichting” op de begane grond van het gemeentekantoor en in de Open bare Bibliotheek in Moergestel. AANVRAAGFORMULIER Om voor een vervoersvoorzieningen op grond van de verordening in aanmerking te komen dient elk jaar door de ouders van de leerling een aanvraagformulier te worden ingevuld. Aan vraagformulieren zijn verkrijgbaar bij de afdeling Welzijn, onderwijs en sport. INLICHTINGEN Voor informatie over de verordening of het aanvragen van een aanvraagformulier kan desgewenst contact worden opgenomen met de afdeling Welzijn, onderwijs en sport, tel. 521 9245 (doorkies- nummer). PAGINA 11 MOERGESTEL-NIEUWS - WOENSDAG 21 JULI 1999 tasje bij aankoop Oistefwijkseweg 43 5066 XC Moergestel Iel. (013) 513 2268 7A Buro 76; Jen i boeket bloemen bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 ‘AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNING/MELDING In week 26 zijn de volgende meldingen en aanvragen bin nengekomen voor het: - bouwen van een paardenstal aan de Oirschotseweg, Cornelius Hoeve; - uitbreiden van een woonhuis aan Nieuwenhoflaan 5; - uitbreiden van de woning aan de Schoolstraat 67; plaatsen van een tuinhuisje aan Mispelbos 34. producten; Na de geboorte ontvang! u: een rnet allerlei informatie en producten voor zowel moeder als kind; Jeen bon voor een speciaal samengesteld babypakket van Super Mano van Balkom; Jeen bon voor 3 rollen beschuit en 2 pakken muisjes van Jumbo Supermarkt Denissen; een kortingsbon van Rijwielhandel frank Vogels bij aankoop van een fietsstoeltje; een bon voor 100,- korting bij aankoop vanaf 500,- van Jan Michiels Woninginrichting; jeen handig notitieblokje van Buro 76; Sen om het feest compleet te maken een bon voor een boeket bloemen van Bloemisterij Wim Willems. fén wijze raad (zeker op dit moment...): reserveer de boeken tijdig!!! fen uitgebeelde collectie geboortekaartjes staat voor u klaar. De collectie 1999/2000 wel te verstaan, omdat we graag voorop lopen en alleen hef aller-aller-allernieuwste goed genoeg voor u is! fen collectie die u mee naar huis mag nemen, zodat u op uw gemak een keuze kunt maken. Maaaarrr..... dat is nog lang niet alles!!! Want wij zijn een Baby-Welcome-Drukker. Dat betekent: 'n aantal D extraatjes waarvan u alleen bij óns kunt 4/ A profiteren, en diverse Moergestelse fj bedrijven doen daar nog eens 'n schepfje) bovenop, kijk maar: Bij bestelling krijgt u een geboorte- herinneringen-bewaardoos vol informatie en

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 11